Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , M_J teica:

Arī divas paciņas no Ķīnas nāca ilgi, no oktobra sākuma. Ķīnietis jau pašā sākumā atsūtīja e-pastu, ka izsūtījis, ka grib, lai ieliek pozitīvu atsauksmi un tādā garā. Apsolīju, kad saņemšu mantu, tad arī ielikšu. Trekings kaut kāds turku. Bet darbojas. No Ķīnas uz Turciju un tālāk. Pēc kādas nedēļas prece it kā no Stambulas nogādāta uz saņēmēja valsti, tipa Latviju. Un tā trekings arī paliek karājoties šādā statusā.

Pirms dažām dienām saņēmu to paciņu, ieliku ķīnietim pluspunktus. Tā arī nesaprotu, kurš tajā ķēdē ir maita. Turklāt ebajā šipinga statuss joprojām karājas "in transit". Vai tas nekaitē tam nabaga godīgajam ķīnietim, kurš noteikti nav tas maita? Vai es kaut kādīgi nevaru to statusu izmainīt uz "piegādāts"?

Man tā vairāki sūtījumi nāk. Citi ir saņemti, bet trekings rāda, ka nav. Būtu interesanti saprast, vai tas ir mūsu pasts, muita, kas tik ilgi marinē, vai arī tomēr ārzemju piegādātāji?

Vai nepietiek ar to, ka iedod feedback pārdevējam vai aliexpres gadījumā apstiprini saņemšanu? Man liekas, ka štrunts ar to trekingu, kurš joprojām rāda, ka nav piegādāts, jo diez vai tas kaut kā ietekmē paŗdevēju, ja esi veicis feedbacku.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku prasīt atpakaļ naudu. Savādāk potenciāli pastāv iespēja nedabūt ne vienu ne otru sūtīto preci. Es pirms prasu refund. Ja pēc tam saņemu preci (šķiet, ka ir bijuši gadījumi, kad arī nesaņemu, bet ļoti mazs %), nopērku vēlreiz un ierakstu komentārā, ka par saņemto preci, tādā dat pasūtīto un pasūtījuma nr. Tikko var, tā atzīmēju, ka esmu saņēmis. Līdz šim viss nostrādājis. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pasts bija 2 iemestis pastkastē un par 3 īsziņas atsūtījis. Pusdienas laikā aizgāju pakaļ, dabūju 5. Piecas min vēlāk atnāk īsziņa, ka atkal paciņa. Labi, ejot no pusdienām pieeju, man jau iedod divas. Tikko atkal īsziņa, ka jāiet pakaļ. Laikam, ka tiešām pasts pārslogots. 

Bet, interesanti, ka neviena nav no vecajiem sūtījumiem. Daķla pat pilnīgi svaigas no decembra beigām. Neticas, ka pastā vecos sūtījumus (oktobris/novembris) būtu sametuši kaut kur stūrī un apstrādātu tikai jaunos. Drīzāk tās paciņas ir kaut kur pilnīgi noklīdušas :(

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , raiviic teica:

PercEU 

Nav mēģināts šis kantoris. Kādas atsauksmes?

Es joprojām diezgan daudz no Vācijas caur LBSS ņemu, serviss ir OK, tik tas, ka piegāde tikai reizi 2 nedēļās.


Pirms 57 minūtēm , energys teica:

Neticas, ka pastā vecos sūtījumus (oktobris/novembris) būtu sametuši kaut kur stūrī

Nedaudz zinot pasta virtuvi ... es gan ticu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ivo teica:

Nav mēģināts šis kantoris. Kādas atsauksmes?

Pagaidām man tikai pozitīvas. Atradu šos, kad gribēju pirkt mantu, ko uz LV nesūta (esmu klients jau 3 gadus, sūtīts daudz). Divas reizes bija gadījums, kad eBay ziņo, ka piegādāts, nekas nenotiek. Uzrakstu šiem - izrādās, bāzē ir, bet sūtītājs nav uzrakstījis pilnu adresi (t.i. tikai bāzes, bet ne lietotāja ID). Pēc pāris dienām viss klāt. Kā jau tecu, lētām lietām, kas lētākas, kā maksa par piegādi (5 - 8 eur robežās), riskēju ar Latvijas pastu, pārējās caur DE vai UK. Sīkāk papēti un pamēģini.

         P.S.

Nesen man kaimiņos parādījās arī DPD terminālis - piegāde mazliet lētāka kā Omniva.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Viens no scenārijiem, iespējams nav kas strādā Latvijas pastā - algas gan jau nekādas, tādēļ darbi arī stāv uz vietas, attiecīgi darbinieki netiek galā ar darbiem. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , staylez teica:

darbinieki netiek galā

plus puse darbinieku ir ilgstošie slimotāji, kas vairāk slimo, kā strādā, bet uzņēmums šo problēmu nerisina. Rezultātā tipa darbinieki ir, bet strādāt nav kam.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Kāda vaina slimošanai ja slims? Kā tur tur bij tas padomju laiku teiciens - "Jūs izliekaties, ka strādājat, mēs izliekamies, ka jums maksājam"?

Labots - Pukinens
Link to comment
Share on other sites

2020.01.9. , 08:29, Tārps teica:

No Aliexpress viss darbojas daudz labāk.

Tāpēc ebay vairs neizmantoju....Allii arī paretam notiek tā, ko novembra pirmajās dienās pirku,vēl nav saņemtas,protams atvērts strīds lai atmaksā!50 dienu vietā pagājušas 60 un vēl nav saņemts!

Ar alii ir tā vis kas ilgi nāk vai neatnāk"pa retam gadās" ir galīgākie sīkumi par ko pat varētu pievērt acis,kā piemēram  LED TV draiversi par 3 eiro..."nu es tomēr viņu  gaidīju"!Pa cik jau pieredze ir ...Jau ar apreiķiņu nopērku vienu un to pašu mantu vai līdzīgu no dažādiem veikaliem,bet ne vairāk kā 3 un tad jau no kāda gan atnāks pat atnāks visas 3,tas nekas ,bet kuri kavējas no tiem pieprasu atmaksu ,tākā naudu atpakāļ dabūju! Tas tā,kādu jau  invistēt vajag kaut uz laiciņu!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man šodien no ALI atnāca divas preces, kas izsūtītas 11.11. Šīs būs visilgāk man nākušās paciņas. Rekords.

Link to comment
Share on other sites

Man no ebay 8.11.2019 pasūtītās, viena atnāca vakar, šodien otra. Parasti ir nepilns mēnesis.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Man no Alie nav atnākusi prece kopš 10.11., izskatās, ka būs ar galiem un jāprasa kompensācija. Pēc tam nakamās kas vēl nav atnākušas ir no 24.11.

No ebay 1 sūtījums atnāca pēc 3 menesiem, bet 1 no tā paša laika ir pazudis un saņēmu kompensāciju.

Link to comment
Share on other sites

Mana Aliexpress 2019 statistika:

Uz 500 paciņām ar vidējo vērtību 16,- pazudušas 2 .

 Vidējais piegādes laiks 18 dienas, ilgākā ceļā  105 dienas.

Droši vien, tīri pieņemami...??

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man ebaja kadi 635 sūtījumi...pazuduši..kādi 4-5..bet nekas dārgs par laimi...norakstīju zaudējumos..aļikā..kādi 30 sūtījumi bez zudumiem.

Link to comment
Share on other sites

Raivis Mana
2 hours ago, energys said:

Man

ari no tā datuma nāca un šonedēļ pirmdien saņēmu, biju jau iesniedzis atmaksu bet beigās ieradās. Kautkā baigi liekas ka uz to viņu 11.11 lielo atlaižu dienu tur reāli pārdodamās preces vēl nav saražotas un tad kad visi ir sapirkušies tad tik sāk cept vajadzīgo skaitu...

Link to comment
Share on other sites

Man šonedēļ atnāca 2 paciņas no Ali - viena pasūtīta 11.11, otra dažas dienas vēlāk. Par abām jau esmu saņēmis atpakaļ naudu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Viena no Ali  11.11 atnāca aizvakar, otru vēl gaidu. Bet dārgāka 11.11 atnāca pirms  3 nedēļām. Pēdējā vismaz pusgada laikā no Ali lētās mantas nāk ~2 mēneši.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , base7 teica:

Vēl divi mazi nieciņi nav nemaz atnākuši. Joprojām gaidu.

Man tā patās ko 03.11.19. vel divas nav atnākušas,bet par to nebēdājos,strīds bija atvērts tulīņ pēdējā aizsardzības dienā un nauda atgriesta!

Kaut kur minēju-vienu un to pašu mantiņu pasūtu no tris dažādiem pārdevējiem(-5 eiro)ja dargāk tad ņemu ar shipingu ,divas saņēmu gada beigās,ko nesaņēmu  dabūjis atpakaļ naudu!

Dzīves pieredze,ja pasūti  bez shiping izmaksām tad jasūt  no dažādiem pārdevējiem vismaz 2vai3,viena  toč atnāks   arī visas 3 atnāks ,bet viena  būs divu nedēļu laikā,tādā veidā ieekonomē laiku un ja liekas ka lieki tēriņi nav vaidzīgi,bet ja ņemsi to mantu pa  biezo ar sūtījummaksu,bēigas būs viens un tas pats !

Ja ir kas tāds kas nedeg tad pie kājas kad atnāk  vai neatnāk,pieprasu piķi un lieta izbeigta,pēc pāris dienām tomēr atnāk! Paši liek pie savām precēm piebildi ja prece nesaņemsi līdz tādam datumam,atgriežam naudu,bet tā negribīgi! :)

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Kameru pirku par 19 eiro bez sūtījum izmaksām,pareizāk ekonomiskais sūtījums ko solīja piegādāt 48 dienās,atnāca 10 dienās!

Jekas  ja kādam intresē sakarīgas IP kameras,lūk Pārdevējs viņu  ražojumi darbojās jau no 16 gada vidus,cauri dienakti! Nebūsi apjāts ar IR izgaismojumu un samuldētu sony matricu,ieskau ņemt ar XMEye protokolu tajos  softos plaš kustību un intelektu konfigs kurš darojas! ...

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , raiviic teica:

ir visai ticami :( .

Vīrusu dzīvotspēja ārpus organisma vai labvēlīga šķidruma ir ļoti švaka.

Link to comment
Share on other sites

Nuu, diezin vai tas iespējams pat ar zināma tipa rotaļlietām no Ali...? ?

Kuras  jau nu mūsu tehniskā foruma biedriem nebūt nav prioritāras...

Lai gan atverot  kādu daļu paciņu, uzvirmo nepazīstams, tikai tām raksturīgs, pretīgs noliktavu smārds...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , jacobs teica:

vai tas iespējams pat ar zināma tipa rotaļlietām no Ali...? ?

No manējās nekas nepielipa.
 

Spoiler

image.png.3c8c0bed77843decb392fd6c19745922.png

 

Link to comment
Share on other sites

Izsaku līdzjūtību - īss tev tas daikts! :shok:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Chocoton teica:

ja pasūti  bez shiping izmaksām tad jasūt  no dažādiem pārdevējiem vismaz 2vai3,viena  toč atnāks

kas tas par sviestu?

Man viss ir atnācis, nesaprotu kādēļ jāsūta lieki krāmi, ko pēc tam nebūs kur likt?

Shipping izmaksas ir pilnīgi visiem, tikai lielākā daļa tās iekļauj preces cenā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

nesaprotu kādēļ jāsūta lieki krāmi, ko pēc tam nebūs kur likt?

Runa par tieši vaidzīgo,kam nav īpašas nozīmes tur var neiespringt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , raiviic teica:

Nu ko, pirksim vēl no Ali :D  ?

 

Kas i, bail plika? :D Kamēr tur no ķīnas atnāk, tikmēr jau inkubācijas periods ir beidzies un visas zarazas mirušas. Bet, ja tā nav, vai tad ir drošāk tepat Latvijā nopirkt no Ķīnas nākusu preci? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski tā saka, praktiski vēl nav mēģināts :)

Vēl jau nav zināms, kā veidojas vīrusa mutācija, pārāk mazs laiks ir pagājis, lai ko secināt.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

Tak bija pat raksts, ka pa pastu to zarazu nevar nosūtīt..

Bija raksts, jā. Tik tas apgalvojums, šķiet, viscaur bija ar tādu "gan jau būs labi, mēs vismaz tā ceram" piegaršu.

Labots - binary
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Interesanti, vācu muita guļ, vai kā? Nedārgs ($ 48) sūtījums (foto objektīvs) no Kanādas, pārdevējs nesūta pa tiešo uz Latviju, izmantoju savu vācijas adresi (bieži, bez problēmām izmantota). Izskatās, ka jau 12 dienas karājas muitā, bet man nekādu paziņojumu. Varbūt gaida plānoto 12.02. :D ?

 

E2.jpg.30c1e43e8af63832c5ebab2c6e6a5209.jpg

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man arī vakar atnāca paciņa no Ķīnas. Dilemma vai vērt vaļā :D 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...