Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

mixxx2005

man visai gjimenei, draugiem(vairumam) T2 pakalpojumi , man zvani uz ZZ sanaak 2,4 ( un tie nav iistie santiimi) taakaa sanaak k-kur ap 1,8santiimiem minuutee,ja nemaldos...

 

taakaa, visus mudinu uz zz... lai gan vajag konkurenci - sit cenu...

 

P.S. okartei sms 5san, ZZ 2i... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    18

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

  • kappa

    11

Top Posters In This Topic

visu cienju, bet ZZ vienoziimiigi sabaazz Okarti.....vieniigi shitaadi gljuki iipashi par labu nenaak vinju reputaacijai...

 

 

ka jau mineju no 1. bebruara zz ir dargaka par o karti un tikls ari ir labaks, ka ari apkalposana man patik labak neka zz. bet nu pasa prieksgala es liktu Biti gsm :roll:

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Sms nesūtu!

Dzīvoju laukos kur zz 1ruutiņa zonas!

 

Savu toxixu iemainiju pret zz! Vienīgais kas patīk tas ir stilīgais nummurs!

Link to comment
Share on other sites

P.S. okartei sms 5san, ZZ 2i... icon_biggrin.gif

 

 

nev nekadi 5 :D 3.9sant un zz

Link to comment
Share on other sites

Informējam, ka Zelta Zivtiņas sistēmas pilnveidošanas darbu rezultātā(1), šobrīd, diemžēl, ir vērojami īslaicīgi traucējumi atsevišķu pakalpojumu darbībā.

Pakalpojumu kvalitāte un klientu apmierinātība ir Tele2 prioritāte, tādēļ šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai pēc iespējas ātrāk tiktu atjaunota pilnvērtīga visu pakalpojumu darbība. Laika posmā līdz visu pakalpojumu darbības atjaunošanai, visiem Zelta Zivtiņas lietotājiem tarifs zvaniem uz visiem tīkliem ir 3 sant/min(2) (izņemot zvanus uz ārzemēm).

 

Paldies Zelta Zivtiņas un Tele2 klientiem par sapratni!

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

(1)man jau patīk kā viņi pasniedz savas kļūdas- pilnveidošanas procesā... :lol::lol::lol:

 

(2)tarifs ta ir, a sazvanīt nevar! :lol::lol::lol:

 

nu tādi paskaidrojumu, vienkārši SUPER ! :D

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

es godiigais santiimpisee*s....

 

Man jo labaak ,jo vairaak visi krutie kuriem man nekaads sakars ies uz LMT ,jo leetaakas sarunas man ;)

Link to comment
Share on other sites

Santīmpi$ēju kantoris, santīmpi$ēji - klienti. Tikai skumji, ka pokemonu - bonusu kačātāju dēļ nākas ciest arī tiem, kas ir godīgi klienti.

 

nu kādā veidā tev ir jācieš mazo bonusu kačātāju dēļ? tu domā, ka viņu dēļ tas tīkls tagad nojucis?! visticamākais, ka kaut ko programma salaiduši paši grīstē un nezin kā salabot :D

Link to comment
Share on other sites

nu kādā veidā tev ir jācieš mazo bonusu kačātāju dēļ?

 

 

vini var atnem norunato kreditu, anemt visus bonususkuri saja laika ieguti ka ari var atteikties pieskirt kompensaciju del siem jusu izgajieniem!

 

Un tele 2 vienmer ir smagi gajis sados brizos, sakas ar to kad vareja manit operatrus tad viniem bija traucejumi, talak kad paradijas 8 zimju nummuri ari viniem uz paris h bija kibeles, tagad var mainit ari prieksapmaksas karsu ipasnieki nr un atkal problemas.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu nez,nez - es domaaju amerikaa, jau pie tiesaam buutu rindas ar kompensaaciju gribeetaajiem,kuriem visticamaak arii tiek pieshkjirtas kompensaacijas,vai bonusi, un ja veel izdodas pieraadiit ka tu esi smagi cietis deelj iemesla ka neesi iistajaa laikaa vareejis vinju deelj kaadu svariigu cilveeku vispaar $ :)

 

 

P.S. T2 iipashaa forshi nebuutu kaut vai katram pa latam , un shamiem vairaak ka miljons miinusaa - kam negadaas :D

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

vini var atnem norunato kreditu, anemt visus bonususkuri saja laika ieguti ka ari var atteikties pieskirt kompensaciju del siem jusu izgajieniem!

 

Un tele 2 vienmer ir smagi gajis sados brizos, sakas ar to kad vareja manit operatrus tad viniem bija traucejumi, talak kad paradijas 8 zimju nummuri ari viniem uz paris h bija kibeles, tagad var mainit ari prieksapmaksas karsu ipasnieki nr un atkal problemas.

 

kad atņems tev tos bonusus utt, tad arī varēsi čīkstēt! a tā tas ir pilnīgi bez pamata!

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam esi atpalicis no dzives, painteresejies ka tagad ir, no 1.februara, Okarte ir letaka, zvanot uz visiem tikliem, tik 7,2sant pa minuti ..

deru ka nekadus bonusus juas ari nesanemsiet... :D vini tak nav mulki... :D un vienkārši neko nepieskaitis.

 

pokuj cik maksaa minuute peekot zz par 13ls krediitaa dabonu ~30ls. pietiek 1 Meenesim.

pirms kaada laika lietoju Okarti cena 30ls krediits 30ls lietoju to pashu 1 meenesi ...

matemaatika vienkaarsha :p

 

 

Santīmpi$ēju kantoris, santīmpi$ēji - klienti. Tikai skumji, ka pokemonu - bonusu kačātāju dēļ nākas ciest arī tiem, kas ir godīgi klienti.

 

pasi taakaa santiimu nepi$tu :mrgreen: vienkaarshi iereecu par cilvekiem kas skaitaas "krutaakaa" LV operatora klienti ( tiek izveersti pirksti kompaanijaas utt + sabiedriskais viedoklis ka T2 sux) bet tai pashaa laikaa tie pashi cilveeki MAN zvanot TOLKOM nepasaka labdien un sveiki

 

nezkaapeec T2 klienti nnesmu maniis ka taa uzvestos :p

Link to comment
Share on other sites

arturins5

Amigo best - Sms 2 sant. Zvanu taris - mazs( vismaz man)

A ka ir OKartei? ja termins beidzas - tad papildinot nauda papildinas kas palika vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Boldriks- bet Tu jau nevari tagad aizliegt mazajiem lietot Tele2 tīklu! Lai tak viņi tur zvanās un kačā savus bonusus! ZZ vispār ir domāta bērniem, tiem, kam ir CreditReform un nevar paņemt pastāvīgo pieslēgumu, arī iebraucējiem, kam vajag īslaicīgi tos sakarus, jo reāli ikdienā lietot ZZ nav izdevīga!

Link to comment
Share on other sites

ko tad ir izdevigaak lietot par zz ?

 

Ja ir garas sarunas,tad Brīvais tarifs, ja īsas, tad arī tas nebūs pats izdevīgākais, jo maksa ir arī par savienojumu! Ja daudz un īsas, tad Formula varētu ierullēt, bet tā atkal garām nebūs vairs izdevīga, jo minūtes maksa tomēr krietni lielāka par Brīvo! vienkārši, katram pašam jāzin, kur un cik daudz un KĀ zvanīs, tad arī var atrast sev izdevīgu tarifu par kuru nevajadzēs pārmaksāt!

Link to comment
Share on other sites

piemeram es pa menesi noperku atjaunoshanas karti pa 4.95 un man menesi pietiek :D tad kaada velna pec man ir janem pieslegums? tur bus jamaksaa aboneshana + nummura noteicejs,kas praktiski jau sastaadiis to pashu summu!! j nem pieslegumu tad 7ls ir minimums,kas jamaksaa par menesi!

Link to comment
Share on other sites

piemeram es pa menesi noperku atjaunoshanas karti pa 4.95 un man menesi pietiek :D tad kaada velna pec man ir janem pieslegums? tur bus jamaksaa aboneshana + nummura noteicejs,kas praktiski jau sastaadiis to pashu summu!! j nem pieslegumu tad 7ls ir minimums,kas jamaksaa par menesi!

 

nu ja tev pietiek ar 5Ls telefonsakariem, tad OK, bet tādu ir ļoti maz un padomā, cik maksās tie, kas jau par tiem "lētajiem" tarifiem mēnesī samaksā 100 un vairāk latu?!

 

Krixs

Tu vispār zini, kam paredzēts Triatel un kas ir viņu mērķauditorija?!

Link to comment
Share on other sites

ZZ ir lētākās īsziņas, ņemot vērā visus bonusus.

 

SMS ir mazo saziņas veids, nopietni cilvēki SMS drīzāk uztver kā joku, nevis kaut ko nopietnu!

 

Boldriks

Nu jā, bet nevar būt lēti un labi, kaut kādi iemesli jau tam lētumam ir! nu Tele2 lielākā problēma ir tā, ka ir ļoti daudz klientu, ap 55% Latvijas mobilo tālruņu lietotāju, tāpēc arī ir visādas bremzes utt, LMT jau ir krietni mazāk un tīkls senāks un labāk izveidots, gan jau arī Tele2 izaugs ar savu tīklu :)

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Zinu, kapaa! Triatel karti nevar palaist uz Gsm tālruņiem! Triatel ir CDMA mobilo sakaru tehnoloģija! CDMA izmanto Huawei,curitel mobilo tārlruņu ražotāji. Vispār tas ir 3paaudzes tīkls!

Link to comment
Share on other sites

Zinu, kapaa! Triatel karti nevar palaist uz Gsm tālruņiem! Triatel ir CDMA mobilo sakaru tehnoloģija! CDMA izmanto Huawei,curitel mobilo tārlruņu ražotāji. Vispār tas ir 3paaudzes tīkls!

 

Trieatel pakalpojumi principā ir paredzēti uzņēmējiem, privātajiem tie nebūs tik izdevīgi, jo tie neizmantos visas tā priekšrocības, vairāk sajutīs tikai mīnusus- pārklājuma nepilnības un pakalpojuma izmaksas. Triatel privāto var piesaistīt vienīgi ar ļoti lētajiem ārvasltu tarifiem, bet tas laikam arī viss!

Link to comment
Share on other sites

"Padzīvojām un redzam. ka tomēr būs jāmaksā. icon_mrgreen.gif"

 

kā kuram ;)))

Link to comment
Share on other sites

Es apbrīnoju Tele2 speciālistus. Vai nu viņiem nav nekāda informācija par to, kas notiek tīklā, vai arī pilnīgs pofigs. Jebkurā centrālē taču var fiksēt sarunas kas ir kaut vai garākas par pusstundu, un vienkārši nomest, lai nepaliek bonusu pelnītāju savienojumi. Bija jāsagaida, kad tīkls pilnībā nobloķējas dēļ paaugstinātās slodzes. Ar to arī var apsveikt. Un kā izskatās ne jau sakaru traucējumi bija primārie, bet uzskaites sistēma. Bet tās defekts izraisīja ķēdes reakciju un tā rezultātā arī Bites un LMT klientu loka pieaugumu :)

Link to comment
Share on other sites

Krediitu nenonjeema, bet bonusaa lielaa summa gan pazuda, iznjemot to kas bija ieprieksh.

Tas, ka nevareeja piezvaniit, gan trauceeja.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Bam - tas tik pagaidaam,gan jau t2 speci straadaa jau pie krediitu nonjemshanas - kas mannupraat buutu pat ljoti noderiiga, lai pokemoniem maaciiba ;)

Link to comment
Share on other sites

tā vien liekas, ka tas bija labi izplānots triks no tele2 puses ... pastiprināti iepērk zz .. tika veikti "bezmaksas" zvani par kuriem vēlāk būs jāsamaksā ... *takš var redzēt no kādas trubas zvana un ja telefons ir mazcenieks tad, ok būs arī tādi, ko nepakers aiz auss... ... lai arī valda nelabvēlīga gaistotne toties ir panākts savs - par tele2 tiek runāts !

=====

tās ir tikai manas domas ....

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Jā , ja sāk ekonomēt uz SPECIĀLISTIEM , tā ekonomēšana slikti beidzās. Domāju , ja bija grūtības ar speciālistiem, tad, tagad būs vēl vairāk, jo šitais nepacēla Tele 2 prestižu. Bet, ja kantoris ar sliktu slavu, tad , pat ar algas pielikšanu , bieži vien nevar vairs neko līdzēt. Žel tik ka no visa ši jampadrača cieta godprātīgi klienti. Arī es nevarēju vienu ar t2 numuru, šodien,sazvanīt , rezultāatā zvaniju citam ar ne t2 numuru un darijums notika ar to (bija man izvēle) . Domāju ka šitādu bija daudz.

PS zuicis, ja būtu kā tu domā, tad būtu nobloķēti maksas/ arzemju numuri. , bet tagad, varu iedomāties, kantorim , priekš latvijas mēroga, totāli zaudējumi.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

njaa taa ir ljti liela antireklaa pret t2 , bet protams katraa antireklaamaa ir liela dalja reklaama! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet tele2 ir regulāri gļuki ar pārklājumu Kad testēju Urā! (tele2) ik pa laikam nesavienoja ar LMT

A varbūt tele2 speciālistiem ir pie kājas, kas notiek un šamie nekur nesteidzās tā teikt kā pret mani tā es pret Tele2 Varēja tak paaugstinātas maksas numurus nobloķēt nevis pēc diennakts. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...