Jump to content

ZZ sarunas par brīvu!


krishax
 Share

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • edw

    18

  • mixxx2005

    11

  • kikiss

    18

  • Dexs

    21

Top Posters In This Topic

un vēl NC smējās, ka bitei ir labas dāvanas lietotājiem, re kā tele2 rūpējas par VISIEM klientiem un dod visiem visu pa brīvu :D

 

P.S. rīut zvanīšu un sūdzēsos, kapēc visu vakaru tīkls nebija, kā nekā katru mēnesi maksāju +-20Ls viņiem,, moš kādu kompensāciju izdabūšu :p

Link to comment
Share on other sites

es saku, ka rit bus jauns foruma temats: kur pazudusi mana nauda no zz konta?

 

:D

Link to comment
Share on other sites

A kā tad to izdarīt? :D

Živtele ir anonīma - nepapildinu vairāk, maksājiet paši... :D

Link to comment
Share on other sites

uz 909 numuriem var pazvaniit, tik atceramies ka aiz 3 cipara jaaieliek lieka 0, jo paargaaja uz 8 cipariem!!

a kaadi vispaar bij tie numuri? visi izkrituši no galvas!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

A kā tad to izdarīt? :D

Živtele ir anonīma - nepapildinu vairāk, maksājiet paši... :D

 

 

te jau daudzu kas ar savu patstavigo nr runa nahalavu, un pec tam ari tiks atnemts no kredita, ko papildinasi.

musdienas nekas nav par brivu.

Link to comment
Share on other sites

nja es tikko meginaju 3 zz, bet neviena nevar pieslegties tiklam.... :D laikam parak vecas :D

Link to comment
Share on other sites

Da man visas ZZ izmainītas pret Amigo tika akcijā, nav nevienas mājās vairs... :D

Link to comment
Share on other sites

heh..jautri gan. Nupat tikai uzzināju par šito visu :mrgreen: Imho vai nu visi dabūs kautkādas kautkur kautcik kompensācijas, vai arī visus ZZ lietotājus paņems priekšā pēc pilnas programmas :mrgreen:

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

ja paraadiisies miinusi, tad var samainiit pret citu, saglabaajot numuru, un peectam naakt atpakalj, sanjemot vel 4 Ls!!!

Link to comment
Share on other sites

ja paraadiisies miinusi, tad var samainiit pret citu, saglabaajot numuru, un peectam naakt atpakalj, sanjemot vel 4 Ls!!!

 

 

mainot nr, man gan liekas, ka tiek saglabats konta stavoklis!

ta jau mes tev visi pelnit varetu, nepartraukti mainot operatorus un iekasejot to 4ls!

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Nekāds konta stāvoklis netiek saglabāts, kas tad T2 iemaksās LMT Okartei lai tā nauda tiktu ieskaitīta "pretinieka" pusē?

Nē takš...

 

Tur jau tā lieta edw, ka tagad šitā smuki var dzīvot pārejot no viena uz otru operatoru... :D

Link to comment
Share on other sites

reāli - mani nerausta iespējamās sankcijas tākā manai kartei ir beidzies termiņš un vienīgās funkcijas ko viņa veic - putekļu krāšana uz plaukta :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Draugs zvanīja, 1188 ejot, naudu nekādu nerauj... :D

Ja nemaldos, tur kādi 30 santiki tas zvans maksā, dārgi :D

a tagad - bezplatna!

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta edw, ka tagad šitā smuki var dzīvot pārejot no viena uz otru operatoru..

 

 

var gan, jo es zinu ka kreditu parverst nauda... :D

ok ir tur kkadi 40% nost bet tik un ta :D

 

bet vai tiesam vini laus biezi mainit, jabut tak kaut kadiem ierobezojumiem!

Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka ir... :D

Bet, ikā priekšapm. karte...

Šodien kā reiz apmainīju reņģi pret OKarti, līgums tur bija, bet man nebija laika lasīt... :D

 

kikiss - 1188 uzzvani, paprasi ko... :D

Link to comment
Share on other sites

būtu labāk paziedojuši bērnunamiem sūtot neskaitāmas paaugstinātas maksas sms par velti ... reizēm nožēloju, ka nesvaidās lieka kartīte ..

Link to comment
Share on other sites

zuici - nevar jau...

Mēģinājām jau ziedojumu numuru, ja jau draugiem.lv sms neiet, tad jau arī tā sms neies!

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

man ir baigā aizdoma, ka visus šitos haļavščikus, Tele2 pakārs aiz pautiem pie lampas rīt :lol:

labi, ZZ lietotājus dažus varbūt nē, bet džekus ar pieslēgumiem pavisam nopietni :lol:

Labots - Copy
Link to comment
Share on other sites

Copy - ja ko sakam, argumentus lūdzu...

Kā mani, ZZ lietotāju, anonīmu personu, var kur pakārt? Es vainīgs ka man neskaitās kredīts nost? Es zvanu kā ierasts (tikai "bišķin" vairāk)...

 

Jā, ZZ reklāmām tiks apgriezts finansējums, nabaga Marija, tās 2 meičas un tie džeki...

Link to comment
Share on other sites

ši jau 3 reize, kad esmu pamaniijis, vienreiz zz.lv lapaa kad 2Ls deva, sagraabu 140, no kuriem pusi paspeeju izteereet, bet paareejos atnjeema!!

un vienreiz ta bij kad pa nakti vareeja zvaniit taapat kaa tagd, tik draugos vareeja pasuutiit viskautko!! man tur paari pa stuku!!!

Link to comment
Share on other sites

face.lv :D

 

tiesi ta :D

 

kaut gan sen tur neesmu bijis, tapec nezinu vai tagad vel tas ir iespejams, bet man liekas, ka ir gan ;)

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Krediitu joprojaam nevaru ieluureet, un kaa zvanu taa tiikls aiznjemts. Haljava nespiid :>

Link to comment
Share on other sites

pilna zona, kartee visnotalj daudz kredita nevelos risket :D jo neredzu njemas nost vai nee :D

Link to comment
Share on other sites

Copy - ja ko sakam, argumentus lūdzu...

Kā mani, ZZ lietotāju, anonīmu personu, var kur pakārt? Es vainīgs ka man neskaitās kredīts nost? Es zvanu kā ierasts (tikai "bišķin" vairāk)...

Palasi kārtīgāk ko rakstīju, teicu ka kārs pieslēgumus :lol:

Labots - Copy
Link to comment
Share on other sites

man paziistamais ar veco zz karti kas kaut kur meetaajaas 1,5h ar aarzemeem norunaaja, peec tam draugiem.lv un citur kaadu miljonu izteereeja un neko shim nepadariiis! :-D

 

Man gan bail jo maneejaa zz ar palielu krediitu un 100% ka riit nonjems tiem kas lieto patstaaviigi zz kartes!

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Man arī paliels kredīts, negribas riskēt, ticu ka rīt noņemtu norunāto naudu...

 

Bet mēģināju kādam zvanīt tāpat nesavieno... Tīkls aizņemts!

Link to comment
Share on other sites

vinji miinuos nevar nonjemt, jo vatad kaadam peedeejos gados ir bijis miinusos? taadi kam kaiminjiem vai tanteem ir bijis, ir daudz, taapataas, kaa taadi, kas draugos miljonus teeree, bet reaali pašam takš nav bijis miinusos!

 

un pasak kur var teereet! face.lv neko neatradu!

a kaads nezin kaadu 909 numuru, lai var pateereet!!

 

iet zvani tagad ar uz tele2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...