Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

KAV8 Beta jau vakar uzliku :) Virtualos diskus taisu ar UltraISO programmu, tā labi darbojas un win7.

Bet radās vēl viena problēma. Pēc video kartes draiveru uzlikšanas palika melns ekrāns. Draiveri tika ņemti no ATI mājas lapas tieši Win7 sistēmai.

 

P.S. Video karte ir HD4850, monitors CRT 19" HP 91

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Nu, visticamākais , ka W7 moniatoru uzskata par sekundāro. Vajag atštepselēt visu lieko ( nu otro vadu no videokartes, ja kas pieštepselēts, izraut visu no USB štepseļiem) un tad restartēties. Vismaz man, šitā bija ar HDM , kas bija pieštepselēts pie TV. Vienam citam, no BOOT, kad izņema visu kas bija saštepselēts USB.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal nesaprasana ar wifi ieks aspire 5520 laptopa.It ka atrod tiklus,bet piekonekteties nevar,pat neaizsargatam AP.

Link to comment
Share on other sites

kāds ir mēginājis tajā W7 latviešu raksta valodu atpazīt ?

Nu man visu itkā rāda. Iemet piemēru un es Tev pateikšu, vai atpazīst.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk. Brēca tauta par WinVista un nekādi nepieņēma versiju, ka Vista ir tikai testa/pārejas posms uz jaunu produktu (Win7). Tā pat kā tas bija ar Win98ME ...

Ne velti Dell, HP un citi nopietnie kantori nepārgāja uz Vista. Dzelži šiem uzņēmumiem nav šķērslis. Šādi kantori dzelžus iegūst par sviestmaizes cenu.

Nav Microsoft muļķu kantoris, ne jau tīrākās veiksmes dēļ sapelnīja miljardus!

Labots - magis
Link to comment
Share on other sites

nezinu kas ir Win98ME, bet Microsoft naudu nopelnīja gan tāpēc ka gadījās īstā vietā, īstā laikā, gan tāpēc ka ir labi biznesa taisītāji, kur bieži vien balansējuši uz negodīgas, nelikumīgas prakses robežas

 

Strīdēties var daudz un dikti. Tikai šķibas parastam cilvēkam nekādas.

Link to comment
Share on other sites

Ne velti Dell, HP un citi nopietnie kantori nepārgāja uz Vista.

 

32 bitu ose patērā gana daudz atmiņas resursu, lai nepaliktu daudz apgreida iespēju, līdz ar to 32 bitu vistas izvēle ir apšaubāms gājiens.

Savukārt 64 bitu vidē darbstacijām vista ir ideāls risinājums.

 

Ja cilvēki par OS maksā no savas/uzņēmuma kabatas, tad par prioritāti netiek uzstādīta "aktuālas versijas" lietošana. Cilvēkiem ir darba uzdevumi. Ja vecā OS ar programmu komplektu tiek galā, kādēļ mainīt?

Link to comment
Share on other sites

Tad nu, neliels pārskats par W7 arī no manas puses.

 

 

Takā vecais labais XP sāka niķoties, nolēmu, ka jāpamēģina visu slavinātais 7 :) Takā sistēma neatbilst ieteicamajai, domāju, ka daudzus varētu interesēt kas un kā... Ar Vistu darbojies neesmu tāpēc salīdzināt varu tikai ar XP.

Un nu jau pāris stundas esmu paracies pa brīnumu un gribēju padalīties iespaidos...

 

 

Sistēma:

CPU: AMD Athlon 3200+

RAM: 512mb (OS gan uzrāda, ka 1Gb)

Video: 6600

 

 

Sākam ar instalēšanu - ātri tas nebija, bet ilgi arī ne. Kādas 40 minūtes bez jebkādām problēmām (tīrā instalācija nevis upgrade)... Cik atceros XP rakstīšana aizņēma man parasti aptuveni tādu pašu laika posmu.

 

Tīrs Windows ieinstalēts aizņem aptuveni 6Gb, takā prasības par 16Gb ir ar drošības buferi...

Pirmā ielogošanās gan aizņēma daudz vairāk kā pierasts, bet tas saistīts ar visa ierakstītā sakonfigurēšanu.

Citādi ielogošanās aizņem, šķiet, nedaudz vairāk kā XP, bet starpība nav tik ļoti jūtama. Shutdownošana gan, manuprāt, aizņem kādas divas reizes ilgāk kā tas bija pierasts iekš XP, bet tas ir pieciešams...

 

Draiveru instalēšana nedaudz pievīla, jo W7 pats neatpazina skaņas karti (kas bija negaidīti) un dažādas ierīces, kuru neatpazīšana nebija negaidīta. Ar skaņas kartes draiveriem neizdevās sapārot PC ar visiem devaisiem, bet skaņa ir un vairāk pašlaik nav vajadzīgs :)

Visādi citādi šķiet, ka viss darbojas lieliski...

Tālākai datora piebarošanai ar nepieciešamo bija nepieciešams iso emulācijas softs un šeit gan nācās aizķerties, kamēr atradu kādu, kas darbojas, jo ne DeamonTools, ne Alcohol 120% nemāk sastrādāties ar 7. Bet māk to PowerISO.

 

Office 2007 un Tildes Biroja 2008 instalēšana noritēja bez jebkādām problēmām. Tāpat arī ar pārējo softu, ko pašlaik esmu salicis...

 

Pats win kā jau win. Smukāks ir, savā ziņā ētāks arī, bet vajag pierast. Darbojas man OS smukuma režīmā un īpašas bremzes nav, lai gan XP bija nedaudz, bet tiešām nedaudz fiksāks.

Pašlaik miera stāvoklī PC noēd aptuveni 360-370mb no RAMa, takā droši, ka mierīgai darbībai tas rekomendētais 1Gb RAMa būtu tikai laba ideja, bet var arī bez tā... Un nav nemaz tik slikti.

 

Patīkamais iekš W7 ir lielais daudzums fīču... Piemēram, Action Center - OS daļa, kas rūpējas par visa veiksmīgu norisi. Ziņo, kad vajadzētu HDD problēmas pameklēt, kad jāpārbauda vai kāda vabole nav parādījusies, kad apdeits parādās utt.

 

 

 

Vispār lietotājam ļoti draudzīga un patīkama OS... Patīkamāka arī par XP...

 

Man patīk :) Tagad tik derētu bišķi RAMu piestellēt un tad pavisam labi būtu jābūt...

Link to comment
Share on other sites

manas īsās atziņas par w7 x64 :

 

1. instalējās ilgi - tāpt kā visi wini;

2. divi Sata diski kaut kā lēni strādāja un uzrādījās kā scsi diski, chipseta draiveri šo nenovērsa (seagate cietnis win vista - 5,9 balles, win 7 - tikai 2)

3. skaips negāja (neviena versija)

4. bootojas ātrāk par XP

stundu paspēlējos - nonesu nost - pajēls produkts.

Link to comment
Share on other sites

Īsi par Win7 no manas puses. Viss tīri labi uzinstalējās. Sāku instalēt draiverus. Neatvērās autorun, jo saka, kad neatbalsta mātes plati (Vistā viss strādā). Labi, instalēju draiverus. Tad nu vajadzētu tā kā Nod32 uzinstalēt. Tas viss ok. Bļauj, kad update jāuztaisa. Gribu atjaunināt, bet nevaru, saka kad ir jau atjaunināts (uz Vistas viss čotka). labi, Nods vēlāk. Gribu uzinstalēt D-Tools prasa visu laiku restartēties. Paskatos ko citi saka par to. Uz Win7 D-Tools neiet. Labi, mēģinu citu ko. Pamēģināju MagicISO tas instalācijā uzkaras. Nero arī tā kā negrib instalēties. ASUS AI Suite nobļaujās, kad ar draiveriem nav labi un ar neuzinstalējās. Skype kā ielogojos tā uzreiz izlogojos :D Uzinsatlēju v4 Beta. ja gribas restartēt kompi, tad skype izmet read error. Es uzinstalēju vienkārši virtuālo disku programmiņu. Protams viņa nestrādā. Gribēju atinstalēt, bet kaut kā viņa sevi nevēlējās izdzēst. Domāju, kad es vēl daudz ko neuzinstalētu. Tā nu man apnika meklēt to mazumiņu kas strādā un uzmetu atpakaļ Vistas klonu. Gaidīšus, kad Win7 būs iznākusi galīgā relīze. Instalēju no orģinālā MS dotā Windows 7 (x64) Beta DVD un izmantoju no msdn iegūto atslēgu. Var jau būt, kad citi ir priecīgi, bet man pirmā pieredze ar septīto ir tāda negatīva.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Athlon 3000+

1Gb DDR400

 

Instalējas tik pat ilgi kā Vista. es gan izmēģināju instalēt čeres seķ. Smukums ir, bet prieks izsabeidzās pie audio draiveriem - mēģināju gan Vistai paredzētos, gan XP - skaņa aizgāja ar abiem, bet bļerkščoša pēc valna. Faktiski Win7 jau bija pati uzinstalējusi viņas prāt, nepieciešamos, bet bez jack sensing fīčas tā arī neko nesadzirdēju..

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām viss tā kā ir ok. Video driveri no vistas uzlikās. Skaņas driverus arī netā atradu. Antivirus Avast home arī iet. Sīkās spēlītes (dažas pamēģināju), arī iet. Palaidu Bioshock, tas arī bez problēmām. Vienīgi video HD un Full-HD ar nelielu bremzi rāda. Winampa saglabāto playlistu bez problēmām atskaņo WMP. Sistēma parakstā. Ramu dīkstāvē ēd 600 Mb. (32 bit versija)

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

 

Kādēļ rakstu par Windows 7. Esmu pamanījis labu rakstu Internetā un gribēju piedāvāt linku un izteikt savas domas par to. Nesen kā izmēģināju Windows 7 vieno no pre-beta variantiem un secināju, ka strādā ļoti, ļoti ātri. Salīdzināju Windows XP un 7 un secināju, ka Windows 7 XP plēš uz pusēm. Arī Internetā nav neviena negatīva vārda par Windows 7 tā kā tas būs tā vērts un ja salīdzina ar Linux, tad uz desktop mašīnām tas Linux izspiedīs. Labs links par Windows 7:

http://blogs.zdnet.com/hardware/?p=3236

 

Iesaku, kad tūlīt 5 janvārī būs pieejama publiski Windows 7 Beta to novilkt, jo tas būs zvērs. Pat pre-beta man strādāja ļoti stabili, vienīgais IE 8 vēl nav pilnīgi nostrādāts, bet tam vajag laiku. Varbūt zem Beta 1 IE 8 strādās labi, testēšu un laiks rādīs kā būs. Gribu minēt, ka uz netbookiem tas arī strādā ļoti labi tā kā daudz pozitīva. Microsoft pat gatavo speciālu cut-down versiju netbookiem un tas tikai parāda, ka Windows 7 pierādīs, ka ir spēcīgs spēlētājs.

Tiešām ir prieks redzēt, ka Microsoft ir kārtīgi pastrādājis un ceru, ka novērtēsiet arī manas domas. Protams, kādam liksies mans raksts ir reklāma, bet piedodiet, gribu tikai padalīties pieredzē.

 

 

Ar sveicieniem.

Ģirts

 

Paskatījos to linku, laiki protams izskatās iespaidīgi, vairāk kā divreiz ātrāk. Jācer, ka tā arī būs - negribās protams ticēt, ka MS beidzot būs radījis kautko patiešām vērtīgu, ātru un cienījamu :D Ņemot vērā, ka šī vēl ir beta tikai, cerība ir.

Link to comment
Share on other sites

Boota pamatlapā uzrakstīts ļoti neskaidri.

Visiem pieejamās Win 7 versijas būs tikai 3:

Home Premium

Professional

Ultimate/Enterprise

 

Viss atkarīgs no MS cenām, tās vēl nav zināmas.

Un ... gaidīsim RC1 kaut kad pavasarī.

Link to comment
Share on other sites

Kāds var padalīties info, vai ir iespējams w2k upgrade uz šo w7? T.i. vajadzīgs tā, lai nav jāpārinstallē visi softi. Tas maz ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

NU es arī gribu pastiept win 7 krānu garāku:)

Tātad uzliku 3 dienas atpakaļ uz Darba Portika kā galveno un vienīgo OS.

Kaut kāds Lenovo x61 vai - Modeli nez un slinkums skatīties :) - bet ir 2 Ghz CPU un 2 GB RAM Darba režīmā RAM u ēd - 60%

LIekās ka CPU LIeto mazāk pa Vistu:)

Tā kā tas man ir Darba PC tad visādus "Nelikumīgos" softus netaisos un nedrīkst likt., bet KAs attiecās uz driveriem, neko nemeklēju jamais pats visu izdarīja un arī viss strādā.

Tālāk standarta Office 2007 enterprise - strādā bez aizķeršanās. Vispār lietoju Microsoft piedāvātos produktus - exploreri, Windows Live, groove, u.t.t. Darba "specifiskie" exceļa plugini arī iet bez aizķeršanās. Tilde 2008 oki, Latviešu val apostrofs arī:)

Ļoti patīk taustiņu kombinācijas

win+p - ātri pārslēdzam uz vajadzīgo režīmu - prazentācija, monis, monis + PC, u.c.

win+bultiņa pa labi, kreisi - respektīvi vari ātri blakus viens otram pielikt divus failus un vienlaicīgi ar tiem strādāt:) ļoti ērti, ja darbs ir ar exceli, wordu.

Snipping tool ir lielisks.:)

un jaunums - Problem steps recorder - tas no sērijas, ja jālūdz kādam palīdzība, ja kaut kas neiet - tā vietā ierakstam un nosūtam problēmu Tehniķim - nav vairs gari un plaši jāraksta ieeju te nospiedu to parādījas tas:) to var izmantot arī no otra gala ja kādam "Čaiņikam" ir jāparāda kur jāiet un kas jāspiež - ierakstam un nosūtam :)

un protams - Vistas trumpis - search bez komentiem

un iideāls jaunais tāskbārs - visu var modificēt kā pašām patīk un jaunums - var visu PinOT pie tāskbāra - :)

 

 

Tā pa lielam - diezgan stabila beta...Lietošu kamēr nebūs labāka versija:)

Varu ieteikt pamēģināt un patestēt - tā taču ir Beta un pa velti :)

 

Priekā

Link to comment
Share on other sites

Es arī pievienojos krāniņa pagarinātājiem :).

Tikko uzliku 7-to uz virtuālā diska - nevajag ne atsevišķu disku, ne partīciju.(Laika ziņā aizņēma 2 Piebalgas alus.) Visa OS stāv vienā failā. Varbūt būtojas bišķi ilgāk nekā no atsevišķas partīcijas.

Lai piedabūtu integrēto tīkleni, mēģināju iebarot Vistas draiverus. Lai cik nebūtu dīvaini izdevās. Microsoft(!) 2 MPix webkamerai neizdodas atrast, pārējais viss it kā iet. Nu rīt būs jāpatestē, ko tas zvērs ēd.

Link to comment
Share on other sites

binary laikam dokumentus baksta iekš ascii zem vii editora :D

zinu veselu lērumu ar pelēko tautu, kas sakritības dēļ ir spiesti migrēt uz septīto ofisu... neviens nav sūdzējies...

 

Katrā ziņā, ja Harisa k-gs nebūtu, tad arī gui's būtu savādāks...

 

Piedod, jaunais ofisa interfeiss ir štruntīgs. Iespējams kādam ne pārāk advancētam cilvēkam, kas pieradis visu bakstīt ar peli, tas liksies bezgala jauks un krāsains, bet ja jāsalīdzina cik no ekrāna laukuma aizņēma iepriekšējās ofisa versijas un šī - sorre, tā ir nevienam nevajadzīga draza.

 

Gadījās man redzēt kā cilvēks ar normālu 12" ļaptapsi mēģināja ar mailiem pastrādāt - tas bija kaut kāds mission impossible, viņš vai nu redzēja trīs rindiņas no sūtītāju saraksta vai trīs rindiņas no maila. Viss outlook sastāvēja no milzonīgā jaunā interfeisa. Nezinu ko mikrosofta inženieri ir pētījuši, manā izpratnē ar to murgu bez 24"+ monitora pastrādāt nebija iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz, šī tēma ir par Win7, nevis to kam patīk vai nepatīk Office 2007 ribbon interfeiss.

Ja tik ļoti gribat to apspriest, uztaisiet tēmu un rejaties tur līdz nemaņai.

Link to comment
Share on other sites

soulfreak

Uzliku savam ASUS F3Ka laptopsim Windows 7. Viss sainstalējās lieliski, izņemot touchpada scrolleri, to nācās no vistas draiveru pakas paņemt, kā arī mikrofons nedarbojas, bet pagaidām nav īsti nepieciešams to pielietot. Visādi citādi win7 ir daudz patīkamāks par dzimto Vistu, kas darbojās krietni lēnāk... Neko īpašu nemācēšu bilst, kompīts tiek lietots pāris stundas vakaros, lai pačekotu ziņas un šādu tādu izklaidi. Pagaidām - der :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar pamēģināju W7, kopumā super.... tikai paralēli atstātā Vista pēkšņi paziņoja, ka atlikušas 15 dienas aktivizēšanai :-(

Otra problēma: ja tiek palaists uTorrent, vai Explorerī ir vairāki logi vaļā, ik pēc nepilnas minūtes pazūd internets.... nospiežu diagnostiku, tiek pārstartēta tīkla karte un viss atkal strādā uz nepilnu minūti... :-(

Vai kāds var ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma? Aktivizē, tas pasāciens tak bezmaksas.

nupatās iznāca utorrent 1.8.2 versija tur esot kaut kāds ar Vistu saistīts crash bug fiksēts, iespējams ka arī uz Win7 attiecas...

Link to comment
Share on other sites

Nelīdz tas apdeits. Sajūt, ka tīkla karte izrubās pie lielāka datu apjoma...

 

Par Vistas aktivizēšanu, tak bija jau aktivizēta, vairāk kā gadu gāja bez gļukiem, bet tagad zūd visādas funkcijas, piemēram iespēja aktivizēt - neiet explorer :sad:

Link to comment
Share on other sites

Nē, diski ir dažādi. Uz viena tak nevar.... Bet ir sajūta, ka līdzība starp Vistu un W7 ir tik liela, ka daudz ko viens no orta ir paņēmuši, neskatoties, ka uz dažādiem diskiem.....

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini,bet kāpēc nevar palaist GTA IV uz W7? Rāda "Your System incompatible with %P"

Tā laikam ir nesaderība ar OS. Tas laikam nozīmē,ka šo spēli nevar palaist uz W7?

Link to comment
Share on other sites

Nē disku neatvienoju, bet ko tas mainītu?

 

Par GTA4, man arī W7 neņēma pretī, lai gan uz Vistas bez problēmām :-(

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam ir tādas problēmas jeb Gļuki?

Pirmkārt, mana videokarte ir 512 MB.

Ak jā, vēl man rāda DX versiju 11!

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Nelīdz tas apdeits. Sajūt, ka tīkla karte izrubās pie lielāka datu apjoma...

 

Izrubās, jo OS limitē TCP/IP konekciju skaitu. Tiklīdz programma pārsniedz šo limitu = BSOD. XP/Vista palīdzēja http://half-open.com/ patch. Neesmu mēģinājis uz Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini savu spēli palaist saderības režīmā...

 

Uzliku Compatibility mode for Windows Xp (Service Pack 2). Izdevās!

Pirmstam biju tik mēģinājis Compatibility mode for Windows Vista - negāja.

 

Nē, arī šī metode neder. Pie pašām instalācijas beigām izmet errorus, nevar ienstalēt pāris failus,jo nav kautkādu atļauju.

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

Testēju 7 jau kādu mēnesi. Nu pēc manām domām vines no labākajiem MS veikumiem. Resursus nerij, draiveri nav jameklē. Nevienu reizi mēneša laikā nav pakāries vai kādu zilko ekrānu izmeties.

Tagad nemaz negribas iet atpakaļ uz vistu. Nez cik ilgi to beta varēs lietot.

Link to comment
Share on other sites

JHF - līdz augustam varēs lietot. Drīz būs RC1

 

NC - tā raksta autors, uz kuru linku iemetu, pats lika Win7 uz VM. Tādad - var.

Ar to rokraksta atpazīšanu ir tā, ka laikam nevienam vienkārši nav tāda devaisa, tāpēc nazin :pardon:

Link to comment
Share on other sites

njā tāka neviens nespēj jēdzīgi paskaidrot kā ir ar rokraksta atpazīšanu

tad ir funktieris pasam to win7 pamēģināt

 

tad nu jautajums vai to brīnumu var uzlikt uz VirtualPC?

netaisos betas dēļ disku skaldīt ...

 

Biju uzmetis Win7 uz VirtualBox. Gāja ar Fedora, Solaris, i arī ar WinXP/Vista kā pamat-OS. Nav probzu. :)

 

njā tāka neviens nespēj jēdzīgi paskaidrot kā ir ar rokraksta atpazīšanu

tad ir funktieris pasam to win7 pamēģināt

 

tad nu jautajums vai to brīnumu var uzlikt uz VirtualPC?

netaisos betas dēļ disku skaldīt ...

 

par rokrakstu - par Win7 nezinu, bet tādam ir jābūt, jo pat Win Mobile 6/6.1 jau piedāvāja tādas iespējas. Nu, labi! OK! Bija jāuzinstalē kaukāda perga, kurai varēja visai ātri un vienkārši iemācīt atpazīt manu rokrakstu. :)

Link to comment
Share on other sites

nu, daudz maz izskatās ka varbūt ar laiku būs lietojams...

uz doto momentu lielākie mīnusi:

- vēl joprojām naff draiveru SB X-Fi :(

- nestrādā DaemonTools

- nākas pačkarēties, lai dabūtu atpakaļ QuickLaunch (pagaidām jaunais taskbārs galīgi nepatīk)

- naff klasiskā StartMenu (kaut kā dikti pieradis esmu pa 15 gadiem pie tā :-D ) droši vien, ka šis te ir labāks, ērtāks un efektīvāks, bet gribas ķeksīti, lai veco arī var lietot...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...