Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    18

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

  • kappa

    11

Top Posters In This Topic

mixxx2005

jaa,bet t2 jau vareeja kaadu kapeku atsviests par sagaadaatajaam neertiibaam ,lojaalajiem klientiem? :D

Link to comment
Share on other sites

a man krediits nav nemaz atskaitīts, tikai ai otrajai, kuru vakar vakarā nopirku spec šim nolūkam pa 2.95 ir palikuši tikai 3 santīmi!, bet es ar to zvanīju, un lietoju gprs pēc tam kadjau vis bij OK!

Link to comment
Share on other sites

Es jau pašā sākumā par to brīdināju.

 

es ari

 

em visi kas te tagad runa par velti, jums to naudu atnems velak....

entas reizes sadi ir bijis!

 

 

bet tur daudzi tik par to iereca, tagad visi var sakt sakitit naudu, jo zinu vairakus kas kadas 12 h norunajusi :D

Link to comment
Share on other sites

Te rakstīts ka nebūs jāmaksā tākā tas droši tikai lai poke iebaidītu :D

http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=e...f9&open=sec

 

nauda ne par zvaniem, ne īsziņām. Db.lv painteresējās kompānijā Tele2 un uzzināja, ka šāda situācija radusies dēļ sistēmas atjaunošanas un lietotājiem nebūs jāmaksā par saņemto.

 

Vakar, 6. februārī, vairāki Tele2 priekšapmaksas kartes ZZ lietotāji bija ievērojuši, ka kaut kas nav īsti kārtībā ar šo pakalpojumu. Par izdarītajiem zvaniem un nosūtītajām īsziņām nauda no kartes nav atņemta, t.i. pakalpojumu it kā varēja lietot par brīvu.

 

Db.lv sazinājās ar Tele2 un uzzināja, ka 6. februārī notika ZZ sistēmas atjaunošana, kā rezultātā tehnisku un neparedzamu iemeslu dēļ aizkavējusies ZZ norēķinu sistēmas darbība.

 

Šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai visdrīzākajā laikā pilnībā tiktu atjaunota sistēmas darbība un ZZ lietotāji varētu norēķināties par veiktajiem pakalpojumiem, norāda Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante Elija Krauze. Viņa norādīja, ka tiem lietotājiem, kas izmantoja dažādus pakalpojumus brīdī, kad nestrādāja sistēma, nebūs jāmaksā par pakalpojumiem un šīs izmaksas Tele2 norakstīs zaudējumos. Tāpat laika posmā līdz visu pakalpojumu darbības atjaunošanai, visiem Zelta Zivtiņas lietotājiem tarifs zvaniem uz visiem tīkliem ir 3 sant/min (izņemot zvanus uz ārzemēm).

 

Informācija interneta vietnē Pods.lv liecina, ka, izņemot paaugstinātas maksas īsziņas, visus pārējos ZZ pakalpojumus (starptautiskie zvani , paaugstinātas maksas zvani, ziedošana, 900 zvani) varēja lietot bez maksas visu dienu.

Link to comment
Share on other sites

Guest amen

lai gan viss gandriiz atjaunots sms vel suutiit var itkaa par velti bet nezin varbuut velaak atkal atskaitiis naudu tapeec tagad vairaak netrakoshu :)

Link to comment
Share on other sites

interesanti man pazinjam kuram vakar zz bija paari 60ls krediita shodien zvanot uz jebkuru numuru saka ka beidzies krediits un shis pat nebija nevienam zvanijis vakar vai vispaar par taadu bezmaksas fisku zinaajis!!! Kaut kas jau reaali ir sa**ies tai tele2

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Zinu, kapaa! Triatel karti nevar palaist uz Gsm tālruņiem! Triatel ir CDMA mobilo sakaru tehnoloģija! CDMA izmanto Huawei,curitel mobilo tārlruņu ražotāji. Vispār tas ir 3paaudzes tīkls!

 

 

tas cdma kas ir pie mums tas ir taads "saakumklases" :D

liidz attistiitajam cdma tur ir kaa ar kaajaam liidz Daugavpilij .

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster
interesanti man pazinjam kuram vakar zz bija paari 60ls krediita shodien zvanot uz jebkuru numuru saka ka beidzies krediits un shis pat nebija nevienam zvanijis vakar vai vispaar par taadu bezmaksas fisku zinaajis!!! Kaut kas jau reaali ir sa**ies tai tele2

 

Kaadam loxam jaabuut lai 60Ls tureetu ieksh ZZ. Tam delj domats pieslegums ja runaa par tadam summam

Labots - BeatMaster
Link to comment
Share on other sites

BeatMaster

"Zelta zivtiņa — būs par ko parunāt". Bija jau arī :)

Es savu ZZ regulāri par 30 Ls papildinu, līdz ar to beigās tie paši 60 Ls sanāk. Foršs reklāmas sauklis būtu: "Sakāpini savas kartiņas kredītu līdz 60 Ls un saņem bezmaksas operatora logo 'es esmu idiots' savam telefonam!"

Katram rīkam ir savs pielietojums. Piemēram, sūtot sms automātiskajā režīmā no datora. Daži simti īsziņu mēnesī sanāk.

 

1) Uncik ilga laika tos 30Ls noruna? man vienkārši liekas ka ta nauda nav ta verta, lai pa tiem briesmigajiem tarifiem runatu

 

2) Par sms piekritu. Lai arii pats dazhkart sutot sms (nevar sazvanit) uztveru ka tas it ka nav tik nopeitni, bet po - galarezultata info tiek nodots

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster

Nu skaidrs, monitorings :p

Link to comment
Share on other sites

Uncik ilga laika tos 30Ls noruna? man vienkārši liekas ka ta nauda nav ta verta, lai pa tiem briesmigajiem tarifiem runatu

 

 

atjaunosanas karte 13ls, kopaa ar bonusiem krediits ~30 ls. pietiek ~1am meenesim

neskirojot uz kurieni zvanu.

 

lietojot okarti aptuveni taapat tikai atjaunosanas karte maksaa 30ls :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...