Jump to content
Patriot

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē

Recommended Posts

Regisss

OK, paldies par informāciju! Es to PercEU ID LV...... norādīju pie papildus adreses, šķiet kā bija norādīts piemērā.

Vai man pašam tagad vēl kaut kas ir jāreģistrē manā perceu.lv kontā? Vai arī tur tikai kaut kas parādīsies, kad prece būs pie viņiem noliktavā? un tad es varēšu tikai sākt sekot savam sūtījumam?

raiviic

Kad atnāks paziņojums, ka prece Vācijas bāzē (vai nākošie paziņojumi, būs vairāki, kā rakstīju), Perceu lapā savā kontā parādīsies, tad izvēlies piegādes variantu un samaksā un gadi ziņu, kad saņemt (kā būsi izvēlējies).

Untitled.thumb.jpg.183f8b1b85cd3c94d0b50049f6629176.jpg

Untitled2.jpg.25b12ccaa157dd1ad424f5a1e1c5c241.jpg

• Patīk 1

jema

Es noreģistrējos ebaypiegade.lv un uztaisīju pirkumu DE, paskatīsimies kā šiem iet ar šo servisu :biggrin:

Regisss

@jema, mans pasūtījums jau ir Vācijas perceu noliktavā. Ļoti smuki atnāk paziņojums uz e-pastu... izvēlos kā gribu saņemt (šai gadījumā DPD paku skapis Valmierā), samaksā un aiziet... piegāde no Vācijas līdz Valmieras DPD paku skapim - 6.48 EUR - S izmērs - 0.4kg 

Regisss

Perceu.lv piegādāja man visu... nu ar kādu mazu aizķeršanos, bet šodien DPD pakomātā izņēmu savu ebay.de nosolīto google chromecast audio. 

Klusu

Ebaypiegade mans pirmais pasūtījums viss ok.

ivo

LBSS izmantoju jau gadiem un vienmēr viss bijis OK. Pēdējā laikā pamēģināju percEU.lv - serviss ātrāks un izdevīgāks mazu izmēru sūtījumiem. Kā arī vairāk valstu sarakstā. Esmu piemēram 2x iepircies Decatlon.pl - viss ātri atnāca. Serviss līmenī.

Ebaypiegadi laikam 1 vai 2x esmu izmantojis no UK. Dārgāks nedaudz (subjektīvi), bet neko sliktu arī nevaru teikt.

jema

ebaypiegade.lv - piegādāja, viss pa pirmo, 30.04 bija prece pie viņiem DE, saņēmu pakomātā 8.05, paka 0.2 kg, 8.80 eur, es gan papildus piepirku apdrošināšanu uz 100 eur, par 2 eur. Visas statusa maiņas uz e-pastu nāca.  Droši var lietot.

ImissimI
2020.04.15. , 20:46, ImissimI teica:

Pasūtīju no Spānijas vēl pirms koronas elles tajā galā vienu čipu priekš plates, vairāk kā mēnesis riņķī un klusums.

Vakardien atnāca beidzot pastkastē.

marrtins

Vai kāds lieto ebay feed (jaunākais no favorite sellers un saved searches)? Nupat kaut ko pamainījuši un vairs nevar right-click -> open new tab interesējošo lietu (item). Man vienīgajam tā? Tagad jāuzspiež uz item, atveras popup, jāpagaida, kamēr ielādēsies dati un tad uz item description. Pēc tam pop-up jāaizver, lai redzētu pārējās lietas. Aaaargh...

spitaligais

Nelietoju feed'u, bet šajāa galā tas pats.

Iemesls - Item'a elements nokristīts kā button's, kas satur smuku bildi.

Right Click-Open New Tab nestrādā.

Chrome v83.0.4103.61

marrtins

Bļins, mēģinot supporta morim pa čatu ieskaidrot (neveiksmīgi), kas par problēmu un kā šis varētu negatīvi ietekmēti viņu sales, paralēli tajā laikā uzrakstīju Tampermonkey skriptu. Jams atšuva mani ar "i havent heard from you so i might have to disconnect the chat" :D mhm kā tad....

Pats skripts, varbūt kādam noder.

// ==UserScript==
// @name         ebay open new tab fix
// @namespace    http://tampermonkey.net/
// @version      0.1
// @description  Add links back to feed items
// @author       marrtins
// @match        https://*.ebay.com/feed*
// @match        https://*.ebay.co.uk/feed*
// @match        https://*.ebay.de/feed*
// @grant        none
// ==/UserScript==

(function() {
    function linker(){
        jQuery("button[href*='/itm/']").not("[class*='linked']").wrap(function(){
            jQuery(this).addClass('linked');
            return '<a href="' + jQuery(this).attr('href') + '"></a>';
        });
    }
    window.addEventListener("scroll", linker, false);
    linker();
})();

binary
pirms 7 stundām , marrtins teica:

Bļins, mēģinot supporta morim pa čatu ieskaidrot (neveiksmīgi), kas par problēmu un kā šis varētu negatīvi ietekmēti viņu sales, (..)

Bet kāds supportam sakars ar sales?

kicker

Iespējams nāksies izmantot pērcEU pakalpojumus, kā ar tiem izmēriem, ļoti precīzi vajag? Jāprasa sellerim tad jau, jo nevar uzminēr kur sapakos to kasti :D

ivo
Pirms 9 minūtēm , kicker teica:

kā ar tiem izmēriem

Pričom tur izmēri? Pēc svara cenrādis

Tārps

Lielākiem sūtījumiem maksa par vietu uz paletes un transportā/

kicker
Posted (edited)

eu.jpg

Pirms 3 minūtēm , Tārps teica:

Lielākiem sūtījumiem maksa par vietu uz paletes un transportā/

Paldies

pirms 2 stundām , ivo teica:

Pričom tur izmēri? Pēc svara cenrādis

Pričom tad tur šitās ailes ar izmēriem? Tapēc arī radās jautājums

Ja tik pēc svara tad baigi zolīdi sanāk?

Edited by kicker

ivo

OK, nebiju sapratis, ka runa par nosūtīšanu nevis saņemšanu.

kicker

Ir vairākas pakas kas pēc tracking numura rādās ka "arrived destination country" viena otra nepilnu mēnesi jau.

Pasta kantorim var kautko prasīt ko marinē? 

Stasss
Pirms 3 minūtēm , kicker teica:

Pasta kantorim var kautko prasīt ko marinē? 

Jā, pēc trackingiem izskatās ka lielākais marinators šajā visā sistēmā ir LV pasts. Stulbi. Ja pasts nemarinētu, iespējams Aļikus un Ebrejus mēs saņemtu pāris nedēļu laikā, nevis pāris mēnešu.

• Atbalstu 1

kicker

Ir kas man fiksi atnāca ir tagad kautkādas 10 pakas ko gaidu, bet vienai vajadzēja pasen jau būt

Māšuks

Vai ir kāda iespēja nomainīt feedback no negatīvā un pozitīvo, ja pārdevējs atrisināja problēmu?

marrtins

Kādreiz pārdevējs varēja uztaisīt feedback review request. Kā ir tagad - iespējams, jau savādāk.

Huan Kaktus

Kāds ir lietojis e-sutijumi.lv ebay pirkumiem no DE?

Kaspars12

Šo neesmu izmantojis, bet kas vainas senajam spēlētājam LBSS, kas no vācijas ved pakas ?

Tuklāt līdz 40kg nemainās cena lbss pakām. Paspēlējoties ar kalkulatoru, man lbss sanāk lētāk uz audio stuff.

jema

Uz smagam kravām LBSS ir viennozīmīga lētāks, man 90kg atveda par smieklīgu ciparu.

• Patīk 1

raiviic

Lielās kravas viņi paši pieved pie mājas?  Jo par sīkajām, ko tālāk no savas noliktavas sūta ar Latvijas pastu,

Citēt

Paciņas tālāka nosūtīšana klientam izmaksā Latvijas Pasta tarifu, plus nosūtīšanai nepieciešamā iepakojuma izmaksas.

mani nekādi neuzrunā, bet pašam braukt uz viņu noliktavu nav izdevīgi. Izmantoju citu piegādātāju, mazliet dārgāku, kas sūta ar Omniva vai DPD (abi ap 300 metri no manas mājas :D ) un arī lielās pieved ar kurjeru (neesmu gan neko lielu/smagu vēl sūtījis, sīkpakas gan daudz).

Edited by raiviic

martinno

Senos laikos izmanotju LBSS, tad pārgāju uz ebaypiegade.lv, jo šie piedāvā arī UK + nedaudz biežāku piegāžu grafiku.

Pēdējos mēnešus izmantoju perceu.lv - varbūt sanāk kripatu dārgāk, bet man ļoti izdevīga izniegšanas vieta + vēl klāt citas valstis + viss notiek diezgan operatīvi.

Edited by martinno
  • Patīk 1

AndrisBB
2020.06.16. , 13:59, binary teica:

USA cena tak ir outletā, visdrīzāk atgriezta prece vai kas cits.

Ja normali atver produkta lapu, tad cena tāda pati kā EU, tik dolāros, bet tur vēl Sales Tax jāpieliek.

https://shop.westerndigital.com/products/memory-cards/wd-purple-microsd#WDD064G1P0C

Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

jo šie piedāvā arī UK + nedaudz biežāku piegāžu grafiku

Tie busiņi, kuri kursē diendienā no LV-UK-LV, arī parasti pa ceļam paņem tās pakas.

Pilns Facebook ar tiem pārvadātājiem, var atvest/aizvest gandrīz vai jebko. No UK uz LV tādu palielu kasti parasti ar savākšānu prasa kādus 25 - 30 eirikus.

Tuubijs

Standarta izcenojums tiem busiem, parasti, ir 30£ līdz 20kg.

Huan Kaktus
pirms 2 stundām , Kaspars12 teica:

kas vainas senajam spēlētājam LBSS, kas no vācijas ved pakas

Principā nekas, izņemot nedaudz neprognozējamos un retos piegāžu laikus. Esmu ar viņiem vedis, bet nu būtu labi bik precīzākā un ātrākā laikā dabūt šurp. Tāpēc meklēju alternatīvu.