Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Tak lieli, neizdevīgās kravas, atdot 3 personām vai pasta kurjeram, man no UPS kravu 4.5K vērtībā vispār kaut kāds zemnieks ar Tranzītu atveda, es šim prasu, ko jums tādas mašīnas dot, nē, viņš izrādās tā piehaltūrē! :biggrin: Nē nu viss zolidī, piezvanīja, laiku sarunāja, piegāde uz Godu, bet pārsteiguma elements bija liels!

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu, kurš tad ir tas bračka? :) Agri brauc ārā tik tie, kam tālāk jābrauc un tas ir viņu pašu interesēs. Ja gribās saņemt mazāk tad jau droši var dalīties ar citiem 

Link to comment
Share on other sites

2018.12.27. , 16:27, Zoom teica:

Mani atkal uzmeta dpd.

Mani neuzmeta, bet nelāgs gadījums gan nesen ir bijis - DPD pakomātā manā skapī bija 2 pakas. Lieki teikt, ka viena no tām nebija domāta man.

Svešo paku atstāju, nosūtīju DPD meilu ar fotogrāfijām, nosūtīju SMS arī tās pakas adresātam. Adresāts atrakstīja, ka jau vairākas reizes esot zvanījis DPD un netiekot pie pakas - trackingā uzrādoties, ka paka ir skapī, bet SMS ar kodu neesot saņēmis.

 

2018.12.27. , 18:29, jema teica:

Nu nav jau TIK TRAKI, Latvijas Pasta kurjers, te ir pilnīgākie debīliķi! DPD sūta SMS ar prognozi, zvana lai saskaņoti laiku, var sarunāt pārķert pa ceļam, pasts vienkārši ieliek ;lapiņu nebijāt mājās, blads kās 15.00 var būt mājās!!! 

Es varu. Jāpiebilst gan, ka es arī darbā varu būt 6:00 (tālu jābrauc, negribu 3h dienā "korķēt", tāpēc tik agri).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , binary teica:

Adresāts atrakstīja, ka jau vairākas reizes esot zvanījis DPD un netiekot pie pakas - trackingā uzrādoties, ka paka ir skapī, bet SMS ar kodu neesot saņēmis.

Vajadzēja rīkoties gudrāk - kamēr skapis vaļā momentāns zvans īpašniekam, un, ja viņam interesē, sarunāt tikšanos un atdot. Mošiņ pie pivona būtu ticis. 

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , raivix95 teica:

Mošiņ pie pivona būtu ticis

Nu un kur man to žļurgu pēc tam likt?

Nebija ne mazākās vēlmes tur uzkavēties. Svarīgāk bija pēc iespējas ātrāk tikt uz bērnudārzu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ir radusies problēma ar ebay naudas atgriezšanu. Tātad pārdevējs ir veicis ''full refund'' par bojātu preci un tā nauda ir aizskaitīta uz veco Mastercard kas bija piesieta Paypal. Nesen karti nomainiju un veco izdzēsu, jo bija beidzies derīguma termiņš.  Vai man tā nauda ienāks bankas kontā, ja tā vecā karte vairs nav derīga un dzēsta no Paypal sistēmas?

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti PayPalam. Viņi parasti atbild. Nedomāju, ka tavs gadījums kaut kāds īpašs. Visām kartēm ir derīguma termiņi, visas kartes tiek regulāri mainītas, visas PayPalam piesietās kartes regulāri mainītas...

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk, nauda ir PayPal kontā. Apskati savu PayPal kontu. Nākošajā reizē, veicot pirkumu, viņi samaksās ar to no sava konta un , ja nepietiks, tad noņems no kartes trūkstošo. Vismaz man tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Māšuks teica:

Mastercard

ja nemaldos, tad tikai VISA šī fīča nostrādā.. klausies iepriekšējos ieteikumos un paskaties, kas darās paypal kontā.. 

 

ebay pārdevējs jau neredz tavu karti.. viņš saņem naudu no paypal konta, ne kartes, līdz ar ko atgriež arī uz paypal kontu, ne karti.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē. Naudas atgriešana notiek arī uz MasterCard, nav obligāti VISA. VISA ir vajadzīga, ja gribi naudu no PayPal konta pārlikt uz karti, piemēram, tirgotājiem.

Link to comment
Share on other sites

NE paypal maksājuma gadījumā.. ebay pērkot tu taču nemaksā ar karti pa tiešo.. tirgotājs redz tikai tavu paypal darījumu.. kartes darījums notiek tikai tavā un paypal pusē

Link to comment
Share on other sites

Šogad bija, nopirku preci ebayā, maksāju caur PayPal. Prece neatnāca, uzrakstīju ebayam, tirgotājs atmaksāja naudu. Atmaksātā nauda atgriezās pa taisno uz kartes, kas piesieta PayPalam, man tur ir MasterCard. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Šogad bija, nopirku preci ebayā, maksāju caur PayPal. Prece neatnāca, uzrakstīju ebayam, tirgotājs atmaksāja naudu. Atmaksātā nauda atgriezās pa taisno uz kartes, kas piesieta PayPalam, man tur ir MasterCard. 

Man ar tā parasti ir bijis.

 

Uzrakstiju Paypal supportam. Redzēs ko atbildēs... Paypal balanss viss pa nullēm.

Link to comment
Share on other sites

Vispār ībejā var maksāt pa taisno no kartes (izlaižot paypal) un attiecīgi refunds notiek arī uz to pašu karti :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad var ar karti, senāk nevarēja. Nezinu, vai pilnīgi visi tirgotāji piedāvā maksāt arī ar karti vai tā ir tikai opcija pēc tirgotāja ieskatiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Klau, varbūt varat palīdzēt. Uz Firefox varēja uzlikt addonu, kurš rāda iekš Aliexpress konkrētai precei, kā mainījusies cena pēdējo mēnešu laikā (pieaugusi/samazinājusies, tāda kā līkne). Gribēju uzlikt savam FF, bet vairs neatceros, kā viņu sauca.

AliExpress Shopping Assistant tas nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Klau, varbūt varat palīdzēt. Uz Firefox varēja uzlikt addonu, kurš rāda iekš Aliexpress konkrētai precei, kā mainījusies cena pēdējo mēnešu laikā (pieaugusi/samazinājusies, tāda kā līkne). Gribēju uzlikt savam FF, bet vairs neatceros, kā viņu sauca.

AliExpress Shopping Assistant tas nav.

 

Varbūt šis:

http://got.by/407yo2

 

Bez cenas vēstures ir arī itin solīds cashback, es jau pāris simtus esmu izcēlis uz Paypal.

Link to comment
Share on other sites

Mongoļu tugrikus?

Link to comment
Share on other sites

Krūts kēkss?

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , abi teica:

Varbūt šis:

Tas nav tas. Cashback ir pavisam kas cits.

Tur sistēma bija tāda, uzliekot to addonu, un izvēloties kādu preci, mazliet zem pirkt/ievietot grozā, bija tāda kā tabuliņa/grafiks, kur parādīts, kā pēdējo mēnešu laikā pārdevējs mainījis cenu (kurā laika postmā cena paaugstināta/pazemināta).

Link to comment
Share on other sites

AliTools , AliHelper . Vienīgais , viens otrs šādus papildinājumus apsūdz tā paša kešbeka zagšanā , vvz, cik pamatoti. Pats, kad jau lieta aiziet līdz maksāšanai un izmantoju savu kešbeka pakalpojuma sniedzēju, šādus adonus slēdzu ārā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , base7 teica:

Tas nav tas.

Viss labakājās boot tradīcijās – nelasu, nedomāju, visi citi ir muļķi, pats kaut ko savā nodabā rakstu :)

 

nodz.thumb.jpg.ba19e80aa4793fbfb93eef61a03d4ef8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iemetīšu info par savu šīs nedēļas pieredzi ar iepirkšanos netā. Šoreiz nebija ebay bet gan eGun.de bet tas nemaina lietas būtību. Reālas dusmas parāva par tādu cūcību un vēlos padalīties.

Tātad stāsts šāds - nosolīju minētajā izsoļu lapā antīku (70-tie gadi) pneimatisko pistoli. Summa - nedaudz zem 100 eur. Tur visi maksājumi veicami kā pie cilvēkiem - ar normālu bankas pārskaitījumu, nekādi sūda peipali utt.

Tātad viss OK, saziņa ar pārdevēju e-pastā, pārskaitu piķi no Luminor bankas konta, maksājuma mērķi godīgi norādu - eGun auction Nr. 123456 un preces nosaukumu... viss kā parasti, ne pirmā reize. Pārskaitīju pirmdien, parasti dienas laikā arī pārdevējs piķi saņem. Kad trešdien nebija nekādu ziņu no pārdevēja, uzjautāju e-pastā vai nauda saņemta. Saņemu atbildi, ka nē.

Hmm, aizdomīgi - ielogojos e-bankā, paskatos maksājuma statusu - viss OK, statuss "apstrādāts". Domāju, nu OK, mož vācu bankā igauņi strādā vai vēl kas cits...

Vakar no rīta - iekritis e-pasts no Luminor ar šādu tekstu:

Cienījamais klient!

Informējam, ka 13.11.2019. Jums Internetbankā tika nosūtīts Luminor Bank AS informācijas pieprasījums par izejošo maksājumu ar atbildes sniegšanas termiņu 15.11.2019. (sk.Ziņojumi).

Maksājums ir aizturēts līdz informācijas sniegšanai.

 

Ielogojos i-bankā, lasu ziņojumu:

Cienījamais klient!

Paldies, ka esat mūsu klients! Lai arī turpmāk veiksmīgi veidotu mūsu sadarbību, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar šo vēstuli un sniegt mums tajā pieprasīto informāciju.

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likums (turpmāk – Likums) Latvijas kredītiestādēm nosaka pienākumu pārzināt savu klientu saimniecisko un personisko darbību, kā arī novērst risku tikt iesaistītām darījumos, kuri ir saistīti ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju vai terorisma vai proliferācijas finansēšanu.

Lai nodrošinātu šo prasību izpildi, mēs, pamatojoties uz Likuma 20. panta pirmo daļu un 28. panta pirmo daļu, lūdzam Jūs līdz 15.11.2019. iesniegt uz e-pastu klientudokumenti@luminor.lv vai jebkurā Luminor klientu apkalpošanas centrā šādu informāciju:

Maksājums ir aizturēts!
Maksājuma #####
Maksājuma datums 11.11.2019.

Maksājuma sūtītājs $$$$$
Maksājuma saņēmējs ####
Summa, valūta %%%% EUR
Maksājuma detaļas eGun-Auktion Nr. %%%%%%%%

• Lūdzu paskaidrot, kāds ir maksājuma mērķis?
• Vai Jums ir atļauja ieroča iegādei un glabāšanai?
• Ja ir, lūdzu atsūtīt šīs atļaujas kopiju.

Informējam, ka Likums paredz mūsu tiesības lemt par darījumu attiecību pārtraukšanu ar Jums, ja mēs līdz šajā vēstulē minētajam termiņam nesaņemsim lūgto informāciju.

 

WTF???

Pirmkārt, maksājuma mērķis bija SKAIDRI NORĀDĪTS maksājuma uzdevumā!

Otrkārt, kāda tai sūda bankai daļa par to vai man ir vai nav ieroča atļauja??? Un jau jau mācēja pēc nosaukuma saprast, ka runa iet par ieroci, tad droši vien nebija grūti atrast info, ka runa ir par mazjaudas pneimatiku, kam nekādas atļautas nevajag.

 

Nu, neko, uzrakstīju atbildes un maksājums tika veiksmīgi nosūtīts. Bet nu rūgtums sirdī ta palika...


 

 

Link to comment
Share on other sites

2019.11.8. , 11:35, Jainit teica:

AliTools , AliHelper .

Interesanti - kā tie addoni dabū info? Tiešām aliexpress ir API ar kuru var nolasīt preču vēsturiskās cenas? 

Link to comment
Share on other sites

un tad bļauj...

 

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

sūda peipali

:D:D:D

 

bankai bija/ir ar likumu noteikts pienākums, ko tā arī izpildīja.. tev bija/ir pienākums sniegt norādīto info.. nesaprotu par ko un kur rūgtums? Par to, ka pats... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

nesaprotu par ko un kur rūgtums?

Pirmkārt, par to, ka 3 dienas marinē maksājumu un tikai tad paprasa info;

Otrkārt, ka prasa info, kas ir norādīta maksājuma uzdevumā;

Treškārt, ka šī info tiek prasīta reāli uzbraucošā tonī, vienlaikus izsakot draudus;

Ceturtkārt, uzskatu, ka man nav jātaisnojas bankai kādēļ es SAVU naudu (pie kam ļoti nelielu summu) pārskaitu citai personai.

Labots - ivo
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

ieraudzīja, ka pērk pistoli

īstenībā, tas, ka pirku pistoli, viņiem vēl bija jāatšifrē, jo es biju norādījis tikai - Diana Modell 6G. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ivo teica:

man nav jātaisnojas bankai kādēļ es SAVU naudu (pie kam ļoti nelielu summu) pārskaitu citai personai

Bankai ir pienākums uzraudzīt, lai caur to netiek veiktas noziedzīgas un pretlikumīgas darbības. Ieroča iegāde bez atļaujas ir šāda darbība. Bankai nav pienākums pārzināt visu likumu nianses (mazjaudas vs lieljaudas pneimatika, utml.). Tai ir pienākums neskaidros gadījumos vērsties pie klienta.

Klientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju. Ja klients normālu pakalpojumu sniedzēju ( piemēram, paypal) dēvē par sūdu, tad šādam emocionālam klientam, garantētas problēmas.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ivo teica:

reāli uzbraucošā tonī, vienlaikus izsakot draudus

tas noteikti ir tonis kādā Tu pats to ziņu izlasīji.. :D Draudus nekur nesaskatīju... un maksājumu uzdevumā vai tad nebija vk norādīts izsoles nr.? vai bankai pienākums ir rakņāties un meklēt jeb tomēr sīkāku info pieprasīt Tev?!

 

Ceturtkārt - vai esi kādreiz maz palasījis bankas noteikumus? Jebšu nelasām līdz brīdim, kad iestājās žopa? Iesaku tomēr iepazīties/izlasīt.. ko banka var, kādi bankai pienākumi utt.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

normālu pakalpojumu sniedzēju ( piemēram, paypal) dēvē par sūdu

Švaki jums te ar sarkasma atpazīšanu :D

Es lietoju Paypal un viss ir ātri un forši, vienīgais mīnuss ir tas, ka šamējie iekasē palielu komisiju no naudas saņēmēja

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...