Jump to content

Hamas un Izraēla


Racer
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Izraēlā vajag ieviest tādu pašu sitēmu kā bij Paragvajā, kur lai izskaustu kautkādu rasu kašķi, spaniardi drīkstēja precēties tikai ar vieteijiem, panākot ka laika gaitā visi iedzīvotāji ir mestizo. Tad nav vairs par ko kasīties. 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tad UKejā notiek?

pārvācies uz ģerevņu dēļ algas piegauguma, vai apnika visu nakti klausīties from river to sea?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Ģerevņā zaļas zāles vairāk, kalni tuvumā, nav nekur jābrauc lai ar velo līkumu izmestu. Plus cenas mājām Bristolē pieauga tik būtiski (pirms 10 gadiem nopirkta pa 180, tagad pārdevu pa 350k), ka pārdodot Bristoles māju, tikai pa pieaugumu Velsā varēja nopirkt daudz labāku un lielāku. Lielākoties no mājas strādājot nav nekādas starpības kur dzīvo. Plus Nav jau pilsēta nemaz tik maza - 50k, 5 -10 min attālumā Newporta - 150k. Pusstunda līdz Kārdifai (brūte strādā Kārdifā) un 40 min līdz Bristolei. Ideāli.

* Ja jau tik ļoti interesē kapēc  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

un kāda kūpināto atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Ja godīgi nekāda. Arī Bristoles guļamrajonā, kurā es pirmstam dzīvoju, redzēt kādu ne-balto bij retums. Velsas mazpilsētā? Tāpat kā visur, ir pa kādam, vairāk ķīnieši un citi aziāti. Vai man īpaši traucē? Nē. Pa reizei kādu var 'īsto' vietējo var sastapt (kas runā velsiski).

 Bristolē jau arī lielākā daudzveidība ir centrā un ap centru, lētākos rajonos. 

 

Ja jau interesē tik ļoti, kur kādas rases dzīvo, tad reku tev interaktīvā karte līdz pat katrai ielai.

Var sākt ar Austrumeiropas galvaspilsētu iekš UK - Bostonu (ja nu sadomā apmeklēt UK un justies kā mājās) :D kur 50% ir 'savējie', aka 'white other' (segvārds austrumeiropiešiem), izņemot Londonu, Kembridžu, Oxfordu (tie būs pārējie eiropieši)

 

https://www.ons.gov.uk/census/maps/choropleth/identity/ethnic-group/ethnic-group-tb-20b/white-other-white?oa=E00131965

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

paldies, nē, pietiek jau Rīgā ar pindosiem, par laimi, citur šie vel nevairojas.

 

kur muksi, kad tavā ģerevņā paliks tumšs?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Es takš tev teicu ka man netraucē. No kā man mukt? Nu mazliet savādāki cilvēki, ar savām dīvainībām, kas no tā?

Indieši un ķīnieši vēl vairāk, vai man no viņiem bail?

Ko viņi pārvērtīs mani par hinduistu?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
(labots)

tad iedod čerdaku, vai pagrabu kādai ģimenei, lai ir kur patverties. :) mošk vel piegādā kompozītmateriālus, kuri viņiem nepieciešami priekš ražošanas.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Īsti nesaprotu tavu domu gājienu, kapēc man kādam jādod kur patverties?

Pilnas ielas Bristolē ar bezpajumtniekiem, 99% balti, tāka citkrāsainie kautkā paši tiek galā.

 

Ja lielākā daļa tur nesaskata nekādu problēmu un nešķiro cilvēkus pa ādas krāsām, tad par ko tur runāt?

 

Taisies pārvākties uz Bristoli, ka tik ļoti satraucies kas tur dzīvo vai nedzīvo? 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

Īsti nesaprotu tavu domu gājienu, kapēc man kādam jādod kur patverties?

Pilnas ielas Bristolē ar bezpajumtniekiem, 99% balti, tāka citkrāsainie kautkā paši tiek galā.

 

Ja lielākā daļa tur nesaskata nekādu problēmu un nešķiro cilvēkus pa ādas krāsām, tad par ko tur runāt?

 

Taisies pārvākties uz Bristoli, ka tik ļoti satraucies kas tur dzīvo vai nedzīvo? 😂

daudz ko nesaproti, puis.

tik ļoti čurkas atbalsti, bet zem sava jumta nevēlies nevienu?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Ja godīgi nekāda. Arī Bristoles guļamrajonā, kurā es pirmstam dzīvoju

Tev vispār kaut kāda saikne/ interese par Latviju un tās problēmām un iespējamiem risinājumiem ir, vai skaties caur UK prizmu?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Viņš jau prasīja par Bristoli.

 

Nu rēķini, lielākā daļa dzīves un faktiski visa 'pieaugsī dzīve' nodzīvota pa UK. Skaidrs ka uz visu vairāk skatos caur UK prizmu. (Pirmdien būšu Rīgā)

Kāda Latvijā var būt problēma ar palestīnieši bēgļiem vai arābu migrantiem kopumā? Ja ir kādi, tad visdrīzāk tie skaitļi ir pilnībā nebūtiski.

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Tev vispār kaut kāda saikne/ interese par Latviju un tās problēmām un iespējamiem risinājumiem ir, vai skaties caur UK prizmu?

Laikam manā jokā tomēr bija daļa taisnības?

Tāpēc es nesaprotu, kāpēc mums latviešu forumā ir nonstopā jāklausas šis "ārzemnieka" muļķības...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kur ir rakstīts ka šis būtu ekskluzīvi tikai Latvijā dzīvojošo forums?

Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur ir rakstīts ka šis būtu ekskluzīvi tikai Latvijā dzīvojošo forums?

Tu vari vienkārši uz manu jautājumu atbildēt par Latviju?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Es taču tev atbildēju. (bet nu atkārtošos) Kā redzi man ir interese par visu, it īpaši problēmām un risinājumiem, ieskaitot Latviju. Pirmdien būšu Rīgā (uz radagabala dzimšanasdienu), rīt agri no rīta uz Briseli un tad uz Rīgu. Ja ļoti gribi, varu atvest šokolādi 😂

Uz visu skatos lielākoties caur UK prizmu. 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

ieskaitot Latviju.

Skaidrs, paldies par godīgo atbildi. Kosmopolīts. Ne labi, ne slikti, bet biedriem vismaz skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 8 stundām , Insekc teica:

Varbūt biedrs  AndrisBB redz kādu 3. variantu?

Ganjau beigās rezultāts būs tāds, ka Gaza būs 'norakstāma' un tāda divdaļīga Palestīna ar Izraēlu pa vidam nav 'praktiska'.

Pēc 'pārtraukuma' visi no Gazas tiks pārcelti uz Rietumu krastu un izmitināti apmetnēs, kuras ebreji tur sacēluši. Ebrejiem nāksies pamest Rietumu Krastu. Uzbūvēs vēl lielāku žogi starp abiem. Ne velti Kamerons runā par to Palestīnas atzīšanu unreiz pēc 'pārtraukuma'. 

 

Nu vai arī otrs varints, ka iestāsies tas solītais mēnesi ilgais 'pārtraukums', viss pierimsies, nekas nemainīsies un gaidīs līdz nākamajai reizei.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Kādu brīdi domāju, kā to labāk noformulēt. Tu esi viens rets vienā vietā līdējs @Andrisbb.

Piemeties UK izdevīgumam, fine, bet ko tad meklē šajā forumā, ja tā nopietni?

Link to comment
Share on other sites

Stasss
1 stundu atpakaļ, AVilks teica:

Ē vīri, ja no foruma izēdīsiet

Šķiet ka neviens jau netaisas izēst. Vnk katrs aizrādījums normālam, saprotošam cilvēkam strādā par iespēju izvērtēt savu darbību, sakāmo utt.

Andra gadījumā, diez vai katrā sadzīviskā, kā biedrs teica - pasaulīgā tēmā ar putām uz lūpām būtu jāizklāsta redzējums, kā tas izskatās no Bristoles skatpunkta. Galu galā, kādi 95% biedru mēs te esam "vietējie", kuriem ir pavisam cits redzējums uz lietām, kas skar, piemēram notikumus Ukrainā, Krievijā, dvieļa galvu zemē, un pašā mūsu Latvijā, jo redz, Andrīts, emigrants, visu zin labāk. Bet lasot Andrīti te brīžiem šķiet, ka mums visiem vajadzētu mainīt savu attieksmi pret šīm lietām.

P.S. Kā teica pats Paulu Raimonds..

"Es nevaru ciest, kad aizbraucēji stāsta un māca, kā dzīvot Latvijā."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tak normāli. Viņš ir aizbraucis uz bijušo impērijas sirdi un piezīdies līdz ūkai ar vēl tur mītošo impērisko romantismu. 🤣

Bet pasaule mainās. Jā, diemžēl. Man arī tas neiet pie dūšas, jo lai vai kā, bet tik labi, cik pašreiz, mēs nekad neesam dzīvojuši un varētu lieliski turpināt trallināt nost no Briseles saņemto piķīti, cīnīties pret globālo sasilšanu un visādu hobitu tiesībām u.t.t.

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, ir taču iespēja uzrakstīt savu, labāku, gudrāku un pamatotāku viedokli.

AndrisBB ar saviem apcerējumiem par dzīvi, politiku un industriju bagātina un papildina pieejamo informāciju par dzīvi Anglijā un to, kā tā veido un maina pasaules uzskatus.

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/akademiska-un-profesionala-literatura/kultura/latviesi-tur-latvijas-emigrantu-mobilitate-un-iesaknosanas-lielbritanija-21-gadsimtena-sakuma.html

te jau neko tādu neatradīsi.

 

Protams, ka viņš reizēm saraksta visu ko.

Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Galu galā, kādi 95% biedru mēs te esam "vietējie", kuriem ir pavisam cits redzējums uz lietām, kas skar, piemēram notikumus Ukrainā, Krievijā, dvieļa galvu zemē, un pašā mūsu Latvijā, jo redz, Andrīts, emigrants, visu zin labāk. Bet lasot Andrīti te brīžiem šķiet, ka mums visiem vajadzētu mainīt savu attieksmi pret šīm lietām.

Un tad uzrodas kāds "vietējais", kurš nedēļu pavadījis Itālijā un pie alus glāzes ar turienes vietējajiem apspriedis tēmas par un ap dzīvi. Un tad bootā ieraksta principā to pašu, ko "Andrītis" jau ne vienu vien reizi te minējis. Nu tiem 95% biedru milzu šoks, jo "Andrītim" neviens neticēja, bet "vietējais" atļāvies ierakstīt kaut ko, kas kardināli atšķiras no vietējos medijos lasāmā un 95% biedru prātā radītā viedokļa.

 

Neesmu manījis, ka biedrs @AndrisBB kaut kā būtu mēģinājis biedru @Stasss pārliecināt par to, ka biedram @Stasssbūtu jāmaina savu attieksmi pret vienu vai otru lietu.

 

pirms 11 stundām , Racer teica:

Kosmopolīts. Ne labi, ne slikti, bet biedriem vismaz skaidrs...

Vai tad tas nebija skaidrs jau pirms daudziem gadiem? :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
Pirms 19 minūtēm , binary teica:

Neesmu manījis, ka biedrs @AndrisBB kaut kā būtu mēģinājis biedru @Stasss pārliecināt par to, ka biedram @Stasssbūtu jāmaina savu attieksmi pret vienu vai otru lietu.

Nuuu, tu arī ar savām tehniskajām, bieži stipri pārspīlētajām izvirtībām, biedru pārliecību par vajadzību baigi neietekmē, bet tomēr iespaidu un vielu pārdomām atstāj..😀

 

Lab, piekāst.. atkal aizgāja, a tu, a tu..😀

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Mīlēt nemīl , bet savstarpēja cieņa vēl nevienam nav kaitējusi .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 20 stundām , Racer teica:

Skaidrs, paldies par godīgo atbildi. Kosmopolīts. Ne labi, ne slikti, bet biedriem vismaz skaidrs...

Ubi bene, ibi patria - ja saņemtu šekeļus par programmēšanu , varbūt meldiņu citās notīs dzirdētu .

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 5 stundām , Zin... teica:

saskatīt ko domā Rietumeiropietis vidējais un izdarīt secinājumus

😁 secinājumi jau sen ir izdarīti. Tik sūtīgi, ka Andris neko nevar sabojāt. 😉

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

nevajag būt korķim katrai pudelei, kuru redz. tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Vienreiz skatījos Solonina interviju ar vienu izraēļu atvaļinātu augsta ranga policistu. Abi dzimuši PSRS, viens sen jau bija emigrējis uz Izraēlu. Soloņins kas dzīvojis PSRS un Krievijā, Igaunijā, Ukrainā bija krietni radikālāk noskaņots pret palestīniešiem. Man kā PSRS un postpadomju Latvijā dzīvojošam, Solonina viedoklis likās loģiskāks.

Link to comment
Share on other sites

Racer
4.02.2024. , 11:49, binary teica:

Un tad uzrodas kāds "vietējais", kurš nedēļu pavadījis Itālijā un pie alus glāzes ar turienes vietējajiem apspriedis tēmas par un ap dzīvi. Un tad bootā ieraksta principā to pašu, ko "Andrītis" jau ne vienu vien reizi te minējis. Nu tiem 95% biedru milzu šoks, jo "Andrītim" neviens neticēja, bet "vietējais" atļāvies ierakstīt kaut ko, kas kardināli atšķiras no vietējos medijos lasāmā un 95% biedru prātā radītā viedokļa.

Kritika pieņemta. Man domāt, ka samērā perversi pavērsi domu gājienu ar svaru "vietējiem" un "nevietējiem". Kaut kāds svars jau ir dažādiem foruma biedriem, bet Tu saliki visu kopā. Man bieži galīgi neimponē @AndrisBB skatījums uz dzīvi un to jau publiski esmu paudis, bet par to kā ārpus Latvijas cilvēki skatās uz lietām, skatījums ir līdzīgs. Mani jau besī paša Andra skatījums, bet var besīties/nebesīties un vienkārši pieņemt. ;)  Ja viņš kaut kādā mērā aģitētu uz ko pretvalstistisku, tad tas būtu cits jautājums, bet vispār tās diskusijas par kāda esamību dēļ forumā ir muļķīgas.

 

P.S. Esmu gana tehniski jomā, kuru pārzinu PM palīdzējis biedriem ar kuriem kasos par vispārējām lietām te. Ar visu manu kašķi, Andris nesen man PM palīdzēja ar IPTV arhīva linku skriptiem - viņam tas bij garlaicīgi, bet iedeva virzienu kur rakt. Tātad - ņemamies par vispārējām tēmām, bet neaizmirstam, ka šis ir tehnisks forums un pļāpas par politiku utt. ir pakārtotas. ;) 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
pirms 8 stundām , Racer teica:

Kritika pieņemta.

Nu vispār jau es tevi nekritizēju :D

Drīzāk vērsu uzmanību uz to, ka, dzīvojot ekskluzīvi "vietējās sabiedrības viedokļa un vietējo mediju burbulī", priekšstats par vienu vai otru lietu var veidoties diezgan sakropļots, un tas galīgi nav tas, ko būtu jāslavē un/vai jāveicina. Un tā nebija atbilde uz tavu komentāru :)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 8 stundām , Racer teica:

neaizmirstam, ka šis ir tehnisks forums un pļāpas par politiku utt. ir pakārtotas

Šitam kursam pieturoties, forums aizies turpat kur visi pārējie 2000o gadu forumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Visu cieņu Netanjahu kungam. Lai gan viņam ir vienas asinis ar laventu, karginu un godmani un citiem mēsliem, viņš ir pelnījis patiesu cieņu. Hamasa lemuriem nekādi nesanāk viņu pierunāt uz pamieru. Tā turēt!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...