Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

nu cenšos turēt to lietu normas robežās, vairums pažaru jau dēļ pārkurināšanām notiek. sarkans uzkarsa te kautkad pa dienu, testa nolūkos svilināju sienu, bij šķūnī pāris kubikmetri, sapresēts ballītēs. siens tik ellīgi strauji un jaudīgi uzliesmo, ka nepaspēju ne attapties, kā skurstens sarkans. fiksi ķēru telefonu un bildēju, un tad atverot kamīna durvis tā flamme aizskrēja prom, un viss atdzisa. telefonam izskatās ka ir tāda īpatnēja jūtība uz IR starojumu, to viņš ir sevišķi izcēlis un vēl rozīgu pataisījis.

Link to comment
Share on other sites

binladens

da tas ir tas anktartiskais ciklins kas naak... pāries un akal peldēsimies dubļos..., pirmoreiz šodien pleijeris nojūdzās no aukstuma un bārda smuki sasala :D

Link to comment
Share on other sites

par logu šķidrumu te ieminējās, palika bail. Man ieliets līdz -12, izskatās ka tā temperatūra arvien plok un plok... Lai gan... var jau arī mēģināt nemazgāt un braukt līdz uzsilst :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan vai sanāks tā uzsilt, jālūko vaigā, kur ir tas bundulis šķidrumam. Pērn mani ar stihija pārņēma nesagatavotu un aizsala viss tur ar galiem, sanāca pagarāks brauciens uz km 150 un vienalga nepaspēja atsalt. Beigās palīdzēja tikai apsildāmā garāža un veicīga šķidruma nomaiņa uz salizturīgāku. btv, ražotāji ar muhļīties mēdz, ja pareizi atceros, tad pērn man bija tas šķidrums domāts līdz -20, bet bagažniekā kanniņa bija sasalusi jau pie ~ -12.

Paps ieteica šnabi piegāzt klāt, bet nu izdomāju, ka labāk krājumus iekšķīgi izmantot un gaidīt Latvijas ziemu parasto ar +4 un dubļiem :D

Link to comment
Share on other sites

Lielvardē -16

Pirms pāris dienām paškaidīju autiņa logu šķidrumu ar ūdeni, jo gribejās lai bačoks pilns. Izskatās, ka būšu neīstajā brīdi ūdeni ielējis :grin: .

Link to comment
Share on other sites

kamēr nav -25 un vairāk, man piedrāzt. pēdējos gados izcili daudz purniņu šai pasaulē, kuriem auksti jau skaitās +10, un tas nepavisam neliecina ne par ko labu.

- 13.7 UsķDvinskā.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tikko palūrēju termometrā aiz loga -14 (Stabu/Avotu stūris)

 

tāks jāmeklē skapī ziemas cepure un siltās apenes ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Visiem: nekas nesilda labāk kā auksts aliņš!

Binladenam: bārda sasala :sarkasms: jopcik kā sasmējos!

 

Šorīt skaists saullēkts. Žēlums, ka vienigā kamera telefonā un tā pati sasalusi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu bļin, ja tiešām istabā +23'C, tad no tā jau var slims palikt. Man tā ap 19'C, 20'C jau ir tuvu maksimumam.

 

P.S. regulēju pats, maksāju pēc skaitītājiem.

Link to comment
Share on other sites

"Kurina" tiešām uz nebēdu.. Pat nebija iespējams aizmigt dēļ tās sutoņas, tagad ar interesi taps gaidīts apkures rēķins.. Diezgan nožēlojama šķērdēšana, laižot apkuri uz pilnu katušku.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu bļin, ja tiešām istabā +23'C, tad no tā jau var slims palikt. Man tā ap 19'C, 20'C jau ir tuvu maksimumam.

 

P.S. regulēju pats, maksāju pēc skaitītājiem.

es neko nevaru regulēt, tapēc ir arī tie 23C. un boldrik,esmu arī uz skolu gājis -25c 3km, bet tas tā

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā - tā centrālapkure ir baigā zaraza. Man ar gāzi un normālu regulēšanas iespēju pagājušais mēnesis izmaksāja 0.1286 Ls par 1 apkurināmo dzīvokļa kvadrātmetru. Tas ir ieskaitot trepju telpas apkuri, ko definē kā zudumus.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

tā jau tai apkurei nav ne vainas,ja vien nebūtu tie laikam 40ls pa apkuri jāmaksā katru mēnesi

Link to comment
Share on other sites

Logu nevar turēt atvērtu dēļ octodon degu vāverēm būrī.. icon_mrgreen.gif

Ķīlnieks :)

A vot telšu pilsētiņas iemītnieki esot sutuši uz nebēdu naktī.. Un divas burciņas ar ūdeni parasti stāv visu laiku klavierēs, bet pašlaik uz radiatora žāvējas apakšbikses - mitras un labas.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Boldrik - dažreiz dvielis nelīdz, jo ajag nevis mitru un piebezdētu, bet spirgtu un svaigu āra gaisu (nu, tim, kas Rīgā ap centru dzīvo, tiem laikam nespīd), un tur tev nekādi dvieļi nepalīdzēs.Par tēmu - Liepājā pirmo dienu ir normāls sals. Vakar, aizvakar bija 0° - -2.5° C, šorīt (un arī šobrīd) turās pie -10°C. Un kārtīgs sniegs beidzot.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Interesē kā tie teltinieki izdzīvojuši šonakt! Dažreiz septembra sākumā kampojot sanāk no rīta ar apsarmojušu degunu līst no telts ārā. Arī nekādi ūdebkrutie guļammaisi ar komforta temperatūru +1' īsti nelīdz. Tad ko darīt, ja ārā ir -17, teltī -13 un guļammaisā +2???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Interesē kā tie teltinieki izdzīvojuši šonakt! Dažreiz septembra sākumā kampojot sanāk no rīta ar apsarmojušu degunu līst no telts ārā. Arī nekādi ūdebkrutie guļammaisi ar komforta temperatūru +1' īsti nelīdz. Tad ko darīt, ja ārā ir -17, teltī -13 un guļammaisā +2???

 

 

ir armijas guljammaisi, kas domaati guleeshanai liidz -30 graadiem! Bet shaubos, ka vinjiem taadi ir:D

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

kafiju pie loga dzerot papētīju - mļē

ietika vienu nakti kārtīgas kurināšanas lai sniega kārta virs trubām nokustu ...

trubas.JPG

nu vai nav jaklība ? RīgasSiltums tik ceļ tarifus - un par ko ?

par to ka sniegu kausē par mūsu naudu ...

un ta vēl muld par māju siltināšanu un blablabla - varbūt sāktu ar siltumtrašu savešanu kārtībā ...

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Aha, zināma problēma. Man pie mājas ar ir tāda smuka, atkususi strīpa tuvu pie 50 metru garumā, 4 metru platumā, kur sniegs un sals virsū nelien. A mums tik pa zudumiem vislaiku jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Pārprati - ne privātmāja, bet padomjlaiku dzīvokļu ķiegeļniece. Un tas, ko minēju, ir pagalma vidū - varētu būt siltumtrases sazarojums priekš vairākām mājām apkārt.

Link to comment
Share on other sites

Viens + buutu, ja taas siltuma trubas zem asfalteetajiem celjiem buutu! Var buut neapledotu! Bet gan jau, ka ir 1000 iemesli kapeec tas kkaadaa zinjaa nebuutu labi!

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

maina jau maina tās trubas, droši vien vēl nepaspēja visas nomainīt ...

Man piem pie mājām gadu atpakaļ salika visas jaunas trubas un sniegs nekūst

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Problēma rastos, kad pārplīstu truba kārtējo reizi - asfalts uz ceļa būtu jārok augšā, tātad uz nedēļu satiksmes problemas un pēc tam ielāpu dangas pa pilnam..

Link to comment
Share on other sites

Nu jaaa... par to biju iedomaajies! Bet tad mosh zem taadiem celjiem, kas ir uz kraujaam! AI nu lab! Nav ko murgot!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mainīt jau maina RS tās trubas. Tik nomaināmie apjomi ir drausmīgi lieli. Pirms 2 gadiem baigi ņēmās pa Āgenskalnu. Simtiem metrus mainīja. Bet jāatzīst, ka tad arī siltā ūdens nebija kādas 2 vai pat 3 nedēļas. Labi, ka vasarā.

Link to comment
Share on other sites

binladens

Tad špikojot NC rīta makaronus ar tēju ēdot un dzerot...

 

senčiem vispār prikols cauru gadu pie parka iet siltum truba LIELA maģistrāla.. A tur kalns uz leju un dziļums mainās a truba taisni un rezultātā skaista šluraina svītra pāri pusparkam :D

 

Rīgā vakar vispār... es kā velobraucējs.. tīri jauki ja nebūtu vēja.... i slidināties var i civilizēto(biedējot gājējus) var braukt... tākā problēmas saskatīju vienīgi vējā un lietsniegā kas ar vēju ar pārdesmit km/h gāja sejā.

 

bet šodien jau viss nokaisīts atliek tik pa mežu ārdīties.... :)

Link to comment
Share on other sites

binladens

nav termometra bet auksts ir katrā ziņā uz balkona apenēs nostāvēt gandrīz nereāli :D :D, bet par saullēktu.. psc tas bij labs vispār no ~8>9 uz hruščovkām atspīdēja prosta PRELESTJ... visss rajons sarkans :D

Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...