Jump to content

Hamas un Izraēla


Racer
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)

Nē, nav tā. Lemuru prasības vienmēr ir bijušas pofig. Bet kaut kas ir mainījies globāli. Un Izraēla to redz.

 

p.s. liberāltolerastu līdzskrējēji, protams, domās, ka mazie lemurēni Gazā kādu interesē.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pasaulē kaut kas ir mainījies. Citā laikā Izraēla jau sen būtu pakļāvusies spiedienam un sākusi "miera procesu". Tagad no rietumiem vairs "nebaidās" ne austrumi ne Izraēla. Interesanti. Jāiet pēc popkorna.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Izraēla pašreiz sāk šaut pār strīpu.

Zinu, ka tev pašlaik orgasms, bet šauj pār strīpai jau. Vērosim.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Zinu, ka tev pašlaik orgasms

Esmu ievērojis, ka esi mazohists 🤣. Vērosim. Nav jau teikts, ka veselais saprāts uzvarēs.

 

p.s. teroristu tāpat kā tarakānu vieglāk un ērtāk nospiest, kamēr šis ir maziņš.

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Izraēla pašreiz sāk šaut pār strīpu.

Var konkrētāk? Tieši ko?

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
  • 1 month later...
Jurkins

Izraēla 100% rezultatīvi iemaukusi ar gaiss-zeme raķeti no F-35I pa ēku pārdesmit metru attālumā no Irānas vēstniecības Damaskā. Hmm... laikam jau F-35 krievu radari neredz.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pļa... un Izraēla grib nožēlojamo aldžaziru aizvērt. Visai progresīvajai un empātiskajai demokrātiskajai cilvēcei sāk izpausties dedzinoša sajūta ānusā. Ko nu?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jurkins
(labots)

image.png.dc5df08410c2ef8cd4ccf977d2610606.png

 

Popkorns ir sagatavots?

 

edit: (pārbaudīt nevaru) It kā esot sācies... palaisti "šahedi". Pēc "noteikumiem" nākamajām jābūt spārnotajām un pēc tam balistikai. Lai viss nonāktu pie mērķiem reizē.

 

edit: parādās video ar "šahediem", kuri lido pāri Irākai.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Runā, ka amurikāņu tankeris esot virs Irākas biku papists.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu kādas prognozes? Izraēla uzdos arābiem ar kodolu? Es esmu par.

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

žiriks esot pratis zīlēt

Starp citu, jā... šitas ir kaut kāds fenomens. Gribētos teikt, ka viņš vienkārši izteica tik daudz dažādas prognozes, ka jebkurai notikumu attīstībai var piemeklēt pareizo. HVZ, vai tā ir. Bet nu pilnīgi viennozīmīgi - Žiriks spēlēja klauna lomu, bet intelekts viņam bija ... kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu vo! Viss pēc rokasgrāmatas. Irāna esot balisiku palaidusi.

Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Izraēla uzdos arābiem ar kodolu? Es esmu par.

Esmu pret, jo tad krieviem pret Ukrainu arī rokas tiks atsaistītas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, ggg97 teica:

krieviem pret Ukrainu arī rokas tiks atsaistītas.

Tu tiešām domā, ka putins ir stulbs? Tad man Tevis žēl.

Link to comment
Share on other sites

ggg97

Civilo GPS virs Izraēlas laikam slēgs laukā.

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

putins ir stulbs?

Bez puķika ir arī uzbudunāts pončiks

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 14 minūtēm , ggg97 teica:

Bez puķika ir arī uzbudunāts pončiks

Vissliktākais, ko var izdarīt, ir iztēloties savu ienaidnieku par idiotu. 😉 Tad esi nolemts.

 

Viselegantākais (nezinātniskā fantastika) gājiens būtu ar REBiem novirzīt Irānas raķetes uz laimīgo palestīniešu pūļiem. Tas taču ir tik fantastiski - pa taisno pie allāha.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

iztēloties savu ienaidnieku par idiotu.

Ne kad jau nevar zināt, ko ienaidnieks šovakar ir apēdis un iedzēris. Bet sapnis par to, ka kebabus varēs izsvilināt ar atomu ir naivs. kebabu ir ļoti ļoti daudz, un izkaisīti plašā teritorijā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Atoms sen vairs nav tāds kāds bija Hirosimā. Tāpēc es esmu par atomu.

 

Bet vispār kaut kāds sirreālisms. 🤣 Murgs. Kā realitātes šovs.
Kad NATO bombardēja Dienvidslāviju un debīla žurnāliste tiešajā ēterā no Aviano bāzes žoga bazūnēja, ka F-16 esot pacēlušies, es teicu, ka to stulbo peteni vajag eitanazēt ar 5.45 un kremēt. Kopā ar visu filmēšanas grupu un CNN personālu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 43 minūtēm , Jurkins teica:

Viss pēc rokasgrāmatas. Irāna esot balisiku palaidusi.

Velns, nevar šonakt iet gulēt, ka nepalaiž garām ko svarīgu. Izraēlai gan jau ir ar ko atbildēt un Baidens arī pārtraucis atpūtu un atgriezies uz ārkārtas sēdi, var sākties liela jautrība.  

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Droši var iet gulēt. Nekas īpašs nebūs. Rietumos vairs nav politiķu, kuri būtu spējīgi pieņemt lēmumus. Visi Baideni pārtrauca atpūtu, lai mēģinātu problēmu pabāzt dziļāk zem spilvena.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tikko Izraēlā sirēnas - tātad raķetes jau pie robežas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Jau piedalās USA, UK, Francijas un šķiet pat kādas arābu valsts aviācija, jautājums kas būs tālāk, kā Izraēla atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Rietumos vairs nav politiķu, kuri būtu spējīgi pieņemt lēmumus. Visi Baideni pārtrauca atpūtu, lai mēģinātu problēmu pabāzt dziļāk zem spilvena.

 

Kādu lēmumu? Rietumi danco uz sarkanas līnijas kas ir assa kā naža mala.

 

Tajā konfliktā nav neviena labiņā vai nevainīgā. un neviens nevar atļauties tagad sākt masīvu karu pret Irānu kas uzrīkos tādu muslimu pavasari visscaur eiropai ka asinis tiks lietas uz katra stūra lielpilsētās.

Dziļi šaubos ka jeņķi varētu tagad ekonomiski pavilkt pilnu invāziju pret Irānu un citām arābu valstīm kamēr eiropa meģinās apturēt civilo terror karu iekš savienības.

 

nav ne morāla ne ekonomiska pamatojuma aizstāvēt Izraēlu kas ir caur psiholoģisku "The Victim-Offender Overlap" palikusi par Nazistu līmeņa etnisko valsti kura dara genocīdu un noziegumus pret cilvēci azarta pēc ar katru iespēju ko tie var.

 

Bet ja tik ļoti vēlies ej droši uz Izraēlu un piesakies to aizstāvēt, tevi neviens netur aiz ķēdes.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

jacobs
pirms 2 stundām , Laxe teica:

neviens nevar atļauties tagad sākt masīvu karu pret Irānu kas uzrīkos tādu muslimu pavasari visscaur eiropai

Cik pazīstami draudi? 😏Tā savulaik Sadams un pārējie čebureku vadoņi kliedza, ja kāds viņus tikai aiztiks, tad Rietumi tiks iznīcināti to pašu mājās...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 18 minūtēm , jacobs teica:

Sadams un pārējie čebureku vadoņi kliedza, ja kāds viņus tikai aiztiks, tad Rietumi tiks iznīcināti to pašu mājās...

Viņi jau neteica ka uzreiz. Pakāpeniski tā arī notiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

''Pakāpeniski'' tas var notikt tikai pateicoties Rietumu bezgalīgajam stulbumam, ne mērķētai čebureku atbildei, dodot mājas visiem pasaules ''saules brāļiem'', t.s. darbaspēkam. Un tas apstāsies tikai tad, kad vecā pasaule būs pārvērsta par tādu pašu sūdu bedri no kuras tie brāļi atnākuši. Lūk, var paskatīties uz DĀR ''progresu'' pārņemot varu melnajiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Racer

Štrunts par Huseinu, man domāt, ka pagrieziena punkts sākās ar Kadaafi piebeigšanu. Par melnajiem piekrītu un tas ir saistīti.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Visu laiku progresīvo rietumu attieksmi pret visiem dvieļgalvainajiem un citiem hominīdiem varētu raksturot apmēram tā - tev ir iemeties vēzis, bet tu viņu lolo, uzmundrini "audz, audz, vēzīt", vēl izvēlies speciālu diētu, lai netraucētu šim attīstīties un kā velns no krusta bēdz no medicīniskas (ķirurģiskas) iejaukšanās.

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Štrunts par Huseinu, man domāt, ka pagrieziena punkts sākās ar Kadaafi piebeigšanu.

Nē. Es pat nebūtu pārliecināts, ka tas sākās ar Huseinu.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Vispār jau vēzis mums ir blakus kaimiņos. Daudz lielāks vēzis un tieši rietumu to vēzi baroja ļoti ļoti 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Zin... teica:

Daudz lielāks vēzis un tieši rietumu to vēzi baroja ļoti ļoti 

???

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Zin..., Tavs profils uzlauzts?🤣 

Atceros, kad es pirms 2 gadiem apmēram (vai pat vēl senāk, slinkums sērčot) teicu, ka rietumi izaudzināja un izbaroja krieviju (man prieks, ka ar mazo burtu😉) tādu, kāda tā ir, te sacēlās tāda vētra, ka maz neliekas. Un rietumi vēl aizvien turpina barot krieviju, atsaucoties uz biznesa nepieciešamībām. 😉

Link to comment
Share on other sites

M@R$$

Izskatās ka Irāna dalēkāsies, un tad ASV&sabiedrotie veiks teritorijas "attīrīšanu".

Varbūt jau sen bij laiks?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak visi jau 2 nedēļas gaidīja kāda būs Irānas atbilde, un neatbildēt Irāna nevarēja.

 

Jau nedēļu ieporiekš ASV reportēja ka tas būs dronu/rakēšu uzbrukums.

ASV un pārējie jau esot brīdināti pa kurieni šaus, cikos un cik daudz jau laicīgi. Domājams ka arī dronu/raķešu daudzums izvēlēts bij tāds, lai ASV/UK viņas pa ceļam varētu apšaut bez problēmām.

 

Eskalācija tur nevienam izņemot Izraēlu tagad nav vajadzīga. Paši irāņi brīdina, ka uz Sīrijas uzbrukumu ir atbildēts, lieta aizvērta un lai ASV tur nebāž degunu.

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Irāna viss ticamāk arī pabrīdināja lielvaras par uzbrukumu un kad precīzi tas notiks, to pašu darija pirms pāris gadiem arī.

 

Righteous+elegant+last_543d84_11498078.j

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak zīņās raktīja, ka Turki esot informēti un amerikāņi esot brīdinājuši ka tam uzbrukumam jābūt 'noteiktos rāmjos',

 

Iran informed Turkey in advance of its operation against Israel - source

Iran informed Turkey in advance of its planned operation against Israel, a Turkish diplomatic source has told Reuters.

The source also said that the US conveyed to Iran via Ankara that its operation must be “within certain limits”.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jacobs teica:

Cik pazīstami draudi? 😏Tā savulaik Sadams un pārējie čebureku vadoņi kliedza, ja kāds viņus tikai aiztiks, tad Rietumi tiks iznīcināti to pašu mājās...

 

Katliņš jau putojās un vāks danco Eiropas putrā ko savārija jeņķi un krievi ar visiem Musliku Pavasariem.

Ir laika jautājums kad piens plūdīs sarkans pa Eiropas ielām.

 

Ir dumji to noliegt vai ignorēt.

 

Ar Eirikiem un pabalstiem arī viņus ilgi nevar uzturēt vairs tik viegli.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 49 minūtēm , Laxe teica:

Ir dumji to noliegt vai ignorēt.

Nuu, ja tiem galvās tāds pats haoss, kā tavā mājo😀, tad jau kaut ko atkal padedzinās, pademolēs, palaupīs, kādu ar kinžalu pabakstīs sava ''trakā dieva'' vārdā?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Viens rasists mazāk :)  Visai gudrs veids kā tikt atbrīvoties no okupantiem.

 

Pret Krieviem arī būtu efektīvs.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...