Jump to content

Boot gurmānu atziņas


versatile
 Share

Recommended Posts

Pats vienreiz tādā patīkamā agrā rītā piestāju pie brokastu treilera. A tur pilns ar tādiem 60/70/80 gadīgiem. Paņēmu savu brokastu burgeri, ēdu saulītē un blakus angliskākais incidents ko esmu redzējis.

Kaut kāda tante stāv un otra tante, kas knapi paiet var, uzskrien virsū pirmajai. Šī atvainojas pirmajai, ka uzskrēja virsū, a otrā tante atvainojas šai, ka X nedēļas atpakaļ šai arī uzskrējusi virsū, bet nav atvainojusies un aizmirsusi atvainoties.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vaitad tu nezini frāzi ko tikai angļi var izdomāt

"I'm sorry but I'm not going to apologise" :D

 

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Luckystrike teica:

var neēst līdz nakamajām brokastīm :D

Tādēļ arī rezultāts

 

IMG_20210925_121152-768x1024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

tāds rezultāts ir ja tādas ''brokastis'' mauc iekšā arī pusdienās un vakariņās + neko nedara, ēdot 1x dienā nelēkā insulīna līmenis un neuzbarosies jebkurā gadījumā. Kā arī olas+bekons+pupiņas ir obaltumvielas +tauki, veselīgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Par vietējo ēdienu

Nu tur kur tās pupinas... vēl neko, bet tie pārējie trīs šķīvji gan izskatās gana aizdomīgi - kā kāda cita (protams, arī savā ziņā patīkama) procesa rezultāts.🙄

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau visa mēma sāls, ka salasītas pašas briesmīgākās bildes 😂

 

Bet nu ja ļoti gribās, tad var uztaisīt tā:

2f37d10131f2a483a8dd005b3d14b0d9-1024x76

 

Bet var arī tā:

 

3455---All-Day-Veggie-Breakfast-With-Chi

 

 

 

Tagad skatoties uz tām bildēm jāiet uz veikalu pēc asinsdesas/bekona/olām un pārējiem izstrādājumiem un jāuzcep 😂

Vai vienkāršāk jāieskrien supermārketa kafūzī 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet nu ja ļoti gribās, tad var uztaisīt tā

🤣🤣🤣 Nu vecīt, no tās pirmās gan gribas skriet kaut kur citur.

 

Link to comment
Share on other sites

No tomātiem želejā gan neatteiktos. Tādi nav redzēti, kas tev tur viņi veseli, nevis ripiņās?

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Pats garšīgākais tomātos želejā ir sīpoli :D Tāpēc pašam jātaisa, jo veikalu burkās to sīpolu ir ļoti minimāli 😕 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sīpoli padaudz.

 

Pirms 55 minūtēm , AndrisBB teica:

Tādi nav redzēti, kas tev tur viņi veseli, nevis ripiņās?

Palielos gabalos/veseli

 

Nez, lielākos poļu veikalos ir šie. Nevar salīdzināt cik ļoti garšīgāki par tiem KoK vai kā tur

Link to comment
Share on other sites

Man kautkā parasti loterija. Apcepu no katras puses pa 4min. Tad kādas 10 min folijā ietin un patur.

Dažreiz sanāk pa pirmo, citreiz ne visai.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

tas jā, galvenais uzreiz negriezt kā daži umņiki un tad brīnās ka gaļa sausa, jo visa sula iztek.

Link to comment
Share on other sites

3.11.2023. , 16:29, Luckystrike teica:

Tāpēc pašam jātaisa, jo veikalu burkās to sīpolu ir ļoti minimāli 😕 

Jūsu iedvesmots, šodien to izdarīju PXL_20231106_193202288_MP.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

3.11.2023. , 16:17, AndrisBB teica:

3455---All-Day-Veggie-Breakfast-With-Chi

Ko tie zaļie sūdi dara uz full engliš brekī škeiva?

 

Tupeņus gan prasās vairāk hash-brown agregātstāvoklī. Vienreiz biju biznestripā uz Londonu un tur hotelī bija all-you-can-eat angliskā brokastiņa. Pēc tam gandrīz Samsunga birojā apvēmos, cik piebāzu seju.

 

Ārpus tā gan es neesmu baigajā sajūsmā par britu virtuvi. Bet nu - visas Eiropas zemnieku virtuves nav nekas mega garšīgs. Mūsu pašu pelēkajos zirņos pat pamatīgs speķīts ar sīpīti nespēj nomākt to dzimtbūšanas piegaršu. Un jo vairāk uz ziemeļiem, jo vairāk tā virtuve ir utilitāra un mazāk hedoniska.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Tā modernā britu virtuve. Bet jā - laba čipsuzivs ir super. LV zivju letē foršu taisa. Mīkla ir aliņu un zivs tāda, ko ar lūpām var plūkt nost.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl apple cramble vai kā tā sajauktā ābol kūka saucas...es to 1l vaniļas mērci atvedu..brīnums neatņēma rokas bagāžā...Spilvai nav tāda.. vēl reizēm tam fish čips klāt dod zaļos zirņus veselus,reizem biezenī..bet jā-galvenais lai menca svaiga....un friška laba...šis man 1 pret viena kā:

..lasis friška; Steiks frišks; Mīdijas friška...viss labs

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Oi, pļa, man sanāca feileris. Pagājušās nedēļas nogalē jaunā paaudze bija atbraukuši. Pirmdien no rīta sieva dod man kaut kādu desas šķēlīti. Pakožļāju, saprotu, ka vecas zeķes, spļauju ārā un tā arī pasaku. Nolemjam, ka tā desa kā radīta musurņikam. Izrādās kaut kāda sevišķa to ļi spāņu, to ļi franču, to ļi... karoče delikatese.🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , AndrisBB teica:

ēdienu - Tikka Masala

Indiešu ēdieni te daudziem garšo. Tam ir vēsture arī tomēr. 

Personīgi , garšo. Bet dāmai rauj uz augšu no karija smakas, tā kā izpaliek 🥲

 

Link to comment
Share on other sites

Tikka Masala man arī baisi garšo visos izpildījumos. Hoķ bez vistas un ar tiem pašiem zirņiem vai lēcām, ja galīgi švaki. Uzmauc rīsiem virsū un sukā iekšā. Tādā gadījumā jau ķīniešu virtuve arī sanāk zināmā mērā angļu...

 

Es principā esmu baigi bēdīgs par to, ka LV īsti nav normāli zemcenu indiešu vai maksikāņu bistro. Tipa kā kebabnīcas. Vārās milzu katls ar jāvalu un katram uzlej rīsiem pāri vienu vai otru variantu. Bet nu - latviešs diezgan konservatīvs paikas jomā, dajoš karbonādīti ar karčām un kāpostu salātiem. Savulaik Alfā, kad bija Pipars fūd-kortā, tad varēja redzēt, ka 80% publikas iet tur un uz pārējiem mūdžiem tikai kaut kādi čuģiki. Tagad laikam lidiņš to pašu publiku nosmeļ, kaut tur ir nejēgā dārgi un bieži vien bēdīgi kvalitātes ziņā (it īpaši ja atceries lidiņu ziedu laikos).

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau zinātnieki vēl strīdās cik tā Tikka Masala indiešu un cik britu.

Taisnība droši vien kautkur pa vidam, ka Skotijā izdomāts ēdiens, iedvesmojoties no indiešu virtuves.

 

Droši vien ka ārpus UK tu viņu indiešu restorānos neatradīsi, jo nav jau indiešu ēdiens.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Es jau saprotu, ka gurmāniem vajag visu pēc feņ-šui (vismaz 49.99 par burciņu) , bet Lidlā ir parādījusies brīnišķīga asā mērce "el tequito sauce salsa".

Vienīgi (kā jau esmu iepriekš izteicies) vajag nogalināt marketologus ar visām ģimenēm līdz pēdējam indivīdam. Nu kāda hera pēc tai mērcei katru reizi jāstāv citā veikala galā?!!!

 

edit: karijs ir sūc! 😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Savulaik švāgeriene, atbraucot no Austrālijas, atveda dāvanā burciņu "Vegemite". Iegaršojās kā piedeva uz sviestmaizes. Ja gadās būt UK, vienmēr nopērku. Latvijā neesmu manījis. Iekš "Sky" ir gadījies nopirkt britu variantu - "Marmite".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Nu kāda hera pēc tai mērcei katru reizi jāstāv citā veikala galā?!!!

Veikals jauns, noteikti testē, kā novietojums ietekmē pārdošanu. Tā ir baisā zinātne, kā un kur ko likt, lai cilvēki labāk pērk.

 

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

jo nav jau indiešu ēdiens.

Indiešiem ir visas kormas, kariji un citi trad. sautējumi. Bet nu tanī galā katram ciemam savs veids, kā vistas šrapneļus sataisīt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Yeah, tikka tas pats šašlons vien ir. Vienreiz esmu taisījis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Viņu reklāmas vien ir to vērtas.

Uzraksts "vegan spread" vien ko ir vērts. 😁

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Love it or hate it.

or pohuj.😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J teica:

no Austrālijas, atveda dāvanā burciņu "Vegemite".

Nu kāda kuram gaume. Man arī paziņa ciemojās pie radiem ķengurzemē un atveda "Vegemite" - nu galīgi ne manām garšas kārpiņām, dažas reizes pamēģināju un utilizēju. It kā jau pamatā alus rauga ekstrakts (un alus man garšo), bet šī smēre gan ne.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

Tā ir baisā zinātne, kā un kur ko likt, lai cilvēki labāk pērk.

Ja maxxxima reizi piecos gados visu pārkārto na#uj otrādāk,  tad es vairs nezinu kur kas stāv -> pērku mazāk. 

pirms 3 stundām , RudeWolf teica:

LV īsti nav normāli zemcenu indiešu vai maksikāņu bistro

Tallinas iela laikam vēl agonē

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...