Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Par Gufiys dotajiem shortcutiem - vēl var iemest acī arī Gliemja dotajā linkā, izskatās, ka tur varētu būt kas nedaudz vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Tor piedaavaa b7100

 

A kuru tu gribēji?? Domā, kad uz 7100 nākošie uzlabojumi caur Windows Update ir sliktāki par 7136 buildā iebūvētajiem?? Nezinu, kādēļ dzīties pēc kaut kādām tur jaunajām versijām, ja var izmantot RC, kuru dod officiāli, jo tāpat savā mūžā nemanīsi atšķirību starp šīm versijām?!?!

Link to comment
Share on other sites

Tikko izlasīju, ka 12. jūnijā iznākšot RC2 ar build numuru 7200, bet oficiāli varēšot testēt tikai Technet un MSDN subscriberi.

Link to comment
Share on other sites

Kams, nu bet vai tad ar RC1 nebija līdzīgi? Vispirms tiem, kas maksā, un tikai pēc tam haļavčikiem?

Link to comment
Share on other sites

Gan jau līdz mums arī atnāks, tikai es nekur neatradu oficiālu informāciju par šo RC2 versiju :/ Un kā ar RTM? Iznāks it kā augustā, bet vai tāds maz ir pieejams arī parastajam cilvēkam?

Link to comment
Share on other sites

Caur torentiem jau 100 punkt ka atnāks tas RC2, bet tas jau vairs nav tas pats, kas testēt no Microsofta ;-) Nu kas zin varbūt jau vēl pārdomās, tagad jau vienā vietā rakstīts, ka 11.jūnijā būs.

Link to comment
Share on other sites

Oho, šis man patīk :)

Ar jaunajiem nVidia draiveriem, tas ir 185..., priekš Windows 7 datora komponenšu veiktspēja ir labāka.. :p

d129d_todaysucks.jpg

Arī ātrākas pārlūkprogrammas palikušas :)

 

windows72-400x276.jpg

  • Microsoft Internet Explorer 8: 15%
  • Firefox 3.0.10: 11.6%
  • Firefox 3.5 Beta 4: 12%
  • Firefox Nightly Builds: 28-30%
  • Google Chrome 2: 12%
  • Google Chrome 3: 16%
  • Opera 9.64: 2%
  • Opera 10: 15%
  • Safari 3.2.3: 18%
  • Safari 4 Beta: -22%

Link to comment
Share on other sites

Šodien jau nopludināts jaunākais 7201! Ir gan x86, gan x64. Builds ir pavisam svaigs, jo pabeigts tikai 1. jūnijā. :)

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Vai tad nevajadzēja būt build 7200? Vēl nekur neesmu redzējis oficiālu informāciju no Microsoft par šādu RC2 versiju, tādēļ vēl neko necentīšos grābt no torrentu trakeriem!

Link to comment
Share on other sites

RC2 nebūs, Microsoft paši tā paziņoja, tās bija tikai baumas par RC2, toties šitais 7201 itkā esot tas SP1 par ko pēdējā laikā runā.

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Vakar uzliku, viss it kā lieliski, bet problēma ir ar UPS :( softs ne par ko nestrādā un draiveri arī ne :(

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda, mājas vajadzībām UPS var arī bez softa lietot, ja vien pieslēgts ir arī monitors un ja neesi no tiem, kas PC tur ieslēgtu 24/7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens visiem, esmu jau 3so dienu uz windows 7 x64, viss forshi un patiikams apstraadas aatrums, bet lieta taada ka jaunajam kompim:

gribeeju salikt draiverus no matesplatei liidzi naakoshaa diska, tacu ieliekot disku paraadijaas ka support disks neatbalsta sho OS, tpc jautaajums sekojosh, kaadus draiverus ir jaaliek virsu shai OS, kaa arii kad oficiaali buus pieejami komponeshu draiveri prieksh Windows 7?

 

 

Amd Athlon x2 7750+ 2,7Ghz

4Gb ram 1066Mhz

Asus M4A78-E

Link to comment
Share on other sites

Norbis, vajadzētu iet Vistas x64 draiveri, kurus piedāvā support mājas lapā ;) Kad instalē, tad setup failam caur properties uzliec compatibility mode Vista SP2, un vajadzētu tad iet ;)

Link to comment
Share on other sites

gribētu atkārtot jautājumu ...

 

kā ir ar win7 fingerprint rīderu integrāciju OSā ?

vai ir OK "uz pirksta" saglabat neta lūriķa paroles

vai ir OK paroles saglabat citas aplikacijas ?

Armand - palasi šito:

http://windowsteamblog.com/blogs/windows7/...-windows-7.aspx

Sinfoska komanda runā.

Domāju, ka Windows 7 developeriem ir vairāk zināms par tēmu, nekā mums.

The official date on which Windows 7 will be available for general purchase is October 22, 2009. The RTM code will be delivered to partners at the end of July

Viss, datums zināms. Cenas arī.

Link to comment
Share on other sites

Gufiys, Tu esi kādu draiveri licis saderības režīmā, jeb vienkārši gribi atbrīvot forumu no jautājuma autora klātbūtnes?

 

Nē, man nav nekas pret jautājma autoru :D Pats es uzliku LAN un Audio draiveru caur saderības režīmu priekš Gigabyte mātesplates, tas ir Vistas draiverus uz Windows 7. Vēljoprojām man viss iet, tādēļ nesaku, kad bārstos tikai ar vārdiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

nedarbojas hdd defragmentacija, ari uz schedule uzliekot laiku :( kadam ari tada problema noverota? Versija 7100

 

izanalizet izanalize, kaut ko tur pacakarejas, bet stav uz "defragmented....0%"

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Man uz 7127 viss ok. Visu smuki defragmatē. Varbūt kāds zin kā atrisināt manu problēmu. Man sleep režīmā slēdzās ārā tīkla karte, pie tīkla kartes iespējam uzliku lai pie sleep režīma tā neslēdzas ārā, bet tā tikuntā slēdzas un pietam vairs neslēdzas atpakaļ. Palīdz tikai restarts.

Link to comment
Share on other sites

legaciie

Kāds ir instalējis WampServer vai VertrigoServ? Strādā bez problēmām?

Link to comment
Share on other sites

Jaunāko Apache un PHP uzinstalēju bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

legaciie
legaciie jā iet bez problēmām.

 

 

Jaunāko Apache un PHP uzinstalēju bez problēmām.

 

Sk. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu šodien itkā vajadzēja iznākt tam RC2 jebšus Windows 7 SP1. Nekur vēl neko neredzu par šito :D

Link to comment
Share on other sites

Tas taču ir idiotisms. Priekš kam tas ir vajadzīgs? Tik pat labi kāpēc Ubuntu nenāk bez firefox? Turklāt kā nezinošs cilvēks varēs iegūt firefox, ja nebūs ie ar ko nolādēt? Pilnīgi neatbalstu šādu soli! Nedomāju, ka Microsoft vieņiem tā padosies. Tie EU tač neapjēdz paši, ko viņi dara. turklāt, ja cilvēks to ie nelietos, tad arī viņs nelietos, ja viņš būs jau integrēts Windowsā. Tas tikai pierāda, ka EU pieņem likumus par lietām, kurās pašiem ir tumša bilde.

Nu šodien itkā vajadzēja iznākt tam RC2 jebšus Windows 7 SP1. Nekur vēl neko neredzu par šito :D

 

RC2 kā jau pieminēju nebūs(tās bija tikai baumas) un vienīgais, kas vakar ir iznācis ir build 7229 un vēlāk arī 7231. Šie, kā tiek runāts it kā būšot vieni no pēdējiem buildiem, ko laidīs internetā, jo Windows 7 strauji tuvojas RTM.

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Man te triki sākās ar win7, tagad ir tā, ka kompis jāslēdz ar roku ārā, jo shut down nedarbojas vienkārši - nereaģē. Hvz kas notikās, vīrusu nav. :D

Link to comment
Share on other sites

Igelkott
Tas taču ir idiotisms. Priekš kam tas ir vajadzīgs? Tik pat labi kāpēc Ubuntu nenāk bez firefox? Turklāt kā nezinošs cilvēks varēs iegūt firefox, ja nebūs ie ar ko nolādēt? Pilnīgi neatbalstu šādu soli! Nedomāju, ka Microsoft vieņiem tā padosies.
teorētiski, iespējams, ka tādā gadījumā būs iespēja izvēlēties - instalēt IE, vai to nedarīt, iespējams - netiks instalēts defoltā, bet iespēja būs.
Link to comment
Share on other sites

Nu visdrīzāk viņu varēs iegūt caur Programs and Features menu control panelī, bet nezinošs cilvēks, kas nav par firefox vispār dzirdējis visdrīzāk kritīs izmisumā. "A kā vispār šitajā var tikt internetā?". Pats stulbākais ir tas, ka es vienā vietā lasīju, ka šī likuma ierosinātājs ir Opera Software.

Link to comment
Share on other sites

Bonifācijs - taisnība jau ir, bet no otras puses var jau aiziet tik tālu ka notepad, wordpad, paint, calculator utt varī var izvākt ārā.

Tiesa Outlook Express arī jau likvidēc.

Browseris ir viens no primārājiem tūļiem end-userim.

Galu galā - KDE vienmēr liek Konqueror browseri teiksim.

Varēja izdarīt tā, ka IE8 ir kā opcija pie instalēšanās, kuru var arī nelikt.

Tie, kas negrib - noņem ķeksi, pārējiem tiek uzlikts.

Link to comment
Share on other sites

līdzīgi jau ir izdarīts ar Movie maker, photo gallery, windows mail un vēl dažām programmām, ka ir Windows Live paka, kurā atķeksē kuras programmas gribi un instalē, bet trakākais ir ja nav IE, tad arī Windows Live paku nav iespējams iegūt. Man liekas Microsoft nepareizi darīja, ka tik ātri padevās, kaut gan viņiem jau poh, gribēja Eiropa, dabūja ko gribēja. Windowsu no tā nepārstās pirkt. Uz ASV jau šitais tāpat neattiecas.

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad tā - kā dabūt open office 3.1 uz Win 7?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā - kā dabūt open office 3.1 uz Win 7?

offtopic: man ātrumā izskatījās: kā dabūt office 7 uz win3.1... biki apstulbu... :shock: :yahoo: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...