Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Jurkins
pirms 2 stundām , rubb teica:

Šo gan nesaki, pat kā aksiomu!

Jā, es vēl aizmirsu ko piebilst. Par izglītību. Fizikas, bioloģijas, ķīmijas zināšanas ir vienkārši katasrofālas. Plus masīvais visādu astroloģiju, numeroloģiju, homeopātiju un citādu smalko frekvenču svārstību dolbajobismu masīvs spiediens. Neiztur pat mana gadagājuma cilvēki.

Un jā, tā problēma ir tik ielaista, ka, kvantitāte ir pārgājusi jaunā kvalitātē (kā māca marksistiskā filozofija?) un, ja dolbajobam ir čika laiks, tad jādedzina 5G mūžīgi mūžos, āmen 3,14ģec!

 

edit:  Bet, varbūt, nav pamata satraukumam. Līdzīga mēroga dolbajisms simtiem gadu notiek visās reliģijās.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mans onkuls, it kā gudrs cilvēks, ar divām augstākajām izglītībām, savulaik bija liels "šiška" energo un siltumtīklu jomā, pēkšņi man, lauku brāļa dēlam (pāķim), pasaka: cilvēkam ir kaut kam jātic, aidā uz baznīcu! Puikam jau pie 80, pieļauju, ka marasms...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
1 stundu atpakaļ, aoma teica:

pieļauju, ka marasms...

Baznīca savos 2000 (ja mūs visus nemāna?) patāvēšanas gados ir atstrādājusi zombēšanas tehnoloģijas līdz pilnībai.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Un ne tikai baznīca. Avīzēm, TV, radio tagad ir pievienojies arī internets. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Baznīca savos 2000

Nu jau vairs nē, varbūt pie dvieļu galvām vēl ko spēj

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ikdienā to iečekoju, vai nav kas jauns :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 30 minūtēm , Racer teica:

Ir ko palasīties.

Uzmanīgi - vēl kādu te nositīsi ar tiem linkiem :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
2020.05.21. , 21:55, snukurins teica:

mļin,jāpieraksta vēlme,ja nu santaklauss uz nākamiem ziemassvētkiem izpilda?

 

Ar šo uzmanīgi!

Anonīms, bet labi informēts rūķis no Zsv. vecīša biroja atklājis dažas iesūtītās vēlēšanās 2020. gada priekšvakarā:
Grēta: "Lai lidmašīnas nelidotu un uz skolu nebūtu jāiet"
Krievijas olimpieši: "Ja mēs Tokijā nevaram, tad lai citi arī netiek"
Lukašenko: "Lai naftas tirgotājiem būtu pircējiem jāpiemaksā"
Skolotāji: "Lai uz skolu nebūtu jāiet, bet algu vienalga maksātu"
Sievas: "Lai atceltu sporta pasākumus un bārus aizvērtu"


Dažas bildītes

https://www.youtube.com/watch?v=PSnSo9kYlH4

https://www.youtube.com/watch?v=zvuYJTL90J8

https://www.youtube.com/watch?v=jkNxmTrrZSk&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=ThG_02miq-4

https://www.youtube.com/results?search_query=virus+reverse+transcription

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , marrtins teica:

Uzmanīgi - vēl kādu te nositīsi ar tiem linkiem :sarkasms:

 

Nets pilns ar atklāsmēm, man nav žēl padalīties. 5g gan kaut kā pierimies, bet nu katrs tic kaut kam savam. :D 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2020.05.22. , 10:35, Jurkins teica:

Baznīca savos 2000

bet tikai 10 % prasīja

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Zviedri - Trojas zirgs.

https://www.tvnet.lv/6981135/pedejo-tris-nedelu-laika-kopuma-19-latvijas-iedzivotaji-ar-covid-19-inficejusies-arzemes 

 12 gadījumos inficēšanās notikusi Zviedrijā, piecos Krievijā, bet citās Eiropas Savienības valstīs inficējušies divi iedzīvotāji. Ja cilvēku īpatsvars, kuri bija inficējušies ārzemēs, sākumā veidoja vairāk nekā 80% no kopējā inficēto skaita, tad patlaban šo gadījumu skaits ir visai neliels, norādīja epidemiologs. Turklāt pagājušajā nedēļā Latvijā reģistrēti kopumā 39 Covid-19 inficētie, kas ir viszemākais inficēto skaits kopš marta, pavēstīja Perevoščikovs.

Link to comment
Share on other sites

https://www.tvnet.lv/6982175/uhana-devinas-dienas-veikti-6-5-miljoni-covid-19-testu

Interesanta pieeja

Citēt

Ķīnas portāls "Caixin" ziņo, ka paraugi tikuši testēti pa vairākiem uzreiz, lai padarītu procesu ātrāku. Ja uzrādās pozitīvs rezultāts, paraugus pēc tam pārbauda pa vienam.

 

Aprīlī šādu metodi ierosināja Vācijas zinātnieki kā veidu, kā vairot testēšanas kapacitāti un ātri pārbaudīt lielu skaitu cilvēku, kuriem nav simptomu. Pētījums tika publicēts akadēmiskajā žurnālā "The Lancet".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Par lietotni... diezgan skaidri. Follija cepurīšu nēsātāju klubam veltīts :)

 

Link to comment
Share on other sites

Suņiem un kaķiem čipošana jau tagad ir obligāta, drīz arī cilvēku saimi sagaida līdzīgs liktenis. Aidā demokrātija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , aoma teica:

Suņiem un kaķiem čipošana jau tagad ir obligāta, drīz arī cilvēku saimi sagaida līdzīgs liktenis. Aidā demokrātija.

Es piemēram tur pilnīgi neko sliktu neredzu. Manuprāt tas būtu tikai normāli, ja katram ielaistu čipu ar standarta info..vārds uzvārds, slimības vēsture, asins grupa, vakcīnas, utt..

Vajadzības gadījumā viss noskaidrots pāris sekundēs, kaut vai traģiska notikuma rezultātā.

Link to comment
Share on other sites

 


Btw es nevalkāju folijas cepurīti, bet tas arī izklausās ļoti loģiski.

Es uzskatu , ka nevienu nevajag vairs čipot - jo bez bankas maz ko vairs var izdarīt un mēs līdzi staipam ierakstīšanas un lokācijas ierīci ( aka mobilo telefonu)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nez. Man tādas lietas neuztrauc. Tiem kam satrauc, lai steidzami izpērk foliju, tāpat kā tualetes papīru.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

tu esi gatavs par velti izsniegt padomus tiem, kas apzināti tieši tev padomus neprasa

Tas saucas forums.?

Link to comment
Share on other sites

Es suni pirms 2 gadiem nočipoju, bet ne vella tā sistēma nestrādā. Man ir vetārsts, kuru zinu jau vairāk kā 20 gadus - ar visiem dzīvniekiem jau sen izpalīdz, tad nu jamais saka, ka joprojām kaut kas gļuko ar centralizētu datubāzi. Pagājušgad man te kaimiņos Saulkrastos bij pieklīdis labradors, atbrauca PP un skenēja, neko nesaskenēja, bet sunim bij čips, saimnieku caur FB atradām. Joka pēc ļāvu savu suneni ar skeneri nočekot - atpazina, bet kopumā - bardaks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Racer teica:

atbrauca PP un skenēja, neko nesaskenēja, bet sunim bij čips

Ja pareizi atmiņa neviļ, tas čips varot "aizpeldēt" - ej nu pēc tam tādam labradoram atrodi, kur tas čips nonācis. Atradu arī rakstu, kur tāds variants minēts:

Čipu nevar nolasīt ļoti retos gadījumos, piemēram, mazi kucēni, kas tikko sačipoti, aktīvi spēlējoties, mikroshēmu var izkost vai to bojāt. Čips var noslīdēt tālu no skausta, kur ievadīts, to nevar vairs atrast. Kā arī pie vainas var būt skeneris, kam iet uz beigām baterija un datus ir neiespējami nolasīt.

Link to comment
Share on other sites

Nē, skaneris tehniski  nolasīja, tb konstatēja, ka čips ir un kļūdu nebij - datu nav. :( Labi, tas tik tā - informācijai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:

 

kas raksturīgi, tevi uztrauc tas, kas citus uztrauc vai neuztrauc un tu esi gatavs par velti izsniegt padomus tiem, kas apzināti tieši tev padomus neprasa (acīm redzamu iemeslu dēļ)

 

Ar ko tad citu mēs te nodarbojamies? Prieks ka tavu viedokli te visi gaida. Kaut ko pateici tā arī neko nepasakot.

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ieleja teica:

atliek izveidot ērtu nolasīšanu un uz virtuālas kartes viss ir kā uz delnas.

Vai tiešām ir ko slēpt, ja čipā būtu elementāri ieraksti ar pašsaprotamām lietām?

Pasi arī laikam turi slepenībā un nevienam nerādi..

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 11 stundām , Stasss teica:

Nez. Man tādas lietas neuztrauc. Tiem kam satrauc, lai steidzami izpērk foliju, tāpat kā tualetes papīru.

tu tā sekli domā, neviens nevar pateikt, kas būs pēc 20, vai cik tur gadiem, var mainīties valsts iekārtas, robežas un tt…., bet tu būsi sačipots, un tevi varēs atrast arī ienaidnieki, vai citu nedraudzīgu valstu dienesti, tel. var jebkurā brīdī izmest, vai kaut kur atstāt,

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 15 minūtēm , alusbundza teica:

bet tu būsi sačipots,

Vai tad neesi filmās redzējis, kā tos čipus varonīgi ciešot ravē laukā??

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 12 stundām , ieleja teica:

varētu arī ielikt mikrofonu

Tas bija sarkasms vai nopietni? Starp citu, folijgalvas jau uz šodienu visi noklausās, nevar vairs aķi no telefona izraut.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , alusbundza teica:

bet tu būsi sačipots, un tevi varēs atrast arī ienaidnieki,

Bet tu par daudz zvaigžņu karus saskatījies..

Es nerunāju par datoru zem ādas, ar gps un netu, utt, bet par vienkāršu atmiņas čipu, kas spēj uzturēt sīku info.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pareizi, Stasi.

Pārskatāmajā nakotnē ikviens cilvēks, šādā vai tādā veidā , būs operatīvi identificējams...

Nuu, bet, kuru nebūs iespējams atpazīt, droši vien, ''utilizēs''..??

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 10 minūtēm , jacobs teica:

Pārskatāmajā nakotnē

Pagaidām godīgi cilvēki paši uzbāžas ar identificēšanos, čips varētu būt ērts serviss.

Ieleja, e-talons ir dators?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

"Čipēti" mēs esam jau tagad. Reāls čips vienkārši mazinās iespēju svarīgos dokumentus pazaudēt ( tikai kopā ar roku ?).

Ir cita lieta, kas man reāli nepatīk. Esat dzirdējuši par to Ķīnas "sociālo reitingu" vai kā šie to tur nosauc. Noprotams, ka iet uz to, ja tas reitings būs slikts, tad tava dzīve dramatiski sarežģīsies. Var jau mierināt sevi, ka "tas ir tikai Ķīnā" .

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Baros no kā?

Un kurš piekritīs (izņemot mākslīgie orgānu nēsātāji)?

Un pats pateici priekšā, vismaz ik pēc 2 gadiem apgreidos!

Aizmirsu pašu galveno, cik gadus rindā uz datora implementēšanu būs jāstāv un maksa - atsevišķs nodoklis vai no paša kabatas būs maksāt?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 15 minūtēm , superKrona teica:

ik pēc 2 gadiem apgreidos

un vēl apdeiti nāks. Jau kāp sievišķim virsū... un pēkšņi sistēmas restarts.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...