Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Pirkss

Windows 7 RC system requirements:

 

1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

1 GB RAM (32-bit) / 2 GB RAM (64-bit)

16 GB available disk space (32-bit) / 20 GB (64-bit)

DirectX 9 graphics processor with WDDM 1.0 or higher driver

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nekādi nevar tikt līdz lejuplādei. Laikam kādas pāris dienas jānogaida.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu nez, es jau nenocietos un atradu uz ielas jau pāris dienas atpakaļ, uzliku aizvakar un viss iet godam.

Link to comment
Share on other sites

Man viss normāli aizgāja... ar IE8. Ar citiem - nē.

Norvēģijā šobrīd, ar IE8 velkas uz 2MB/sec bez bēdu...

Link to comment
Share on other sites

Kads zin jaunais ati Catalist prieksh 64 bit versijas 3700 serijas kartem ir izlabota ta lieta lai saretu clonet monitoru?

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG
(labots)

Nu jaaaa uzliku un joprojaam ir taa pati probleema kas pirmajai versijai. (runa par 64bit ver.) Es caur ATI radeon (HD 4870X2) videokarti nevaru izmantot S-Video. Un man tas ir lloti savriigi, jo es filbas boleeju uz TV. Domaaju ka vis buus jau chiki piki bet nekaaa, atkal jaliek atpakall Vista!!! Zzzzzeeeellll!!!!

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Ķipa jau ir izliasts priekš Windows 7 draiveri, bet BETA. ATI Catalyst™ 9.4 Suite for Windows 7 (64 bit) itkā strāda šis menedžeris ok, izņemot to displeja parslēgšanu!!! Nu tur arī piebilde tāda Note: The Windows 7 driver is not final and is provided "as is." It is not supported by AMD, and may contain software bugs. It has not completed full AMD testing. Use of this software is at your own risk.

Link to comment
Share on other sites

Gufiys

Uz šo Gigabyte mātesplatēm ar draiveriem problēmu nav? Derēs Vistas draiveri, vai jāmeklē kreisie? Un Ati videokaršu lietotājiem iesaku pameklēt kādu citu draiveru izlaidēju draiverus, kā piemēram 3D Guru vai Omega, etc..

Un firefox vajag pluginu "Download manager", tad aizies ;) Man tagad lejupielādējas, un stabils ātrums ir so enyoj ;)

Link to comment
Share on other sites

Uzinstaleju jauno Win 7 RC, neatrada pāris draiverus bet tas atrisinājās. Ir viena neskaidrība t.i. priekš kā tiek rezervēts 100MB HDD apgabals Win 7 vajadzībām?

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

keznews nopublicējis visas Win7 atslēgas, to ir fiksēts skaits un ar tām var aktivizēt neierobežotu skaitu windows kopiju:

 

32-bit (x86) and 64-bit (x64) Windows 7 activation product keys:

 

MVBCQ-B3VPW-CT369-VM9TB-YFGBP

C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3

GPRG6-H3WBB-WJK6G-XX2C7-QGWQ9

MM7DF-G8XWM-J2VRG-4M3C4-GR27X

KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8

MT39G-9HYXX-J3V3Q-RPXJB-RQ6D7

MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P

RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM

Q3VMJ-TMJ3M-99RF9-CVPJ3-Q7VF3

6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG

KBHBX-GP9P3-KH4H4-HKJP4-9VYKQ

BCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR

P72QK-2Y3B8-YDHDV-29DQB-QKWWM

6F4BB-YCB3T-WK763-3P6YJ-BVH24

9JBBV-7Q7P7-CTDB7-KYBKG-X8HHC

Link to comment
Share on other sites

Gufiys

Oho, bet labāk nav izmantot individuālo keyu, kuru dod līdzi, kad lejupielādē no microsoft lapas? Man tāda sajūta, kad, tad , kad microsoft uzliks genuine, tad būs problēmas ar licenzēšanu, kaut vai RC vel license nebus beigusies!! Vai arī šie ir VLK keyi?

Link to comment
Share on other sites

johnyo

man starp citu negaaja tas keys ko iedeva MS kad novilku Win7 no vinju lapas. aizgaaja ar kkaadu random genereeto keyu. iisti nesaprotu, kaapeec taa...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Btv, kolēgas, ko izmantojat disku rakstīšanai iekš win7 RC? Paniekojos ar iebūvēto rakstītāju, arī ar win media center un tas ar lāgā nepatikās.

Link to comment
Share on other sites

J.K.jr.bad.

Vakar nokačāju RC un uzinstalēju. Instalācija tik tiešām ir daudz draudzīgāka nekā tā bija iepriekš. Vistu tiesa gan neesmu instalējis.

 

Kaut kāda neliela bremze ir darbojoties ar formām. Pat ir tā, ka pie formas nosaukuma parādās uzraksts Not responding. Bet tas drīz vien pazūd. Kaut kad vairāk paspēlēšos. Bet pagaidām ir gerai.

 

Diskā iecepu ar Nero. Viens divi un bija gatavs.

 

Aktivizācijas kodu nevadīju iekšā. Tipa tā pat strādā...

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Dažas dienas (laikam 10) strādās. Pēc tam sāks čīkstēt, ka jāaktivizē.

RC aktivizācija tak neko nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pārvarēju ziņkāri un ieinstalēju arī W7, bet gan uz virtuālās mašīnas. W7 ātrdarbība nemaz neatpalika no XP. Laikam būs tā, ka vistas ēru izlaidīšu :)

Par šādu Windowu ir arī vērts maksāt.

 

Tikai vēl jānotestē kaudze ar softu čupu, SDK, kuri nepieciešami man darbam, tā teikt laicīgi sagatavoties.

 

Kā standarta upgrade uz RC vēl pāragri, jo OS nemēdzu tik bieži pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu priekš XP progām Win7 ir dabonams XP mode kas principā ir maza virtuāla XP mašīnīte.

Cik zinu, šis apdeits dabonams caur Windows Update.

Link to comment
Share on other sites

Caur Windows Update to XP Mode vēl dabūt nevar, bet es savējo Softpediā dabūju. Vispār viņš vēl nedarbojas uz ļoti daudziem Intel procesoriem (tas saistīts ar procesorā iebūvēto virtualizācijas tehnoloģiju, kas daudziem procesoriem vienkārši nav), bet ceru, ka drīz izlabos.

Labots - ehex
Link to comment
Share on other sites

Pats tiko sev uzliku ;) Baigi labs! XP programmas iet, tikai jāuzliek zem properties pie Comaptibility run as xp, un tad varēs uzinstalēt, un ies ar, vismaz man uz x64 iet ;)

Link to comment
Share on other sites

Soo, ko domājat par W7 mēģināšanu uzstādīt uz eeepc 904HD? Ar 900mhz celeronu 'n' 1GB od ram.

 

Un ja vēl te iet vistas nolikšana, kā pirmajās lapās, tad pieminēšu, ka man radās steidzīga vajadzība bēc microsoft os, vienīgā pa rokai bija vista, tapēc arī uzstādīju. Dzelži man nav tie labākie, ar overclocku arī pussprāgušas komponentes, so man vista ļõõõti bieži met ārā bsod, tiešam, nevaru izturēt... Bieži arī iegļuko, uzkaras softi UC. Iekaras arī pabieži, janu kādu interesē, tad sistēma ir

s478 P4 2.4GHz @ 3.2GHz

1GB 171MHz DDR

Labots - Wiii
Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar Windows 7 un to saderību reāli darbībā ar

 

Nero

Acronis/Paragon

Microsoft Autoroute

JS Baltija

AD-Aware

Revconnect

 

Office 2008 bez SP1 un bez SP2

 

Kā ir ar drošību - iebūvētais defender un firewall, ir vērts likt citu ugunsienu? Kā mainīt iebūvētā firewall iestatījumus, lai drošības līmenis būtu augstāks?

Link to comment
Share on other sites

Revconnect - ideāli;

Office 07 ar SP1 un ar SP2 - ideāli.

 

Pašlaik stāv Beta, pat īsti negribās pārlikt uz RC.

Link to comment
Share on other sites

~10 atpakaļ uzliku win 7. Sūdzību nav kaut gan bija divi BSOD, kas bija saistiiti ar IE8 (maita negribeeja divus DL reizee laist).

Strādā atrāk nekā XP. Un tie, kas saka, ka kaut kas neiet, kā vajag vai arī nepatīk ieksh win7, vai arī mēģina ieskaidrot, ka windows ir nekam nederīgs lietojat linux/mac/u.c. iesaku nemuldēt.

Mans dators : C2D E8200 , 2GB RAM

Link to comment
Share on other sites

jazi

Gluži taisnība nav par ātrdarbību t.i. uz Vistas vienkodolu CPU rada diezgan lielas problēmas, piemēram antivīrusa update laikā vai citu fonu procesu darbība(nākas apmēram 4 sekundes gaidīt fona procesa darbību, tas vienkārši sāk nopietni uz nerviem strādāt), Win7 RC šis variants nav novērots bet uz vistas gan bija, pašam Win7 RC strādā bez problēmam(ir daži sīkumi bet tomēr tas ir RC). Katrā gadijumā patikama OS lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, un kas būtu klāt šajā Windows 7 pre RTM build 7127?? Un iebarojiet man, ko nozīmē RTM? :/

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

sāksim ar to ka nav nekāda RTM win 7 nav un nebūs:)(drošības pēc rīt darbā paskatīšos) bildi gan ir jaunāki, bet tie ir paredzēti iekšēnē un tikai grupām kas ar un pie tiem strādā...

Oficiāli MS ir izlaidis betu vai 7000 build un tagad RC vai relīzes kandidātu 7100 build... vairāk nekādu oficiālu versiju nebūs...tikai gatavā..:)

nevajag jaukt te P****i ar pirkstu un saukt par RTM u.t.t.

ar ko atšķiras tie bildi - protams kaut kas pielikts klāt... bet vienkāršam lietotājam būs grūti ieraudzīt... nah ir jāņem kaut kādi mistiski bildi/zagtie/nopludinātie ... ja ir pieejams official RC???

Un kas tur rakstīts mistiskos blogos varbūt ir taisnība - varbūt....

nevajag ticēt visam ko raksta i-netā - informācija ir jāfiltrē!!!

Vai jūs ticat visam ko saka kaimiņš??

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Ooo forsi ir paradijies Windows Movie Maker prieksh win7 .. Baig feinais .. :)

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Ieraksti ieksh start menu searcha Movie maker un vinsh iedos linku uz download lapu. LIVE. Tur ir eispejams novilkt ari jauno Image galery un Live mail. Tas mail live riktiig feins.

 

Movie meikers :

 

wo4pokqjqifwins950eg_thumb.jpg

 

Live Mail :

 

cpkgf3rmpb1zyt7gsikk_thumb.jpg

 

Photo gallery :

 

lrqs3pr9n33wdpfpo3ra_thumb.jpg

Labots - Gliemis
Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Nezinaaju. Man likaas, ka jauns. :mrgreen:

taada gadienaa atvainojos. Var dzest manus postus ..

Link to comment
Share on other sites

Gliemis, man bija radies iespaids ka tu esi pietiekoši pieredzējis lietotājs lai zinātu par Alt+PrintScreen esamību... Laikam kļūdījos.

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Lapais nav manai klavierei alt taustinu, ka ari daudzu citu taustinu. Klaviere nomira, darbojos ar backup variantu kuram nav ~40 % taustinu :mrgreen:

 

Kam taa movie maker beta ir tiiri ok. Pasu primitivako var izdarit.

 

varbuut kads zin kaa lai palaizh Ati tool uz win7 ? Palaizhu, bet vinsh nokar datoru. Compatiblity nepalidz ..

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas jaunais movie meikers tik tiešām ir pilnīgs sūds. Brīnos, ka Microsoft vēl nav aptvēris un izlabojis to programmu. Es lietoju veco movie maker.

Link to comment
Share on other sites

janis888

Kāds ir mēģinājis uz W7 uzinstalēt Photoshop CS3?

Labots - janis888
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...