Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina

Recommended Posts

Jelgavā līdz -14C nokrities.

Varbūt beidzot būs kārtīgi Ziemassvētki ar sniegu un salu?

Nesen sanāca pabūt siltākās zemēs - bija drusku smieklīgi redzēt eglītes puķupodos (kamēr viss tas, kas mums eksotika, viņiem aug brīvā dabā).

Edited by Bastjens
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gestapo

82

• osscar

74

• Zux

73

• Žaks Noriss

47

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Man jau ļoti simpatizē šī laika apstākļu karte! https://www.ventusky.com/

Kas tās par muļķībām? Tas, ka Tev pašam liekas ka ir aukstāks, tas nenozīmē, ka temperatūra ir zemāka!

https://mobile.twitter.com/stephcd/status/986631342002667521/photo/1

Posted Images

Nezinu cik Rīgā, bet ejot uz bodi ikvakara smēķiem un alēnam pakaļ deguna spalvas aizsala =D + šodien divas reizes mocījos, lai mašīnai durvis atvērtu un sapratu, ka īstais laiks atradināties no rocenes noraušanas atstājot mašīnu stāvvietā... (vismaz ziemā)

Par to arī domāju, šonedēļ/jaunedēļ braukšu uz servisu, tā vai tā nepieciešams neliels remonts + prasās eļļas maiņa :)

Kāpjot lejā, ķipa, lai sievas auto atlaistu roceni un pie reizes pakaļ mazam šņabēnam-merzavčikam: auto lejā -8, dzīvoklī augšā -11. Jūrmala.

Edited by ggg97

Ir ideja doties izmēģinājuma vakara trenniņā ar MTB + sejas maska + siltāka apakšveļa + windstopper jaka & bikses. Redzēs kā būs pamīt..un ko teiks mans wireless speedo :mrgreen:

Edited by XRS
  • Patīk 1
Gestapo

Pie loga -16, win7 gadžets rāda -14, biju uzpīpot, ir kāds nieks vēsuma. Skapī piedāvāju druganam alu ārā iedzert - atteicās. savādi.

Ogre.

[18:42:06] Gestapo[LV]: gut

[18:42:19] Gestapo[LV]: ple šon tāds laiciņš, ka jāiet alu ārā padzert :D

[18:42:29] ~Grawa~: obligāti :D

[18:42:33] ~Grawa~: als sasals

Edited by Gestapo
  • Slikti! 2

Es nezinu, kas man, bet pēdējos gados esmu palicis salīgs uz vecumu! :D Šodien nācās atrast šalli, ko aptīt ap seju, tik pretīgs vējš sitās sejā, kad ar lopiņu gāju ārā, pagaidīsim 20 grādus un šis sāks ķepas tizli cilāt! :D

Man Jelgavā rādās ap 12,13.

Windas gadgets gan rāda -15 grādus.

Edited by ArT1E
JuutpaudisMaigcilveeks

Manā miestā -17, tūlīt būs jau -18.

Autiņš garāžā, pats istabā maiciņā un šortos - man ir labi. :)

Smiltenē visi -20, iespējams ka būs pat -25. Viss jau būtu jauki, bet kantori kur strādāju apsildām paši ar malkas krāsni un Jotuliņu - kamēr sakurināšu no rīta, dabūšu pasalt...

Ventspils - pāris minūšu gājienā no jūras un Ventas satekas. -5 tikai :(

P.S. Ar roceni ir tā - jo retāk viņu lietosi, jo biežāk viņa čakarēsies :)

uh jelgava jau -15 , win 7 tā neuzkrītoši to saka priekšā.

forši, mani priecē sals :) savādāk viss tas lietus jau aknās sēž. Galvenais, lai nekur zem apģērba nepūš un ir ok. Savelciet cieši pieguļošas drēbes, šali ap kaklu, omes adīti vilnas dūrainīši, kā manā gadījumā, un aidāāāā   :t_p_o_n_e: vienīgā nelaime, ka apavi mani sl'diz konkrēti, jūtu, ka uz mutes noraut ir tikai laika jautājums  :alcoholic:

Edited by divritenis

Baigi daudzi no Jelgavas, skatos. Jā, -15 ir, bet dzīvoklī karsts kā pirtī. Ar MTB šādā laikā brauc tikai mīkstie un sievietes, īsti veči ar šosejniekiem un sausā asfalta riepam brauc.

Gestapo

Tikko pieleca, ka logu šķidrums gan laikam vasarnieks ir palicis, būs jautri...vai nu jāgaida atkusnis vai jāmeklē apsildāma garāža uz pusi dienas ;X

• Kafija featured and unfeatured this topic