Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , Ronalds teica:

Bet par esošo testu centrālā laboratorija apgalvo ka viņš ir ļoti precīzs.

Tikai čomam, kurš testu pa 30€ CL uztaisīja un kuram antivielas konstatēja, tā arī netika dots slēdziens, jā vai nē. Ar visu familiju viņš izslimoja smagu, angīnai līdzīgu disco Ziemassvētku brīvdienās, kamdēļ viņš arī intereses pēc testu taisīja. Mēs ar viņu satikāmies gan pirms, gan pēc Ziemassvētku brīvdienām.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Covid statistika liecina, ka zviedri ir baigi drosmīgi. Viņu liberālisma pieeja ož ne tikai pēc atšķirības uzskaitē. Dārziņa grupā savācas 20-30 bērni no 20-30 ģimenēm, un katrs ar katru padalās, ja kādam есть чё. Redzēsim, vai viņu varianta rezultāts tiešām būs imunitāte un slimības neatkārtošanās.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 16 minūtēm , usver teica:

@Ronalds: vai tad imunitāte ir garantēta pārslimojot?

 

Garantēts šajā dzīvē ir tikai viens - mēs visi mirsim! ;) 

Tomēr pētījumi liecina ka imunitāte veidojas. 

Pirms 18 minūtēm , usver teica:

mierīgi pārlaist to drazu

Ko tu ar šo saproti? Vēlreiz - pat PVO apgalvo, ka vīruss visticamākais ir uz palikšanu. 

Pirms 11 minūtēm , ggg97 teica:

antivielas konstatēja, tā arī netika dots slēdziens, jā vai nē.

Nesapratu kādu slēdzienu tu gribi???? Laboratorija izdarīja savu darbu un atrada antivielas. Ja cilvēks nav potējies, tad ir ar covid slimojis! Citu variantu kā rodas antivielas nav! 


Pirms 14 minūtēm , ggg97 teica:

Mana familija kreptīgi saslima pēc pusotra mēneša

Nodod interese pēc antivielu testu. Visticamākais arī tava famīlija būs izslimojusi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Uzmetu nelielu grafiku par vidējo kopējo mirstību Zviedrijā pirmajās 18 nedēļās, pa gadiem:

OoY3P-deaths-per-week-dec-29th-2015-may-3rd-2020.thumb.png.f77ff10ca9694d697e9306dbea481bd6.png

Dati ņemti šeit: Number of dead per county and week 2015 v1-2020 v18

 

Par 2020. gada pēdējām nedēļām dati var pamainīties dēļ laika nobīdēm uzskaitē.

Labots - marrtins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tas sanāk, ka nekāda būtiska mirstības pieauguma nav! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Ronalds teica:

Ko tu ar šo saproti? Vēlreiz - pat PVO apgalvo, ka vīruss visticamākais ir uz palikšanu. 

Tātad nav obligāti līst pirmajā vilnī, kad ārsti vēl mēģina saprast, ka darīt kritiskās situācijās.

Gripa arī ir uz palikšanu. Bet es nezinu, vai gripu katram vajag censties izslimot.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 4 minūtēm , usver teica:

Gripa arī ir uz palikšanu.

Bet nav dzirdēts ka dēļ gripas taisītu ciet slimnīcas, skolas, slēgtu robežas, grautu ekonomiku..... 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

tas, ko tikko savilki pa Swe, ir izdarīts pa daudzām valstīm, kaut kur nesenos FT, NYT ir

Būtu interesanti paskatīties. Nav gadījumā links pa rokai? Man vēl bija par Itāliju šāda tipa dati un izskatījās, ka tur ir kopējais mirstības pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Tas gan bija kaut kad martā kad skatījos, ja nemaldos.


Pirms 13 minūtēm , ieleja teica:

visas mirstības uzskaite pa gadiem konkrētos mēnešos ir objektīvs rādītājs (ja neesi kādā Cn), tad nav jāsalīdzina metodika, ko kā kurš

Tieši tā! Ar nelielu piebildi, ka nav gan jēga salīdzināt šī gada martu ar, piemēram, pagājušā vai aizpagājušā gada martu (jo aktīvie mēneši kaut vai tai pašai gripai mainās gadu no gada), bet vēlams par visu gadu. Šis gads, protams, vēl nav pagājis, tāpēc varam vismaz salīdzināt pirmos 4 mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Ronalds teica:

Bet nav dzirdēts ka dēļ gripas taisītu ciet slimnīcas, skolas, slēgtu robežas, grautu ekonomiku..... 

Tiešām? Spāņu gripa pirms gadsimta, un to pašu spāņu ievazātā epidēmija acteku teritorijās pirms dažiem gadsimtiem.

Gripa savulaik arī ir bijusi tādā pašā statusā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Šis vispār bi kaut kur redzēts. Salīdzināti konkrētie iknedēļas dati ar vidējiem. Šādiem grafiki labi parādi nobīdi no vidējā, bet tādus pašus ar pīķiem var sataisīt par katru gadu.

Bet viņu tabuliņu, meklējot "mirušos-pazudušos", es vispār par pilnu nevaru ņemt.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ronalds said:

grautu ekonomiku..

Jā. Lūk IMHO tad ir arguments, lai tos ierobežojumus noņemtu.

Pārējais - tāpat būs pukstetaji un neapmierinātie. Jeb kurā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja runājam par sazvērestības teoriju, ka vīruss radīts mākslīgi. Nu principā mūsdienās ir tehnoloģijas kas to ļautu izdarīt. Tomēr genoma uzbūve un kā tas strādā nav līdz galam skaidra un noteikti vajadzētu veikt daudzus izmēģinājumu uz cilvēkiem kamēr sanāktu strādājošs variants. Vai kas tāds - bioloģiskā ieroča (aizliegti ar starptautisko konvenciju) izstrāde un eksperimenti uz cilvēkiem pat Ķīnā ir iespējami....  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Vai kas tāds - bioloģiskā ieroča (aizliegti ar starptautisko konvenciju) izstrāde un eksperimenti uz cilvēkiem pat Ķīnā ir iespējami....  

 

 

Es nesapratu, tu par šo šaubies vai pasaki, ka tā notiek, bet... 

Ķīna, Krievija, ASV... Es domāju, ka saraksts ar šīm valstīm diezin vai beidzās, ikdienā spēlējas ar nevien mehāniskie ieročiem un po*uj visas konvencijas. Protams publiski tas viss ir nosodāmi un bla, bla , un bla, bet dzīvē joprojām valda džungļu likumi (izdzīvo stiprākais).

 

Nemaz tik tālu nav jāmeklē: PSRS arī bija laboratorijas kur neeksperimentēja uz žurciņām.

 

Varbūt vienkārši es esmu savu folija cepurīti pazaudējis?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Izdzēru 2 alus (0.33) un sapratu kāpēc mēs to draņķi dabūjām, nefig bija Dievmātes katedrāli dedzināt, šamējs nav mazais bērns - visu redz!

Link to comment
Share on other sites

Par to kopējās mirstības statistiku runājot… Bija kaut kad sen, sen ziņa, ka ASV ir būtiski samazinājies kopējais mirušo skaits (vai tml), it īpaši jauniešu vidū. Gluži vienkārši ir krietni mazāk tādu situāciju, kurās cilvēki būtu gājuši bojā, ja nebūtu tā sociālā distancēšanās, pašizolēšanās utt (mirstam taču ne tikai no slimībām). Bet grafiki jau to neparādīs - paskatīsies, ka "oo, citos gados nomira x, šogad nomira x +/- 2%, tad jau viss kārtībā". Tik to, ka ar visiem tiem "piesardzības pasākumiem", bet bez COVID-19, mirušo skaits tik pat labi varētu būt bijis "x-20%" - to jau noklusēs un varbūt pat neiedomāsies.

 

P.S. Skaitļi, procenti - šoreiz no pirksta izzīsti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Gestapo teica:

Izdzēru 2 alus (0.33) un sapratu

Apskaidrība sasniedza??

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Bet grafiki jau to neparādīs

Tavs teiktais ir tiesa, bet tad ir jautājums vai tas mirušo samazinājuma skaits dēļ mājās sēdēšanas ir kaut cik vērā ņemams?

Piemēram paņemsim kaut vai Zviedriju: mirušie ~2000/nedēļā (~7000-8000 mēnesī). Cik no tiem ir dažādos nelaimes gadījumos bojā gājušie un cik būtu samazinājums, ja liela daļa sēdētu mājās? Nedomāju, ka vērā ņemams skaits.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ticība ir tīri reliģiska lieta... vienkārši lasāmviela (ir linki uz oriģinālpublikācijām):

https://pandoraopen.ru/2020-05-17/dokazatelstva-togo-chto-virus-sars-cov-2-yavlyaetsya-genno-inzhenernym/

https://pandoraopen.ru/2020-05-17/estonskij-virusolog-o-laboratorii-4-go-urovnya-v-uxani/

Nevajag uztvert kā patiesību. Vesna pokažet, kto gde sral.

Link to comment
Share on other sites

Ko var ''apsūkāt'' to mirstību un to ka neko nevajag darīt. Nav tā ka zviedri neko nedara, BET viņiem ir krietni lielāka medicīnas kapacitāte. Pa lielam no tā vīrusa mirst ja riktīgi slimam nav kas pastutē veselību ( pašam vīrusam jau nav zāļu, bet slimnīcās ir līdzekļi kas palīdz organismam).  Nu no visiem saslimušajiem ir zināms procents , kurus vajag uz slimnīcu. Ja neko nedarītu epidēmijas piebremzēšanai, tad tās mūsu slimnīcas būtu vienkārši ''aizrijušās'' un tad arī būtu ''jautri''. Tagad liela daļa ir iemācījusies ''mazgāt rokas'', rezultātā slimot jau slimos, bet ne izplatīsies ''kā uguns sausā zālē vējainā laikā''. Tā nekas , manā saprašanā , nav bijis velts. Pateicoties tagadējai cilvēku piesardzībai arī gripa izplatīsies krietni vājāk (un vēl čupa citu kaišu). Varbūt tāpēc daudzviet tā kopējā (ne tik no koronovīrusa) letāla statiska nav nemaz tik diži pieaugusi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Ko var ''apsūkāt'' to mirstību un to ka neko nevajag darīt. Nav tā ka zviedri neko nedara

Ja tu to man, tad es tā neesmu teicis.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Ja tu to man, tad es tā neesmu teicis.

Neslimo ar ''lielummāniju'', ne jau tu esi uzmanības objekts- te ( un daudz kur citur) paslīd domas ( varbūt ne tiešā tekstā) , bet.... nafig vajadzēja ierobežojumus, ekonomikā ''gals klāt'' un tamlīdzīgi. Tipa rekā Zviedriem vis ir OK a mūsējie epidomologi nejēgas.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , oxygen teica:

viņiem ir krietni lielāka medicīnas kapacitāte

Kā tu to mēri? Par cik ārstēšanas metodes vēl nav. Tiek hospitalizēti smagie gadījumi, pārējie pa lielam mājās ārstējas. Piemēram, slimnīcu gultas vietas Zviedrijā ir mazāk kā Latvijā. Pirms desmit gadiem pētījums par critical care bed numbers arī redzami ļoti zemi rādītāji.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 6 minūtēm , oxygen teica:

Neslimo ar ''lielummāniju'', ne jau tu esi uzmanības objekts- te

Neslimoju ar lielummāniju, bet pārjautāju, jo nav līdz galam skaidrs kam tu to adresē. Es šodien izveidoju (varbūt tavā interpretācijā "izsūkāju"?) grafiku par mirstības situāciju Zviedrijā, bet tu atsaucies uz mirstības "apsūkāšanu" un tāpēc man radās aizdomas, ka tu to man adresē. Tas labi, ka nav adresēts man.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Cik no tiem ir dažādos nelaimes gadījumos bojā gājušie un cik būtu samazinājums, ja liela daļa sēdētu mājās?

Nezinu. Rakstu atrast nesanāca. Cik atceros, tas samazinājums bija diezgan paliels. Ja kādam tā pavairāk pacietības uz meklēšanu, varētu te vēlreiz ielikt linku uz to rakstu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AVilks teica:

PSRS arī bija laboratorijas kur neeksperimentēja uz žurciņām.

Var kādu ticamu linku par šo dabūt? Ren TV nekvalificējas.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ronalds said:

mūsdienās ir tehnoloģijas kas to ļautu izdarīt.

Ar piebildi, kā radītais genoms būs nekontrolējams. Tas ir no zinātniskā viedokļa pilnīga bezjega.

Link to comment
Share on other sites

Priekš manis diezgan šokējoša informācija. Nevar vairs saprast, kam ticēt.

Itālijā katru gadu no slimnīcās iegūtām infekcijām mirst ap 40 tūkstoši pacientu.

Itāļu profesors Stefano Montanari

Нобелевский лауреат Люк Монтанье

COVID-19 virus not created in lab, say French experts

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 28 minūtēm , Aigars teica:

Itālijā katru gadu no slimnīcās iegūtām infekcijām mirst ap 40 tūkstoši pacientu.

ASV ~250-400`000 gadā mirstot no medicīniskām kļūdām

Link to comment
Share on other sites

Tur gan jau lielākā daļa ir tādu, par kuriem Ronalds saka - nav vērts ķēpāties, tāpat drīz atstieps kājas ...

pirms 22 stundām , Racer teica:

kādu ticamu linku par šo dabūt?

https://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_biological_weapons_program
diezgan daudz interesanta.

Reku par konkrētu incidentu https://en.wikipedia.org/wiki/Sverdlovsk_anthrax_leak

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , e = d teica:

diezgan daudz interesanta.

 

Paldies, nezināju, interesanti bij palasīt.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , Aigars teica:

kam ticēt.

tāds ir jautājums...

no tā izriet - būt vai nebūt...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Un te "zviedru modelis" modelis precīzāk - ar cipariem: Coronavirus pushes Swedish deaths to highest since 1993 in April

Citēt

The toll for all deaths in December 1993 was 11,057 compared to 10,458 in April this year.

in January 2000, 110.8 people died per 100,000 of the population, higher than the 101.1 people in April this year.

The death tolls in both 1993 and 2000 were high as a result of outbreaks of seasonal influenza, the Statistics Office said.

 

Vidēji pa pirmajām 18 nedēļām faktiski vienādi mirstības rādītāji kā pēdējos 5 gadus.

 

Sliktie rādītāji Zviedrijā patlaban samazinās, bet vēl pusgads priekšā.

 

Pirms 20 minūtēm , ieleja teica:

"zilajā" ekrānā redzēju Ērgli, viņš apgalvoja, ka parasti pie mums ar gripu nomirst 2,000 gadā, 2019. - 3,000.

Nu man šķiet, ka tas gan ir totāls BS. Kad pētīju, tad Latvijā kā kuru gadu kaut kas ap 50-100 (no galvas rakstu, nav fakts, bet aptuveni)

 

Pirms 20 minūtēm , ieleja teica:

Swe ekonomika tāpat esot recesijā

Protams, jo viņi jau tāpat kā daudz valstu ir atkarīgi no imports/eksports un recesija pasaulē nevar neietekmēt viņus.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...