Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , Mezavecis teica:

Derētu tomēr precizēt, vai 0,8-4% ir no kopējā testējamo skaita vai pozitīviem testiem.  Angliskā vidē operē ar jēdzienu "false-positive".

Es jau izskaidroju ko nozīmē "false pozitive". Labi atkārtošos - testējam piem 1000 veselus cilvēkus un skatāmies cik % tests uzrāda kļūdaini pozitīvus rezultātus. 


Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

Kas tieši neiet kopā?

Es runāju par LV. Paskaties cik ir saslimuši, cik izveseļojušie. Kas ir noticis ar pārējiem? Kaut kā baigi daudz to pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Kas ir noticis ar pārējiem?

Kādi vēl pārējie? Nevaru iebraukt, par ko vispār runā.

Link to comment
Share on other sites

No tvnet
image.png

 

Pirmkārt jau melo par mirušo skaitu, bet nu labi. 

saslimuši 2942- 1325 (izveseļojušies)- 41(miruši) =  1572 
Kas ir noticis ar 1572 cilvēkiem? Tiešām no marta ir izveseļojušies tikai mazāk par pusi no saslimušajiem? 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Kas ir noticis ar 1572 cilvēkiem?

Saskaiti, cik ir saslimuši pēdējās 2 nedēļās, jo tā vidēji slimo ar dažādām slimībām, lai varētu atzīt par veselu.

Link to comment
Share on other sites

Kur var iegūt datus par to, cik cilvēki ir saslimuši pēdējās divās nedēļās? Es atrodu tikai datus par pozitīviem testu rezultātiem, kas nav tas pats, kas saslimuši cilvēki. Kā minimums nav ņemti vērā atkārtoti testi. 

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds ko Tu arī šeit muļķi tēlo? Es tak vakardien Tev iedevu exceli ar statistiku pa dienām!!! Ko Tu šodien atkal tos pašus tekstus bīdi... par to kas ar tiem 1.5k cilvēkiem utt.???

manu exceli izskatīji vispār???


Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Kur var iegūt datus par to, cik cilvēki ir saslimuši pēdējās divās nedēļās? Es atrodu tikai datus par pozitīviem testu rezultātiem, kas nav tas pats, kas saslimuši cilvēki. Kā minimums nav ņemti vērā atkārtoti testi. 


Ronald... beidz dziit šo sviestu... visur jau pateikts ka atkārtotie testi esošiem slimajiem neiet statistikā! Pie inficētiem rādās tikai unikālie gadijumi!!!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

pozitīviem testu rezultātiem, kas nav tas pats, kas saslimuši cilvēki.

Un kā šos cilvēkus nosaukt? Gandrīz saslimuši, inficējušies, viltus slimnieki? Šo jau var saukt par bezkaunīgu demagoģiju, kas velk uz konspiraloģiju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss, Skatojos, neko nesapratu tajā excelī.

Galvenais es nezinu kur var dabūt kaut cik ticamus datus par saslimušajiem.

 

 

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Un kā šos cilvēkus nosaukt?

Ja tu uztaisi 3 testus, visi pozitīvi, tad cik cilvēki ir saslimuši? 3 vai tomēr viens? 

Pozitīvo testu skaits nekādi nav vienāds ar saslimušo skaitu! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Ja tu uztaisi 3 testus, visi pozitīvi, tad cik cilvēki ir saslimuši? 3 vai tomēr viens? 

Man liekas, ka tu dzen purgu, ka 1 cilvēks taisa testus n reizes. Konspirologs...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Ja tu uztaisi 3 testus, visi pozitīvi, tad cik cilvēki ir saslimuši? 3 vai tomēr viens?

1 tikai 1 unikāls cilvēks

 

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Regisss, Skatojos, neko nesapratu tajā excelī.

Galvenais es nezinu kur var dabūt kaut cik ticamus datus par saslimušajiem.


Tu esi jocīgs?!?!?! SPKC dati ir pieejami csv failā viņu mājas lapā. Tie dari ir pilnīgi korekti... te nav nedz krievija, nedz baltkrievija nedz ķīna vai ziemeļkoreja...

kā var padomāt ka reāli LV kāds feiko ciparu?!?!?! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Man liekas, ka tu dzen purgu, ka 1 cilvēks taisa testus n reizes. Konspirologs...

Palasi blakus tēmu par cilvēka pieredzi. Viņš ir divus testus taisījis, abi bija pozitīvi. Domāju ka viņš nav vienīgais! 

 

 

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

SPKC dati ir pieejami csv failā viņu mājas lapā

Kur tur ir dati par saslimušajiem (nevis testu skaitu!)? Moš ko palaidu garām....

Lūdzu ieliec linku.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Palasi blakus tēmu par cilvēka pieredzi. Viņš ir divus testus taisījis, abi bija pozitīvi. Domāju ka viņš nav vienīgais! 

Kādos murgos izdomāji, ka slimu cilvēku vēlreiz testējot pieskaita atkārtoti slimo statistikai?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nevajag te visādi gudroties.

Nevari atlikt ārzemju braucienus?

Ja ļoti gribas iet uz teātri, kino, tirgu, radu tusu, vienkārši aizej uz 2 no 4 - uz tirgu un radu tusu, vai kino un tirgu. Un tirgū sapērcies nedēļai. Valkā masku.

Tev tiešām mājās nav ko darīt, viss izremontēts, sakārtots, nevari pāris nedēļas būtiski ierobežot iešanu sabiedrībā?

Laukos dārzā un saimniecībā nekas nav jādara?

Biznesu tiešām nevar uz pāris mēnešiem samazināt?

 

Ja kāda trešdaļa no tiem, kam tik ļoti visu vajag TIEŠI TAGAD, savāktos un nomierinātos, tie skaitļi būtu uz pusi mazāki. 

Labots - Raimonds1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka visur statistikā tiek norādīts (vismaz kur es esmu redzējis) "pozitīvo testu skaits"

Ja spkc ir dati par saslimušajiem, ne testiem es gribu ar viņiem iepazīties. Es nezinu visu un iespējams ka ko esmu garām palaidis. 

Link to comment
Share on other sites

Pieprasu, lai admini Ronim uztaisa Dr.med. apakšgrupu!

P.s. sveiciens vārda dienā!

Link to comment
Share on other sites

Augstas klases matemātiķis ir sapinies pats savos aprēķinos..

Pirms 29 minūtēm , Ronalds teica:

Kas ir noticis ar 1572 cilvēkiem?

Šie cilvēki ir pašlaik aktīvi slimie + kādi kas nav turpmāk veikuši atkārtotus testus.

Bet redz ka matemātiķis nesaprot.


P.S. Nebarojat trolli.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 15 minūtēm , Mezavecis teica:

Man liekas, ka tu dzen purgu, ka 1 cilvēks taisa testus n reizes. Konspirologs...

Taisa, taisa.
Gan tie, kas slimo, lai būtu droši, ka var atgriezties darbā

Gan tie, kas ik pa laikam nonāk kontaktā ar kādu, kas vēlāk izrādās slims - medicīnas darbinieki, piem.

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@versatile Skaidrs, ka taisa, bet nekad nevarēju iedomāties, ka 3 atkārtoti pozitīvitesti pēc @Ronalds teiktā ir 3 jauni slimnieki un tāpēc statistika esot nepareiza.

Link to comment
Share on other sites

versatile

@Mezavecis ā. Nu tas tikai ilustrē, kāpēc iespēja, ka analītiķis iemācīsies programmēt, ir lielāka, nekā tā, ka programmētājs kļūs par labu analītiķi.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz, kur ir statistika par saslimušajiem pieejama? 

Tiešām tie linki ir slepeni?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādu vēl statistiku vajag un kāpēc. Personu sarakstu ar saslimušajiem nekad neredzēsi, jo likums aizliedz šādu informāciju izplatīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Vēlreiz, kur ir statistika par saslimušajiem pieejama? 

Tiešām tie linki ir slepeni?

Paklau. Moš tu kā tainības cīnītājs uzdod šo jautājumu pa taisno SPKC un tad mūs aplaimo ar atbildi? Tev taču pietiek uzņēmības to izdarīt, nekā te ar vienkāršo forumieti strīdēties?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

Kādu vēl statistiku vajag un kāpēc

Tāpēc ka gribu saprast kāpēc daudzi covid uzskata par mega bīstamu.

Gribu statistiku cik LV ir saslimuši ar covid, nevis pozitīvo testu skaitu! Un nevajag man personu sarakstu, bet tik skaitu!

 

Es atradu šādus datus 

https://statistika.spkc.gov.lv/pxweb/lv/Health/Health__Saslimstiba_Slimibu_Izplatiba__Infekcijas_un_parazitaras_slimibas/INF020_Infekcijas slimibas pa menesiem.px/

Bet tur diemžēl nav datu par covid! 


Just now, Stasss teica:

nekā te ar vienkāršo forumieti strīdēties?

Vienkāršie forumieši apgalvo ka covid ir bīstams, apgalvo ka viņiem ir dati par covid saslimstību LV. Es gribu saprast uz kādu datu pamata ir radusies tāda pārliecība. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tāpēc, ka jauna infekcija, nav vakcīnas, var pārslogot un aizpildīt valsts veselības sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Gribu statistiku cik LV ir saslimuši ar covid, nevis pozitīvo testu skaitu!

Kāpēc tu domā, ka katras dienas pozitīvos testos ieskaita atkārtotos testus? Kur tu šādas ziņas izlasīji?

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Kāpēc tu domā, ka katras dienas pozitīvos testos ieskaita atkārtotos testus? Kur tu šādas ziņas izlasīji?

Es nezinu, bet kāpēc tu domā ka neieskaita? 

Katrā ziņā tie ir pieņēmumi un statistikas par to cik ir ar covid saslimuši nav! (Vai nav publiski pieejama, kā izskatās) 


Pirms 4 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tāpēc, ka jauna infekcija, nav vakcīnas, var pārslogot un aizpildīt valsts veselības sistēmu.

Pieņēmumi. Statistika tos neapstiprina! (Ja apstiprina, linkus studijā)  Un vakcīnas nav pret daudzām slimībām, covid te nav nekāds izņēmums. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Es nezinu, bet kāpēc tu domā ka neieskaita? 

Es domāju tāpēc, kad tas ir pilnīgi neloģiski skaitīt slimos, kuri jau ir slimi. Paprasi SPKC, lai  pārliecinātos par to, ko tieši viņi saskaita.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, mērījums saucās "Pozitīvo testu skaits" - bez atrunām, pa manam tur nevar būt šaubu kas tiek skaitīts.... 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Nu nezinu, mērījums saucās "Pozitīvo testu skaits" - bez atrunām, pa manam tur nevar būt šaubu kas tiek skaitīts.... 

Jauno pozitīvo testu skaits. Pierādi, ka pretēji.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  

pirms 5 stundām , Jacob teica:
pirms 5 stundām , Raimonds1 teica:

Un inficēto skaitļi neko nenozīmē?

Ko tie nozīmē?

  Inficēto skaits netieši nozīmē medicīniskās aprūpes noslodzi. Kopš sākta gala (t.i., kopš pavasara vidus) tas arī ir bijis galvenais iemesls ierobežojumu ieviešanai.

 

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Visi piemin to mistisko šalli, tik kautkā neesu manījis ka cilvēki staigātu apkārt ar šallēs, kuras pēkšņi tik ērti var izmantot kā maskas.

Katram savs. Tas, ka pie Tevis šalles nenēsā (vai nēsā maz), nebūt nenozīmē, ka tā tas ir visā pasaulē.

 

pirms 4 stundām , Ronalds teica:

Pozitīvo testu skaits nekādīgi nav vienāds ar slimnieku skaitu!

(..)

Ja mēs atmetam atkārtotus un kļūdainus testus- domājams ka reālais saslimušo skaits ir 2-3x mazāks kā tagad mums stāsta! 

Pavasarī, vasaras sākumā bija pretēja informācija - saslimušo skaits esot vairākas reizes lielāks nekā pozitīvo testu skaits (jo vairums slimojošo tādu vai citādu iemeslu dēļ šo testu neveic). Tagad tas tiešām ir mainījies uz pretējo pusi?

 

pirms 4 stundām , xp teica:

Piemēram, vilcienu gaidot pīk stundā, uz perona neviens uzpurni neliek, bet iekāpjot vilcienā to uzliek. Nu kur jēga no šādas lietošanas?

Norauj vilcienam jumtu un sienas, tad nebūs būtiskas atšķirības starp vilcienu un peronu.

 

 


pirms 6 stundām , Ronalds teica:

Kāpēc valsts galvenais infektologs neatzīst, ka covid testi var būt kļūdaini pozitīvi? 

Tu vai tad dažas dienas atpakaļ neminēji, ka viņš to atzīst? Jebšu mani atmiņa pievīlusi?

Link to comment
Share on other sites

R neprot lasīt (un citus vēl par idiotiem uzskata). Gan SPKC norāda jaunos gadījumus, gan atvērtajos datos ir runa par "Saņemto primāro ziņojumu/laboratorisko pārskatu skaits ar pozitīvu atradni."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , AVilks teica:

nesaku, ka vajag dzīvot pohujā, bet tomēr varbūt nevajag jauno paaudzi pataisīt par X-Box paaudzi (pag, pag, pēc cik gadiem pīkstēsim, ka mums nav normāli darbinieku jo 20-30gadnieki neko citu bez pabalsts prasīšanas nemācēs?).

Kāds šobrīd notiekošajam sakars ar "X-Box paaudzi"? Man jau šķiet, ka tas jau daudzus gadus arī bez COVID-19 notiek. Tā vismaz runā jau daudzus gadus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , binary teica:

Par pozitīvajiem rezultātiem - ne vārda.

Skaidrs. Es ne tā biju sapratis. Šo noskaidrojām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AVilks teica:

Piemērs, ne es, ne sieva nevar strādāt attālināti, ir bērni un nav sava īpašuma, ja bērni neiet dārziņā tad kādam ir jāsēž mājās, tas kurš sēž mājās nepilna naudu un no tā tad visas izrietošās sekas. Līdz ar to, divi varianti, vai nu slimības lapa, vai bezdarbnieks un atkal valsts nauda tiek tērēta nevis iegūta.

Jums dārziņu aizklapējuši? Mūsējais vēl strādā (acīmredzot nav inficēto vai to ir pietiekami maz, lai nebūtu vēl jāslēdz).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , binary teica:

Kāds šobrīd notiekošajam sakars ar "X-Box paaudzi"?

 

Veicina pastiprinātu degradāciju.

 

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

Jums dārziņu aizklapējuši?

 

Par laimi vēl nē.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka varētu būt dažu procentu kļūda, neko nemaina. Sliktāk ir, kad slims tiek atzīts par veselu. Ja pavasarī tikām cauri ar izbīli, tad tagad nāksies iepazīt tuvāk. Zinu vienu gadījumu, kad ir saslimusi grūtniece. Sekas būs redzamas pēc daudziem mēnešiem. Pazīstu sievieti, kurai meita ir dārzeņa līmenī pēc izslimotas gripas grūtniecības laikā. Nesen skatījos FB profilu sievietei, kura ir mirusi vecuma grupā līdz 34 gadiem. Pirms tam tēvs nomira. Kādam arī nepaveicas.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...