Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

Šitādā laikā, kad pēc slapjuma sals uznāk, man regulāri iesalst šofera slēdzene, ka ne centrālā attaisa, ne ar atslēgu atvērt, ne no iekšpuses ķopsi pacelt. Aimugures durvīm šovera pusē tas pats. Sanāk līst pa blakussēdētāja durvīm, kas riktīgi besī. Šitādā laikā līdz centram aizbraucot uzsilst un durvīs slēdzenes mehānisms arī paspēj atkust, bet pie lielākiem mīnusiem virs -10°C, šitā pisties var ilgi (līst pa blakussēdētāja durvīm), ja vien nesanāk kāds garāks brauciens uz vairākām h, tad tomēr atkūst.

Link to comment
Share on other sites

Mitrums durvju iekšpusē kondensējies uz atslēgas elementiem un sasalis. Jājauc viss siltā laikā vaļā un jānopūš ar wd40 vai taml. Man vecajam auto tāpat bija. Pie šitādām laika maiņām bija jākāpj pa pakaļējām durvīm. Kamēr atbraucu līdz darbam atkusa un izkāpt varēja normāli :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Long John said:

Regulāri nopūšu durvju un "aplodas" perimetru ar silikonu saturošu aerosolu. Šorīt manai Boriņai pietika pāris "draudzīgu" dunku pa apledojušo durvju augšmalu un šī bez kreņķiem ļāvās atvērties..:)

Regulāri "nopūšu" sniegu pa perimetru, lai, verot vaļā durvis, tas sniegs nesagāžas mašīnā. Un jā - "pūšu" bez silikona. Šodien manam pērnā gadsimta opelītim pietika ar ierasto kustību, ar kādu vasarā atver durvis, un šis bez kreņķiem ļāvās atvērties. Braukt gan šodien nekur nebija/nav paredzēts…

 

Ir kaut kad senatnē sanācis ākstīties ar "silikona zīmuli", bet nu pēdējos gados kaut kā nejūtu pēc tā vajadzību. Var jau būt, ka saimniecībā esošie auto jau ir kļuvuši veci, viedi un norūdījušies pret ziemas saliem - jaunajiem auto tas viss vēl priekšā, jārūdās vēl :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
45 minutes ago, Zuxters said:

Sanāk līst pa blakussēdētāja durvīm,

savulaik, esmu līdis hečbekā caur bagāžnieku 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa
11 hours ago, snukurins said:

Tas ir Audi/Wolksvagen lāsts.Ziemā pie mīnusiem nomazgājot auto durvis turpmāk jātur ar roku.

 

Ir tādi elastīgi kravas stiprinājumi ar āķi galā. Var izmantot tos. Starp pretējām durvīm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mezavecis

Visur mēdiji ziņo, ka daudz kur Latvijā snieg un šodien diena iesākusies ar sniega šķūrēšanu. Pierīgā gan te tikai saule spīd un ne vēsts no sniega. 

 

Šis te no Ventspils šosejas :)
C_X0UTYXoAAeDGV.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Interesanti, ka kādreiz varēja http://www.balticroads.net/ redzēt ceļu kameru bildes, tagad vairs neredz. :(

interesanti, lvceli.lv rāda, ka viss štokos, pie popes pavasaris un virsmas temp 16,7....

kas tā viņiem vakardiena vai?

 

ventspilī tā kā arī saulīte spīd?

http://www.lembergahute.lv/webkameras

 

Labots - ervie
papildināts
Link to comment
Share on other sites

Darbā pat apkure pieslēgta.. dīvaini cilvēki :D mājās gan, tfu tfu tfu nav.. jau zb tas siltuma rēķins.. labāk pāris dienas zem segas un/vai biezākās zeķēs.. sīkie vispār po... ar plikām kājām bliež :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Braucu uz darbu nepilnu stundu atpakaļ. 

DSC_0479.JPG

Link to comment
Share on other sites

Futbola laukums izskatījās smuks no augšas. Nemāku ielikt bildi no mobilā :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No rīta pēc 6 Saulkrastos bij nepilni 6 grādi - reāls dubaks. Braucu uz Rīgu un ik pa 5 km +1 grāds. Rīgā termometrs rādīja, ka zem 13 nav kritis.

 

P.S. Ja nu kādam interesē - te mazliet ziņu apkopojums par sestdienas vājprātu - man un kaimiņmājai paveicās, bet apkārt izskatījās kā pēc kara... :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šorīt dubaks reāli ieperdoļija. Es visiem par prieku T-kreklā un šortos. Februārī, kad dažkārt laukā ir 9°C, es ziemas kurtkā dressēju. Bet tagad jau zeme silta, silda...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tas jau nav sniegs.. :D Jelgavā arī no gaisa vairāk lietus kā slapjš sniegs.. uz zemes nekā nav tikai peļķes.. brrr.. laiciņš.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Laiks dīvains...jābrauc rīt vedzelēs...pagajušo nedēļ bija labs cope Ventā

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ko biedri, ziema klāt. :) Teikā -18, lai gan centrā pie LU un ostas -14.

Link to comment
Share on other sites

Nu i nā !

Link to comment
Share on other sites

nu nez.. no rīta bija pipec.. tagad saulīte.. silts..  pat cimdus vairs nevajadzēja

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Īstā ballīte atvilksies nākam~otrdien(trešdien)..

Man šķiet, ka nekas daudz vairāk vairs nebūs.

Es skatos šo karti https://weathermap.netatmo.com/ un neredzu, ka kāds aukstuma vilnis no ziemeļiem nāktu virsu (kā solīja iepriekš). ja tam visam var ticēt, tad pie polārā loka pašlaik tikai ~ -3 grādi.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Tas projekts ir garām, jo cilvēki salikuši devējus nepiemērotās vietās un tāpēc arī rādās brīnumi - man šorīt, kad abi devēji rādīja -18, šīs kartes irformācija puskilometra attālumā rādīja zemāko -13. :D Ir jau vēl līdzīgs šis http://narodmon.ru/ , kur arī daudz feiku, bet manā pusē ticamāk rādīja. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Liec cik gribi, advancētu- ja noliec nepareizi , tad rādīs dieva zīmes. Noliek piesaulē vai cieši blakus mājai , kura tomēr izstaro siltum-pēcāk brīnās kur tik interesanti cipari. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tests uz prognozes patiesību ir paskatīties ko kas ir prognozējis un kas patiesībā . Parasti ir konkrētā datuma redzama prognoze, kas iepriekš . Atveram to ''ventusky'', ieliekam Daugavpils , datums 22.februāris, pl.7 no rīta un parāda ...-11C !  Nu var jau kļudīties, bet reāli bija -24C . Nu nafig tādus prognozētājus.  Cik esmu pavērojis meteo.lv prognozes , tad +/- saskan  ko bija saprognozējuši un kas bija patiesībā.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oxygen teica:

Liec cik gribi, advancētu- ja noliec nepareizi , tad rādīs dieva zīmes.

Pie mana loga šorīt ap 8.00 rādīja -23 grādus. Parastais spirta termometrs. Rietumu pusē. Nedomāju ka baigā kļūda!  LV oficiālās stacijas rādīja ap -13 Tīnūžos. 

 

pirms 4 stundām , e = d teica:

Weather Underground.

No tuvējiem punktiem rādīja līdzīgi :  -20/-23.... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...