Jump to content

Philips **PFL**03* (2008)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MartiniB

    85

  • Cody

    27

  • Prime

    75

  • Mr.Sports

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sveiki!

 

Nu tad beidzot iehavoju to 37PFL9603H. Varēj jau ņemt arī 32" bet sieva gribēja lielāku;) Labi ka vēl 40 vai 42"nepaņēmu- taa jau attalums tim 2-2.5m.

Bet ne par to.. vai tauta, kam ir 9603 varēt padalīties kādus attēla settingus(spilgtums/kontrasts, trokšņu slāpēšana utt) izmanto skatoties no antenas(analogais) un skatoties caur RGB(manā gadījumā baltcom kaste). Vakar biki paspēlējos, kaut kas sanāca, bet iedomājos ka moš jau taua atradusi kādu optimalu variantu.

 

Juris

Link to comment
Share on other sites

Katram ir savi kritēriji, katram pašam jāregulē kā viņam patīk. Man pātīk vieni kritērīji, bet kaimiņu Koļam pavisam citi.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

un dazhaadiem modeljiem/izmeeriem arii nesakritiis, plus dazhaadz apgaismojums telpaa

 

savus no 42PFL9703h shkiet ka posteeju, nu kaukaa taa:

sharpness 0

Contrast 80-90

brightness 45-55

color 45-50

bildes formaac AutoZoom scartam, unscaled priex hdmi(jo autozoom nedarbojas digi ieejaaam)

Link to comment
Share on other sites

Oki, danke Martini.. apstiishos kaa raada ar Taviem parametriem. Jo deafaultaa man kaut kaa likaas ka pa spilgtu ir.

 

Aa un kaa juus uzzinat, ka jauna firmware iznaakusi.. kaut kur var uz spamu paraxtiities?

Link to comment
Share on other sites

nu ko next ko gaidām ir jaunais 3D TV no Philips ar Quad Full izšķirtspēju 3840x2160 un tas būtu 8.29Mpix

Link to comment
Share on other sites

Kaa aizvietots ar iepriekšējo? Jāpaskatās kuru versiju ta es esmu uzlicis vakara mājās?:)

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

opensource fails palika no jaunaa 0.58.15.0

bet firmwari atruleejushi back uz 58.11

uz sava tv neredzu iemeslu shaadam manevram(ofic info kaa vienmeer naf),

ceru ka nokjertais tarakaans neatiecas uz mani un jareiz apseedos uz kraasota solinja naf vairs jeegas lekt augshaa

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Weekendā paspaidīju to savu 37PFL9603H. Fochenes caur USB labi rāda, žēl tikai ka nevar spilgtumu/kontrastu regulēt- pa gaišu biki ir. Vob failus ar skaisti atskaņo, tikai ja man kontents ir 4:3, tad šis iztiepj uz 16:9 un aspect ration evar mainīt.

Izmeģināju arī to DLNA. UZliku TVVersity. Pat kaut kādu divx izdevās palaist. Vienīgais arī DLNA režīmā to spilgtumu tāpat nevar regulēt. Man liekas MartiniB teica ka var. Kā tad īsti ir?:)

 

Juris

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jaunc versija paraadiijies - Q591-000.083.000.000

 

nedeelju testeeju vesiju ar taadu pashu numuru,

bet saliidzinot peec faila satura viss atshkiras iznjemot izmeeru un vietas kur versijas numurs ?!?!

 

pamaniitaas izmainjas:

1. + deinterlace algoritms ir krietni uzlaboc - attri kustiigi objekti vairs nedalaas divaas zigzagainaas daljaas

2. - hyperband atkal ir sviitroc no DVB-T frekvenceem (iepriex skaneetie kanaali nepazuda)

post-69487-1224235073_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jaunc versija paraadiijies - Q591-000.083.000.000

 

nedeelju testeeju vesiju ar taadu pashu numuru,

bet saliidzinot peec faila satura viss atshkiras iznjemot izmeeru un vietas kur versijas numurs ?!?!

 

pamaniitaas izmainjas:

1. + deinterlace algoritms ir krietni uzlaboc - attri kustiigi objekti vairs nedalaas divaas zigzagainaas daljaas

2. - hyperband atkal ir sviitroc no DVB-T frekvenceem (iepriex skaneetie kanaali nepazuda)

Buus jaapameegina.. pagaidaam mani tas hyperband neuztrauc..

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par 3 Philips modeļiem:

 

a) 42pfl9603h_10

b) 42pfl9703h_10

 

c) 42pfl9803h_10

 

Cik skatījos atšķirības starp a un b.

Dizaina ziņā: nav

 

Specifikācijas ziņā atšķirības:

a) 2 LED ambilight - b) 3LED ambilight

a) IR Ethernet ports - b) NAV Ethernet ports

 

Atšķirība cenas ziņā: ~ 200 - 250Ls

 

Vairāk atšķirības it kā neatradu. Varbūt es tomēr kļūdos?

 

Atšķirība starp c un a/b

 

Dizains ziņā:

a/b dizains izpildīts no melnas plastmasas

c - dizains izpildīts no alumīnija

Tas vismaz no priekšas lūkojot.

 

Matricas ziņā: a/b izmanto LCD matricu, bet c izmanto jau LED matricu, kas ļauj ieekonomēt elektrību aptuveni pa 1/4 daļu.

 

Kontrasts c modelim arī ir krietni lielāks, bet vairāk būtiskas atškīrības it kā neredzu. Vai varbūt es tomēr kaut ko esmu svarīgu palaidis garām. Palabojiet mani.

Link to comment
Share on other sites

Oj 96** un 97** sērija ir ar lampu apgaismots ekrāns, bet 9803H ir ar gaismu diožu apgaismību.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Elkorā Spicē ir 9903. Paskatījos... nu tas dizains pats pēdējai pilnīgs s*ds. Kaut kāda lētā plastmasa...

 

PS:97/98 ir WGC matricas. vismaz pēc specenēm.

Link to comment
Share on other sites

@Michael

skat ruupiigaak specenes, Ethernet jaabuut abiem chetriem - 9603; 9703; 9803; 9903(pat kaadam 7??3 bija, tikai 23 vai 33 beigaas nevis 03)

un matricas arii atshkiras, peec krutuma taas sarindotos shaadi:

1) 9803

2) 9703

3) 9903=9603

 

kameer neesmu redzeejis 98 un 99 es ir par 97,

jo skatoties 4:3 paarraides nekropljotaas proporcijaas saanu Ambi seko melnajaam malaam, tobish atpuushas

un tikai augsheejais Ambi kraasojas ekraanaa domineejoshaas kraasaas

Link to comment
Share on other sites

wow, nu ir pieejamas DVB-T frekvences arii hyperband-aa!!!

 

 

Nu es tak teicu ka būs.

 

Vai noklāj diapazonu no 306 līdz 466? Vismaz uz ārējā uztvērēja tādas frekvences rādās. Gribu Philips pirkt, bet raustos dēļ Baltcom frekvenču neuztveramības. Esmu ārpus optiskās zonas, ar savu antenu.

 

Esmu dzirdējis, ka esot antenas, kas konvertē uz decimetru diapazonu. Tad jau nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

baltkoma gaisu kjer tikai ar to konkreeto versiju

peec upgreida ieprieksh ieskaneetie kanaali nepazuda, bet nevar paarskaneet

Link to comment
Share on other sites

baltkoma gaisu kjer tikai ar to konkreeto versiju

peec upgreida ieprieksh ieskaneetie kanaali nepazuda, bet nevar paarskaneet

Šodien nopirku Philips 42PFL7403H/10 ar software versiju 000.058.015.000. Izdevās dabūt visus Baltcom gaisa kanālus, bet tikai ieliekot valsti Franciju. Ar forumos minēto un ieteicamo Finland bija tikai 22 kanāli. Ar CAM moduli arī nekādas problēmas nebija.

Gribās uzlikt jaunāko versiju, bet vai varēšu dabūt atpakaļ uz 000.058.015.000 ja kaut kas neies?

Link to comment
Share on other sites

Te kaut kur shajaa topikaa bija, par to runa, un MartiniB ir izdevies roll back

Nav nepieciešams. Tikko uzliku jaunāko versiju. Viss strādā un frekvences skanējas arī hiperbandā. Biju briesmīgi sabaidīts, ka nedabūšu uz Philips normāli strādājošu CAM moduli, un par hiperbandu jāaizmirst. Vismaz Baltcom forumā visiem ir kaut kādas problēmas uz Philips aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tāda aizdoma, ka nav nozīmes valstij attiecībā uz programmnodrošinājumu - jau divreiz esmu atjauninājis to 9603 modelim un bez problēmām. Draiveri meklēju caur globālo mājas lapu.

Bet viens gļuks gan ir, kuru neesmu atkodis - nav iespēju regulēt TV pulksteni. Turklāt vienu dienu tas pats atiestatījās, rādot tikai svītriņas, pēc pāris mēnešiem tas parādījās pats no sevis, bet rādīja vasaras laiku. Bet aizvakar tas atkal pazuda :o

Kas tas par sviestu?

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, ka Filipa mājas lapā 98.. sērijas modelis nosaukts kā gada produkts. Šiem sanākusi laba TV sērija.

Jā, par to teletekstu es arī biju iedomājies, bet tagad kurām latvijā populārakajām programmām ir teleteksts? Es vakar tieši skatījos - man nav nevienai.

Vispār, tas ir diezgan muļķīgi izdomāts. ja pareizi saprotu, dēļ tā nestrādā arī on taimeris.

Ja nebūtu šī laža, liktu šim televizoram 10. Bet var jau būt, ka tā ir tikai draivera vaina un nākotnē šī muļķība tiks izlabota.

Link to comment
Share on other sites

reku jau esmu raxtiijis ka firmware-ees nav atskiriibu saliidzinot binaari

jaunc firmware(Q591E-000.058.005.000 Generation date: 27/06/2008 14:09:20) modeljiem 96/9703,

 

braaliishu(9603d/9603h/9703d/9703h) firmware-s faili neatshkiras

un **_fus_aen.zip identiski ar **_fus_eng.zip

 

kad izmeeginaashu nazinu

 

un firmware-s updates jaacheko nevis web labirintos bet tieshi tur kur pashi faili dziivo

http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl9603h_10/?C=M;O=D

 

offic resursaa "jaunaas" versijas paarraxta iepriekseejaas, kas nokaveejis tas atpuushas,

bet pateicoties vienam entuzazistam no AvForums.com ir izveidoc neofic spogulis

http://philips.samipupu.com/

 

jaunais peedinjaas tamdeelj ka ir arii jaunaakas versijas, bet taas pieejamas tikai servisa darbiniekiem -

kontakteejoties ar vienu no atsauciigajiem versiju 0.83.0.0 dabuuju krietni aatraak nekaa taa tika publiskota

(tiesa taa gan binaari atshkiras)

 

veel ljoti iesaku izlasiit pirmaas paaris lapas shajaa ru bordaa

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:12718-1

(vairums nianshu saistiitaas ar DVB-T aktivizeeshanu praktiski vienaadas vairaaku gadu modeljiem -

izlasot ServiceManuali no 9632 buusi zinaat kaa riikoties ar shiigada aparaatu)

Link to comment
Share on other sites

To Boldriks.

 

Viss bumbās Tv spēj daudz vairāk, ja ir normāli updeiti.

 

No pieredzes saku ka pagājušo kad mēs mocijām Sony KDL 40S2000

Visu dienu (10.00-17.00) sēdējām servisa menu un mocijām opcijas, beigu beigās sanāca tā ka Sony rādīja labāk un dabīgāk reizes 100, nekā tas būtu ar default iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Es arī secināju, ka laiks tiek ņemts no teleteksta (vai tik pats jau iepriekš to neteici?:D) Man uz 0.kanāla uzlikts ir Eurosport, kuram ir teleteksts, un tam arī rāda vienu stundu agrāk. Lai pulkstenis parādītos, drusku jāpasērfo pa teleteksu.

Savukārt On taimeris, protams, parādīsies, ja parādīsies laiks:)

Un izskatās, ka manuāli tiešām nevar pulksteni regulēt...

Link to comment
Share on other sites

Un kā savādāk lai sakonektējas ar kādu serveri un nosaka laiku?

Ja būtu iespējams uzstādīt TV laiku, tad šitādus uderkrutos paņēmienus laika uzstādīšanai nevajadzētu pielietot.

Bet kāpēc nav normāla laika uzstādīšanas iepsējas, to laikam pat Philips nezina :-D

Link to comment
Share on other sites

Pavisam vienkārši, ūber kruts LCD tv ar ūber krutu tehnaloģiju un ūber krutu laika noteikšanas funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...