Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

citāts no raksta:

(..)Cik man pavēstīja viens ex darbinieks, kas apkalpoja TELE2 vārdā ZZ klientus. Tad nu visiem šiem cilvēciņiem nāksies šķirties no summas, ko viņi kredītā ir patērējuši vai nu mainīt esošo numuru, jo it kā kad traucējumi būs novērsti, atjaunojot kredītu, visa summa tiks atvilkta.(..)

 

Nu ja tā ir taisnība....muahahaha :mrgreen:

EDIT: kā tur ar ZZ tagad ir - tas pats vēl joprojām?

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lameriz

    11

  • edw

    18

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

Top Posters In This Topic

Guest prgrs

Hah, smiekli nāk par tiem, kas te psiho dēļ haļavščikiem :D! Ja tele2 ir sūds, tad tāds tas arī paliks un vainot tajā var tikai un vienīgi tele2 un tās klientu masas, kas kā auni skrien pie viņiem, jo ja nebūtu klientūras, tad arī tele2 kautko darītu lietas labā, lai piesasistītu klientus ar kvalitāti, nevis "zemām" cenām, lai gan vienīgais, kas manās acīs iekš tele2 ir bijis zems visos laikos ir nekas cits, kā sakaru kvalitāte un zīmola kvalitāte.

esmu runājis :mrgreen:

 

PS: par tiem, kas te domā, ka ir super anonīmi, laikam par telefona IMEI nekad neko neesam dzirdējuši :p? Vai tad pēc tā jamie nevar atrast, ja piemēram esi izņēmis savu tele2 pieslēguma SIM ārā un uz haļavas periodu iebāzis iekšā ZZ :D?

Labots - prgrs
Link to comment
Share on other sites

Guest amen

lietoju tele2 ilgus gadus un pret zemajiem tarifiem suudziibu nav un par bezmaksas sarunaam arii nav suudziibu... kas tad lmt lietotaajiem skauzh ka tele2 runaa bezmaksas?

Link to comment
Share on other sites

@Birkof Dazhi no tiem ziimuljiem JAU sen ir saluuzushi..vienkārši negrib atziit ;)

@d_l Taa nav citu vaina ka dziivee kas neiet - vienkārši nav lemts..nekas taapat vien nenotiek..un nedomaa ka esi vieniigais kam dziivee neiet..citeim iet pat smagaak un fig zin vai pelniiti vai nepelniiti..

Link to comment
Share on other sites

Smagi izteicās.

 

Tas D_L nozīmē to, ka jāmaina operators. Paskaties, kā NC laimīgs staro Bites tīklā un nezina bēdu. Arī es beidzot esmu sagaidījis to laiku, kad varu mierīgi kratīties no LMT prom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
Un toch beidziet chkarēt tele 2

tā govs šodien traucē strādāt - visiem iespējamajiem govjiešiem nav iespējams normļai piezvanīt ne no viena numura (lmt, bite, ltk)

mēsls

kam tad lai lec virsū? botāniskā dārza sētniekam?

Link to comment
Share on other sites

neaiztiekat sētnieku, šis te ņeprečom, drīzāk jau kādam iekš TEĻEtoo darboņiem, kas nespēj savest laikā gatavu savu tīklu, bet nu izklausās jau, ka dikti lielas šaizes uzmetušās, ja jau otro dienu pēc kārtas baigā ziepe notikusie i, cerams, ka kāds no masu mēdijiem ar pa šito paziņos, kas un kā bij lēcies, lai nomierinātu satrakojušos tautu.

Link to comment
Share on other sites

Es tik gribēju pateikt lai lielākais vairums pokemonu beidz spēlēties ar telefoniem :mrgreen: jo īpaši tagad

Pēc saviem novērojumiem zinu ka ir tā ka ja pirms gulētiešanas pokemons 99 reiz nepapīkstina uz kādu ārzemju bezmaksas numuru vai 99 reizes neuzpīkstina saviem draugiem vai arī 99 reizes neapskata savu konta bilanci tad aizmigt NEVAR.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Shodien (liepaajas rajonaa ) , ir iespeejams zvaniit par briivu, un taa teikt vaariit bonusus ,

zinjojumi par paareejiem Latvijas apgabaliem?

un kas tam par iemeslu? :)

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

sorry vienkārši tiko tik iedomaajos ieraxtiit - un uz aatro skatoties neko liidziigu neieraudziiju..

Link to comment
Share on other sites

Vot šitiem bonusu vārītājiem, kas kar tīklu, vajadzētu to visu summu, kas ir norunāta/sms'ota/etc atvilkt pie ZZ atjaunošanas!

Link to comment
Share on other sites

Pa LNT jau stāsīja ka Tele2 traucēti sakari, bet ka var pa velti zvanīt to gan neteica :D

Tele2 iet uz grunti!

Nākotnē LMT lielākais konkurents būs Bite, jo viņiem ir ļoti laba sakaru kvalitāte, mazliet pieklibo tīkla pārklājums, bet tas ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

Labrīt, kāds laikam tiko pamodies, pāris tēmas zemāk jau par to otro dienu maļ.

 

Liepaaajas rajonaa tikai tagad pamanijushi :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nee tikai tagad izdomaajushi atklaat paareejiem - ja nu veel nezin :D

em iisteniibaa shitas tika vakar saacies mums te, un shon viss jau paarslogots...

Link to comment
Share on other sites

Tagad man krediita atlikumu raada un var vel zvaniities pa velti,tikai nevar suutit izzinas ...

Link to comment
Share on other sites

no offence:

 

1)Kameer 90% LMT tiikla klienti buus MEga UUber krutie pashpaarliecinaatie tipinji ar attieksmi "atzvani man/runaa atraak"...

 

2) Kameer LMT buus nejeedziigs klientu serviss, diivainie sms no web aktivizaacijas uc fignjas

 

3) kameer lmt neuzlabos sakaru skanjas kvalitaati

 

4) utt utt piem zz un okartes cenu saliidzinaajus)

 

TIKMEER mans pamata numurs anyway buus Tele2 :p

 

p.s. dzilji Po*uj par tagadeejo santiiiesipshans maaniju un bezmaksas zvaniem un bonusiem. pokemoni mlje.

p.p.s citreiz ir atvieglojums kad tiikls nojuuk. beidzot miers.. 8-)

Link to comment
Share on other sites

viss laikam shitais prikols beidzas, jo es piezvanit vairs nevaru :D un man draugiem nak nost kredits...

Link to comment
Share on other sites

MĻĀĀĀĀĀ PID*ARI teledva 5 datumaa man beidzaaas termins un pa 30ls atjanoju karti, tikko vel vareju sms sutit, tagad pasaka ka izbeidzies lietosanas termins, spiezu *245# raada 0.00 05.02.2008 grrr :evil:

Link to comment
Share on other sites

psc...izlasīju un noņirdzos.

 

kāds ir iekrājis 2.46 bonusu... :DDDDD kāda laime, aaafigeķ...

Kāds ir zils nozvanījies visu nakti...

 

Tāda sajūta, ka toč te lielākā daļa ir 12-14gadu veci pienapuikas, kas ir tikko dabūjuši telefonu un ir tādā extāzē par iespēju (ķipa) par velti pazvanīt.... rēka nāk...

 

 

man bi jūsu problēmas :DDD

Link to comment
Share on other sites

jaunumi "kartes izmantoshanas termins joprojam beidzies" tjipa bet uz kredita pieprasijumu rada "pakalpojuma atbilde nav pieejama" parasti telefons radija kko citu sis laikam jau sakonektejas ar govi

Link to comment
Share on other sites

ok man vienalga ko vinji dara es gribu savu naudu ko vakar atjaunoju UN NESMU NEKO TESTEJOT VAKAR SUTIJIS ZVANIJIS

Link to comment
Share on other sites

Bljins es ar vakar atjaunoju karti un ssodien man jaaveic svariigi zvani, bet nekaa: "Juusu kartes deriiguma terminns ir beidzies!" AAAAAA bljins.

Link to comment
Share on other sites

www.db.lv

 

Db.lv vairākās interneta vietnēs pamanīja informāciju, ka 6. februārī Tele2 priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa (ZZ) pakalpojumi esot bijuši par brīvu, t.i. no kartes konta nav atskaitīta nauda ne par zvaniem, ne īsziņām. Db.lv painteresējās kompānijā Tele2 un uzzināja, ka prieki ir īsi un par visu būs jāmaksā.(..)

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest dak23

zvanot uz *245# rada "Informacija pasreiz nav pieejama" tatad tas nozime ka visiem tiem kas zvanijaas nahalavu tagat tiek vilkts kredits nost, un tiem kam vinja nav tiek veidota automatiska paraadzime :) :-D

Link to comment
Share on other sites

neticu,ka buus sitaa ''tatad tas nozime ka visiem tiem kas zvanijaas nahalavu tagat tiek vilkts kredits nost, un tiem kam vinja nav tiek veidota automatiska paraadzime''

Link to comment
Share on other sites

Payne akls vai kā?

 

Db.lv vairākās interneta vietnēs pamanīja informāciju, ka 6. februārī Tele2 priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa (ZZ) pakalpojumi esot bijuši par brīvu, t.i. no kartes konta nav atskaitīta nauda ne par zvaniem, ne īsziņām. Db.lv painteresējās kompānijā Tele2 un uzzināja, ka prieki ir īsi un par visu būs jāmaksā.(..)

 

Tas nozīmē, ka visu vakardienas/šodienas iztērēto kredītu pie ZZ atjaunošanas novilks nost vai arī kredīts būs ar - zīmi!

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Lai tak atvelk, tikai lai ardod atpakaļ manu kredītu (kuru es vakar atjaunoju) un beidz d***t to, ka manai kartei derīguma termiņš beidzies.

Link to comment
Share on other sites

ka prieki ir īsi un par visu būs jāmaksā.(..)

 

 

un es to teicu jau pasa sakuma!

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

njaa vajadzeeja buut gudriem muljkjim tiem kuri vaariija bonusus, un nopirkt pa 1ls saakumkomplektu ,lai vaariitais bonuss arii paliek uz visiem laikiem, a jauno sakumkomplektu mistkastee ;):D :D

 

 

P.S. skolaa pilniigi visi shon ar divaam trubaam rokaas zvanaas viens otram :D ,

Link to comment
Share on other sites

no offence:

 

1)Kameer 90% LMT tiikla klienti buus MEga UUber krutie pashpaarliecinaatie tipinji ar attieksmi "atzvani man/runaa atraak"...

 

2) Kameer LMT buus nejeedziigs klientu serviss, diivainie sms no web aktivizaacijas uc fignjas

 

3) kameer lmt neuzlabos sakaru skanjas kvalitaati

 

4) utt utt piem zz un okartes cenu saliidzinaajus)

 

TIKMEER mans pamata numurs anyway buus Tele2 :p

 

Tu laikam esi atpalicis no dzives, painteresejies ka tagad ir, no 1.februara, Okarte ir letaka, zvanot uz visiem tikliem, tik 7,2sant pa minuti ..

 

njaa vajadzeeja buut gudriem muljkjim tiem kuri vaariija bonusus, un nopirkt pa 1ls saakumkomplektu ,lai vaariitais bonuss arii paliek uz visiem laikiem, a jauno sakumkomplektu mistkastee ;):D :D

P.S. skolaa pilniigi visi shon ar divaam trubaam rokaas zvanaas viens otram :D ,

 

deru ka nekadus bonusus juas ari nesanemsiet... :D vini tak nav mulki... :D un vienkārši neko nepieskaitis.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

visu cienju, bet ZZ vienoziimiigi sabaazz Okarti.....vieniigi shitaadi gljuki iipashi par labu nenaak vinju reputaacijai...

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Man krietni izdevīgāk okarte. Esu skolnieks. Mamma izmanto Okarti, tētis Lmt pieslēgumu. Zvanot mammai cena par minūti 2,5sant. (okartes draugi), tētim 3,6 (tarifs smukais).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...