Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

Aknīstē vakar arī bija -32°C.

 

Man (Rīgā) šobrīt vairs tikai -10°C.

 

 

 

 

naakamais, kursj te iepirdiis par elljaam, gredzeniem, diizeljiem un riepaam, pats buus vainiigs.

MALACIS!!! ŽETONS!

 

Ja vēl kāds nepaslinkotu un izdzēstu to visu tuftu lieko.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Man -22°C

Ja vēl nedēļu noturēsies -20 un vairāk naktī un dienā īpaši neatlaidīs, tad jau pat ar autiņiem varēs mēģināt pa ezeriem gonkas. Sen nekas tāds nav piedzīvots.

Vot normāla izklaide, nevis uz ielām šķērēt vai stāvlaukumos ārdīties kā sīņi.

Link to comment
Share on other sites

Man vēl -15 pagaidām, bet ja skatās no vakardienas - tad neapturami temperatūra kāpj.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pirms stundas Pārdaugavā -3.5.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Žaks Noriss

Nez kas sliktāks - vienu dienu -23'C vai pusotru nedēļu -15'C

 

P.S. šovakar laikam jāizvelk ārā aķis un jāuznes uzlādēt. Paņēmu janvārī jaunu sudraba Varta 77 Ah, 780 A, bet mašīnai arī patīk ņammāt elektrību. Šķiļ jau nejēgā, bet bail, ka nespēj uzlādēties nobraucot 20 + 20 km dienā.

Link to comment
Share on other sites

Ar 20 km ir pietiekami, lai nesatrauktos. 2- 5 km tad gan ir pamats satraukumam šādā vēsumā.

Link to comment
Share on other sites

hmmmm, man C3 1,4hdi otru reizi, otrajā sala dienā pa laikam nelādē, par ko paziņo indikācija panelī un apstiprina mulitmetrs pielītējā ligzdā 11,5V . problēma pazūd pati no sevis pēc 5-10 minūšu nrervoza brauciena, vai pastāvēšanas pie mājas pāris dienu.

Pazuda uz mēnesi līdz vakardienai.

 

auto tiek izmantots tikai 10-20 km braucieniem pa rīgu

Link to comment
Share on other sites

No +10 uz -20, akujetķ vienk. Tas aukstums zinādams, ka es braucu uz latvāniju, uznāca, kretīns tāds!

Link to comment
Share on other sites

Normāls laiks, kādam te ir jābūt, tikai sniega trūkst. Vot ja +10 februārī būtu, tad vajadzētu uztraukties.


No rīta Pļavniekos bija tikai -16°C.

Link to comment
Share on other sites

Es jau decembrī, kad biju Lv, pie tiem knapiem mīnusiem zobus grabināju kā vecmāmiņas protezes.

 

Right, tikai :D

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk šo topiku var aizmirst līdz nākošajai ziemai.

Es no nākotnes nepiekrītu.

Ir auksti, bet paskatieties, cik skaista saulaina ziemas diena. Tas tagad Latvijā ir retums.

Šim gan pilnīgi piekrītu  :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Teikā no rīta ap 8 bij -16/-17. Suns uz aizinājumu palikt ārā, ieslēdza atpakaļgaitu uz dīvānu. :D Vispār straujas izmaiņas - pie ostas ap 9 bij -14, tagad -5.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par ko paziņo indikācija panelī un apstiprina mulitmetrs pielītējā ligzdā 11,5V . problēma pazūd pati no sevis pēc 5-10 minūšu nrervoza brauciena

 

Ģeneratora remonts spīd.

Link to comment
Share on other sites

brr.. auksts.. sīkie uz bd tiek vesti ar mašīnu no rīta.. 5 min ārā un jau esi sasalis :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ģeneratora remonts spīd.

 

Varbūt siksna slīd, kas gan parasti ir ar kaucienu, bet ne vienmēr...

 

P.S. Šorīt Teikā siltāks - tikai -14. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tukšs te kaut kā ļoti.

Pa nakti sola līdz -10 pāķos. nav baisi, bet kontrasts savdabīgs.

Link to comment
Share on other sites

Tēmas palikušas, posti pazuduši :D

 

Ārā suņa laiks.. līst.. brr.. auksts it kā nav, lai gan no rīta šķiet bija mīlīgās un uz sajūtām siltāks

Link to comment
Share on other sites

Man 3 cm sniega, kā minimums un sals, suņi kā traiki ārdās pa āru! Neapskaužū, tos, kas uz šosejas, noteikti ka tā ir slidotava!:fie: 

Link to comment
Share on other sites

Šodien labs no rīta - mašīna iesalusi ledū (bakar lija/sniga)  :pleasantry:  knapi durvis atravēju vaļā , atdauzot perimetru ar maksājumu karti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regulāri nopūšu durvju un "aplodas" perimetru ar silikonu saturošu aerosolu. Šorīt manai Boriņai pietika pāris "draudzīgu" dunku pa apledojušo durvju augšmalu un šī bez kreņķiem ļāvās atvērties..:)

Link to comment
Share on other sites

Heh. Nekad neko neesmu smērējis, mazliet spēka un mans civis krašķēdams nāca vaļā ;) Un tā karstā gaisa spirāle priekšējam logam šorīt bij nenovērtējama :)  Kamēr citi scratčoja, es ar slotiņu patīriju, un aiziet ;) Jāsaka Rīga no rīta bij mazāk slidīga, nekā biju domājis... Labi iesālīts :)

Link to comment
Share on other sites

smērēju jau smērēju - tiaki bubāram nav loga rāmja, un tāpat no stikla viss notīras, ja to virina ..vienkārši vakar baigi lija + šorīt piesala..pat rokturs iesala ledū :sleep: reti ir tā.kad līst un piesalst.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt no mašīnas varēja uztaisīt ledus skulptūru :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Solikona sprejs, reizi ziemā, nekādu problēmu ar durvju atvēršanu.

Tiesa otrajai alfai šorīt laikam centrālā negribēja šancēt, kas liekas drusku jancīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...