Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

Nu un cik tad var būt? Kas es tev viņu istabā ienesu>? Secinājums viens-nepērciet filips,man vēl vecajam laukos(kur elegtrība raustās ļoti bieži) sony lcd stāv kopš 2006 gada....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pēdējais cipars Philips TV modeļos:

1 - 2006, 2 - 2007, 3 - 2008, 4 - 2009, 5 - 2010, 6- 2011.

 

un tas esot konstrukcijas defekts, citiem tos 4 MosFETus izšaujot vēl garantijas laikā, man nepaveicās :)

Link to comment
Share on other sites

manc Philips 42pfl9703h veel turas, arii saprotu ka upsis pa skaadi nenaaktu, bet tak tas skopums ..

2006 gada Sory tak galiigi nekaada bilde bija un uzjautrinaaja atcevischs kanaalu saraxc digitaalajiem un analogajiem, secinaataajs ..

Link to comment
Share on other sites

Jā, bilde bēdīga,riktīgi plastalīnģīmji....bet izvēlne strādā perfekti ,pults kā jau sony bez komentāriem, vienīgais , kas normāli rāda uz tā lcd ir dvd ..

bet tas filips gan ir smuks, pults arī intresanta , bet laikam ir klons no 596 yamahas resīvera...labā nozīmē

Link to comment
Share on other sites

@Tornis

varbut apjautaajies cik maxaatu profilaktisks remonc prims probleemas iestaajushaas

kaut gan zinot sevi diez i skruuveeshu no sienas ejoshu aparaatu :)

Link to comment
Share on other sites

spriežot pēc shēmas / servismanuāļa, vieglāk ir aiz tiem 4 mosfetiem shēmā , kas 12V pārvērš 3V3, ielikt stabilitronu uz 3V6 vai 3V9, kas šādas šaizes gadījumā nosvilst ar blīkšķi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas stabiltrons tiek caursists un uztaisa īso, tad viss kārtībā - pieņemu ka ir drošinātājs, kam izlidot. A ja viņš uztaisa nevis "īso" bet "garo", ko tad?

Link to comment
Share on other sites

runajot par ups, kādu aptuveni vajadzetu ja nem veraa to ka ir 42pfl9703d, sinewave varētu būt draudzīgāks televizoram?

kadam ir pieredze ar UPS + TV? nodrošināties gribetu pret raustīšanos, labāk vēl nedaudz ieguldīt nekā nosvilināt TV, neinteresē 30 min darbināšana no baterijām, pilnibā pietiek lai tur vismaz 3 minūtes un var laicigi izslēgt

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Ir UPS jau gadus 4. Tīrs sinuss ārā nenāk, bet tuvu tam. UPS no veciem krājumiem, ne tagad ražots, rack-montējamais, 4U izmēra 1500 VA. Papildus akumulatori, ilgi var skatīties TV. Tāpat aizsargā pret pārspriegumu. Tīrs sinus jau vajadzīgs trafiņiem, impulsniekiem ta snav tik kritiski.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Jflaerty

Sveiciens TV guru,

 

Man ir problēma ar 42PFL9603, iepirkts 2008 gadā. TV ilgstoši nevar ieslēgt, tas ir, nedeg sarkanā diode, bet uz pulti reaģē (mirgo gaisma). Rītos nevar ieslēgt, bet ap 16:00 (kad seriālu laiks beidzies) šis it kā attopās, nomirgo vidējais (TV priekšpuse) lights (9reizes) un iedegās sarkanā diode. Ieslēdzot TV, tas rāda bez problēmām, bet tiklīdz islēdz, tā atkal jāgaidā n-tās stundas līdz attopas. Pirms kāda laika tas sākās ar to, ka ieslēgt (nedega sarkanā diode) nevarēja tad, kad TV bija pievienots HDMI no PC. Tiklīdz HDMI atvienoju, tā iedegās diode un varēja ieslēgt, bet tagad nepieciešamas vairākas stundas lai šis atietu.

Varbūt kādam ir bijis kaut kas līdzīgs?

Labots - Jflaerty
Link to comment
Share on other sites

Nu, un kāda nozīme, ir bijis vai nav kaut ks līdzīgs. Tāpat Tavs ceļš ved uz remonta kantori.

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties sava 47PFL9603 (laikam) servisa manuālī uz 100lpp apmēram , es atmetu domu salabot pašam un vedu uz Tadaiķu ielu, Elektronika serviss. Man gan bija sekundārājā baroklī pārveidotāja mosfets aizgājis pie tēviem un izbliezis tur pusi vadība splates nah, kopā ar ambilight. Tāpat to TV laboja caur plates nomaiņu, kuram galu galā gribas tos smd tur lodēt laukā... toties tagad atkal ir garantija.

Link to comment
Share on other sites

Volters

It kā jā, bet norvēģu softs atškiras un opiciālajā lapā tika ievietots krietni pēc 103. versijas. Kāds tur numurs un kādas izmaiņas, Dievs viņu zin.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

atverot autorun.upg ar texta redaktoru pashaa augshaa var izlasiit kurai shasijai tas pienaakas un softa versijas nr - Q591E-0.100.0.0

fails ir identisks ar ieprieksh saglabaatu citu valstu 0.100.0.0

 

citaam valstiim pienaakas Q591E-0.103.0.0, taatad peedeejaas trijaas versijaas ir kauchkas "satjuuneets" prieksh norveegjiem

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Sveiciens,

 

 

 

Man ir problēma ar 42PFL9603, iepirkts 2008 gadā. TV ilgstoši nevar ieslēgt, tas ir, nedeg sarkanā diode, bet uz pulti reaģē (mirgo gaisma). Rītos nevar ieslēgt, bet ap 16:00 (kad seriālu laiks beidzies) šis it kā attopās, nomirgo vidējais (TV priekšpuse) lights (9reizes) un iedegās sarkanā diode. Ieslēdzot TV, tas rāda bez problēmām, bet tiklīdz islēdz, tā atkal jāgaidā n-tās stundas līdz attopas. Pirms kāda laika tas sākās ar to, ka ieslēgt (nedega sarkanā diode) nevarēja tad, kad TV bija pievienots HDMI no PC. Tiklīdz HDMI atvienoju, tā iedegās diode un varēja ieslēgt, bet tagad nepieciešamas vairākas stundas lai šis atietu.

 

Pagājuši tikai 8 mēneši kopš TV tika reanimēts servisā. Nomainītas tika dažas komponentes barošanas platē par Ls 70.

Tagad atkal jauna bēda - skaņa ir bilde nav. Palasīju forumus par līdzīgām likstām, lai varētu nojaust, cik tas man šoreiz izmaksās. 

Noņemot TV aizmuguri, man pavērās sekojošs skats:

Izskatās, ka barošanas blokā kaut kas ir nosvilis.

Tā kā neesmu sevišķi zinošs elektronikā, tad kāds lūdzu mani varētu apgaismot, kas tas īsti ir, man tas izskatās pēc transformatora.

Un, vai vajadzētu atjaunot lodējumu? Mani bažīgu rada tas, ka atjaunojot lodējumu, kaut kas vēl var nosvilt.

Cienījamie Guru, kas jūsuprāt varēja izraisīt bojājumu?

Paldies:)

19042013325.jpg19042013326.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es rīkotos tā, ka paceltu vispār to trafiņu nost un sākumā pārmērītu ar testeri. Ja visiem tinumiem viss ok, tad liktu vietā, normāli pielodētu un tad skatītos. Ja tā kāja ir bijusi vaļā (aplītis ap lodējumu, cepurīte, lūzums, nekontakts - sauc kā gribi), tad nav nekāds brīnums, ka ir dzirksteļojis.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es rīkotos tā, ka paceltu vispār to trafiņu nost un sākumā pārmērītu ar testeri. Ja visiem tinumiem viss ok, tad liktu vietā, normāli pielodētu un tad skatītos. Ja tā kāja ir bijusi vaļā (aplītis ap lodējumu, cepurīte, lūzums, nekontakts - sauc kā gribi), tad nav nekāds brīnums, ka ir dzirksteļojis.

 

Paldies par padomu, tā arī izdarīju un strādā! Pārbaudīju pēc kāda laika - nesilst :) Paldies:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...