Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

It kā par:

 

42PFL9603H

47PFL9703H

 

skaidrība būtu, atšķirības arī.

 

Bet kā ir ar:

47PFL9603H

47PFL9703H

50PFL9703H

 

Vai kāds ko labu vai nelabu var pateikt par pēdējiem trīs modeļiem?

 

Un vispār, ja es gribu izmantot TV gan Baltcom analog signāla skatīšanais, gan arī filmu skatīšanais no Blue-Ray, DVD atskaņotājiem un Datora, un noteikti arī spēles spēlēt uz ši TV. Kādu Jūs ieteiktu? Tie lielāko būs to labākie vai tas tomēr ir aplami tā domāt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

pekstinji ne pekstinji bet Ambi ir ljoti veertiiga fiicha

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=95929

 

modelja burtu atshifreejums 42PFL9703H/10

pirmais ciparu paaris - izmeers collaas

PFL - iespeejams Panel Flat LCD

pirmais ciparu paaris aiz burtiem - modelis

otrais ciparu paaris aiz burtiem - paaudze. **03;**23;**33 2008g; **32 2007g; **31 2006g

burts aiz cipariem - 'D'= Digital Tuner(DVB-T Mpeg2); 'H'= Hybrid Digital Tuner(DVB-T/C Mpeg2/4)

cipars aiz '/' - regiona kods

 

 

par izmeeru, manc viedoklis ir ka 42" ir peedeejais izmeers pie kura SD bilde veel ir baudaama no 3m

 

p.s.

kameer pie ambi veel nav pierasc iesaku iekljaut modelju izveelee arii 42PFL9803h

kuram ir krietni labaax melnaa dziljums, bet suraboc priekshpanelis un tikai divpuseejs Ambi

Link to comment
Share on other sites

+1 par 42PFL9803H, ļoti labs TV, pat pārāk labs prieks sevis.

Alternatīva būtu Sony 40ZX1, pārsteidza TV spējas.

Link to comment
Share on other sites

42PFL9803H, ļoti labs TV, pat pārāk labs prieks sevis

 

tehniski, jā, labs. bet, lai teiktu, ka pat pārāk labs, tam kā precei būtu jābūt ar vairāk sabalansētu cenu. lai nebūtu tā, ka par piekoriģēto lcd nepilnību - izlabots melnās krāsas trūkums, pircējam ir jāsamaksā diezgan milzīga summa. būtībā, visi līdzšinēji lcd ir diezgan nepilnīgi produkti melnās krāsas trūkuma dēļ. domāju, ražotāji jau sen par to pašu cenu varēja šo problēmu novērst.

Link to comment
Share on other sites

Internetā parādījusies firmware versija 000.089.000.000. Oficiālajā mājas lapā nav. Nez no kurienes ņemas, un vai vērts likt?

Link to comment
Share on other sites

nekaa ipasha nepamaniiju peec upgreida uz 88 un 89

njemas no supporta kuram savukaart ir piekljuve dienesta webam

 

<next 081211>

ir jau publiskajaa webaa izlikc Q591E-000.089.000.000

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pulksteņa uzstellēšana.

Palīdzēs tiem, kuri skatās SATTV un ir resīveris, kurš "laiž" cauri teletekstu uz TV.

Dreambox to konkrēti nedara (vismaz mans DM7000), nācās vilkt ārā no skapja vecu Humax VA-FOX :D

 

Kanāli, uz kuriem ir teleteksts ar mums pareizo laiku:

 

TRT International

 

HotBird6/7A/8 (13.0E)

10972 MHz Horizontal

27502 KSymbols/s

3/4

 

Astra1F/1G/1H/1KR/1L (19.2E)

11568 MHz Vertical

22001 KSymbols/s

5/6

 

 

ERTSAT Europe

 

HotBird6/7A/8 (13.0E)

11643 MHz Horizontal

27502 KSymbols/s

3/4

 

SAT2000

 

HotBird6/7A/8 (13.0E)

11805 MHz Vertical

27502 KSymbols/s

2/3

 

TV_ROMANIA

HotBird6/7A/8 (13.0E)

11624 MHz Vertical

27502 KSymbols/s

3/4

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

esmu diezgan daudz palasiijies, bet nu gribaas tomeer pajautaaat...

Pagaidaam skatos uz 42 PFL7403D vai **23D, kas ir apmeeram 800 ls

 

skatos, ka pashi baigaa staraa pa 9603D vai H, starpiiba apmeeram skaidra par shiem diviem, jo daudz esat runaajushies, cennjiks cik saprotu no netiem 1050-1100

 

veel ir doma Sony 40KDLW4000K ja nemaldos shaads modelja nosaukums.

 

Taatad jautaajums: kursh buutu TV performacee labaaks Sony vai 7403d, kas laikam vienaads ar 7423d (shim netu var iekurbuleet cik saprotu)

 

vai 200- 250 Ls ir veerti lai iegaadaatos 9603D/H, ko zuadeeju ja nemu 74xxD? matricas dazhaadas?

 

P.S.

izmantoju baltcom kabeli pagaidaam, varbuut peec pusgada buus jaalieto kaads SAT vai gaisaa klejojosho ciparu tv uztveereejs jaakurbulee

 

 

aaa, kam 100hz vajadziigi LCD? luudzu paaris pantinjus dzejaa par sho, ja iespeejams

Labots - Anybiss
Link to comment
Share on other sites

es ar skatos uz 7403h sēriju, un nākamnedēļ ņemšu ciet, stipri jau līdzīgi viņi, gan 9 gan 7 seerija un nafig lieki pārmaksaat par uberkrutajiem pričendāļiem ko nekad dzīvee neimantosi... manupraat 7403 ir tŗi ok teļļuks, varbūt ne pats spicākais, bet arii ne tas sliktaakais un defekti mēdz būt visiem, gan tie kas virs 1k maksaa gan zem... un visaam firmaam, te es arii es mu salasijies infas liidz nelabumam un secinaajums taads ka paaraak daudz zinaat arii nav labi jo tas briesmiigi sarežģī izveli...

 

nu 100hz ir notikti vajadzīgs! vobšem gaidām Prime studijā!!!

Labots - ozijs
Link to comment
Share on other sites

Jau būs mēnesis, kopš blenžamais notiek uz 9603. Nu nezinu, es gan negribētu mainīt attēlu, ko redzu, pret 7603. Arī fīčas tur ir visas kā nākas un nekā nav par daudz. Bet tas gan par tām fīčām un navarotiem vairāk atkarīgs no indivīda vēlmēm.

Es tā arī neesmu izjutis lielu prieku no ambilaita, lai gan tas skaitās kruta. Nu tā jau pa vakariem ir ieslēgts tas abilaits, bet ja būtu tas pats televizors viss identisks un bez ambilaita bijis un kaut par 20 Ls lētāks, ņemtu noteikti bez. Tā ir tāda idividuālas gaumes padarīšana :)

 

 

laikam paarcentos ar 74 seeriju, domaats bija tas 7623d vai 7603d, shiem cena ap 800bik+latiem

 

galvenais jautaajums i vai peerkot 7603D vai 7623D seerijas 42" tv es nezaudeeju smagi tieshi TV performancee pret 9603D, ja 76 un 96 +- atskjiraas tikai fii4aas, tad laikam jaanem 76, 1klati kautkaa galiigi nestaav uz tv teereet, ambi tomeer gribaas :).

 

Boldrik, cik saprotu tu vari vieglaa formaa atbildeet uz sho jautaajumu, cerams doma skaidra, cik ta suudiigaaks buutu

 

P.S.

kautkad tuvaakaa laikaa cennjiks nekritiis mazliet lejaa?

Link to comment
Share on other sites

mans viedoklis, patiesībā ne tikai mans, bet arī šeit forumā novērots un tehniski apstiprināts, ir tāds ka ja ir izvēle starp 7403 un 7603 tad 7403 ir labāks, protams ja nav nepārvarama velme iegādāties 76 dēļ ambilaita parodijas :)

Link to comment
Share on other sites

raxtu pacmito reizi

no 7603 vajag vairiities jo baazeec vinsh uz aiziepriexeejaa gada(2007) PFL9*32 procesoriem

jaaizveelas 7403 ja nevar ciest Ambi

vai 7623 ar Ambi parodiju

 

vai vispaar, ja nav jaablenzh uz pliku sienu tad labaak ciesties cherez nemogu

katru gadu jaunie modelji par 30% leetaaki par taas pashas klases iepriexeejaa gada braaliishiem, un bildes kvalitaate uzlabojas par 10%

Link to comment
Share on other sites

to ambilait es iipashi redzeejis nemaz neesmu, tik taa simboliski un ar neatceros kursh tas modelis bija, kam redzeeju

 

 

"katru gadu jaunie modelji par 30% leetaaki par taas pashas klases iepriexeejaa gada braaliishiem, un bildes kvalitaate uzlabojas par 10% "

 

kad parasti iznaak jaunie modelji? man dibens principaa nedeg var jau pagaidiit, tagadeejais verkjis laikam ir ap 21" crt , upgreids sanaaks X2 :)

 

uz 7623 skatiijos jo ja nemaldos tam bija lan ieeja, baigi gribas sanjemties 9 seerijai, neesmu viens, veel ir jaapvaardo otra persona, taatad jaasavaacaas gudriibas, lai paarliecinoshaak argumenteejas.

 

Var kaads pateikt kas ar tiem 100Hz ir?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports
baigi gribas sanjemties 9 seerijai, neesmu viens, veel ir jaapvaardo otra persona, taatad jaasavaacaas gudriibas, lai paarliecinoshaak argumenteejas.

 

Nu Es savējai neko daudz neskaidroju, aizvedu uz veikalu un parādiju kā rāda Philips 9 sērija salīdzinājumā ar blakusstāvošiem.

Link to comment
Share on other sites

LCD 100hz nekam nav vajadzīgi un dabā tāpat viņus neredzēsi, ja nu vienīgi priekšs PS3 un PC un dzenāsi dinamisku spēlīti. uz mūsu signālu nav iespējams redzēt atšķirību starp 60hz, 100hz vai 200hz.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, 100Hz televizorā padara kinofilmu līdzīgu teleseriālam. Un kā gan kinoteātri iztiek bez kustību izlīdzināšanas tikai ar 24 kadriem sekundē?

Link to comment
Share on other sites

Oponēšu neduadz Prime teiktajam par 100Hz. Nozīme parādas nevis no attēlojamā kontenta viedokļa, bet gan no ergonomikas puses.

Starpība jūtama īpaši tad, kad telpā, kurā atrodas TV, ir dienasgaismas vai ekonomiskās spuldzes. Ņirbēšana izceļas tā paša iemesla dēļ, kura iespaidā lielākoties visi datoristi sabojā redzi. Šito jau esmu vairākas reizes rakstījis, kā var palikt ar vienu aci "greizs" :)

 

Tagad es tev oponēšu. To saucamo troksni, ņirbēšana vai kā tu tur sauc rada paneļa effekts, bez matricas filtra un mpeg trokšņa noņēmēju.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tās ir divas dāžadas lietas par ko katrs mēs runājam :)

 

Nu pag ja tu redzi ka uz LCD lampas midžinās, tad nu tad tas ir serviss un lampu pārbaude, līdz ar to kads no backlait gaismas regulatoriem ir vainu atsledzies vai nu lenām mirst.

Link to comment
Share on other sites

vispār jau, kinoteātrī patiešām ir redzama līdzīga raustīšanās kā uz tv, kam nav kustību izlīdzināšanas.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

yes, es arii biju pirms gada reizi pa desmit gadiem uz kino aizvazaajies

un paliku krietni piekaapiigaaks pret melnaa atainoshanu lcd teljukos

 

tie 100 herci var buut izmantoti dazhaadu probleemu noveershanai un shkiet ka nekad visaam uzreiz

1. pikselju paarziimeeshanas aatruma uzlaboshanai

2. kustiibas izliidzinaashanai iestarpinot paarreekjinaatu starpkadru

3. ienaakosho kadru skaita konverteeshanai

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Gribēju mazliet pmazgāt netīro veļu 9603 modelim.

 

Vēl neesmu sagaidījis savu HD SAT resīveri, tapēc skatos ar SD caur SCART un uz doto brīdi tiek novēroti sekojoši gļuki:

1. ipBOX 200s aparāta pults iespējams negatīvi ietekmē filips televizorus, vai arī pie vainas ir signāls, kas nāk no SCART, pagaidām netieku gudrs, bet izpaužās tas - pēc ilgstošāka liaka, kad nabaga TV procesori ir gana strādājuši pie SD attēla uzlabošanas, spaidot pulti SAT resīverim, ik pa brīdim noklājās TV, kā rezultātā kādā mirklī, kad tiek kārtējo reizi spiesta SAT res. pults, TV pazūd bilde, tiesa skaņa paliek, TV stūrītī iedegās sarkanā diodīte, kas parasti deg sleep/off režīmā. Jāpiezīmē - ikreiz, kad tiek spiesta SAt pults, TV uz to reaģē ar šo pašu sarkano diodīti, kas iedegās, iespējams signalizējot, ka kautkāda savstarpēja signāla apmaiņa tomēr notiek.

 

risinājums: tikai rozetes izraušana/iespraušana

 

2. Neatkarīgi no pults spaidīšanas, pēc ilgstošākas TV skatīšanās un kanālu pārslēgšanas iefrīzo ambilaits, proti, krāsu gamma paliek nemainīga no kaut kāda kadra/brīža, kurā iefrīzoja. Uz pulti ambi settingi vairs nereaģē.

 

risinājums: reizēm pietiek no pults off/on, reizēm tikai rozetes izraušana/iespraušana.

 

Varbūt kādam ir novēroti līdzīgi gļuki?

Man jau intuitīvi šķiet, ka vienkārši procesori nokarās.

Link to comment
Share on other sites

mistachuk, nebiedē mani ar to problēmu nr. 1, jo man gaidāma tādi pati kombinācija ipbox 200s + philips (7403 gan), tagad gan ipboxis un crt philips savienots, tur nekādi gļuki ar lampiņas mirgošanu teļļukam nav novēroti!

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Nezinu kāda bij firmwares versija, netiku updeitojis kopš iegādes. Vakar kā reiz uzliku pēdējo pieejamo versiju, bet tā īsti nebij laika patestēt, tiesa, momentā pēc updeita notika šis gļuks ar attēla pazušanu. Jebkurā gadijumā, kad spiežu SAT resīvera pulti, sarkanā diodīte signalizē, ka uztver signālu no pults. Īpatnības tādas, ka reaģē ne uz visiem pults taustiņiem, piemēram volume/up - nereaģē, bet volume/down - reaģē, tāpat arī CH/up - nereaģē, bet CH/down - reaģē. Un šaizes notiek tikai un vienīgi kādā brīdī, kad tiek spiesta tieši SAT resīvera kāda no pults pogām, kas liek domāt, ka signāls no pults varētu būt vaininieks nabaga TV, kurš paliek negudrs, jo nesaprot, ko no viņa grib. Un ja tā īsti atgriež atmiņā, tad faktiski pie CH/down noklājās.

 

Man arī līdz šim bij ipBOX un CRT, loģiski, ka nekādi gļuki nevarētu būt, jo šajā situācijā visticamāk ir softisks+dzelžu gļuks, kas CRT aparātiem nemaz nav, cik nojaušu.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Nu kautkāda mijiedarbība protams notiek, šaubu nav, kautkas pārklājās. Tikai šajā gadijumā neiet runa par standby, jo pazūd tikai attēls, bet skaņa no resīvera uz TV tiek turpināta atskaņot. Te drīzāk varētu iet runa par uzreiz vairāku signālu pārklāšanos, proti, pults viens signāls tiek uztverts kā 2 vai vairāki signāli. Un šo pogu es varu spaidīt kautvai 150 reizes, nekas itkā nenotiek un tikpat labi pie 151. reizes noklājās.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Mazliet offtopiks:

ipBOX, ja nemaldos ir korejiešu draza, jāatzīst, ka ķīniešiem es tomēr vairāk uzticos. ne velti bij viens visai pikants gadijums, kad speciālisti salīdzināja ROLEX oriģinālu un ķīniešu pakaļdarinājumu (avotu neatceros), rezultāts bij sekojošs - apdare nodeva pakaļdarinājumu, jo bij paviršāka, toties mehānisms izrādijās precīzāks un kvalitatīvāks. Tā ka nevajag tos ķīniešus gluži noniecināt. :) Šķiet 99 procenti mūsu mājsaimniecības ir "meid in čaina".

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

filips TV pults universālajā režīmā nekomunicē ar resīveri. Pārbaudīju pārējās 5 atšķirīgas pultis, kas mājās, TV nereaģē ne uz vienu no tām. Atliek gaidīt jauno resīveri un pēc tam aizmirst par šo. Protams, nav ne jausmas vai visi tie ipbokši šādi izrīkojās ar TV, bet nu skaidrs ir viens, manējais izrīkojās. :)

Link to comment
Share on other sites

Pielikts Latvijas karodziņš, un tas arī viss.

 

Labāk savestu kārtībā Baltcom uztveršanas iespējas. Pie kanālu instalācijas Latvijas nav. Jāskanē caur Franciju lai dabūtu Baltcom diapazonu. Tad atkal EPG neiet normāli. Varbūt 7403 nav oficiāli paredzēts Latvijai.

Būtu manas angļu valodas zināšanas labākas, aizrakstītu.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai karodziņš. Nepateikšu, kā bija pirms tam, bet jau 2008. decembra sākumā bija šis karodziņš. Vari droši rakstīt latviski. Atbildēs vietējais Philips suports, tepat Rīgā, latviski.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Man ir tv - PFL7603. Esmu dzirdējis, ka arī teļukiem pastāv kaut kādas update versijas, kurās iekļauj kaut kādas jaunas fīčas, izlabo kļūdas (ja bijušas) iepriekšējās versijas vai bāzes modelī. Tad jautājums - vai tas tā patiešām ir, un ja jā - tad kur tādas (jaunāko versiju) dabūt (konkrētajam modelim), un kā dabūt iekš TV.

 

Paldies par info jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies. Atradu Philips lapā ka 16.janvārī ir update 000.064.072.000 – jautājums vai pēdējā versija ietver arī visus iepriekšējos uzlabojumus (vai arī katrs update jālādē iekšā atsevišķi). Un ielāde notiek – lejupielādēju :D failu uz PC, nozipoju, no atzipotās versijas flešā saglabāju autorun, savienoju ar TV, viņš automātiski ielādē un pārrestartējas. Tā?

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai karodziņš. Nepateikšu, kā bija pirms tam, bet jau 2008. decembra sākumā bija šis karodziņš. Vari droši rakstīt latviski. Atbildēs vietējais Philips suports, tepat Rīgā, latviski.

 

Nu jau nedēļa garām, kā uzrakstīju. Gan latviski, gan angliski. Nekā. Neesmu potenciālais klients, bet jau nopircis aparātu. Tā ka var uzlikt mīksto.

 

Pielikts Latvijas karodziņš, un tas arī viss.

 

Labāk savestu kārtībā Baltcom uztveršanas iespējas. Pie kanālu instalācijas Latvijas nav. Jāskanē caur Franciju lai dabūtu Baltcom diapazonu. Tad atkal EPG neiet normāli. Varbūt 7403 nav oficiāli paredzēts Latvijai.

Būtu manas angļu valodas zināšanas labākas, aizrakstītu.

 

Uzrakstīju. Atbildēja tomēr. Par velti iepriekš pārmetu. Prieks, ka reāls klientu atbalsts pastāv.

 

Bet problēma ar programmatūras atjaunošanu nav novēršama. Nu ko, atliek cerēt, ka Lattelecom drīz sāks raidīt, un uz normālām frekvencēm.

Link to comment
Share on other sites

Tā, jautājums: vai tas firmaware upgrade ir priekš visiem philipsa modeļiem viens? kur var ieraudziit kurš ir pēdājais iznācis? man 7403h modelis, patreiz virsuu ir Q591E-0.58.15.0 GENERATION DATE 3/09/2008

Link to comment
Share on other sites

Kas izraisīja sajūsmu 91. versijā? Neko acīmredzamu nemanīju.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! man gan 42pfl7403h, bet atradu linku tas jau turpat blakus :)

nu teikšu ka man jau arii ar to veco versiju liekas labi...vienīgi skatoties tenisu bumbiņai ātri lidojot ir veelviena liidzi skrejoša bombiņa tikai tāda blaavaaka :) moška kkas settingos jaasaregulee savaadaak?

Link to comment
Share on other sites

Šodien paziņoja, ka tomēr Lattelecom raidīs digitālo TV. Kāda laime! Hiperdiapazons, kurā raida Baltcom, atkrīt. Ceru, ka tikšu pie normāli strādājoša TV ar pilnīgu EPG.

Link to comment
Share on other sites

Šodien paziņoja, ka tomēr Lattelecom raidīs digitālo TV. Kāda laime! Hiperdiapazons, kurā raida Baltcom, atkrīt. Ceru, ka tikšu pie normāli strādājoša TV ar pilnīgu EPG.

beidz tak vienreiz raudaat, iekaap SM un iesleed DTV tuneri jebkuram regionam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...