Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

raivix2006

nepatemu,bet mazliet saistits ar tiem termometriem.Jautajums sekojoš vai ir termometri āra kurus var pieslegt pie PC,un ja ir kur nopirkt adresites varetu kādas???

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Jā.

Es vakar arī biju varen' pārsteigts par temperatūras starpību, starp Purvciemu un Centru.

 

Vajadzēja aizvest mājās māsu.

Iekāpu mašīnā - rāda -22.

Kamēr tiekam līdz centram, rāda jau -16 (stabu iela, starp čaka un avotu).

 

Nobrīnījos, bet nodomāju, ka termometrs gļuko.

Bet braucot atpakaļ tāpat temperatūra nokritās atpakaļ līdz - 21.

 

Joprojām nesaprotu kā tā var būt.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Kamēr tiekam līdz centram, rāda jau -16 (stabu iela, starp čaka un avotu).

 

Nobrīnījos, bet nodomāju, ka termometrs gļuko.

Bet braucot atpakaļ tāpat temperatūra nokritās atpakaļ līdz - 21.

 

Joprojām nesaprotu kā tā var būt.

 

Siltuma starojums no mājām (kuras centrā ir blīvāk izkārtotas nekā purčikā) un pilnīgs bezvējš.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Tikko apmetu līkumu pa bodēm

nav trak + vēja arī naf ...

 

grādusnieks laukā aiz loga -13 windas -21

Link to comment
Share on other sites

Vēl kas, ko neiedomājos decembrī, kad sākās sals, - ka "Telšu pilsētiņas" iemītnieki būs tik izturīgi. Sāku prognozēt, ka viņi tur "protestēs" līdz pat Saeimas vēlēšanām, jo dažām treknpartijām tas ir baigi izdevīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Bastjens

 

klau man jautājiens pats esi gājis kādā pargājienā pie mīnusiem ?

tici man ar parastu maksimas telti un 5ls sintētisko guļammaisu pietiek ...

galvenais siltas apenes un viena nenodziestošā "kapu svece"

uzsvars uz pēdējo ja svece deg teltī tad pocx cik grādi laukā temp paceļas līdz apm -5

un talak jau apenes un guļammaiss palīdz ...

Link to comment
Share on other sites

Spiediens arī drusku krītas.

Tāpēc, ka sniegs no baisās Ogres pie Tevis veļas :)

 

p.s. Gandrīz no beņķa izkritu prātā vizualizējot NC tekstu par čubaku maksimas teltī, -27 grādos siltās apenēs un iekš polietilēna guļammaisa un ar kapu sveci :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nez cik daudzi, reāli, VISU laiku dzīvo tanīs teltīs? Lai gan, dažam labam labāk dzīvot tur ( nu apgādā ar paiku) , nevis kaut kur, tipa dārza mājelē. Gandrīz jātaisa totalizators par to, cik ilgi, tas b alagans, turpināsies...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

oxygen

saku tak nekas tas varens nav ...

pats personīgi esmu dienas 4ras tā dzīvojis

bet tas gan max 4ras dienas nemainot vešu, jo sasvīsti tā, ka sāk sasalt smirdošie sviedri un vairs nevar nekas paglābt no sala ...

ja šie laiku pa laikam aizdodas izmazgāt un izžāvēt vešiņu (lasam 5h jebkurā veļasmazgātuvē - tuvākā šiem būtu uz Akas ielas) - tad gadiem var piketierēt ...

Link to comment
Share on other sites

klau man jautājiens pats esi gājis kādā pargājienā pie mīnusiem ?

tici man ar parastu maksimas telti un 5ls sintētisko guļammaisu pietiek ...

galvenais siltas apenes un viena nenodziestošā "kapu svece"

 

Nu jā, neesmu gan... Bet piekrītu Gestapo, ka vizualizēt šito ir smieklīgi... =)

 

gadiem var piketierēt ...

 

 

Drusku izniekota dzīve =)

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Bastjens

 

bet no otras puses

ja bezdarbs un jauna darba atrašanas iespēja ir zero

kas nekait bik patrobelēties pie tiem kam da' pofig ko tu dari ?

Link to comment
Share on other sites

Man asprātīgāks likās Gaiķēna mēģinājums pacelties ar pacēlāju līdz Šlesera logiem.

 

 

Un atkal sola līdz -30C naktī =)

Link to comment
Share on other sites

divritenis

lielākie mīnusi bijuši naktī -33.3 :D par laimi mašīnā pieleca, kā arī vajadzētu būt :D nu, ko, jāiet pastaigāties :D

Link to comment
Share on other sites

No rīta bija - 30.... mati nosarmoja, kamēr atvilkos līdz darbam :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu gan bija nežēlīgs kniebiens! Pat no rīta paņēmu un ar segām nopakoju starp logiem un palodzēm, lai puķes nedabon galu.

Link to comment
Share on other sites

Da nu i nah, aukstums labi, bet tāds aukstums komplektā ar mitrumu galīgi nerullē. No rīta 26, tad nokrita uz 25. Automobiletu neizdevās pielaist. Nācās doties stundu garā pastaigā, bārda nosarmoja, deguns aizsala. Vopšim ārā līdz pavasarim vairs neiešu. Āmen.

 

DSC05313.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jūrmalā šodien -28 -.- laikam vairs neatstāšu mašīnu nedarbinātu vairāk par vienu nakti "D šodien nevarēju pielaist lai tiktu uz darbu :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep. Tikko pamēģināju auto - 0 reakcijas. Izskatās ka imobilaizeris sajucis prātā...

Link to comment
Share on other sites

Man arī šorīt FAIL sešgadīgajam aķim. Bet šoziem vēl jāizvelk....lādēju tagad, tad mēģinās startēt...

Link to comment
Share on other sites

Bļin, no rīta mašīnu palaidu bez problēmām, tiesa pats motors drusku pastreikoja, bet tas pox, trakākais, ka vajadzēja braukt un līst uz viena jumta, kur bija jānomaina antenai rūterbords un jāpārsit konektors- vēl tagad sāp rokām pirkstu gali, jo cimdus nācās vilkt nost... sasalis metāls un pirkstu gali tas nav patīkami...

 

Hihii, vakar no rīta bija jautrais, tika sarauta karstā ūdens truba (iepriekšējā naktī sasala) :D, no rīta zvana pie durvīm- tunelis tvaikojot.... :D, kaimiņu dzīvoklī nācās izgriezt rīģipsim stūri, lai tiktu pie trubām un tās "pārlodētu". Kur prāts likt trubas aiz rīģipša gar ārsienu, piekam "pavāji"nosiltinātas un es vel brīnos, kāpēc salstu mājās...., prieks ka apakšā tunelis- vismaz nekas neaplūda

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Knapas gan Jums laikam tās mašīnas...

Mans Opel Vectra pēc divu dienu nostāvēšanas uz pirmo šķīlienu pieleca!

:whistle3:

 

p.s. Aizmirsu piebilst - dīzelis!!!

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Dažas dienas atpakaļ aizsala ūdens saimniecības mājā, nācās lauzt augšā grīdu un rakties, piemetu sildītāju atnāca vaļā, jo pa āru vasarā ieraku gana dziļi, bet tur kur nāk iekšā tur arī sasala. Tagad gan aizeju patecināt ik pa laikam. Pirksti ar bija nejūtīgi un pārsitu vēl, nav patīkami ja asiņo pie tādas temp., sāpes krietni spēcīgākas.

Link to comment
Share on other sites

Da ne jau autiņš švaks, aķis pamocīts. Sanāca braukt tikai mazus gabalus un pie lielā sala rezerve nepietikās vairs, lādētāja nav. gaidām pavasari, vai vismaz -10 :D

Link to comment
Share on other sites

Googļe bāra dačiks rāda ka šobrīd esot -22 značit laikam šodien ārā nekur neiešu, pietiek jau no rīta atsalu gaidot autobusu :( parasti nesūdzos, bet šorīt bij tiešām kaut kas :D

Link to comment
Share on other sites

Šorīt savu dīzeli piešķīlu piepīpējot ar veco aķi, siltu no istabas. Vērojot, kā šorīt kapitulēja čaļi ar jauniem landcruizeriem, māc šaubas, ka tagad jaunos auto iebūvē aķi, kurš tādā aukstumā nav paredzēts dīzeļu startēšanai...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pie šitiem mīnusiem tukšu akumulatoru , gan, nevajadzētu turēt līdz pavasarim ( precīzāk pat divas dienas aukstumā). Tukšam ir zems skābes blīvums, attiecīgi sasalst pie augstākas temperatūras. Ja sasalst, tad jaunajiem varbūt arī korpusu nesaplēsīs, bet krietni sačakarē iekšā. Ja nebūs nosprādzis pavisam, tad nekāds labais vairs nebūs. Pietiek vienu aukstu nakti ar pustukšu akumulatoru lai pēcāk brīnītos ka akumalotoram pus gads bet knapi griež pie 0 grādiem.

Nu protams vēl viena bēda- jauni akumulatori kam Ampērstundas OK , bet domāti siltākam klimatam ,tipa Itālija vai Indija. Pie šiem mīnusiem, vienkārši dod baigi švaku starta strāvu. Normāli ražotāji raksta uz akumulatora tipa strāva 700 A pie -18. Bet kas domāti dienvidiem vai kaktu ražotājs , būs uzraksts 700 A, bet par temperatūru klusē. Reāli , pie -18 tāds var dod tik 200-300A

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Autiņš šorīt pieleca, bet amortiņi gan bija un vēljoprojām ir sasaluši :D

Manai mašīnai šajo mīnusos amortiņi beidzot sāka "strādāt" :D

Sapratu, ka pavasarī bez maiņas neiztikt ... :(

Link to comment
Share on other sites

Nu viens plus ir gan- Rīga pustukša no autiņiem.. Korķu tā pamazāk. Bet ja nebūtu autiņš pie pakaļas- mani no mājas laikā neizdzīt tādā spelgonī!

Link to comment
Share on other sites

Nu.. katram savs. Man ir komforts Latvijas +33'C grādos, bet -20 nevaru ciest ne acu galā.. Kam māte, kam meita.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk gan +33 gan -20

Visvairāk riebjas kā reiz pārejas periodi - kad temperatūra lēkā no -5 līdz +5. Ciest nevaru.

Un bez kārtīgas ziemas nebūs normālas vasaras.

Link to comment
Share on other sites

ehh žēl ka nevaru izbaudīt to ziemu, man tik +7 anglijā :(

 

Te notiktu daudz klizmas pie tāda aukstuma kā iekš LV. Kad te bija miinusi, tad mans boileris sasala - taa truba, kas iet uz aaru bij aizsalusi ciet. Arii kanalizaacijas trubas uz briidi bija ciet. Un tas viss pie tikai daziem miinus graadiem!

Un veel taas pilniigi nesiltinaataas maajas....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu normāli. 2007. gadā ap ziemassvētkiem un lieldienām lasīju mežā gailenes :spiteful: Vismaz dabas labumus var baudīt ilgākā laika posmā :boast:

Visvairāk riebjas kā reiz pārejas periodi - kad temperatūra lēkā no -5 līdz +5. Ciest nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Ziema beidzot ir tāda, kādai tai būtu jābūt mūsu platuma grādos un kāda tā nebija pēdējos ~15 gadus.

 

Mani tikai izbrīna, ka ir cilvēki, kas pamatojoties uz to, ka šī ziema - beidzot - ir reāli auksta, nonāk pie uzskata, ka globālā sasilšana nemaz neeksistējot. Vai tad svarīgāk nav skatīties kopumā, kādas ir bijušas ziemas "pēdējos ~15 gadus", nevis izraut šo vienu no konteksta? =)

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Kaa teica pa LR1 viens met.....ogs. Ik pa desmit gadiem virs antarktidas medz izveidoties augsta spiediena apgabals kas blokee silto atlantijas okeana gaisu, kaa rezultata eiropaa nem virsroku citi veeji kas sanes auksto gaisu. Taakaa nekas ekstremaals tas neesot.

Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...