Jump to content

Hamas un Izraēla


Racer
 Share

Recommended Posts

Jurkins
pirms 6 stundām , jacobs teica:

visapkārt būtu tikai viena pakaļa?

Tur arī ir pakaļa. Apzeltīta pakaļa. Un visi "lielie spēlētāji" sacenšas, kurš elegantāk to pakaļu izlaizīs.

Link to comment
Share on other sites

Aigars
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Nu tad kāpēc?

Droši vien darbojas princips, ka "mana ienaidnieka ienaidnieks ir draugs". Tāpēc, ka viņi ir mūsu ienaidnieka draugi, tad nevar būt mūsu draugi. Šeit Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Bet tieši palestīnieši Andrim ir ārkārtīgi topā. Nu tad kāpēc?

Nevienu konfliktu, okupāciju vai genocīdu neatbalsta.

Tikai kuru vēl aktuālo konfliktu UK un galvenie sabiedrotie atbalsta? Nevienu. Kurā vietā sūta karakuģus, lai piesegtu uzbrucēju?

Tik kautkā nepārtraukti 'piesedz' izraēļu pakaļas.

Par ieroču piegādēm Saūdiem ar visulaiku cepas.

 

Jo vairāk US iesaistās izraēļu aizsardzībā, jo vairāk tiek ievilkta konfliktā. Pagaidām UK ir vairāk neitrāla vai palestīņu pusē, bet kā tas vienmēr notiek, tad US pamanās visos savos konfliktos ievilkt arī UK.

 

Un ko palestīņiem darīt? Noskatīties kā Izraēla lēnām un sistemātiski viņus izspiež no Ritumu Krasta?

Loģiski ka viņi spridzina visu ko var uzspridzināt. Jo vairāk viņus tur izspiež, jo vairāk visādi Hamas un citi zvēri, ko ta citu viņiem darīt? Nemaz nerunājot par Gazu ar izraēļu blokādi, kur vispār nekādas nākotnes nav. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

@AndrisBBa tu paņem dažus tos bēgļu čurkas savās mājās, rādi piemēru. skatos, lokāciju ar esi nomainījis uz kaut kādu ģerevņu Welsā, nebiji, gadījumā, Bristolē? palika par tumšu tur, vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 57 minūtēm , AndrisBB teica:

Un ko palestīņiem darīt?

Nu jau vairs neko. Viņi nakuj nav vajadzīgi pat saviem ticības brāļiem. Da viņiem 80 gadi bija savu valsti būvēt.

Pirms 59 minūtēm , AndrisBB teica:

Nemaz nerunājot par Gazu ar izraēļu blokādi

Kādu blokādi. 😁 Viņiem pat ūdens no Izraēlas nāca.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nekur jau viņi tāpat nepazudīs. pusmiljons gazā, 2 miljoni Rietumu Krastā, vēl 2 miljoni pašā Izraēlā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Viņi visi tur ir tādi pūkainīši 😁:

image.png.b0ca407cafead6246a8bdd2412f84780.png

 

Un neko! A bet, ja Izraēla (da jebkura cita valsts) uzrīkotu mācības ar "mierīgo iedzīvotāju nolaupīšanu", pirmais aizrītos tas ANO puspērtiķis. 😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Nu tad pēc tavas loģikas visiem ukraiņiem uz Ungāriju jāpārvācas?

Vai pēc @AlCohol loģikas man jāuzņem pāris ukraiņi ciemos. Jeb man kāds jāuzņem tapēc ka ebrejiem sagribējies sagrābt vairāk teritoriju. 

Labots - AndrisBB
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tad pēc tavas loģikas visiem ukraiņiem uz Ungāriju jāpārvācas?

Tev loģikas vispār nav 😁.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tu taču saki, kaimiņi negrib uzņemt. Kapēc viņiem kautkas būtu jāuzņem tapēc ka izraēļiem gribas vairāk teritoriju?

Kapēc viņiem vispār kautkur jāiet?

Tas tas pats kas Donbasā, krievi pasludina ka tā ir viņu teritorija, ukraiņi var kratīties kur grib (tāpat viņiem tur nekādas dzīves nebūs)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Ar uzsvaru, ka nevis negrib uzņemt, bet vispār bēg kā velns no krusta. Ja ukraiņu bēgļus kaimiņvalstis uzņēma, tad Ēģipte aiztaisīja robežu ciet. Mini trīs reizes kāpēc.

A bet varēja, piemēram, mierīgos iedzīvotājus (pļa, vai tādi tur ir?) ielaist, atļaut Izraēlai tikt galā ar hamasu un tad viņi varētu atgriezties un visa pasaule viņiem palīdzētu būvēt plaukstošu :haha::haha::haha:palestīniešu valsti. Pļaa, cik tas smieklīgi izklausās.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un tu zini visus iemeslus kapēc viņi nebrib uzņemt pus miljonu cilvēku? Pirmāmkārtās kapēc viņiem tas tas būtu jādara? Tikpat labi arī indieši negrib uzņemt. Otrāmkārtām vai viņi maz to var atļauties. Trešāmkārtām ja viņi pametīs Gazu, tad tā būs vienkārši atdota teritorija. 

Nākmais rindā būs RietumKrasts, iespiedīs vienā stūrī visus kā Gazā, tad pateiks lai kautkur pārvācas. Loģiski ka neviens to nedarīs.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu tad lai iet bojā Gazā.

Just now, AndrisBB teica:

Un tu zini visus iemeslus kapēc viņi nebrib uzņemt pus miljonu cilvēku?

A visus nevajag. Pietiek ar vienu - painteresējies, kas notika Jordānijā un kā nācās jordāniešiem palestīniešus ar tankiem mīcīt.😁

Link to comment
Share on other sites

Insekc

Ar teroristu kaimiņos nevar sadzīvot, kamēr tas neatsakās no sava galvenā (un vienīgā) mērķa iznīcināt kaimiņu. Nešķiet, ka Hamas to grasās darīt. Izraēļiem ir 2 iespējas: padoties teroristiem vai cīnīties un iznīcināt.  Varbūt biedrs  AndrisBB redz kādu 3. variantu?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Nākmais rindā būs RietumKrasts

Un Tu tomēr neatbildēji, kāpēc Tevi tā aizkustina tieši palestīniešu liktenis. Reku tikko Turcija kurdus bombardēja. Un viņiem vispār savu valsti neviens negrib dot, lai gan viņu ir 10x vairāk kā palestīniešu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 3 minūtēm , Insekc teica:

Ar teroristu kaimiņos nevar sadzīvot, kamēr tas neatsakās no sava galvenā (un vienīgā) mērķa iznīcināt kaimiņu.

Teroristi šinī gadījumā ir no Izraēlas skatu punkta, no Palestīniešu skatu puses viņi cīnās par savu teritoriju.

Katara tak mēģina tagad sarunāt pamieru, izskatās ka uz mēnesi būšot miers.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Reku tikko Turcija kurdus bombardēja.

Un tur piedalās UK? Vai to atbalsta?

Tieši tas arī ir viens no iemesliem kapēc turkiem tik grūti iet ar UK/US ieroču iegādi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Izraēļiem tikmēr piegādā.

Just now, Jurkins teica:

A pričom te UK?

Es dzīvoju UK.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 Āāā... Skaidrs. UK valdošā reliģija ir mīlēt palestīniešus. Nu es nezināju.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 23 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tad pēc tavas loģikas visiem ukraiņiem uz Ungāriju jāpārvācas?

Vai pēc @AlCohol loģikas man jāuzņem pāris ukraiņi ciemos. Jeb man kāds jāuzņem tapēc ka ebrejiem sagribējies sagrābt vairāk teritoriju. 

Ukrainas pilsoņus nē, paņem palestīniešu čurkas, tie tak daudz tev tur blakus tagad. kurš šo visu uzsāka ar masveida uzbrukumiem rudenī?

Link to comment
Share on other sites

Insekc
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Teroristi šinī gadījumā ir no Izraēlas skatu punkta,

No kāda skatu punkta civiliedzīvotāju slepkavas un izvarotāji, ķīlnieku sagrābēji nav TERORISTI? Izraēļi ar nav balti un pūkaini, BET kaut kā nedzird, ka šie uzbruktu tieši civilajiem. Ja teroristi slēpjas slimnīcās un tuneļi zem skolām, tad kā "humāni" dabūt slepkavas pie tiesas? 

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Teroristi manā izpratnē ir tie, kas mierīgos iedzīvotājus izmanto kā dzīvo aizsegu. Šajā gadījuma viņi izmanto savējos.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

 Āāā... Skaidrs. UK valdošā reliģija ir mīlēt palestīniešus. Nu es nezināju.

UK vadošā reliģija ir neiesaistīties konfliktos, no kuriem pašiem jēgas nekādas. Kāds labums UK no tā ka Izraēla pārņems Gazu? Toties potenciālais kaitējums liels. Var tikt ievilkta konfliktā, var sākties kārtējais reģionālais konflikts, attiecīgi iepriekšējās gāzes/naftas/apkures lielās cenas liksies sīkums utt. Ieguvums kāds? Nekāds. 

Pirms 3 minūtēm , Insekc teica:

No kāda skatu punkta civiliedzīvotāju slepkavas un izvarotāji, ķīlnieku sagrābēji nav TERORISTI?

Viņi jau paši vairo tos teroristus. Attiecīgi izbauda sekas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Pag, mēs te ne par UK, mēs par Tevi konkrēti.😁 Kāpēc Tu tā pārdzīvo par palestīniešiem, bet par nogalinātajiem Jemenas bērniem pofig?

 

Tiešām nesaproti, ka tas konflikts tur ir no 194... kurā tur gada. Un viena puse konsekventi visu šo laiku būvē savu valsti, bet otra tikpat konsekventi kopā ar saviem ticības brāļiem cenšas iznīcināt pirmo un stulbā demokrātiskā pasaule viņus visus šos gadus uztur. Un Tu nesaproti, ka konflikts , kurš tiek paslaucīts pagultē, nākamreiz izlien ārā vēl spēcīgāks. Šoreiz izskatās, ka Izraēla to ir sapratusi, bet varbūt viņi daudz labāk saprot to, ka nākamās iespējas var nebūt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Du dumjš esi vai kā? Tev 15 reizes jau izskaidroja.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nē, Tu neesi ne 15 reize, ne pat 1 izskaidrojis, kāpēc Tev sāp tieši par palestīniešiem, bet par citiem nē.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es tev saku, es dzīvoju UK, tas kaitē UK interesēm attiecīgi arī man.

Kāda mārutka pēc man jāatbalsta Izraēla, ja tas kaitē manām interesēm?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Viņi jau paši vairo tos teroristus.

Vot te piekrītu. Vajadzēja robežas ar Gazas anklāvu aizvērt jau pirms n gadiem, nedod uz tureini ne ūdeni, ne pārtiku, ne medikamentus, ne laist pāri humānās kravas, ne ļaut tiem ... strādāt Izraēlā. Un ar rietumkrastu tāpat.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bet tad lai arī jūru neblokē, ganjau izdomās kā atvest ūdeni un medikamentus.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

ja tas kaitē manām interesēm

👍 Vot tagad atbildēji. Kā izrādās nemaz neesi empātiskais tolerasts. Tas, ka Jemenā nogalina daudzreiz vairāk ir pofig, jo vienkārši nekaitē Tavām interesēm. 🤣

 

raķetes no Irānas

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

ganjau izdomās kā atvest ūdeni un medikamentus

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bet loģiski, nepārtraukti lienot Rietum Krastā viņi tikai provocē vairāk un vairāk. Skaidrs ka palestīnieši tik viegli nepadosies.

Kapēc man jācies dēļ tā ka Izraēla grib sev tās teritorijas?

Skaidrs ka pasaulē pastāv arī kautkāda plus/mīnus kārtība. Pasaule tak redz, ka ja izraēļiem atļauj nodarboties ar visādām cūcībām, kapēc to nevar turki, nepālieši vai nigērtieši, vai galu galā krievi.

 

Link to comment
Share on other sites

Racer

Andris un Jurkin, informēju - jūsu privātā sarakste nejauši nonākusi boot forumā. Atstāt vai dzēst? 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Manispēc dzēs kaut visu topiku, būs miers uz pus stundu 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

AndrisBB retorikā vērojama zināma divkosība, ja salīdzina attieksmes pret šo konfliktu un Stambulas konvenciju.

Kas tie tādi par pieklājīgā liberālā sarunā nelietojamiem vārdiem, kā, piemēram,

Pirms 48 minūtēm , AndrisBB teica:

viņi tikai provocē vairāk un vairāk.

 

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Viņi jau paši vairo tos teroristus

 

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Loģiski ka viņi spridzina visu ko var uzspridzināt. Jo vairāk viņus tur izspiež, jo vairāk visādi Hamas un citi zvēri, ko ta citu viņiem darīt?

Pamainam tekstu un attiecinām uz Stambulas konvenciju un konfliktiem starp sievietēm un vīriešiem un šāda retorika izraisītu skandālu!

 

Viņas pašas provocē viņus un ko tad viņiem darīt?!

Tā taču nevar!

Te vēl jāpiebilst, ka politiski šī ideoloģija attiecas uz Progresīvo uzskatiem!

https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/433528-progresivo-jauniete-marta-bogustova-auro-mitina-pret-izraelu-brisele-vinkelis-taja-esot-nokluvis-nejausi

 

Ja jau taisnība un objektivitāte, tad pieņemsim un sapratīsim, ka gan sadzīvē, gan politikā reizēm konfliktā iesaistītās puses un īstie puppet masters leļļu meistari nevairās izaicināt, provocēt un manipulēt, izmantot situācijas, konfliktus un cilvēkus, lai panāktu kādus savus vairāk vai mazāk skaidrus mērķus.

 

https://twitter.com/jautaa_veel/status/1654915736920371205

https://vs.lv/raksts/sabiedriba/2023/10/27/progresiva-bogustova-belgija-proteste-pret-izraelu

 

Labots - Raimonds1
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

Andrisam, ka tik pašam tie mellie nebāžas virsū. labāk žīds kaimiņos, nevis čurka.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 37 minūtēm , AlCohol teica:

Andrisam, ka tik pašam tie mellie nebāžas virsū. labāk žīds kaimiņos, nevis čurka.

Kur loģika? Ja palestīniešiem jāpamet Gaza/RietumKrasts, tad tieši lielāka varbūtība ka viņi dzīvos kaimiņos. Kautkur jau būs jāiet.

 

Es tieši argumentēju, lai viņi dzīvo kur dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur loģika? Ja palestīniešiem jāpamet Gaza/RietumKrasts, tad tieši lielāka varbūtība ka viņi dzīvos kaimiņos. Kautkur jau būs jāiet.

 

Es tieši argumentēju, lai viņi dzīvo kur dzīvo.

kāda loģika?  7. oktobrī varēja dzert savu kazu pienu un nebliezt pa kaimiņiem. ja baigā vajadzība pēc jaunām mājām -> kur saule aust. pats tagad redzi, kas tavā ŪKejā notiek, mēs te mierīg pīpē un smejas par tavu galu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

It kā man nebūtu vienalga, kur viņi dzīvo (ka tik ne man kaimiņos). Vienkārši no malas skatoties, kā gadu desmitiem "lielo spēlētāju" savstarpējo spēlīšu vārdā konflikts tiek reizi pēc reizes paslaucīts zem tepiķa un katru reizi izlien ārā ar vēl lielāku burkšķi, mans viedoklis ir, ka Izraēlai nevajadzētu palaist garām izdevību to prusaku perēkli iznīcināt. Es tā darītu. Protams, var būt, ka jau ir par vēlu.

"Lielie spēlētāji" vispār taisa sūdus regulāri - Irānai bija dabisks ienaidnieks. Vajadzēja viņu novākt. Pie tam dēļ izdomāta iemesla. Sīrija bija diezgan laicīga valsts. Nu vajadzēja tur arī visu sasipt. Lai pēc tam varonīgi cīnītos ar islāma valsti un pa visurieni izsvaidītajiem Irānas prokšiem. Un tā var laikam turpināt bezgalīgi.

 

@Racer, nu žēl, ka mēs te biežāk tikai divi ar Andri tik diskutējam 😁.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...