Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Visu vakar nocīnījos ar OO 3.1. Meta erroru pie instalācijas. Tad uzliku Java pats ar roku un instalāciju laidu ar XP SP3 comptibly modi. Sanāca.

Link to comment
Share on other sites

A Tev akurāt tas 3.1 ir būtisks? 3.0 iet bez niķiem, moš nav vērts mocīties...

Link to comment
Share on other sites

Richjuks

Pastaastiishu par savu pieredzi ar WIN 7.

 

Dzelzis uz kura tika testets - Laptop: T2300 1.66Ghz dual core cpu; 2Gb ram; Ati Radeon X1600 256Mb video; realtek high defination audio; creative x-fi 5.1 surround usb audio; 120Gb + 500Gb external hdd. Dators tiek izmantots neta browseshanai, filmu (divx; dvd; hd ready; full hd rip) lureshanai un muzikas atskanosanai.

 

Sakotneji veiksmigi pieregistrejos microsoft lapa, ieguvu "key" un atvilku pashu install - build 7100. Patikami parsteidza cik vienkarsi uzinstalejas. Pirmie iespaidi - wow...ir labs...atri strada; visi draiveri atrasti...

 

Un tad sakas problemas:

- Velejos piedabut stradat ATI REMOTE wonder pulti...Pec vairaku stundu mocisanas ar softu, izdevas uzlikt. (Bija nepieciesams uzlikt ATI catalyst, kursh pec install neiet + ati remote wonder softu - compability mode - xp ar service pack 3).

 

- Lielaka un sapigaka problema, pagaidam ari neatrisanata - problemas ar Dolby Digital un DTS skanu caur optisko izeju. Filmu skatishanai izmantoju KM player. Sakotneji skana tika laista caur Creative kartes optiku - viss gaja, lidz peksni viena bridi skana pazuda un pat win reinstall nelidz atjaunot. Velak tiku meginajis lietot integreto skanu karti, ari caur optiku. Sakotneji skana bija un peksni viena bridi volume control palika "nekontrolejams", nelidz ari win reinstall. Dolby Digital un DTS skana ir, bet it ka "iet pa taisno" ne caur volume control. Nezinu pat ko iesakt...Varbut kadam ir lidzigas problemas bijushas? P.S Ka DD un DTS dekoderis tiek izmantots Logitech Z-5500 Digital.

 

Parejie softi, ko tiku uzlicis gaja...

 

Kopejais iespaids - ir O.K. Sovakar meginashu uzlikt build 7229 versiju un tad jau redzes ka bus ar DTS skanu...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Da es to 3.1 novilku un par 3.0 nemaz i neiedomājos. Bet tagad viss OK.

 

Kas ir ar to 7229 versiju? Kā tā tiek realizēta? Caur pirātu līci?

Link to comment
Share on other sites

negribēju likt, bet septītais mani nonesa, pats dabūja GANDRĪZ visus draiverus apdeitoja viņus, neņem pretī - canon s5 is kameru[ saka, ka bildes bojātas ], mikrafons iebūvētas ir vienkārši nedzirdams, fingerprint nestrādā, tas pagaidām ko esmu pamanījis. ā, deamon tools vēl + - lago, bet tas jau labojams.

problēmas bija ar antivīrusa softu un pāris "sīkām" programmām mirkļa vajadzībām, pārbaudot tīri.

 

viens bija minējis,ka ar astoto tildi problēmas - man viss ideali aizgāja.

 

stāv man tas 7100 ultimate, krustēvs disku iedeva.

 

pārsteidz ērtā izvelne, media pleyera izskats.

grūti aprast ar to, ka saīsina labo malu slieksnim nevis ar bultiņu pa kreisi, bet gan uz augšu.

 

TOMĒR, uz 4gb ramīgā portatīvā nejūtu īpašu atšķirību ātruma ziņā salīdzinot ar vistu/ xp. vienīgi logi ātrāk ielādējas, laikam.

Labots - kris-
Link to comment
Share on other sites

Šodien saskāros ar interneta problēmu. Ik pa ~30sec parādās liels ping(ms) uz paris sec. kad spēlē online spēlītes. Kādam nav kas līdzīgs bijis? Uzliku Ubuntu 9.4, XP Live pinga nav uz win 7 ir.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Atgriežoties no hibernation raustās ekrāns un uzliekas mazākais kontrasts , builds 7100 , kāds ir kko līdzīgu novērojis?

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas pieredzes un pārējo spriežot, WIN7 ir bezkonsistence kaka.

 

P.S. Es savukār saskāros ar 59hz problēmu uz DVI.

Link to comment
Share on other sites

D.D.D nezinu, kas tev un citiem, bet man win7 iet uz goda. Pagaidām nav bijusi neviena nopietna, neatrisināma problēma. Draiverus viņš man pats atrada pilnīgi visus. Vienīgi uzliku pats Catalyst Centru ati kartei. Sleep, hybernate utt strādā lieliski. nekādus errorus nemet... sistēma jau kādu nedēļu nav slēgta ārā ..

Link to comment
Share on other sites

1)Ar windows7 un jaunāko tur esošo IE pēdējā laikā Internet Explorer nestrādā "back" poga, piebildīšu, ka ja spiež ar labo peles pogu un tad izvēli "back" tad viss ir labi, bet ja uz kreisā pusē ekrāna augšdaļā esošās lielās ikonas tad neiet.

 

2)Tāpat pēdējā laikā ir, ka apmēram katra 10 lapa neielādējas, vispār pat nesāk atvērtios un pilnīgi bez nekāda pamatojuma.

 

Spiežot tajā pašā "cilnē" vēlreiz enter arī neiet (ja pat 10 reizes), bet pārkopējot to pasšu adresi citā logā tā uzreiz viss ir bez problēmām.

 

 

3)Tāpat pamanīts, ka caur IE vidi saglabājot failus un tajā izvēlē kur jānorāda vieta kur tie tiks saglabāti tad tur ir ierobežota pieeja, jo atļauts tikai saglabāt win7 usera folderos tur kur "Pictures" "Documents" utt. bet piemēram kādai citai partīcijai vispār nevar piekļūt.

4)Tāpat caur šo saglabāšanas izvēli nav iespējams nospiest uz kādas citas bildes un to apskatīties izmantojkot "preview" jo tad tas image rādītajs paziņo apmēram tā - "cannot load"

 

Idejas?

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin velkot Windows 7 tev pašam bija jāapzinās, ka tur būs daudzas nepilnības, kas ar katru buildu tiek izlabotas. Nafig ta liki, ka tagad ir jāsūdzās. Ar tām nepilnībām ir jāsadzīvo, kamēr nav gatavā versija. Vēl pie tam lielākā daļa no tavām problēmām ir saistītas ar IE, bet sakars ar win7 ir minimāls. IE nav bijis tas labākais pārlūks arī pirms win7 parādīšanās. Par trešo punktu, ko tu tur nevari saglabāt? Es varu normāli visās vietās kur gribu saglabāt. Sānā ir normāli norādīta visas iespējamās vietas, kur saglabāt.

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

sākumā lietoju w7 7068 nebija nekādu problēmu tagad ieinstalēju 7200 sākās visādi brīnumi. un galvenās problēmas ir ar skaipu un kautvai ar age of empire 3.un event viewers 3 dienu laikā rāda jau ka ir 73 erori varningi un kritiskie erori :(

Link to comment
Share on other sites

Man arī uz sava W7 ir savi gļuki, kā piemēram reizēm gadās, kad jaunas mapes vai faili nepārādās uz dekstopa, bet kad uztaisa refreshu, tad tikai parādās! Tad vēl brīžiem gadās, kad nedaudz ielago explorer! Nezinu, kā ar jaunāko relīzi, jo man ir 7100!

Link to comment
Share on other sites

Pie maniem Win7 trūkumiem var minēt:

1. nav desktop ikoniņa pie start pogas, bet gan pašā galā aiz pulksteņa (ok! to es pats ar googles palīdzību atrisināju)

2. nav klasiskais start menu (to arī atrisināju, uzinstalējot papildus progu, kas atveido klasisko start menu)

3. Control panelis arī neatveidojas klasiskā stilā (to es vēl varu pieciest)

---------------

Pie plusiem varu minēt:

1. ļoti ātri verās folderi.

---------------

Man pašlaik ir 64bit Vista un esmu pilnībā apmierināts ar viņas darbību.

---------------

Kopsavilkumā: nezinu vai ir vērts pašlaik pāriet uz Win7, nesagaidot pilno versiju.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man sarežģīt dzīvi, esmu tā pieradis un man tā ir labi.

Es izsaku savu viedokli, kas man nepatīk (tīri subjektīvi). Domāju, ka lielam vairumam cilvēku ir tādas pašas pieraduma problēmas, un tam nav nekāda sakara ar kautkādām padziļinātām vai nepadziļinātām datoru zināšanām vai dzīves čakarēšanu.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Neesmu nekad darījis upgrade tāpēc jautājumi iespējams būs muļķīgs ..

 

Man ir 7100 un es gribu uzlikt pēdejo tekošo nopludināto versiju , pēc upgrade cd key prasīs?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir mēģinājis uzinstalēt Windows 7, un tad uz citas partīcijas Linux Ubunt 9.04? Problēmas ar bootmenu nav vai ir? Jeb tur vajag kādu boot manageri, piemēram hiren's boot cd, etc. ?

Link to comment
Share on other sites

A ar ko domāts "upgrade capabilities"?!? Karoč paliec pāķis, un sēdi bez uzpdeitiem, lai visādi dzīvnieciņi dzīvo tavā datorā vai kā? Man nu galīgi tāda lieta nepatīk! Un kā paliek ar to linuksi??

Link to comment
Share on other sites

Kams - tas ir tikai tiem, kas pirks kastrēto E versiju bez IE8.

Ja pirks pilno, tai ir upgrade opcija.

Microsofts to skaidro ar to, ka vairs nepietiek laika notestēt.

Link to comment
Share on other sites

stulbs jautajums,

bet kads var iemest linku kur to septita keyu vareja dabut, tikko uzliku 7260 nopludusho, vecais neiet

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kur, bet viņi kopā kaut kādi padsmit tik bija.

Izprovē šo.

 

KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8

Link to comment
Share on other sites

starmix

 

Labāk tiešām ņemt no Microsofta RC, pie pēdējiem updeitiem ir pielikti 31 valodu ielāde, krievi vienkārši " besijās ārā" ja kāda programma vai OS nav pilnīgi krieviskota t.i. paši paņēmuši un pielīmējušu savu rus u.c. updeitus klāt

Link to comment
Share on other sites

Tas ir domāts, ka var pasūtīt iepriekš par daudz zemākām cenām un saņemt tad kad iznāks. Diemžēl pašlaik tā akcija attiecas tikai uz lielajām valstīm.

Link to comment
Share on other sites

problēma tāda- sāk man mest ārā ka pēc 4 dienām beigsies man win 7 build 7022. vai es varu upgradoties uz jaunāko lai man nepazūd visi faili????

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir uz šī brīnuma mēģinājis laist online spēlītes? čota uz visām spēlītēm man liels MS. Kāds nav ko līdzīgu novērojis?

Link to comment
Share on other sites

problēma tāda- sāk man mest ārā ka pēc 4 dienām beigsies man win 7 build 7022. vai es varu upgradoties uz jaunāko lai man nepazūd visi faili????

Jā tikai būs jāizķidā viens fails instalācijā. Šeit būs pamācība, kā to izdarīt!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Radies viens interesants jautājums! Uz Win7 uzlikts Chrome (svaigākā versija), bet caur Chrome nevar ielogoties inbox.lv, youtube un vēl diezgan daudzās vietās. Tur kur var ielogieties - nav iespējams nosūtīt un pievienot ziņas, piemēram, boot.lv forumā. Vai kāds ir ar līdzīgu problēmu saskāries un kā to risina. Vai varbūt nerisina un gaida opiciālo Win7 gala relīzi?

 

P.S. ar FF 3.5 viss strādā, bet FF ir lēnāks nekā Chrome, tādēļ tomēr gribētos dabūt Chr pilnā darbībā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam 2. versija. Šobrīd neesmu mājās un nevaru precīzi komentēt. Bet versiju novilku no Chrome mājas lapas ~3 nedēļas atpakaļ un apdeitoju pirms 2 dienām caur Chrome iebūvēto apdeitu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāds jau paspējis uz vienas sistēmas uzlikt Windows 7 un kādu jauno linuxu, kā piemēram Ubuntu 9.04 vai Mint 7? Kā ir ar boot scrīnu, nekādas ķibeles ar startēšanu un bootmenu nav?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...