Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

marrtins
pirms 2 stundām , ieleja teica:

“rokas līdz elkoņiem ...”

Lasu to rakstu un tur tak skaidri un gaiši aprakstīts, ka kroplības un nāves iemesls ir neizmērojams stulbums.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ieleja teica:

[biuž]

2722.png

 

Taisni žēl ka Latvijā vairs nav nekur jānēsā un neviens nenēsā, nav uz ko paskatīties un papriecāties.

Link to comment
Share on other sites

2020.08.4. , 08:08, CAP teica:

 

Beidzot viņi iemācījušies uztaisīt redirektu - no https://arkartassituacija.gov.lv/ tagad aizmet uz https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19. Tik neko diži daudz tas nepalīdz:

image.png.3466cf754b90751645befe378f07913e.png

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tas ir vienkārši apgreida pirmā kārta (14kEUR). Vajadzēs no covid fonda vēl 20k un divus-trīs mēnešus, lai pabeigtu otro kārtu!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu, tad kuras ņemsiet iekšā? Krievijas? Ķīnas? Abas?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 12 minūtēm , Gestapo teica:

igauņu vakcīnu

AlkOutletā pieejamas visdažādākās vakcīnas.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Bet par to nepārbaudīto vakcīnu nemaz nav smieklīgi, ja kas.... 

Šāda veida vakcīnas nekad nav bijušas uz cilvēkiem lietotas un sekas mēs vienkārši nezinām. 

Link to comment
Share on other sites

Es tā kā liku statistiku par mirstību Zviedrija no oficiāla SE avota. 

Pēc oficiāliem SE datiem tiešām ir novērota kopējais mirstības pieaugums martā un aprīlī bet pēc tam jūnijā un jūlijā kopējā mirstība ir pat nedaudz mazāka kā iepriekšējos gados! 

Link to comment
Share on other sites

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/170177-par-dzīvi-latvijā-par-šo-forumu-un-kaut-ko-no-tā/page/603/&tab=comments#comment-2254954

Ronald, šitais komentārs, ja?

 

Jūnijs:

  • 2015 - 6767
  • 2016 - 6542
  • 2017 - 6655
  • 2018 - 6499
  • 2019 - 6452
  • (vidēji - 6583)
  • 2020 - 7222

Jūlijs:

  • 2015 - 7036
  • 2016 - 7084
  • 2017 - 6778
  • 2018 - 7259
  • 2019 - 6723
  • (vidēji - 6976)
  • 2020 - 6783

OK, jūlijā ir mazliet zem vidējā, bet jūnijā jau nu gan +10% bija vērojams. Augusts gan pagaidām izskatās cerīgi, bet ne tik ļoti, lai "kompensētu" tos tūkstošus.

Link to comment
Share on other sites

"Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, taču daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki kā citi" © Džordžs Orvels, "Dzīvnieku ferma"

Divu nedēļu pašizolācija Latvijā turpmāk būs jāievēro arī pēc iebraukšanas valstī no Vācijas un Lihtenšteinas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izplatītā informācija.

Uz Valsts prezidentu Egilu Levitu kā diplomātiskās pases turētāju neattiecas prasība ievērot pašizolāciju pēc atgriešanās no nākamnedēļ paredzētās vizītes Vācijā.

https://www.tvnet.lv/7044543/pasizolacija-bus-jaievero-ari-pec-atgriesanas-no-vacijas-un-lihtensteinas

https://www.tvnet.lv/7044616/levitam-pec-nakamnedel-paredzetas-vizites-uz-vaciju-pasizolacija-nebus-jaievero

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@binary

Hmm

Es par šo linku

https://www.scb.se/en/finding-statistics/statistics-by-subject-area/population/population-composition/population-statistics/

Un par šo tabulu 

Preliminary statistics on deaths (published 2020-08-17)

Un par bildi no tās tabulas (Sarkanā līnija nāvju skaits 2020 gadā, zaļā vidējais 2015-2019)

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 14 stundām , binary teica:

OK, jūlijā ir mazliet zem vidējā, bet jūnijā jau nu gan +10% bija vērojams. Augusts gan pagaidām izskatās cerīgi, bet ne tik ļoti, lai "kompensētu" tos tūkstošus.

Ko var secināt salīdzinot divu gadu divus mēnešus? :dntknw:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nav jēgas, nav… Nekam nav jēgas.

 

2020.08.20. , 18:22, Ronalds teica:

pēc tam jūnijā un jūlijā kopējā mirstība ir pat nedaudz mazāka kā iepriekšējos gados! 

 

pirms 15 stundām , binary teica:

OK, jūlijā ir mazliet zem vidējā, bet jūnijā jau nu gan +10% bija vērojams.

 

Link to comment
Share on other sites

Pats stulbākais, ka mirsim mēs visi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nevajag jau dublēt, bet kādu informāciju tev dod tas, ka šogad jūnijā ir 10% vairāk nekā pagājušā gada jūnijā?

Piemēram, 2020 gada pirmo 32 nedēļu mirstība ir +11,85% salīdzinot ar pagājušo gadu. Savukārt 2019 -6,54% salīdzinot ar 2018 (neņemot vērā populāciju un migrāciju). Nē nu bet nopietni - kādu priekšstatu tev dod salīdzināt tikai divus mēnešu?

 

Re kur es savilku nelielu tabulu par Zviedriju un Norvēģiju. Gada pirmās 32 nedēļas (1. janvāris - 9 .augusts) un procentuālās izmaiņas mirstībā no vidējā par 2015-2019 (resp, vidējajā neliekot iekšā 2020. gadu), ņemot vērā arī populāciju un migrāciju.

 

  %diff from avg 2015-2019
  Norway Sweden
2015 2,69 3,66
2016 -1,26 -0,72
2017 0,28 1,84
2018 0,88 1,22
2019 -2,6 -6,01
2020 -5,34 4,52
Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nav dzirdēts, ka kāds būtu izdzīvojis, arī Jēzus knapi līdz 33 novilka :D

Link to comment
Share on other sites

@marrtins, es tur tā īsti nesalīdzināju divus gadus. Salīdzināju šo gadu ar iepriekšējo 5 gadu vidējo rādītāju.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 46 minūtēm , binary teica:

@marrtins, es tur tā īsti nesalīdzināju divus gadus. Salīdzināju šo gadu ar iepriekšējo 5 gadu vidējo rādītāju.

Mēģinu saprast. Tad kas ir tie iekavās vidējie tajā tavā sarakstā? Konkrētā mēneša (jūnijs,jūlijs) vidējie rādītāji par pēdējiem 5 gadiem, neskaitot 2020?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 16 stundām , snukurins teica:

Nevis ko var secināt bet napig nodarboties ar pilnīgi bezjēdzīgām darbībām?

Tev tak to ne viens vien biedrs un ne vienu vien reizi ir ieteicis. No tā kas mainās? Tātad - paklusē! ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Un atcerieties, jūs - žīdkapitālistu cūkas, ka ir cilvēki, kas rūpējas ne tikai par savu labklājību, bet palīdz izdzīvot arī citiem grūtībās nonākušajiem!

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , aoma teica:

Pats stulbākais, ka mirsim mēs visi.

 

Nu, cilvēks kam bija 92 gadi un nodzīvots pamatīgs mūžs, teica, ka nevar sagaidīt kad pienāks viņas kārta jo kad tu paliec par nastu kādam, tad labāk doties tālāk.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Imbaw0rld teica:

vai ne, youtuba karali?

Ja tu par mani, tad es neko neesmu dzēsis, bet par šo uzbraucienu toč bans prasās!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Imbaw0rld teica:

obidna ka vienam adminam arī ir savs viedoklis, kuru mērķtiecīgi uzspiež visiem un kad nepiekrīti, tavi posti tiek izdzēsti.

Precīzāk?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kaut kur pazuda humors masku sakarā. Vai nu es pats pazaudēju, hmm :dntknw:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Kaut kur pazuda humors masku sakarā.

tu iedzert

negribi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Imbaw0rld teica:

uzspiež visiem un kad nepiekrīti, tavi posti tiek izdzēsti.

Kas ta notikās? Kurš abižoja? :DVarētu precīzāk? Nemanu viedokļpostu diskrimināciju un to, ka būtu kas tāds dzēsts. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Es nedzēsu. Bet es neesmu vienīgais kurš var dzēst un tagad vismaz man nav skaidrības kurš te ir admins. 

Foruma līmenī man pagaidām admina pieeja. Bet pie servera vairs nav. Un neviens nav uzskatījis par vajadzīgu paskaidrot. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , laikamTak teica:

tu iedzert

negribi?

Tu vienreiz ieliesi? A tā tik prasi.

Es domāju, ka iedzer te pus forums grib, tik gaida, kad beidzot @laikamTak salies!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTaks brīdi klusēs, iespējams, līdz brīdim, kad būs auksti un visur plīvos Latvijas karogi. 

Link to comment
Share on other sites

@Gestapo, vakar jau plīvoja, bija arī auksti. Nākamā reize - novembrī, lai gan tad varbūt nebūs auksti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , e = d teica:

Zvērīgi palikuši moderatori....

Es par to pašu, bail pat iepostēt 😮 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Zvērīgi palikuši moderatori....

Nu daži sākuši darīt savu darbu. Es tāds liberāls un dikti piedomāju vai dzēst ierakstus... :D 

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki, te pa riņķi iet kādi personāži 7, visus izmet un ir miers :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...