Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

Ja grib paskatīt kas apkārt (kam aukstāks) tad labs ir šitais http://www.wunderground.com/wundermap/?lat=56.97000122&lon=24.04999924&zoom=8&pin=Riga%2c%20Latvia&type=hyb&rad=0&wxsn=0&svr=0&cams=0&sat=1&sat.num=1&sat.spd=25&sat.opa=85&sat.gtt1=109&sat.gtt2=108&sat.type=VIS&riv=0&mm=0&hur=0 . Nu dikti uzskatāmi , kad redzi visas meteostacijas (tik vajag ieķeksēt lai rādītu)

Link to comment
Share on other sites

Incanti, no kuras puses šitais Holoduns nāk?

Arktiskās aukstā gaisa masas... Būtībā nekas traģisks, vien ļaudis atraduši no mīnusiem.
Link to comment
Share on other sites

es tikko drošības pēc savu pelēcīti piešķīlu pagalmā neraugoties uz promilēm :D :D. lai neatdziest . dizeļs.

man ar dizeļs pagalmā stāv. Tikai slinkums kāpt no 3. stāva un saldēties :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Šodien sanāca tā pavairāk pavazāties pa āru. It kā biju saģērbies silti, bet, izskatās, ka esmu saaukstējies. Windows gadžets Rīgā pēdējās stundas rāda konstantus -21 grādus. Ārā galīgi negribās līst. Aukstums nekad nav paticis.

Link to comment
Share on other sites

Man gan patīk aukstums! Periods, kad bija Sarma kokos - vienkārši pasaka, nevis ikdienišķā apkārtne. Šogad par ziemu nevar sūdzēties - beidzot varu izbaudīt braukšanu ar savu auto "slīpējot" pilsētu un laukumus :)

Lai nu kā, Ventspilī, "manā galā" - Ostgalā, pašlaik -15. Vienīgi, par cik šeit ir piejūras klimats, tad gaiss ir mitrs un "kož" stiprāk nekā tāda pati temperatūra kaut kur Vidzemē...

Link to comment
Share on other sites

Par kokiem cepuri nost! Nožēloju, ka aiz slinkuma nesablicēju :dry: Bet nu tik un tā silts laiks tuvāks sirdij.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir gan mīnuss, jāiet būs mēģināt dīzeli pielaist :D :D

 

auto piešķīlu neskatoties uz 6 gadīgo aķi :) jāgriež gan bija ilgi. Kā tur ir dīzeļiem ar to vairākkārtēju kvēlsveču sildīšanu - citi saka , ka vajag -- citi uzskata ka lieki sveces kurina...? Bagāžniekā 2 kannas ar logu mazgājamo- tā kura -12 - sasalusi ragā. -25 nav sasaluma pazīmju.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ārā -25(gadžets rāda(, dzīvoklī +15, kāda ***** pēc par gāzi maksāju tik lielas summas (40.00Ls),ja saimnieks nevar sataisīt to *** gāzes katlu .... Biju domājis iet pasildīt mašīnu, bet negribas līst ārā.... mašīna pagaidīs :/

 

Oskar- vajag, vajag sveces sildīt, pats mašīnu varu pielaist ar pirmo reizi salā, ja vien vairākas reizes uzsildu kvēlsveces, ja tās neuzsildu tad nākas mocīties...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā vairāk liekas, ka dīzeļi piemēroti ģeneratoriem un lauksaimniecības tehnikai :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nu nu - paskaties uz degvielas patēriņu un cenu. Ja daudz braukā un auto nav vecs - dizeļs rullē. Protams ir jau skaļāks un kūtrāks par beņu - bet ir savi +.

Link to comment
Share on other sites

Lab lab, atļāvos drusku pakacināt :) , pašam darīšana ar 3 dīzeļiem ir bijusi, tagad tik uz bendzīnieka tupu. 2,3D omegai pie šitādiem aukstumiem darīju tā - nesildot kvēlsveces pagriezt atslēgu, lai motors puspagriezinu uztaisa auksts un tad gaidīt, lai uzsilst sveces un tad kurbulēt klāt. Pārbaudīts un lec vieglāk tādā vīzē.

Link to comment
Share on other sites

-20! Šorīt stiepu siltu rezerves aķi no izstabas, lai pīpīpētu savu 3gadus veco dīzeli ar viņa 3gadus veco aķi :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, tas vispār ir psc, hmm, kā viņiem ar apkuri? :D

Hi: -46°

Lo: -48°

Tomorrow

Partly cloudy

Hi: -46°

Lo: -53°

Tuesday

Partly cloudy

Hi: -41°

Lo: -53°

 

Bļin, būs vien jāiet mašīnu sildīt, divi izsaukumi

Link to comment
Share on other sites

Tie kam vecākas mašīnas, iesaku aķi uz nakti izņemt np auto un turēt istabā, tad no rīta likt iekšā, aķim būs daduz lielāks spēks...

Link to comment
Share on other sites

es vienreiz lādēju aķi - bet auto gaudoja kā negudrs bez aķa. Lai apklusinātu - liku 9V kronu aķa vietā, lai sidzene domā ka viss ok :D.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kādā stāvoklī Jums tās mašīnas, bet man darba Opel Vectra 2001. gada ar 300 000 km nobraukumu pieleca kā suns pie ķēdes!

Ja soļera normāla un aķis ir OK, un auto nav šrots, tad autiņam ir "jālec" arī - 30 grādu salā.

 

p.s. Mums te bija - 24.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

divritenis

Eh, man patīk šāda ziema :) es dodu priekšroku vismaz ~ -10 grādiem. Ciest nevaru slapjumu, ne ta ritīga ziema, ne rudens. Žēl, ka sarmas uz kokiem vairāk nav. 

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

Āgenskalns -23 grādi .. Izejot ārā tas sals nemaz tik ļoti nejūtās.

Link to comment
Share on other sites

Kādi tad šorīt aukstuma rekordi? Man aiz loga -24.

Labots - vilksz
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

aiz loga grādusnieks -19

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Gestapo

tas tev īstais "grādusnieks aiz loga" vai windas pļurkstelis ?

tas windas gudrītis man arī saka ka patreiz -27 bet patiesībā -19

Link to comment
Share on other sites

Nosalu kā suns :)

Darba stāvvietā mašīnu krietni mazāk. Pie mājas vairāki staipa vadus, daži savus brīnumus tāpat arī atstāja.

Link to comment
Share on other sites

termometrs aiz loga rādīja -24. Kad pamodos, tad bija -22. Pārdaugava pie CSDD

Link to comment
Share on other sites

Starp Jumpravu un Skrīveriem plkst.7.00 -29,5. Neticami, bet 91.g. Pasāts 1.9TD pieleca no otrā apgrieziena fuck.gif

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Rīgā temperatūras atšķirība ne pa jokam . Vienā malā -22C, centrā knapi 17 bet nomalē(citā pusē) visi -26C . Nu bija tīri interasanti vērot kā mainās mašīnas displeja temperatūras rādijumi. Nu bezvējā baigi ietekmējas tas ka siltums plūst no māju apkures.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...