Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

MartiniB

plate var buut vienaada, bet chipi uz taas var atshkirties

piemeeram PFL7603 amiishu versijai ir 120Hz un 2ms, bet eiropieshiem 60Hz 5ms un pat 9tniekiem tikai 100Hz

100Hz nav slikti, bet drusku sliktaak starpkadru reekinaashanai - nesanaak 24*5 (24*4=96)

 

ja plaano skatiities tikai HD kontentu tad arii citu razhotaaju tv var dereet,

bet kameer dominee SD tad Philips shobriid kabina paareejiem

 

dazhi chipi ir 'optional'

Philips%2096,97,9903.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baumu līmenī,man ausīs nonāca ka jaunais upgreids būs tieši saistīts ar DVB-T un USB 2.0 uzturēto failu atbalstu, ekvalaizeru un ambiligth izmaiņām

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nu Griekija nav Austraalija vai USA, kad buus pietiekoshi nopelniijushi ar esoshajiem laidiis arii sho

 

google pagaidaam taadu neatrod, uz gada beigaam laikam var gaidiit

Link to comment
Share on other sites

sen jau domāju, kāpēc philips neliek led fona gaismu un, še tev, viens modelis (42pfl9803) itkā nu ir. tagad gads jāgaida, kamēr ieviesīs un atnāks līdz mums? tak jau sen varēja led fona gaismu ieviest. vismaz kautkādiem dažiem dārgajiem samsungiem esot. un cik vēl nemaksās ... eh, garumā vilcēji. tikmēr jau citas tehnoloģijas varbūt būs, lai gan šķiet, ka neviens necenšas kautko jēdzīgu ražošanā ieviest, kamēr nebūs izspiesta maksimālā peļņa no vecajām tehnoloģijām, tātad visticamāk, ka mocīs to lcd vēl ilgi.

 

p.s. veikalā skatījos 9603, 7403 un 7603. nebija slikti, salīdzinot ar līdz šim redzēto lcd jomā. melnā krāsa bija puslīdz ciešama, sd signālu rādīja arī tīri normāli. tomēr, vēl dzīvāk (subjektīvi dziļāka melnā krāsa) un dabiskāk izskatītos, ja būtu ar spīdīgo ekrāna virsmu, kā tas ir dažiem "glare" monitoriem un, kā redzēju, arī vienam samsung lcd tv no dārgā gala.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

heisaa hopsaa izraku to apraaatu

spied sheit

 

Philips 42pfl9803 Led Backlight 2.000.000:1 Contrast

 

 

LCD Full HD, HD TV 1080p de 107 cm

- Technologies 100 Hz Clear LCD, Perfect Pixel HD Engine and HD Natural Motion

- Wide Color Gamut

- Ambilight 3 (surround) LED Spectra

-1920 x 1080p

- reakcijas laiks: 2 ms

- Tuner TNT HD MPEG4

- HDMI 24 Hz

- Port USB, ieeja YUV and VGA

- ieeja Ethernet (pour DLNA)

- Compatible DLNA (Digital Living Network Alliance)

- tikko atradu ka veel 17bitu matrica

 

vot vinji mla, mla, mla un vreiz mla

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
MartiniB
(labots)

beidzot 42PFL9703H/10 ir maajaas

(paldies Prime par daliibu shajaa neiespeejamajaa misijaa)

 

esmu apmierinaac, bet ne paarlaimiigs

pagaidaam testeeju tikai ar Sat SD signaalu caur SCART(RGB) (citu avotu pagaidaam naf)

bilde ne par kapeiku neatshkiras no 9603d(pieljauju ka arii no 7603) - dazhaados attaalumos dazhaads verdikts:

1.5m - shausmas/briesmas

2.5m - var skatiities

3.5m - wow, super bilde!!!

5.5m - u u, vai kaac mazinsh :)

 

 

labaas lietas ir jau saraxtiitas prospektinjos tamdeel es par sliktajaam paspamoshu:

 

skanjas aizture:

ja blakus istabaa kaads skataas to pashu kanaalu tad abos punktos traucee atbalss

(bildes apstraade teeree apuveni 1/4sek)

 

ligzdu izvietojums:

galiigi garaam saliidzinaajumaa ar divas paaudzes agraaku 37PF9731 kuram viss spraudaas no apakshas

tagad ir kaa paareejiem(sunjsungiem/sory/u.c.) no pakaljas un dikti taalu uz vienu malu

kas sagaadaa pamatiigas neertiibas ja plaano karinaat tv pie sienas

un veel jautraak paliek kad aparaati ir labajaa pusee kaa man tagad jaunaa tv pagaidu vietaa

iepriexeejais SCAR vads knapi diognaali sedza un LAN vadam pietruuka 7cm :)

 

faili no USB:

neatrod failus apakshfolderos

skatiishanaas rezhiimi taapat kaa pirms diviem gadiem ljauj tikai divus rezhiimus -

punkts punktaa mazs chetrstuuris ekraana viduu vai varzhu gjiimji pa visu ekraanu

*.vob arii eed(specifikaacijaa tas nav piemineec)

*.ts neeed kaa agraak

*.avi netaustiiju

 

 

<turpinaajums 08.06.19>

 

D-TV:

man pieejams ir tikai Baltcom gaisa varians, kursh kabelii naak S diapazonaa

izveelotoes Antena(DVB-T) nesanaaca noskaneet S diapazona frekvences kas ir zem 466Mhz,

divas(?? un DM21) nokjeeras - briivie kanaali raada(drusku shvakaak nekaa no sat),

bet kodeetos nav ar ko atvirinaat (karte ir aizdota un nav arii Conax CI modulja saimnieciibaa)

izveelotoes Cable(DVB-C) pazuda visi ieprieksh noskaneetie, bet jauni nesakjeeraas

 

speeleeshana no tiikla

originaalo Streamium veel neesmu licis,

jo tv detekteeja manu FreeNAS(BSD) failu serveri kuram iex web-if iekjekseeju UPnP servisu

speelee visu to pashu ko no USB, bet ljauj arii bradaat pa folderiem

uzliku uz kompja TVersity(windowziigs UPnP servers), sanaaca atveert dazhus avi pabriesmiigaa kvalitaatee, bet mpeg2 nespeeleejas

tagad jaarok man pilniigi jauna teema UPnP serveri(pasaakums izklausaas ljoti perspektiivs),

varbuut kaac zin kaadu eertu kas prastu "encode on the fly" ja klienta puse neatbalsta izveeleetaa faila formaatu

 

 

atteela reguleeshana faulu speeleeshanas rezhiimaa

menju neveras shajaa variantaa kas varbuut arii nebuutu saapiigsa jautaajums

ja vien nokluseetie parametri nebuutu sastuureeti uz 100%(kontrasts; gaishums; un auto varzhugjiimju taisiitaajs)

 

 

firmware

kaukaada niponjatka pagaidaam

iex tv ir 000.074.002.000 dateeta 08.05.1?

Philips webaa 000.025.026.000 dateeta 08.04.2?

a source zips Philips webaa veel ar savaadaaku ciparu

 

varbuut veel paturpinaashu kaadreiz veelaak :)

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

bobiksons
skanjas aizture:

ja blakus istabaa kaads skataas to pashu kanaalu tad abos punktos traucee atbalss

(bildes apstraade teeree apuveni 1/4sek)

 

tas jau daudziem lieliem ekrāniem, kurām ir krutā apstrāde.. to pat stendos var redzēt. starp 37 un 42 manāma atškirība.

 

Man jau tie `-` mazāk skartu, jo TV neskatos, atmiņu kartes arī nē (tam ir kompis/HTPC paredzēts)

 

PS: kamdēļ `jādedzina` vairāki TV?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
MartiniB

jaunc firmware(Q591E-000.058.005.000 Generation date: 27/06/2008 14:09:20) modeljiem 96/9703,

 

braaliishu(9603d/9603h/9703d/9703h) firmware-s faili neatshkiras

un **_fus_aen.zip identiski ar **_fus_eng.zip

 

kad izmeeginaashu nazinu

Link to comment
Share on other sites

kad izmēģināsi neaizmirsti dot review, pats esmu jau izmēģinājis. vienīgais ko var pateikt Pozitīvi.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
(labots)

uz aatru roku nikaa iipasha nipamaniiju

 

1. failu formaatus vairaak kaa liidz shim nieed

2. failus USB apakshfolderos niredz - punktu nevar lietot foldera nosaukumaa

3. frekvences DVB-T zem 466Mhz neljauj ieskaneet

4. nevienaa menu sadaljaa vairs nevar staigaat pa apli, iepriex vietaam vareeja

<edit_080715>

5. neaiziet naakamais mp3 tracks palaizhot speeleet mp3 folderi no UPnP tiikla servera un paarejot uz focheneem no USB

 

ruliitis tagad straadaa visaas sadaljaas, ieprieksh kanaalu sorteeshanas sadaljaa bija vienvirziens

tiesa sorteeshana ir taapat garaam - ar kraasaino taustinju jaacelja pa vienai poziicijai

taa vietaa lai ar {OK} atziimeetu(panjemtu) kanaalu un tad ar rulliiti aizmovotu kur vajag

 

ja vien vareetu tikt pie reaala supporta vareetu turpinaat un turpinaat

http://www.cnet.com.au/tvs/lcd/0,239035307...s#user_comments

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Pag a ambilait dinamisko režimu neizmainīja?

Skaņas ekvalaizera lietderību?

Ātrās regulācijas lietderību?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nipamaniiju; nelietoju; nelietoju;

nivar jau zinaat kam pieveerst uzmaniibu ja changeloga naf

 

u ja reiz par skanju ierunaajies tur arii ir ko uzlabot - Audio Izeja

skaljums uz out iet taac kaa avotam ienaakoshais

njemot veeraa ka deelj aiztures viss ir jaalaizh caur tv un avotiem var atshkirties skaljums

piem: Dreambox-am jaagriez Delta liidz griestiem +, bet antenas kanaaliem dazhaadas - veertiibas

tad riktiigi prasaas lai skaljums izejaa buutu vismaz ar Delta veertiibu preceets,

bet veel labaak ja ar pasha tv skaljumu vareetu sapreceet

jaunaa sadaljaa: [Audio Out Correction] veertiibas: Off; Use Delta; Use Delta+Volume

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

pagaidaam par lineaaro(tv laikam ilgi staavees savaa pagaidu vietaa :))

 

nupat speciaali papeetiiju tevis piemineetos punktus - nekaadu izmainju

varbuut tev sofc bija veel vecaaks par Q591E_0.47.2.0 kursh maneejam jau bija ieshuuts no ruupniicas

 

shkiet ka DVB-T kanaaliem owerscan-s ir naacis klaat :(

un shim avotam nevar biidiit atteelu

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

manējam sofc ir Q591E-0.25.21.0

date:27.03.2008.

būs jārenovē ;-)

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Dod ziņu ka būs uzlicis jauno firmware

tikai pastaasti kur dabuut vecaaku firmwari

webaa iepriexeejaa bija 000.025.026.000

teljukaa no ruupniicas ieshuuc 000.047.002.000

jaunais webaa 000.058.005.000

 

un kaa lai iebaro tv vecaaku firmwari, 25.26 vinsh vienkaarshi ignoree

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

esmu gana googleejis par Philips teemu, kaukaa naf traapiijies nevienc resurss kur firmwares kaudziitee saliktas

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

hmm pēc MartiniB teiktā,es sāku jau šaubīties vai man likt jauno softu, jo esmu apmierināts ar esošo

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

hmm pa jaunasofta bāšanu, biskuci vajag pagaidīt.

 

Ok, tā arī darīšu

 

Tā varētu būt, ka pieslēdzot kompi caur VGA un palaižot Full HD materiālu, teļluks (42PFL9603) tāpat uztaisa upscalling uz 1080p?

 

čoms lielijās ka esot pieslēdzis digitālo televīziju un tagad viņa samsungs LE40F86B rāda baigi labu bildi, un es protams ziņkāres vadīts aizgāju ciemos un (diemžēl vai par laimi) esmu spiests atzīt ka mans 42PFL9603D ar kabeleni rāda jūtami labāk nekā šamējais samsungs pie digitāla signāla. Savulaik ar skatījos uz to samsunga modeli, bet par laimi sagaidīju esošo Philipsu :-D

post-72974-1216570614_thumb.jpg

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

iebeeru naakamo - Q591E-000.058.008.000

 

acii iekrita ka deinterlaceeshanas algoritms mainiijies:

ieprieksh bradaajot pa driimboksha menjuchiem vai paarsleedzot kanaalus shad un tad vareeja pamaniit zhaluuziju efektu

ka vienlaiciigi raadaas "nepaara" rindas no ieprieksheejaa kadra un "paara" no jaunaa kadra,

kanaalu paarskeegshana tagad tiikamaaka, bet vai tas ir labi vai slikti viennoziimiigi pateikt nevaru

jo itkaa biezhaak kriit acii zigzagi/trepe uz luupaam/uzaciim/pleciem iipashi lv;ru kanaaliem ar apzagtu bitrate

 

no informaacijas ko tv piedaavaa par softa izmainjaam secinaaju ka ambi sofc ir downgreidoc

 

shimais bij iex tv no ruupniicas:

2.1. Current main SW : Q591E_0.47.2.0

2.2. Standby SW : STDBY_35.55.1.13

2.3. MOP ambient light SW : RXS3E_9.7.0.5

2.4. MPEG4 software : MPEG4_1.0.0.29

jaunais:

2.1. Current main SW : Q591E_0.58.5.0

2.2. Standby SW : STDBY_35.55.1.13

2.3. MOP ambient light SW : RXS3E_9.7.0.6

2.4. MPEG4 software : MPEG4_1.0.0.29

jaunais jaunais:

2.1. Current main SW : Q591E_0.58.8.0

2.2. Standby SW : STDBY_35.55.1.13

2.3. MOP ambient light SW : RXS3E_9.7.0.0

2.4. MPEG4 software : MPEG4_1.0.0.29

ja iex tv nav galiigi vecs firmware tad upgreidoties labaak nivajag

 

 

 

atkodu kad raadaas fochenes randomaa:

no FAT formaata

ar FAT32 viss chikiniekaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mr.Sports

Čau vecozēn Prime! Bez Tevis šī sadaļa bija apstājusies uz vietas! Kur biji pazudis? Cik biju izlūkos pa veikaliem, philips 9 sērija vēljoprojām ir labākā. :-D

Link to comment
Share on other sites

yo ho es ir atvaļinājumā, paretam sanāk pie kompja sēdēt. Pluss vēl remonta lietas sāku bīdīt :D

Link to comment
Share on other sites

Par D un H modeļiem.

Vai ir jēga no H modeļa latvijas apstākļos? Signāls tiks ņemts no SAT, sliktākajā gadījumā BaltcomDTV caur iebūvēto tūneri

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

shobriid 'H'(Mpeg4 tuners) neko nedod, bet mekleeju tieshi ar 'H' deelj iemesliem:

a) cena iipashi neatshchiras

b) neskaidraa situaacija kaada tad digitaalaa apraide pie mums tiks ieviesta

c) cereeju ka DVB-C esamiiba ljaus uztvert Baltcom-a DVB-T kanaalus hyperband-aa - nikaa, zemaak par 466Mhz neskaneejas

d) pieljaavu varbuutiibu ka Mpeg4 tunera esamiiba vareetu paplashinaat speeleejamo video failu formaatu klaastu - pagaidaam nikaa, varbuut naakotnee kas mainiisies

e) vasaras saakumaa bija vienliidz gruuti atrast 42PFL9703 kaa 'D' taa 'H'

Link to comment
Share on other sites

D nozīmē -MPEG 1 un Mpeg 2

H nozīmē - Mpeg1 un 2, kā arī bonusiņa saņem Mpeg 4 tūneri.

Link to comment
Share on other sites

vel jautajums.

Es ir par 42pfl9603 modeli, bet sievišķis saka, kaimiņam ir SAMS 2gadu vecs un arī labi rāda BaltcomTV, tad kāpēc maksāt 1000Ls, ja var paņemt tādu.

Es nu tagad arī skatos ka 9603 ir pa 1000Ls, bet 7603 ir par 200Ls lētāks.

 

Tad nu vai ir vērtas tās fīčas tos 200Ls? Un kā nomotivēt ka jāņem tieši 9603 nevis 7603 vai 7403

Link to comment
Share on other sites

9603 - kontrasts, spilgtums, matrica, funkcijas, pūlts, paši jaunākie Perfect pixel attēla apstrādes procesori, 100hz refresh rate, ātrāks reakcijas laiks 2ms, Lan pieslēg vieta un potams ambilait aizmugurējais apgaismojums.

7603 - Slitāks savu parametru ziņā nav 100hz un 2ms, pixel pluss 3 , matrica vecā 7862d za to ir ambilait aizmugurējais apgaismojums.

7403- Matrica stāv no 9632D, mazāks kontrasts un standart pixel pluss atteela apstraades procesors, nav ambilait aizmugurējais apgaismojums.

 

 

Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Nu tie ir sausie tehniskie cipari un termini, bet ka sievietes emocijām paskaidrot kāpēc ir jēga piemaksāt 200Ls par 9603.

vai varbut nemaz nav? :)

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

1. 42" maxaa krietni leetaak nekaa 37" pirms gada

2. lai paejot vienam gadam tavs aparaac nebuutu stipri shvakaaks par taa laika viduciishiem

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Es, kad savu sievišķi aizvedu uz veikalu ievērtēt teļļukus, ši tik skatijās uz dizainu a bildes kvalitāte palika otrajā plānā :lol:

Link to comment
Share on other sites

taa ir!! sievietei pirmais ir dizains, bildees kvalitaate paliek otrajaa plaanaa :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...