Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

nelasīju visu palagu, tik redzu ka dl akal cisītei infarkts piemeties.

runājot par tele2.. šodien ar jamo džekiem sabiju uz viena torņa ~100m augstumā virs zemes, es komponēju vienu projektiņu, viņi lika vertikālos raidītājus... konkrētāk neko neprasiet-neteikšu, bet tele2 nu varu ieteikt tikai savam ļaunākajam ienaidniekam. Kopš dzimšanas esmu bijis lmt un tāds arī palikšu, cik tūkstošus cilvēkiem esmu zvanījis, kā vienmēr problēma ir tele2 galā, sākot ar to, ka savieno tikai ar 4to reizi, beidzot ar to, ka sms tiek piegādāta pēc ~ 48h.

 

 

adt.: tele barojas uz žurku kantoriem, kuriem ka tik lētāk, ka tik ātrāk (domāju ka daudzi ir pamanījuši tele2 businesa līnijas ātro savienošanu + bezgalīgo pī pī pī kā gaidīšanas signālu. :>

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    18

  • mixxx2005

    11

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

Top Posters In This Topic

Guest drunk_lizard

o, JM pamodaas

necjital, no mnenije imeju....

ej arii tu turpaqt kur visi kaartiigi puikas

tb - nopirkt zelta zivi...

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

izejosies starptautiskie, un paaukstinaatas maksaszvani ir sleegti!!

 

noblokeeja zvanus!!

 

Tak i tebe i nado malakosos. Atjēdzās beidzot, ka jānoslēdz visiem haļavščikiem pieeja zagšanai.

Labots - Dayshiftsupervisor
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

dl, iesaku tev saliekt domāšanu, a to tev viņa šļīīīīškom taisna, jo seviški par ZZ.

 

p.s. man nevaig chitatj štob mnjejije imetj. (atsauce uz taisno domāšanu) :>

Link to comment
Share on other sites

Labsvakars forumiešiem.

 

Ar lielu prieku paziņoju, ka BOOT.lv forumam ir jauns regulators - mūsu visu labi pazītais un cienītais Drunk_Lizard's!

 

Ar cieņu - Artanis

Foruma noteikumi

 

BOOT.LV lūdz foruma lietotājus gan komentāros, gan arī savos "postos" nelietot rupjus vārdus. Būsim iecietīgi, laipni un cienīsim vidi, kurā atrodamies un kuru veidojam mēs paši. Šo forumu bieži lasa arī bērni, kuriem rupji vārdi nebūtu jālasa kaut vai tā iemesla dēļ, lai tie nemēģinātu atdarināt vai pat pārspēt pieaugušos lamu vārdu lietošanā. Ja tomēr rodas nepieciešamība pateikt kādu "stiprāku" vārdu, tad varbūt no sākuma saklapēsim ar beisbola nūju kādu pie telpas griestiem auklā iekārtu lelli savā miteklī?

 

Ideāla boot.lv administrācija...

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Gribēju tieši to rakstīt, bet Jetijs pasteidzās pa priekšu.

Labots - Dayshiftsupervisor
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

khmmmm

ja cieniijamais taips nebuutu tik ljoti apmaats ar uubertalantiigo jaunatni, tad tas kikiss, lameriz un visi paareejie haljavas miiljotaaji buutu sen permanenti apbanoti liidz pilngadiibas sasniegsjanai.....

Link to comment
Share on other sites

Tad nesaprotu kāda jēga no administrācijas, ja vien visiem kam ienāk prātā var nolamāt un izmantot lamu vārdus, kas aizskar personas godu un cieņu.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Jaunatne nav talantīga, bet audzināma gan :p fingerīts tavā sarkanajā sejiņā! ... ak un pie reizes tinkš pret monitoru ar smago tērveckausu! :D

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

Tad nesaprotu kāda jēga no administrācijas, ja vien visiem kam ienāk prātā var nolamāt un izmantot lamu vārdus, kas aizskar personas godu un cieņu.

 

Ja Tev būtu kaut kāds gods, vai cieņa Tu izlogotos un ietu gulēt. Bet tā kā Tu vēl šeit spamo divos naktī, redzu, ka Tev nepiemīt ne viena, ne otra no minētajām īpašībām.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

o, birkoffam taisniiba

taip, man arii banu !!!!

un arii kuumam, migam, adexam un buus tef laime pilniibaa

buusi absoluuts kings savaa kikissu un sasu baraa!

Link to comment
Share on other sites

ja šitā haļava būtu kādu nedēļu, ta ķirzaka laikam no dusmām pa logu izlektu! "smags" zaudējums nācijai!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

kisa, ķisa, jašķerica ir padļiza!

bet es tāpat viņu gribu...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

sorre, taip, aizmirsu lameriz pievienot listei....

jei bogu, pilniigi idioti....

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

... viņa pat izliekas mani ignorējam.. laikam būt jāiekaro....

Link to comment
Share on other sites

bljins , tapeec nesapratu kapeec tele2 numurus nevaru sazvaniit :evil: , biju riigaa un vajadzeeja sazvaniit cilveekus ,bet nekaa :evil: ta reku taa probleema :evil: tagad deelj shitaas kakasbuus 5dien atkal jaabrauc uz Riigu :evil:

 

 

P.S jau n-tos gadus lietoju LMT

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

omfg... itā beidzis vēl nebiju... mļāāaa (lai neteiktu bļāāā) Tu esi Dievs.. vnature!

 

Xplod, tele2 lieto santīmpisēji, gan abonenti, gan zz, gan tās business klases lietotāji. Man ir ļepetefons ar tele2 klasi.. pisētā - visu cieņu. ārpus - vienā vietā. saprotat kā gribat, gribat kā izvēlētājies.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

... viņa pat izliekas mani ignorējam.. laikam būt jāiekaro....

 

 

JM, mcaa, mcaa, mcaa

wiiiii

 

Labi vīri un pēc šitā laikam beigsim šonakt ālēties un iesim gulēt. TELE jau tikpat nesāks strādāt.

Link to comment
Share on other sites

DL- sorry, bet tavi komentāri ir vairāk kā necieņas izrādīšana pret pārējiem un atklāta boot.lv foruma lietotāju pazemošana!

Link to comment
Share on other sites

Dayshiftsupervisor:

 

Man atšķirībā no dažiem labiem ir tas gods un cieņa un es ievēroju tās elementārās pieklājības normas.

Un gulēt jau arī taisījos un tulīt arī to darīšu..

 

drunk_lizard:

 

Nezinu kāda jums tur tā draugu darīšana boot.lv kolektīvā un pēc visa spiežot administrācijai galīgi tas neinteresē kas notiek forumā, bet man kā vienkāršam lasītājam tas šķiet nepieņemami, ka kādam ir tik priviliģētas tiesības un viņs var lamāties cik tīk...

Un pēc taviem izteicieniem, man personīgi nu pilnīgi nešķiet ka tu esi kaut kāds biznesmenis ar šausmīgi svarīgiem sadarbības partneriem, atklāti sakot mūsu starpā nekāda sadarbība pilnīgi nebūtu iespējama dēl tavas satriecošās attieksmes...

 

Ok, atklāti sakot man jau viens pīpīs, darat kā zinat... tāpat retu reizi tik iemetu aci šeit forumā...

 

Arlabunakti vīri...

 

P.S. drunk_lizard iesaku tev arī doties pie miera, jo tev tak arī rīt agri jāceļas (07:00) kā tu forumā rakstīji un jāsagatavo to materiāli svarīgajam biznesa partnerim...

 

Vēl tik maza piebilde: Jebkurš zīmulis agrāk vai vēlāk lūzt... un tad viņu drāž...

 

Visu labu...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

manī dzimst respekts pret glauno klaunu... nu to, ar sarkano degunu... nopietni!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

uzsvars uz mhhh skaņu.. vienkārši dievīga.. pavedinoša uz.... jā! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Tele2 tēlu šis starpgadījums sabojās vēl vairāk :-x runa ir tieši par tiem, kam ļoti svarīgas lietas pajuka (palaidu garām svarīgu zvanu un domāju, ka tas otrs ir zābaks un aizmirsa) :twisted: tie mazo prieki par tiem dažiem latjikiem ir tīrais nieks uz visa kopējā fona!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

kappa, respect no manis.

Nopietni cilvēki ir izvēlējušies LMT un izvēlēsies, sak ko grib, tas tomēr ir kings iekš to lv.

telīte izbrauc uz mazajiem suckeru kantorīšiem...līdz visiem pārējiem man pat domas raidīt ir slinkums.

Link to comment
Share on other sites

njaa, man uz ZZ ir ļoti feins numurs, pats no tā nezvanu, tāpēc arī bija izdevīgi turēt kā otru numuru priekš klientiem, bet nu pēc šī... rīt pat iešu un portēšu to uz LMT :|

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

:)

ir bijis sekss pāris mēnešu garumā ar govi.. daaa nu.. tās izmaksas neatsver ne laiku ne nervus... :) :)

Link to comment
Share on other sites

2drunk_lizard

Jaunais cilveek savaldiet savas emocijas, jo pilniigi nevienu nerausta tas ko juus sakat. Iesaku labaak iet guleet, jo rakstot taadus tekstus tik veelu nokaveesi pirmo stundu. Или ты тупой?

Labots - d3v1l
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...