Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

saktos ka parādījušies 42pfl7423 un 7433 modeļi - šī gada jūlija tehniskā specene.

Varbūt kads var vairāk paskaidrot ar ko tie citādāki no 7403 modeļa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pilnīgi un galīgi ne ar ko jaunāks softs, un kājiņa citā krāsā un dizains varbūt savādāks

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

7433 ir LAN ligzda aizmugureejo konektoru atainojumaa

takaa naf gluzhi 100% vienaads ar 7403

Link to comment
Share on other sites

7403 modelis = 8xx naudas

7433 modelis + LAN =8xx naudas+40Ls

7423 modelis + ???? = 8xx naudas + 90Ls

 

tur kautkas nav tīrs :D

Link to comment
Share on other sites

tāds laikam pagarina tik tālu, ka ja uz priekšējā paneļa būtu pogas, kanālus varētu pārslēgt bez pults :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

manc gaardz zem galda,

tamdeelj jau pultc nav izsviitrota no komplekta ka pogu naf uz priexpanelja

:lol:

Link to comment
Share on other sites

:D:D labs, verķis būs tuvākajā laikā jātiek man pie viņa un jānotese

 

Jaunais prieciņš no Philips **PFL9903H un pirmās specifikācijas.

Full HD 1920 x 1080p, 2 ms 2250 billions colors, 4 HDMI, USB Active Frame" whis „Ambilight Spectra", Lan, Perfect Pixel Engine

 

Aurea 37PFL9903 3199,99 euros

Aurea 42PFL9903 3699,99 euros.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MartiniB

paraadiijusies ofic specifikaacija 42PFL9903h Aurea II

 

miers maajaa, vairs nav jaagrauzh sevi vai tik es nepasteidzos ar 9703 iegaadi :)

lai gan 9803 un 9903 ir ar kaadu no punktiem krutaaki par 9703 taapat vieni kompromisi

9803 - tikai divpuseejs Ambi; sudraboc priexpanelis

9903 - nu kas tas par flagmani sanaak bez LED backlight

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Jau kādu laiku mocos ar TV izveeli. It kaa saakumaa domaaju uz sony 40w4000, peec tam it kaa atslaabu un domaaju gaidiit jaunos w4500, x4500 un z4500

Vakar ieliidu elkoraa, paardeveejs it kaa baisi to philips 37pfl9603 rekomendeeja, pie tam uz taa suudiigaa signaala, kas elkoraa, tas philips bez maz vai labaak raadiija par sony x3500. Pie tam philipsam taas 37 collas, kas man ir labaak jo 40 ir par daudz, bet no sony nav normaalu 37 collu modelju. 32 akal par mans un fiicaas apgaiziiti.

 

Izrakaajot netu par to pfl9603, izraadaas loti labs aparaats ar vienu mīnusu, ka kontrastu/spilgtumu nevar reguleet skatoties fochenes no USB- nu kaa jau biedri augstaak arii sheit raxtiija. Netaa tauta par to baisi sashutusi un philps pasaka ka to nelabos. Jautaajums kaa ir ar bilzu skatiishanos caur LAN? Vai tad arii nevar kontrastu/spiltumu reguleet? Un cik kristiski ir ka Philipsam nav PIP? Sony ir, kaut gan elkor paardeveejs man centaas ieskaidrot ka vairs nevienam TV tagad nav pip.

 

Runaajot par tiem jaunajiem anounceetajiem modeljiem.. kaut kaa taa cena liekas aarpraatiiga. Lielaaka par sony x seeriju. nez..

 

Juris

Link to comment
Share on other sites

Pareiz sony ir PIP, nevis PAP kad 2 kanāli redzami.

Nē nu manis pēc vari pirkt Sony ar Samsung matricu!!!

 

Tik un tā 9603 Philips visur vinnē Sony jebkuru LCD TV. Caur lan visu Spilgtumu un kontrastu mainīt.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Pareiz sony ir PIP, nevis PAP kad 2 kanāli redzami.

Nē nu manis pēc vari pirkt Sony ar Samsung matricu!!!

 

Tik un tā 9603 Philips visur vinnē Sony jebkuru LCD TV. Caur lan visu Spilgtumu un kontrastu mainīt.

 

Nu, OKi. Paldies par infu- vismas kaads workarounds. A kaa ar bilzu kvalitaati/izshkjirtspeeju? Vienaads skatoties gan caur USB gan LAN?? Un cik eerti taa shaaroshanas proceduura notiekas?

Nee nu man jau nav nekas pret Philips.. Virtuvee nupat izveeleejos tieshi Philips 19" kaa vieniigo shaada izmeera tv kam daudz maz cieshama bilde;) Bet nebiju iedomaajies apPhilipsot visu maaju;) Jo tajaa pashaa avforums dazi saka ka patt 4us gab tos 9603 samainiijushi kameer nebraakis traapiijies. Kaut gan Elkoraa saka ka Francijaa shitie tiekot slikti... Nu un tad veel ar tiem CI moduljiem probazas, ar to ka to starpdiapazonu nenjem kur Baltcom raida..

 

Juris

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pilnīgas blēņas par to Baltkoms neiet, Philips visos parametros izcērt sony.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
Tas ir pilnīgas blēņas par to Baltkoms neiet, Philips visos parametros izcērt sony.

NEIET GAN BALTCOMs uz Philips, bet tas attiecas uz to kas iet pa gaisu nevis optiskaa zona

Link to comment
Share on other sites

NEIET GAN BALTCOMs uz Philips, bet tas attiecas uz to kas iet pa gaisu nevis optiskaa zona

Paldies MartiniB par atbildi. Varbuut vari ko konkreetaak atbildeet uz jautaajumiem ko augshaa raxtiiju? Saprotu ka esi pabaxtiijies ap to shtelli. Katru dienu ja nepeerk TV par 1000Ls un skaidrs ka tajaa cenu diapazonaa visi tv +- ir vienaadu un neviens nav rulz vai sux;) Gribaas izveereet.

It kaa jau man pa gaisu to Baltcom shobriid nevajag.. bet ko var zinaat.. Sonjkai cik saprotu digitalais tjuners saprot arii mpeg4. Un tas PIP. cik vins nez svariigs? man nekad taads nav bijis.. it kaa jau dereetu bet bez 2 tjuneriem- 1 bilde no antenas kolektiivaas, otra no baltcom kastes pie RGB ieejas.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

par mpeg4:

palasi visu topiku! tieshi tamdeelj ka pie mums veel naf iistas skaidriibas ar digitaalo eeteru izveeleejos ar 'H' burtu beigaas

 

par PiP:

vecajam Sony 29" CRT ir taada opcija, bet es pagalam reti tai pieskaros

un njemot veeraa analogo kanaalu driizu pazushanu nav vairs lielas jeegas no otra tunera(modelim 37PF9731d bija divi, bet analogie)

Link to comment
Share on other sites

tieši tā, no divu uztvērēju (pilnvērtīgais pip) - īsti jēgas nav. Pseido PIP kad var skatīties bildes no vairākiem inputiem, gan noder. vismaz man ir noderējis.

Link to comment
Share on other sites

par mpeg4:

palasi visu topiku! tieshi tamdeelj ka pie mums veel naf iistas skaidriibas ar digitaalo eeteru izveeleejos ar 'H' burtu beigaas

 

par PiP:

vecajam Sony 29" CRT ir taada opcija, bet es pagalam reti tai pieskaros

un njemot veeraa analogo kanaalu driizu pazushanu nav vairs lielas jeegas no otra tunera(modelim 37PF9731d bija divi, bet analogie)

 

Nu jaa.. bet 37" collu H variantu gan nekur LV neredzu. Tikai 42". 42"man par daudz.. kaut visn ir tikai par 50Ls daargaax;)

 

Mani vairāk no Tevis interesēja nevis tas PIP bet tas LAN pieslēgums: cik ērti to lietot, kāda foto kvalitāte. Jo es tiešām biju iedomājies bildes viesiem no USB rādīt, bet attur tas ka nevar attēlu regulēt un cilvēki par acu noguršanu sūdas.

Paldies jau iepriekš,

Juris

Link to comment
Share on other sites

uz 42PFL9703h nav nekaadu probleemu ar paarspilgtumu bilzhu rezhiimaa

shkiet ka parametri sapreceeti ar antenas kanaaliem(tik neesmu peetiijis ar analogajiem vai digitaalajiem)

probleema ir tajaa ka nokluseetie parametri ir griestos un ja tev nav antenas signaala nebuus uz kaa pagriezt klusaak kontrastu/spigtumu

 

bildes no USB nikaadu probleemu, iznjemot ja atminja formateeta FAT tad folderu saturs raadaas jauktaa seciibaa

(nezinu kur mamma tadu izraka, man visas atminjas ir FAT32)

 

bildes no LAN kaa no kura UPnP/DLNA servera

 

p.s.

cik tuvu tad seedeesi ja 42" ir par lielu? priex 2.7-3metri ir pashaa laikaa

Link to comment
Share on other sites

uz 42PFL9703h nav nekaadu probleemu ar paarspilgtumu bilzhu rezhiimaa

shkiet ka parametri sapreceeti ar antenas kanaaliem(tik neesmu peetiijis ar analogajiem vai digitaalajiem)

probleema ir tajaa ka nokluseetie parametri ir griestos un ja tev nav antenas signaala nebuus uz kaa pagriezt klusaak kontrastu/spigtumu

 

bildes no USB nikaadu probleemu, iznjemot ja atminja formateeta FAT tad folderu saturs raadaas jauktaa seciibaa

(nezinu kur mamma tadu izraka, man visas atminjas ir FAT32)

 

bildes no LAN kaa no kura UPnP/DLNA servera

 

p.s.

cik tuvu tad seedeesi ja 42" ir par lielu? priex 2.7-3metri ir pashaa laikaa

 

Skaidrs- taatad tas kontrasts no USB tomēr mainās, tikai nevis viens pats bet kontekstā ar to kas ieregulēts kjerot no antenas. šito pēc forumiem nebiju sapratis.

Nu man maza istaba. Max no 2,2m skatiishanaas. Shobriid ir 28" 4:3 CRT tv un tas ir pashaa laikaa. 32" 16:9 ir mazāks augstums nekaa 28" 4:3. Mazaaku it kaa negribaas. taa kaa ideaali buutu 34", bet taa kaa taadas nav tad 37" jaanjem.

Anyway paldies par infu.

 

Juris

Link to comment
Share on other sites

Nu beidziet man liet. Man ir 3 Philipsi 42PFL7403D, 37PFL9603H un vecais 32PF9632D

Uzvisiem iet Baltcoms, caur DVB-T:

Pirms 42" bija parastais CRT un Baltcom dekoderis ar 60 kanāliem, tika iegādāts 42PFL7403D, no dekodera karte izvilkta no dekodera un ielikta modulī. Modulis iebāzts TV uzlikta valsts Finland un no 60 pārleca uz 87 digitālajiem kanāliem + vēl tie analogie, kuri tika dzēsti.

Pie pārējiem man ir decimetru antēnna + modulis ar karti un no Jūrmalas visu var redzēt zašibis.

 

Soo tad KĀPĒC Baltcoms neiet?

Link to comment
Share on other sites

Nu beidziet man liet. Man ir 3 Philipsi 42PFL7403D, 37PFL9603H un vecais 32PF9632D

Uzvisiem iet Baltcoms, caur DVB-T:

Pirms 42" bija parastais CRT un Baltcom dekoderis ar 60 kanāliem, tika iegādāts 42PFL7403D, no dekodera karte izvilkta no dekodera un ielikta modulī. Modulis iebāzts TV uzlikta valsts Finland un no 60 pārleca uz 87 digitālajiem kanāliem + vēl tie analogie, kuri tika dzēsti.

Pie pārējiem man ir decimetru antēnna + modulis ar karti un no Jūrmalas visu var redzēt zašibis.

 

Soo tad KĀPĒC Baltcoms neiet?

 

Klau, a kur to 37PFL9603H var dabuut? Jo es sakatos ka 37" versijā H nekur nav.

Link to comment
Share on other sites

ka es tev sak Baltcoms raida dazhaaos veidos

a) taa saucamaa "optiskaa zona" - viss OK

b) pa gaisu, mantojums no MMDS laikiem -

signaals no zakjusalas tiek raidiic kaukaados gigahercos ->

uz jumta ir antena liidziiga radiolinkiem ->

zem antenas ir frekvenchu paarveidotaajs ->

lietotaaja kabelii naak hyperband frekvencees(starp metriem un decimetriem)

VHF/Hyperband/UHF

Link to comment
Share on other sites

tapeec ka tev iet eetera frekvencees nevis hyperband

 

<edit>

hyperband-aa tev iet analogie, kurus Philips eed bez probleemaam

bet digitaalos zem 466Mhz neljauj ieskaneet

vienu(peedeejo/lielaako) frekvenci(471Mhz DM21) es varu ieskaneet

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

jaunc firmware 000.058.015.000 aparaatiem kas baazeeti uz maatenes Q591E(PFL74*3; PFL9**3)

bez changeloga kaa vienmeer

 

<next_msg>

wow, nu ir pieejamas DVB-T frekvences arii hyperband-aa!!!

 

<next 2>

ieejot parametraa Delta zem Audio parametriem var mainiit kanaalu/inputu ar P+ un P-

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

jaunc firmware 000.058.015.000 aparaatiem kas baazeeti uz maatenes Q591E(PFL74*3; PFL9**3)

bez changeloga kaa vienmeer

 

<next_msg>

wow, nu ir pieejamas DVB-T frekvences arii hyperband-aa!!!

 

<next 2>

ieejot parametraa Delta zem Audio parametriem var mainiit kanaalu/inputu ar P+ un P-

 

 

MartiniB!

Man ir tāda problēma, ka TV uztver tikai 5-12 un 21-69 kanālu. Gribētos arī hyperbandu. Pēc Tava posta noprotu, ka šo problēmu var atrisināt, atjaunojot tv programnodrošinājumu.Vai tas tā tiešām ir? Un kā tas notiek?

Link to comment
Share on other sites

USB flash memory, tad atiecgi novelkam jauno firmware, ierakstam usb iesprozham tv un viss.

Pirms tam izlasam readme failu

 

Brand New from Philips

 

MartiniB piedod man atkal par to ka man tik daudz sāls un tik ass duncīts :D

 

 

Nu ko esam sagaidījuši jauno Philips 42PFL9803H, mjā daudziem viņš patīk daudzi viņu grib.

Kamēr daudzi jūsmo, tikmēr Philips izlaidis kaut ko vēl neredzētu. Segvārds labs Essence jeb 42PES0001D.

 

Viņš ir tikai 3.6cm biezs Full HD ar 66000 lielu kontrasta attiecību un 2ms reakcijas laiku + vēl 100Hz un 17bitu paneli

 

Šeit būs links uz ražotāj mājas lapu sorry vācu valodā.

http://www.consumer.philips.com/consumer/d...r+42PES0001D-10

 

Arī raksts angļu valodā:

https://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/...ductInformation

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

jā jā... redzēsi vistas/mediaportal labākas krāsas(pogas), bet vidaki tak nenāk tādā kvalitāte.. konkrēta pārmaksāšana!

Pat prof video-tehnika raksta tikai 12bit RAW-ā, digipakaļas 16bit un esošās dSLR 12/14bit.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...