Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

No sākuma pamēģini izgaiņāt vai rakstīt kautkādus protokolus 5k cilvēkiem :D pa lielam jau cilvēki neko vadarbīgu nedara, tapēc nekādu spēku jau neviens nepielietos

Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko tad viņi vēl var darīt. Sākt arestēt

 

Pielietot spēku un arestēt miermīlīgus pūļus nevajag, piekrītu, bet kas kait rakstīt protokolus?

Ne jau vienā acumirklī tie 5k reivos uzradās. Ja sāktu rakstīt kad tur bija ieradušies pirmie simts vai daži simti (nu es neticu ka policija par Mančestras reiviem uzzināja tikai tad kad tur jau bija savākušies 5k , un diez ko neticu ka nezināja iepriekš un nevarēja tur ierasties pat vēl pirms pasākumu sākuma), tad pārējie nemaz nesavāktos.

Man patīk reivi, un man skauž ka es neesmu tur kur tādi notiek un ka Rīgā, kur esmu, tādi nenotiek, bet es vienkārši brīnos, kā šitā var būt.

Rīgā, cik man zināms par dažiem gadījumiem kur sapulcējušies vai mēģinājuši sapulcēties nebūt ne 5k bet krietni mazāk (vienā gadījumā paredzamais cilvēku skaits bija dažos desmitos), cilvēki ir ātri izgaiņāti piedraudot ar protokoliem.

Hz, kur tā sāls - vai latvieši mīkstāki par britiem, vai britu policisti mīkstāki par latviešu policistiem, vai gan viens gan otrs :D

 

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Bij vismaz kādi 50 policisti

Varbūt esmu vecmodīgs, bet vidakus pie ziņām portālos parasti neskatos, jo priekš kam, ja tekstam varu pārskriet pāri daudz ātrāk nekā noskatīties video.

Ja bija 50 policisti uzreiz, tad es vēl vairāk brīnos, kā tā varēja būt, ka pūlis viņus neņēma galvā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tak ko tu tur filozofē, paskaties video kas notika ar tiem policistiem, kad viņi mēģināja vispār tuvoties vietai, un tad piedāvā izrakstīt protokolu vai arestēt kādu.

Primāri policistiem bij vispār palikt tur dzīviem.

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

paskaties video kas notika ar tiem policistiem, kad viņi mēģināja vispār tuvoties vietai, un tad piedāvā izrakstīt protokolu vai arestēt kādu.

Primāri policistiem bij vispār palikt tur dzīviem.

 

Pirms 36 minūtēm , AndrisBB teica:

pa lielam jau cilvēki neko vadarbīgu nedara, tapēc nekādu spēku jau neviens nepielietos, lai izgaiņātu cilvēkus

 

Hmm.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

3 scenāriji:

* neiejaucas, nekāda vardarbība nenotiek. Pārtijs beidzas, visi izklīst, protams vietējie būs neapmierināti (Mančesterā tie reivi bij kautkādos nostūros, tapēc reāli nav jēgas kautko provocēt, kamēr nevienu netraucē un viss miermīlīgi)

* mēģina izdzenāt, kas izprovocē vardarbību, policijai nākas mukt, vairāk kā 20 policisti ievainoti, izgāšanās, tikuntā vietējie neatmierināti (scenārijs kas reāli notika)

* mēģina izdzenāt uzreiz ar spēku (likumdošana neatļauj), atceries ka policisti nav apbruņoti, ar stekiem 50x lielāku pūli diezko neizdzenāsi, ja mēģinās, tad sekas visdrīzāk bus vēl drūmākas un ātrāk paši atrausies. Vietējie tikuntā neapmierināti.

 

Kuru scenāriju izvēlies

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Uzraksti vēstuli Londonas policijai un pajautā :D 

 

Maz ticams ka likumiski viņi var darīt kautko vairāk, tak rakstā bij rakstīts ka tikai pēc tam kad parādijās ievainotie un situācija tika kvalificēta kā ārkārtas un ārpus kontroles, viņiem likumiski tika atļauts apturēt un pārmeklēt, pirmstam tos policistus varēja pasūtīt 3 mājas tālāk. 

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, visu sapratu.

Pirms 54 minūtēm , 138 teica:

vai latvieši mīkstāki par britiem, vai britu policisti mīkstāki par latviešu policistiem, vai gan viens gan otrs

Gan viens, gan otrs, tātad.

Link to comment
Share on other sites

Par daudz demokrātijas. Drīz policistiem sastopoties ar noziedzniekiem vajadzēs vispirms atvainoties par traucēšanu un ļoti laipni lūgt pārtraukt noziedzīgo darbību. Pēc tam nomesties ceļos, lūgt piedošanu, nobučot pakaļu. Agrāk atceros ka rādīja pa TV kā kapitālisti apspiež mierīgas strādnieku demonstrācijas -  ūdensmetēji, kas noplēš drēbes, asaru gāze, gumijas lodes  u.t.t. Policijas bruņutransportieri.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Aigars teica:

Drīz policistiem sastopoties ar noziedzniekiem vajadzēs vispirms atvainoties par traucēšanu un ļoti laipni lūgt pārtraukt noziedzīgo darbību.

Kā nu kur. Amerikā - nez vai tik drīz.

 

Pirms 25 minūtēm , Aigars teica:

Agrāk atceros ka rādīja pa TV kā kapitālisti apspiež mierīgas strādnieku demonstrācijas

Cik agrāk?

 

Starp citu, ne-kapitālisti dažkārt mierīgas strādnieku demonstrācijas apspieda ar nebūt ne gumijas lodēm, bet to, protams, pa TV tolaik nerādīja:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Новочеркасский_расстрел

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

3 scenāriji

Pamanīju ziņu par Kelvingrove parku Glāzgovā - vot, policisti palūdza izklīst, un visi arī izklīda, nekādas vardarbības.

Acīmredzot, cilvēku bari, kas savācas parkos pasauļoties, ir miermīlīgāki nekā cilvēku bari, kas savācas uz reiviem.

Link to comment
Share on other sites

Nemīz, būtu Tu uz salas, tad menti uzreiz tevi savāktu dēļ Tavas liekās daiļdiršanas :)

Link to comment
Share on other sites

Redzot kādu bomžu delīriju patstāvīgi raksti, jup, saprotu mentus un tevi saslēgtu pie pirmās iespējas!

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 19 stundām , 138 teica:

Nosūtīt TSG, nevis (tikai) parastos policistus, nebija variants?

Galīgais fašists? Kur tad tur ir cietušais, lai vispār kādu arestētu?

 

pirms 23 stundām , AndrisBB teica:

Laikam lock-downs ar steigu jāatceļ, lai mazinātu stresu.

Ej ej? A, ja nu vecmāmiņa nomirst!!! Tu - slepkava, asinis līdz elkoņiem!!!

Link to comment
Share on other sites

2020.06.26. , 07:18, laikamTak teica:

nu, davai, klūp virsū

Nē, sakarīgi, tikai Andrīts ne savā līgā ņemās - tups pārāk. Kramiņš izklaidējas. :D  Rekur bik esence, kas man patika.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

man viņš liekas no vienas līgas ar Rudzīti, Kļavu, Uģi-Kuģi, jeb pa gudru priekš manis.

Nu dažādus cilvēkus vienā strīpā saliki, nejauši pazīstu jamos un ir ļoti atšķirīgi. :D 

Par Kramiņu -  nav jau tā, ka es visam piekrītu, bet man patīk Saprāta balss. pelēkās masas fonā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Racer teica:

Saprāta balss

Varbūt, bet tajā ko viņš saka par mūzikas mācīšanos nepārprotami spīd cauri profesionālais bathērts.

Link to comment
Share on other sites

Tēja no koku lapām ir ideāla, žēl ka tālāk par Peru lidostu to nesaprot! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ieleja teica:

un kā viņš uzvedās Preses Klubā, sēžot blakus Viņķeles kundzei

 

slēdziens - norakstīts

Ja Tu domā par šo, tad mūsu orbītas nekad nesaskarsies, Viņķele tur bij vienkārši nožēlojama - viņas izpratnē ir viedokļi un ir stulbums (dajebkas, kas ir pretrunā ar to jamā samācījusies), ok, Kramiņš mazliet, bet uzsveru mazliet pāršāva pār strīpu, bet kopumā viss bij loģiski.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ir viegli gvelzt par (ne)tēmu, ja runātājam nav nekādas atbildības par savu vārdu sekām vai tūkstošiem cilvēku, kurus ietekmēs Tavi lēmumi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, bet tikpat vieglprātīgi gvelž arī tie, kam ir atbildība. Par to jau stāsts.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , e = d teica:

Ir viegli gvelzt

Nu ja. Tu jau arī pats to dari šajā forumā, piemēram :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Taisnība, bet tikpat vieglprātīgi gvelž arī tie, kam ir atbildība. Par to jau stāsts.

Un ne tikai vieglprātīgi gvelž, bet arī pieņem nekompetentus lēmumus, un ievārītos s-dus pēc tam ilgi un dikti strebj visi, tikai ne tie kas tos ievārīja.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , M_J teica:

Un ne tikai vieglprātīgi gvelž, bet arī pieņem nekompetentus lēmumus, un ievārītos s-dus pēc tam ilgi un dikti strebj visi, tikai ne tie kas tos ievārīja.

Pamēğini šo kaut kā iestāstīt arī šeit esošajiem neo liberāļiem-marksistiem, kas sūdus nav redzējuši un grib būvēt pasaulj pēc grāmatu un dažu pajoļu zinībām...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Racer teica:

Andrīts ne savā līgā ņemās - tups pārāk. Kramiņš izklaidējas.

Andrītis ir spējīgs norīt jebko, ko pats nesaprot, un nesaprot viņš neko...

Kramiņš, savukārt, ir ļoti interesants frukts... pēc šīs sarunas ar Kivīti, vairākas stundas ar interesi klausījos koncentrētus viņa monologus no Preseskluba...

pirms tam par tādu personāžu pat nenojautu... :grin:

pirmais, kas "uzkrita" ir tas, ka viņš ļoti pārliecinoši dzen tuftu, kurai, acīm redzot, pats tiešām tic un neapšauba to...

otrkārt, pateicoties viņa prezentācijas prasmēm (tomēr pedagogs, ne tikai pēcizglītības, bet arī aicinājuma), viņš ir spējīgs pasniegt jebko tā, ka viegli ietekmējami ļautiņi to visu norij bez sāls...

labāk būtu pieturējies pie savas profesijas, jo tur, ja tiešām zin drēbi, viņš varētu būt nejēdzīgi efektīvs... reti kurš mācībspēks ir ar tādām dotībām...

treškārt, viņam nesagādā nekādas problēmas faktus jaukt ar tuftu un salīmēt kopā tā, kā pašam liekas smukāk, baisāk, vai citādi ērtāk... šo viņam ļoti pareizi vienā no raidījumiem centās aizrādīt Zīles kungs... vispār, Zīles grimases klausoties Kramiņa monologos ir vienkārši nenovērtējamas... :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 1 minūtes , Athlons teica:

nesaprot viņš neko...

kurš i tupāks - andrītis ar savu tupeņiem radīto šovu, vai šova sekotāji?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Athlons teica:

pirmais, kas "uzkrita" ir tas, ka viņš ļoti pārliecinoši dzen tuftu, kurai, acīm redzot, pats tiešām tic un neapšauba to...

Kas tieši liecina par tuftu? Tavs atšķirīgais redzējums, vai saskati manipulāciju ar tautas masām? :D 

pirms 9 stundām , Athlons teica:

viņam nesagādā nekādas problēmas faktus jaukt ar tuftu un salīmēt kopā tā, kā pašam liekas smukāk, baisāk, vai citādi ērtāk..

Vajadzētu konkrētus piemērus - neesmu viņa fans, bet nu ja šādi izsakies, tad mazliet argumentācija prasās...

Link to comment
Share on other sites

Kramiņš tak ir mūziķis. Kādas viņam zināšanas par vīrusa tēmu? Tādas pat kā mums te. Eksperts šajā jomā viņš nav, līdz ar to pielīdzināms jebkuram šī pavediena gvelzonim un tikai. Tādus nav te jēgas likt, ukraiņu čuvaks tad ticamāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Vajadzētu konkrētus piemērus - neesmu viņa fans, bet nu ja šādi izsakies, tad mazliet argumentācija prasās...

Kramiņš ir tāds savdabīgs onkulis, un man šis arī galīgi nesimpatizē..

Vispār neciešu, kad cilvēks (jebkurš) kaut kādu sev pieņemu "taisnību" pasniedz kā vispār pieņemtu faktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Kas tieši liecina par tuftu? Tavs atšķirīgais redzējums, vai saskati manipulāciju ar tautas masām?

Katram mums ir savs redzējums uz lietām, taču es savēju, vismaz cenšos, balstīt uz faktiem un saprātu... par manipulāciju... nu Kramiņš pilnīgi noteikti pie tā ir pieradis, pedagogs būdams... dotumi viņam noteikti piemīt... 

konrētus faktus pārbaudīt var katrs, kuram nav slinkums pameklēt gūglē... sarunas ar Kivi sākumā viņš pārliecinoši runā, kā Covid noliedzējs ar tieši tādiem argumentiem... to mēs viši šeit jau esam izmaluši un nav vērts vairs šito bakstīt...

pirms 2 stundām , Racer teica:

Vajadzētu konkrētus piemērus

un turpat uzreiz aiz covid tēmas panesās tēma par skolotājiem un mūsu valdību... un jā es pat pameklēju wikipēdija par to kāda izglītība ir gan mūsu prezim, gan ministru prezim... te jau vairs nav jautājums par to kādi ir fakti, bet gan to interpretāciju...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Fakti tāpēc ir fakti, ka vairs nav interpretējami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

Liekam jaunu bildi iekšā

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kurš tur to tagadējo vīrusu ar gripu salīdzināja pirms dažām (nu kādām 10) nedēļām? Sak', šitais nīkulis jau nekas neesot, gripa "pļaujot" daudz skarbāk utt utjp.

 

Wiki raksta, ka ar gripu "tipiski" mirst kaut kur starp 290k un 650k gadā. Ar šito tagadējo pandēmiju uz doto brīdi "oficiāli" ir kaut kādi 520k, no tiem kaut kādi 25% pagājušā mēneša laikā. Gan jau reālais skaitlis ir lielāks nekā tas "oficiālais".

 

No ~10.8 miljoniem "total cases" pagājušā mēneša laikā jaunie ir ~4.4 miljoni. Uz 1. jūniju bija 6'373'633, uz 1. jūliju - 10'795'100. Medijos gan raksta, ka pagājušmēnes reģistrēti 60% no visiem līdzšinējiem gadījumiem, bet man kaut kā sanāk otrādi, laikam esmu mazliet pārguris, darbu par daudz :D

 

image.png.6a05e556ecf6d42f357be5eb3bffac3e.png

image.png.2ea7dadac472f1b10ae9a39cecf0c745.png

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
2020.06.29. , 12:13, marrtins teica:

Fakti tāpēc ir fakti, ka vairs nav interpretējami.

Jebkurš secinājums, kas balstās uz faktiem ir interpretācija. Nākamais jautājums ir tikai, vai tā ir pareiza, nepareiza, daļēji pareiza interpretācija.
Piemēram, statistiskie meli. Reāls piemērs, pirmā publikācija par to, ka vakcīnas izraisot autismu. Paņem kopu ar bērniem, kuriem ir autisms un tas ir fakts. Apskatās pošu pasi, ~95%(nezinu patieso skaitli, bet statistisko melu piemēru tas nemaina) no viņiem ir vakcinēti, tas ir fakts. Izrēķina matemātiski korekti, vai pastāv korelācija starp šiem datiem un formula saka, ka pastāv! Tātad to arī var pieņemt kā faktu. Tagad jautājums, kā interpretēt šos datus? Ja ignorē citu faktu, ka tajā laikā ~95% no visiem bērniem tika vakcinēti, nevis tikai tie, kuriem ir autisms, tad var izdarīt nepareizu interpretāciju, kas tiešā veidā ir balstīta tikai uz faktiem. 

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...