Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Gestapo
Portatīvais ~1.6ghz un ram 512Mb, windows 7 ir vērts likt tieši no veiktspējas viedokļa, kā būs salīdzinot ar palietotu xp?

Ir tā, ka win7 vajag gigu rāmi, ja nav, tad nemoci sevi un paliec pie xp/win2000/winMe/win95 vai kas Tev tur ira.

Link to comment
Share on other sites

Jasaka WOW. Tikko uzliku Build 7048 un atskiriba ir vienkarsi graujosa starp 7000 versiju. Pirkart atpazina pilnigi visas manas ierices ( vga, wlan, lan, audio utt ) pasam nebija jaliek neviens draiveris. Viss iet uz urra. Ir mazliet pamainitas shadas tadas lietas. Kopuma progress ir loti labs. gala rezultats nevar nebut izcils. :)

Link to comment
Share on other sites

Jasaka WOW. Tikko uzliku Build 7048 un atskiriba ir vienkarsi graujosa starp 7000 versiju. Pirkart atpazina pilnigi visas manas ierices ( vga, wlan, lan, audio utt ) pasam nebija jaliek neviens draiveris. Viss iet uz urra. Ir mazliet pamainitas shadas tadas lietas. Kopuma progress ir loti labs. gala rezultats nevar nebut izcils. :)

 

Kas tev par VGA un AUDIO, vai tas tev lapsis?

Link to comment
Share on other sites

Kas tev par VGA un AUDIO, vai tas tev lapsis?

 

Video ir Sapphire HD4670, bet Audio ir integretais 7.1 Realteks.

Kads nav win7 meginajis uzlikt uz kada pavecaka laptopa ? gribetos iemeginat uz vecaa laptopa. Celeron 2.8 Ghz un 512 MB rams. Nebus baigaa bremze ?

 

krishax nezini, ka var upeitot tas versijas neparliekot visu win ?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
gribetos iemeginat uz vecaa laptopa. Celeron 2.8 Ghz un 512 MB rams. Nebus baigaa bremze ?

Rakstu vēlreiz, labāk to nedarīt, jo zemē nomests laiks.

 

# 1GHz processor (32- or 64-bit)

# 1GB of main memory

# 16GB of available disk space

# Support for DX9 graphics with 128MB of memory (for the Aero interface)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, tu to no pieredzes saki? Vai tikai no tiem requirementiem? Ja otrais variants, tad es tā kā neieteiktu tiem vienmēr akli ticēt.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

w7 7057 derēs mans cdkey, ko biju ieguvis no MS lapas? un vai es varēšu aktivizēt to cdkey kad ieinstalēšu to w7?

Link to comment
Share on other sites

krishax

lai uztaisiitu upgrade, vienkārši njem un ieliek disku virtuālajā draivā.. un palaiž setup.exe un tad izvēlamies upgrade :)

 

jap, atslēgas der no MS lapas.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

a kāds kas nozadzis no minova ir instalējis to w7? draugs te skaipā iedeva rakstu kur rakstīts ka tas ir fake nevis 7057

Link to comment
Share on other sites

krishax

es pats vilku no mininovas un viss bija gerai.. :)

gan jau sapratiisi šo :> tor/2368441

Link to comment
Share on other sites

vai Windowā 7 vairs nav Movie Maker? Kaut kā nevaru atrast...

Link to comment
Share on other sites

Movie Maker ir daļa no Windows Live Essentials pakas, kura vairs nav iekļauta Windows, bet ir novelkama atsevišķi no Microsoft mājas lapas. Par velti.

Šeit:

http://download.live.com/

 

Windows Live Essentials allows users to select and install the following Windows Live software applications:

 

Windows Live Family Safety

Windows Live Mail

Windows Live Messenger

Windows Live Movie Maker (Beta version, Windows Vista and Windows 7 only)

Windows Live Photo Gallery

Windows Live Sync (integrated with Toolbar and Photo Gallery)

Windows Live Toolbar

Windows Live Writer

Microsoft Office Outlook Connector

Microsoft Office Live Add-in

Microsoft Silverlight

Windows Live Essentials and its applications (except for Windows Live Family Safety) support 64-bit versions of Windows Vista.

Link to comment
Share on other sites

dzheremins

a kuru labāk likt

 

32bit?

vai

64bit?

 

karoč abas vilktas oficiāli no microsoft.com kad tas bij iespējams.

Labots - dzheremins
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Maikrosofts baigi labi haļavnos bezmaksas beta testerus atradis.

Link to comment
Share on other sites

Nu k-kas nesmuks sanacas. Varbut kadam ir risinajums. Tatad lieku win 7 ieksha jaunako buildu 64 bitu versiju (pec 2 dienu gaidishanas pec komentiem kada rus trakeri (viss ejot)) setups izskreja 12minutes cauri :) un apstajas pie melna ekrana. restartejoties nekas nepalidz, restartejot safe mode saka ka nevar safe mode pabeigt instaleshanu un atkal restarts. pie melna loga 2x30min nosedeju, nekas nenotiek... domaju pie vainas insatlacija bet tagad tas pats notiek ar win7 7000 buildu kas 100% ir stradajoshs... :( Varbut kadi ieteikumi???

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Beta nav strādājoša operētājsistēma. Instalējot Beta/Alpha programmatūru ir jāsamierinās ar potenciālajām problēmām kuras ir jāpaziņo developerim. Šāda programmatūra ir lietojama testa nolūkos, nevis kā primārā.

Žēl tikai ka lai izstieptu savu krānu, jāliek visādas beta programmatūras, vai vēl labāk, jāuzraksta parakstā par to, lai visa pasaule zin ka es lietoju jauno Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Te izskanēja doma, ka vajadzētu uzlikt Windows7 uz kāda vecāka lēna PC. Man arī tas interesē, tāpēc ūzliku uz sava:

 

Motherboard: Albatron KM400T-8X Pro

CPU: Barton 2400+ (1800 MHz)

RAM: 786 MB

Video: nVidia GeForce4 MX4000 (64 MB)

 

OS uzlikās ātrāk nekā XP. Draiverus neatrada tikai video un otrai tīklakartei (3C900-COMBO). Video draiveris nederēja ne nVidia piedāvātais Windows7 Beta, ne Vistas, ne arī Omega. Uzliku nVidia ForceWare 93.71. Lai arī tas ļāva uzlikt pieņemamu Refresh rate, tomēr video atskaņošana vai pat Win iebūvēto spēļu spēlēšana izsauc BSOD. no BSOD gan var tikt vaļā, atslēdzot Hardware acceleration, tomēr spēles spēlēt šādi nav iespējams, arī video raustās. Jāsecina, ka videokarte vajadzīga vismaz no 6. sērijas, ja runājam par nVidia. Redzēs gan, ko teiks ar citiem pleijeriem.

 

Tīklakartei arī uzliku XP draiveri. Tā kā šī tīklakarte man kalpo priekš ICS, un otra PC patreiz nav, nevaru to pārbaudīt.

 

Tās programmas, kas neizmanto videokartes resursus, atveras un darbojas aptuveni tikpat ātri, kā zem XP (es gan pagaidām esmu testējis tikai tās programmas, kas ietilpst OS sastāvā, papildus uzliku tikai Laacz Apostrofu). CPU un RAM resursi varētu būt pietiekoši

 

Kopumā OS ir ērta, tikai man kā XP lietotājam dusku nepierasta. Vistas lietotājiem tā varētu likties tuvāka. Novācot visus bling-bling, arī izskats ir acij tīkams. Tā kā šādus PC mūsdienās parasti izmanto kā ofisa kastes, Windows7 var likt. Domāju, ja apgreidotu videokarti, arī filmas varētu skatīties.

 

Aizmirsu pierakstīt - pēc katra restarta man nesaprotamu iemeslu dēļ Notepadā atveras Desktop.ini. Es gan arī neesmu iemeslu vēl meklējis.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Par desktop.ini laboshanu: Fix бага с desktop.ini (щелкните, чтобы увидеть)

1. Открываем проводник, жмём alt тыкаем в tools > folder options > View выбираем "Show hidden files, folders and drives" снимаем галочку с "Hide protected operating system files", ставим галку на "Show hidden files folder and drives" теперь вы видите скрытые файлы desktop.ini

 

2. Жмём win+r вводим shell:startup удаляем оттуда desktop.ini

 

3. Повторяем пункт два, но вместо "shell:startup" "shell:common startup"

 

4. Готово. Перезагружаемся и desktop.ini больше не появляется.

 

Kasparz es testeju nevis tagad lielos ar to ka man ka 1 os ir uzlikts 7!!! Ja katru sikumu kas nemaz nav problema sutis uz mazo miksto tevi pat neklausisies neesi par5 to padomajis!?

 

P.s. manas augstak minetas problemas vaininieks bij video karte HD 3780 Saphire pareizak sakot vinjai pieslegtais LCD TV atsledzot viss aiziet. Bet problema radas nakama, draivers gan no vistas negrib korekti stradat :( ir kada varbut konkreta versija? (negribas visas pec kartas malt cauri). p.s. paliku pie build 7000 versijas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Excuse my french, bet tavu valodu es nespēju izprast, tik sapratu ka tur esmu pieminēts Es.

Link to comment
Share on other sites

vai šeit kādam vēl ir problēmas ar WEI pēc build 7057 uzlikšanas, kad prasa ieslēgt disk caching, lai gan Device Managerā zem diska properties nav nemaz Policies tab,lai to ieslēgtu.....droši vien kaut kas ar draiveriem...it kā 7000 arī nebija Policies tab, bet tad varēja iziet WEI un viss bija ļoti labi minimālais 3.0

 

Uzliku uz viena veca datora patestēt:

 

Motherboard: Chaintech 7NJS Zenith

CPU: AMD Athlon Barton 2500+

RAM: 512 MB

Video: nVidia Geforce 5600 Ultra

 

 

Šeit vienam arī tas pats...

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ja nu kāds ir izbūries cauri, tad ko M$ saka par betas izmanošanu uzņēmumā?

Link to comment
Share on other sites

Būtu ļoti nepārdomāti no paša uzņēmuma puses riskēt ar pakāstiem datiem daudzu tūkstošu vērtībā. Bet nu tur jau lai vaino savu datoristu, kuram liekas, ka varēs paspīdēt ar to, ka lieto "jaunāko" programmatūru. No MS puses jau tas ir deklasēts pašā saknē- "for testing purposes only", kas manuprāt izslēdz komerciālu izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Vilx, kur tu izlasīji (pat starp rindiņām nekas nebija rakstīts), ka es taisos kādai grāmatvedei smērēt to zarazu? Pats gribu paskatīties, palauzt...

Link to comment
Share on other sites

Tad lauz mājās, un viss būs legāli. Jebkurā gadījumā no uzņēmuma viedokļa tas nav atbalstāmi, ka Tu nevis strādāsi, bet nodarbosies ar muļķībām :grr:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pāldies, vairs nav aktuāli :)

Vai kāds nevar izlīdzēt un uzlikt šo uz kāda FTP? Būtu baisi pateicīgs! Kaut kā no torrentiem nāk daži kb/sec 7% jau ir pa divām stundām!!!, traks šādi var palik... :/

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu k-kas nesmuks sanacas. Varbut kadam ir risinajums. Tatad lieku win 7 ieksha jaunako buildu 64 bitu versiju (pec 2 dienu gaidishanas pec komentiem kada rus trakeri (viss ejot)) setups izskreja 12minutes cauri :) un apstajas pie melna ekrana. restartejoties nekas nepalidz, restartejot safe mode saka ka nevar safe mode pabeigt instaleshanu un atkal restarts. pie melna loga 2x30min nosedeju, nekas nenotiek... domaju pie vainas insatlacija bet tagad tas pats notiek ar win7 7000 buildu kas 100% ir stradajoshs... :( Varbut kadi ieteikumi???

Formatēt sistēmas partīciju ar paša Win7 tūļiem nevis izmantot iepriekš sagatavotu. Līdzīgi ir bijis arī ar Vistu, kad iepriekš sagatavota partīcija tika izbrāķēta (atšķiras NTFS versijas?).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiciens!

 

Kā jūs kopumā vērtējat Windows 7, ko sakāt? Cik esat gatavi to lietot, kad tas iznāks un cik tas būs spēcīgs, lai varētu konkurēt ar Linux?

 

Drusku paspēlējos, bet ne tik nopietni, lai dotu galīgo slēdzienu. Bet kopumā liekas ļoti labs un ērts. Es uzskatu, ka Microsoft ir labi pastrādājis, bet kopumā ir ļoti daudz problēmu, kas vēl jārisina. Iznāks RC1 un tad jau varēs daudz nopietnāk vērtēt, jo kā lasīju, ka tas vēl nav viss, jo gaidāmi jauni jaunumi par Windows 7.

 

 

Ar cieņu,

Ģirts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RC jau ir kāds uzlicis? Šodien novilku, bet ļeņins likt, ir kāda būtiska atšķirība no betas?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo - teorētiski jaunām fīčām daudz nevajadzētu būt, vairāk mazi pielabojumi.

Vairāk spiests uz bugfikšiem un stabilitāti.

Piezīme: no Beta1 uz RC1 apgreidoties neesot iespējams.

Tā Microsofts saka.

Oficiāli gan RC1 iešot tautās 5. maijā, pagaidām pieejams tikai MSDN publikai.

http://blogs.zdnet.com/Bott/?p=835

 

Kams

Tas ir publikas spiediena rezultātā, jo Microsoft pasta klienta un čata klienta iekļaušana Windows instalācijā ir brrrriesmīgs pārkāpums.

Taču tos var elementāri novilkt no Windows Live lapas.

Vēl viena fīča - Anytime upgrade. Pirmais variants tika iemēģināts ar Vistu, arī Win7 varēs mierīgi apgreidot no mazākas edīcijas uz pilnīgāku.

Home Premium uz Professional vai Ultimate

 

Ļoti interesanta versija priekš netbukiem ir Starter Edition:

http://blogs.zdnet.com/Bott/?p=844

Link to comment
Share on other sites

Vairāk spiests uz bugfikšiem un stabilitāti.

Feini, tad jau varēs pamāžoties pa garajām brīvdienām.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par 7000 vs. 7100, tad, jā, ir ļoti daudz, ja arī sīkāku, tad tomēr izmaiņu.

Link to comment
Share on other sites

Gufiys

Padzirdēju ar, kad RC versija būs jau 5. maijā! Lasot šis pozitīvās atsauksmes pašam gribas uzlikt un padzīvot ar Windows 7. Drošvien neesmu ne pirmais un ne pēdējais, kas šo jautāju, jo palasīju tikai šī raksta sākuma komentārus un nedaudz beigu komentārus, bet netiku pie sev interesējošā jautājuma, vai manai mātes platet Gigabyte P35-DS3L rev 2.0 būs ejoši draiveri. Google meklēju, bet nekā daudz. catalog.update.microsoft.com redzu, kad kaut kāds atbalsts Gigabye produktiem ir!!! Jeb varbūt uz šo mātesplati darbosies arī orģināli paredzētie draiveri priekš Windows Vista?

--Paldies--

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tāks, tipa RC ir brīvi un oficiāli lejupsūkājams ms.

 

edit - pārbaudīju, viss iet un atslēgu dabūju.

post-69711-1241503935_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Pēc bildes spriežot Gestapo dzīvo iekš USA :shock:

 

Nezinu kā citiem, bet man lejuplāde nebeidz sākties. Laikam labi nogruzīta MS lapa...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...