Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

kaada skirba kaads tas tv? ka tik kanaali krukiijaas ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mr.Sports

Tātad Philips 9603 Tirdzniecībā varētu parādīties jūnija vidū, ceru ka gaidīšana attaisnosies.

un tās cenas tur noteikti bija norādītas bez veikala uzcenojuma, jō tik lēti tak nevar būt

to kx ->Vecmāmiņas melnbaltajam arī kanālus var kruķit :lol:

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Nu nē, šai dzīve tā pakārtots ka viss labais nāk ar gaidīšanu un par labu cenu :wink:

Es tagad neņemu 9632, jo jaunais modelis piedāvā lielāku krāsainību, izteiktāku melno, labāks dizains, VGA (man svarīgi), game mode (9632 nav) un noteikti vēl kas ko tagad nevaru iedomāties :idea:

 

Kā jūs domājat, vai vācijā pirkts 42PFL9603 neatšķiras ar domātiem izmantošanai Latvijā???

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko daudzi iespringst par iebūvētiem tv tūneriem. Kā es redzēju Somijā, nākotne ir digiboxiem, kur ir 2 tuneri un cietais disks. Tas ja skaties 1 progu otrs tuneris ieraksta kaut ko citu.

Prātīgi teikts. Apmēram šādu arhitektūru es kādus 2 gadus izmantoju analogajai TV. [man gan ir tikai 1 tjūneris, kā otru izmantoju TV].

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Nu ko, laikam varēšu hoķi skatīties jau uz jaunā Philips 42PFL9603D/10 , izrādas Pie mums jau pieejams i-netu veikalos, sazvanīju un toč ir jau uz vietas noliktavā un cena arī laba (līdz 1200 Ls) kā sacīt jāsaka jāņem tik ciet. Teiksit ka nav vēl dzīvē aptaustīts, nu sliktāks tak par iepriekšējo modeli nebūs, un pēc apraksta ir ok. Parīt jau varētu dalīties pirmajos iespaidos. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Vēl viena atšķirība; 9703 ir Perfect Colors un Wide Color Gamut, bet 9603 nav, bet tajā pašā laikā rakstīts ka krāsas apstrādā vienādā daudzumā un displeja matricas ar vienādas , hmm nekā nesaprotu :shock:

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

būs vien jāpaskatās veikalā reāla bilde. citādi tie mārketinga uzraksti tik jauc galvu. Vienīgi reti kurā ir rakstīts modelis... pašam TV priekšā arī nav nekas rakstīts.

 

kur ir vislielākā izvēle starp brendiem? Elkors droši vien nē? Reāli incē šie jaunie philipsi.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

esmu jau vienu veikalu apzinājis kur var apskatīt tieši šo 42 pfl9603 modelīti. Bet viss labāk skatīt teļukus ir Elkoros, viņiem lielas telpas: salien daudz modeļu un var skatīties no nepieciešamā attāluma

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

nu tad aizstaigā uz Ganību dambi tur PTA veicī ir viss uz vietas, tik nepaķer manējo teļuku (42PFL9602), jo rīt braukšu apskatīt dzīvē un domājams arī tiks iegādāts. Vienīgais mīnuss PTA ir saspiestība, bet toties pieslēgs tev teļukam jebkuru signālu.

Link to comment
Share on other sites

Manas acis redzēja **PFL9603. Es vienkārši apsēdos no tā kā viņš rāda salīdzināju 9732 un 9632. MAnā uzskatā viņi jau ir novecojuši un baigais mēsls. 9603 visur izgriez pogas, pilnīgi visur,gan pie kabeļa,gan pie pc,gan pie HD signāli, nebija,kur piesieties, es patīkami esmu šokā.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

O, tā patiešām ir laba ziņa :-D

Link to comment
Share on other sites

Tika saliidzināti tadi sekojoši LCD TV

Sony 40W4000

Samsung 40A558

un sharps kaut kads tur,modeli neatceros

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports
(labots)

Sony arī nometis cenu jaunajiem modeļiem :lol:

Tātad secinājums: starp jaunajiem LCD sony, samsung, sharp un philips the winner is PHILIPS

nu es jau arī tā iepriekš domāju :idea:

vienīgi pirms tam redzot **PFL7603 man vēl nebija pārliecības vai tiešām 9 sērija parādīs ko superīgu

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Jflaerty

Esmu nolēmis iegādāties Philips 42PFL9603, bet man jautājums, kam nepieciešams LAN?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

> kam nepieciešams LAN?

 

ja vien paraadiitos alternatiivs firmware tad daudzkam garshiigam

1. cs

2. ip-tv

3. attaalinaata vadiiba

4. EPG kaac plugins/skripts vareetu njemt no i-neta

5. PVR

6. RSS

..

 

bet ir kaa ir, fochenes; mp3; Mpeg1/2 no kompja bez starpnieka(paarkonverteeshanas)

 

divas paaudzes agraaki modelji pieljaava veel avi un vob failus, diezgan eerta fiicha

ieliec dvd disku kompja cdromaa un izsauc no tv menu, zheel ka shii fiicha ir izsviitrota

 

 

es laikam gaidu 42PFL9703H

http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl97..._10_pss_aen.pdf

Link to comment
Share on other sites

Neesi tik pārliecināts ka izsvītrota, te man kāds uzauss uzčukstēja,ka ar jauno firmware viss tikšot atbalstīts,tikai atliek gaidīt, un pārliecināties vai taisnība vai nē.

Link to comment
Share on other sites

vakar iegāju elkor centrā - tur testa sēdvietās stāv philips 42pfl9632D un 42pfl9603D - cenas abiem vienādas.

Nez cik vecās sērijas TV izdosies elkor konsultantiem ietirgot kā krutākus modeļus-nummurs ta lielāks :D

Link to comment
Share on other sites

erny tā ir tirgus straķēdija,lai jaunais modelis ieiet tautās tapē viņu noliek tādā pašā vai zemākā cenā.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
(labots)

Vot būs jāaizbrien palūrēt, ja jau dikti slavē, bet ceņiks gan ne pa jokam.

Žēl ka neražo tādus paneļus (42") bez navarotiem, tb atstātu tikai vienu HDMI ieeju un basta... visādus mpeg4/LAN/scart un s-video nafig ārā, un iebūvēto skaņu arī nafig ārā... lētāk vismaz būtu. (kaut kas līdzīgs prastam monim ar DVI, kuru pie HTPC pieslēgt)

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

razho arii plikus, pabradaa pa Philips folderiem

http://www.p4c.philips.com/files/4/

 

kameer nevar dabuut 42PFL9703H mekleejas iemesli kamdeelj taas "viinogas" ir skaabas

1. mateeta tipa

2. ligzdas shtekeriem no aizmugures un iedziljinaatas tikai par paaris mm -

_ tobish pie sienas kaa gleznu vairs normaali nepielikt, palix 4cm shkirba un kursh katrs stiprinaajums arii nederees

_ "medalja" izgudrotaajam

_ (37PF9731tajam, kas man bija iepriex drusku lietoshanaa, viss spraudaas no apakshas)

3. 7tai un 9tai seerijai pakalja balta, taac smuks bonuss punktam 2 (5ktai seerijai melna)

4. baroshana bez zemes

5. H modelji itkaa nav paredzeeti muusu Tupisaaniem

6. deficiic, neskatoties uz nesameerojamaam cenaam ar Samsung, Molaa pat 7603 vars nav apskataams

Link to comment
Share on other sites

erny tā ir tirgus straķēdija,lai jaunais modelis ieiet tautās tapē viņu noliek tādā pašā vai zemākā cenā.

nu ;soreiz man liekas ka jaunais modelis ka tik nebija pat lētāks. bet nu precīzi nēatceros....

 

smiekligākais bija ka draudzene ieraudzīja samsung 40G vai Q pa 900Ls un teica ka vinai i tas patiik un kapec janem shitais ( 9603 ) ja ir shitie....

bet te peksni ieraudzija ka demo ekranam uz skaista samsung stenda kreisais apaksejais sturis spilgtas krasas nerada bet tur peksni uzpeld izdedzis plekis. uz tumsam krasam itka OK.

 

taa nu apskatijamies un izdomajam ka labak vel nedaudz pagaidis un tad panems bez nekadiem lizingiem:)

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Čau visiem! Nu tad vakar biedzot iegādājos Philips429603D, jāsaka liels paldies večiem kas man palīdzēja izvēlēties Prime un MartiniB galvenokārt (no manis pienākas :D ). Pagaidām varu tik izklāstīt pirmos iespaidus, jo nebija laika iedziļināties.

Spītējot reti sliktai kabeļtelevīzijai bilde ir laba, krāsas neizsmērē (kā Sami) un ir ļoti laba detalizācija.

Kad pieslēdzu portatīvo ar 1080p filmu, nu bilde bija vienkārši kruta, nu to grūti izstāstīt.

Bildes rāda vēl labāk nekā uz mana portatīvā trulife 1920x1200

Par Amberlight man iepriekš bija vienalga turklāt veikalos nevarēja to normāli ievērtēt, bet tagad saprotu, ka tā ir baigi kruta fīča, skatīšanās tagad ir kā baigais šovs.

Iepriekš domāju a moš 47 collas paņemt, bet esmu priecīgs ka paņēmu 42, jo veicī tik liekas ka par mazu, bet mājās priekš skatīšanā no 5m (kā man ) ir tieši laikā.

Menu ir ļoti ērts un saprotams.

Un skaņa arī ir ļoti laba (priekš manis).

Vēlāk uzrakstīšu vēl, piemēram kautko par LAN un palaidīšu cod4 vēl kādu spēli ar labu grafiku un mpeg1, mpeg2 caur usb. Starp citu pēc laika būs update lai atpazītu mpeg4.

Un vēlreiz paldies ka palīdzējāt izvēlēties šo modeli!!!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
(labots)

Kāda atšķirība starp 42PFL9603H un 42PFL9603D?

 

regjiona atskjiriiba

Luudzu

 

drusku vairaak -

**PFL**03D - DVB-T Mpeg2

**PFL**03H - DVB-T Mpeg2+Mpeg4 (neofic specifikaacijaas pat DVB-C piemineec)

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Nu man veicī stāstija, ka *****9603D iznāks upgrade un arī būs Mpeg4, tādēļ nav ko saspringt :-D

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Godīgi sakot nezinu, es sapratu DVB-T softa upgrade bet moš firmware upgrade, nu to es varētu uzzināt, bet domāju ka Prime vai MartiniB to var uzreiz atbildēt :-D

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

firmware nodarbojas ar darba organizaaciju parasti, ar dekodeeshanu nodarbojas kaads chips(hardware)

to var tikai mineet kas bez tunera bloka veel atshkiras laaciisha veederaa 'D' un 'H' modeljiem

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Bet kas zin, varbūt HW ir īstais pēdējais un ne savādāks, tikai iekš FW `nolokota` tāda iespēja? Es šaubos, ka taisīs N-tās dažādas plates, shēmas un softus. Tik kompilācijas laikā saliks IF-us/DEF-us un FW citam modelim gatavs :)

 

bet nu tas i sīkums... Uz FullHD 42" jau neskatīsies TV sources :D Tas i vienkārši smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...