Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Lai uzliktu nemaz nevajag ne virtualPC, ne disku skaldīt.

1. Kad jāizvēlās partīcija, SHIFT+F10.

2. Rakstam diskpart.

3. Rakstam create vdisk file=d:\win7.vhd type=fixed maximum=20000 (failu un maksimumu norādām, kāds patīk).

4. Ja šis saka "succesfully", rakstam select vdisk file=d:\win7.vhd.

5. Ja šis saka "succesfully", rakstam attach vdisk.

6. Ja šis saka "succesfully", tad exit, exit ... kamēr izejam no "melnā loga".

7. Refrešojam disku sarakstu, izvēlamies savu virtuālo disku un liekam augšā.

Link to comment
Share on other sites

Tiesa gan bez ierastā vizualā izpildījuma, toties 100% darbīgi.

 

 

tas gan, pgaidām izklausās OK.

Uz otra kompja ir SB Audigy2 ZS, tam draiveri uzlikās ar logu updāti, nu gļuko konkrēti... :sad:

Link to comment
Share on other sites

njā tāka neviens nespēj jēdzīgi paskaidrot kā ir ar rokraksta atpazīšanu

tad ir funktieris pasam to win7 pamēģināt

 

Uz Fujitsu Siemens laptopa ar touchscreen W7 rokraksta atpazīšanas fīča strādāja ļoti labi. Tomēr nav LV valodas draiveru, tāpēc rakstīt var tikai angliski...

Link to comment
Share on other sites

Par tam geimu lietam uz W7. gta4, nhl09, un f.e.a.r.2 neiet kaut vai nosities, tas nu gan nepriece. Vel viens tads nelabs joks notikas uz viena benq tjapljapa, nepanjema zilozobu un draiveru kas ietu ar nesanacas atrast, bet nu visa visuma nekas tragisks nav vel noticies un viss strada :)

Labots - proko
Link to comment
Share on other sites

starp citu palietosi ilgaak windows7 un gan jau pats atradiis draiverus prieksh zilzobja,man prieksh multimeediju klavas arii pats visu atrada un sainstaleeja.

Link to comment
Share on other sites

nu zilzobi vel neatrod tiko nochekoju apdeitus :( ja kadam tas ir izdevies padalaties ludzu modelits ir BENQ s32b

wilz izstasti ka uzdabuji gta4 virsu man ne ar kadu komitibliti modi neit virsu neparko. pasham geimam nav nekadas vainas uz tas pashas sistemas kad staveja vista griezas uz nebedu. Par FEAR2 nu vairs nevaru pameginat jo pec 3 instalacijas reizem (neveiksmigam) muljkigi nospriedu, ka instalacija ir beigta un geima vairs man nav ;)

Labots - proko
Link to comment
Share on other sites

Tiesham nebiju skatijies pie tantes gugles (my bad) bet nu uz shito temu variantu ka panakt gta4 uz W7 stradat ir milzum daudz un dazhiem vienalga neaiziet (cik var noprast no lasita) un shim es izniekoju gandriz stundu un tev wilz brashais forumist bij gruti to uzrakstit, paldies!

 

p.s. delj shadiem cilvekiem aizvien retak gribas nakt te kadu infu meklet vai atbildet kadam...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

proko,

Vajag sakarīgi aprakstīt problēmu, tad arī vari cerēt uz sakarīgu atbildi. Piemēram: Atradu guglē pamācību (links), darīju visu, kā tur rakstīts, bet tādā un tādā vietā parādījās tāda kļūda (kļūdas teksts).

 

delj shadiem cilvekiem aizvien retak gribas nakt te kadu infu meklet vai atbildet kadam...

Es, savukārt, šito varu teikt par tevi...

Link to comment
Share on other sites

proko, Tu doma ka man kāds atnāca un visu izdarija? Es vai pusi dienas rakos pa google kamēr uzstūķēju to GTA4 uz W7. Tā kā neredzu iemeslu apvainoties, vēl jo vairāk ja pats atzinies, ka google nemeklēji!

Link to comment
Share on other sites

Windows7 64bit un ar 64bit IE8 neiet adobe flash player, respektīvi tvnet.lv nerāda reklāmas, tur var lietas labā ko darīt? Alternatīvas adobe ir, kas darbojas ar 64bit IE?

Link to comment
Share on other sites

Btv man te viens triks notikās, pazuda gadžeti no ekrāna - nevar lūkot vairs cik grādi ārā ;( . Un atpakaļ viņi ar vairs neliekās, tipa uzspiežot uz tā gadžetu menedžejamās pogas uz brīdi pie kursora parādās ikoniņa, ka domā kaut ko un viss. Nekas nenotiek. Nav gadījusies vēl kādam tāda liga?

Link to comment
Share on other sites

Guest ChRiss
Btv man te viens triks notikās, pazuda gadžeti no ekrāna - nevar lūkot vairs cik grādi ārā ;( . Un atpakaļ viņi ar vairs neliekās, tipa uzspiežot uz tā gadžetu menedžejamās pogas uz brīdi pie kursora parādās ikoniņa, ka domā kaut ko un viss. Nekas nenotiek. Nav gadījusies vēl kādam tāda liga?

 

Ļauj minēt, UAC atslēdzi, vai ne? Gadžeti neiet, ja ir atslēgts UAC.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gestapo
- vasarā tāpat nepirktu par pārsimt latiem, pēc betas beigām

Kas liek domāt, ka būs tik traki? O_o

Link to comment
Share on other sites

Imhoteps

Ja MS nolaistu cenu Retail Ultimat-am uz kādiem latiem 90 (līdzīgi kā) Apple, tas būtu grāvējs.

 

Vairumam tie Ls 80/90/100 būtu pa spēkam arī patreizējos sūdos, a vot trīs sotakus par Retail maksāt - tas ir asiņaini.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Te daži cilveeki intensiivi ar putaam uz luupaam aizstaav Vistu! :) kad nopirku portabli, Vista jau bija virsuu, palietoju nedeeļu un konkreeti saaka nepatikt, tad uzliku XP. Iet kaa zvers, draiveri ir, straadaa ar visaadiem veciem softiem arii (vista negribeeja) un suudziibu nav! :)) diez vai tuvaakajaa laikaa paraadiisies kaads dibinaats iemesls kaapeec man buutu jaaliek atpakaļ Vista vai jaapaariet uz Win7. ;)

Link to comment
Share on other sites

paariet uz windu 7 , nee paldies, jau kurais juuzeris savu laptopu stiepj pie manis peec vista SP1 installa, jaa smiekliigi jums smiekliigi man(leeta nauda)

bet nu normaali ietaas ka pashi upgradei kauj nost windu! kas tajaa septiitajaa buus labaaks? hmmm

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Viestur un kx, jūs zinājāt, ka ir jauna un forša spēle CS, es jums saku, vienkārši nes nost jumtu.

p.s. Berlīnes mūris ar esot nule nojaukts omg!!!

Link to comment
Share on other sites

binary
kas tajaa septiitajaa buus labaaks? hmmm

Uzliec, patestē, pārbaudi, iepazīsti - tad arī redzēsi, kas tur būs labāks (priekš tevis) un kas nē.

 

 

Atļaušos iekopēt to, ko draugiem.lv domubiedros atbildēju uz vienu "anti-vista" komentāru (tā gan ir tikai maza daļa no visa garā komentāra, bet nu pārējais šeit būtu nevietā):

Pēdējos 15 gados ir gadījies redzēt gana daudz dažādu windows versiju uz savām kastēm (sākot ar 3.1 un beidzot ar Vista) - izmaiņas ir bijušas milzīgas, taču vēl milzīgākas ir iespējas dažādas lietas uzlabot (gan no lietojamības, gan no performances, gan no drošības, gan arī no citiem viedokļiem). Ja vēlies normāli sadzīvot ar PC, sāc vien saprast, ka pēc 10 gadiem PC vairs it nemaz neatgādinās to, ko tu lieto šobrīd. Neesi tu 73 gadus vecs kašķīgs onka, lai to nespētu - 23 gados tās ir kaprīzes, kas neļauj pieņemt jauno un sekot līdzi laikam, nevis reāla nespēja to darīt.

Par vārdiem "23 gados" - tas bija konkrētā cilvēka vecums. Vairums negatīvi noskaņoto komentētāju tajā vietā droši var likt savu vecumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Microsofts paši vainīgi - pārāk ilgi turēja XP, neizlaižot vietā neko citu.

Cilvji iestagnēja. Redz daži knapi līdz XP SP1 tikuši, pēc gadiem 5 moš XP SP3 uzliks...

Ubuntu katru gadu jaunu uzcepj un nekas - visi starā.

 

Jā, Vista iesākumā nebija tas labākais MS OS, piekrītu. Bet uzlabojumi ir milzīgi. Win7 tos pieslīpēs.

Ar SP1 Vista jau bija pavisam laba, SP2 - vēl vairāk.

Tiem, kas vēlas dzīvot uz Win95 interfeisa visu atlikušo mūžu, gribētu atgādināt, ka tas, ko OS lietotāju interfeisu izstrādātāji zina par ergonomiku šodien, nav salīzināms ar to, ko viņi zināja 1995. gadā. Vairāk nekā 10 gadu informācijas par lietotāju paradumiem, ieražām, feedbacka.

Tiešām domājat, ka spiežot "Send Error Report to Microsoft" viņš aiziet uz Recycle Bin?

Link to comment
Share on other sites

binary
Ar SP1 Vista jau bija pavisam laba, SP2 - vēl vairāk.

Vista SP2? Janvāra beigās iznākusī RC?

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

SP2 RC ir pietiekami daudzsološa (spriežot pēc fīču apraksta), lai varētu teikt ka no tās būs labums kad iznāks pilnā SP2.

Microsofts vismaz beidzot ir nācis pie prāta, ka vajag hotfikšus regulāri apkopot servispakās - visi tā dara.

Nevis izlaist vienu SP reizi 4 gados, kā rezultātā pēc OS uzlikšanas jānovelk vēl 200-300MB hotfikšu klāt.

Link to comment
Share on other sites

Janiman

Es jau 2 dienas ka lietoju Win 7 un esmu ljoti neapmierinats. :D

 

Bootojas tikai win7 un netieku pie dualboot iespejam.

 

Win 7 man ir noblokjejis kompi un tagad piespiedu karta lietoju.

Link to comment
Share on other sites

Pirksti deviņos līkumos tevi neattaisno....

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Portatīvais ~1.6ghz un ram 512Mb, windows 7 ir vērts likt tieši no veiktspējas viedokļa, kā būs salīdzinot ar palietotu xp?

Link to comment
Share on other sites

Uzliec, pamēģini - tad arī zināsi atbildi uz savu jautājumu.

 

Janiman

GAG boot manager tev palīdzēs... pie nosacījuma, ka neesi muļķis. Atrodas zemāk norādītajā linkā. Tikai vispirms abas OS jāinstalē katra uz savas primārās sistēmas partīcijas un otras OS instalācijas laikā pirmā jānoslēpj (hidden). Un tikai tad jāinstalē GAG.

 

http://gag.sourceforge.net/

 

Lietoju WinXP un Win7 uz viena datora bez jebkādām blokādēm. Ak, šie līkie pirksti... tobiš, lietotāji.

Link to comment
Share on other sites

Janiman

GAG boot manager tev palīdzēs... pie nosacījuma, ka neesi muļķis. Atrodas zemāk norādītajā linkā. Tikai vispirms abas OS jāinstalē katra uz savas primārās sistēmas partīcijas un otras OS instalācijas laikā pirmā jānoslēpj (hidden). Un tikai tad jāinstalē GAG.

 

http://gag.sourceforge.net/

 

Lietoju WinXP un Win7 uz viena datora bez jebkādām blokādēm. Ak, šie līkie pirksti... tobiš, lietotāji.

 

Tač nekas nav jāņemās liekot W7 pa virsu XP. Liek disku iekšā, W7 uzinstalē līdz galam, no gatava W7 laid restart un izvele staav jau priekšā.

Taču visām windām liekot jaunāku win uz citas partīcijas, automātiski uztaisās izvēle, kuru win gribi startēt. Var kaut vai 3 vai 4 win vienu aiz otras jaunākus sainstalēt un stap visām tiks uztaisīta/dota izvēle kuru palaist.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

talibans

Es ari nesaprotu, kas ir tads jaizdara, lai nebutu tas izvelnes. Cik esmu licis linux'us un win paraleli vienu otram, viss ir sanacis. Vienkarsi gribu zinat ko NEvajadzetu darit:)

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis
Portatīvais ~1.6ghz un ram 512Mb, windows 7 ir vērts likt tieši no veiktspējas viedokļa, kā būs salīdzinot ar palietotu xp?

 

Mēģināt tu jau vari, bet es tavā vietā paliktu pie vecā labā XP.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...