Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Pirms 49 minūtēm , Racer teica:

Nu vispār norāda gan arī max patēriņu

Bet no tā netiek noteikta klase.

Link to comment
Share on other sites

Klases tagad tiks noteiktas abām modēm, gan SDR, gan HDR. HDR mode pārsniedz atļauto, tapēc arī tirgot nevarēs.

 

Link to comment
Share on other sites

Ārprāts skaidroju vēlreiz, "standarta" iestatījumus ir tas, kas nosaka patēriņu nevis HDR. HDR nekur nepazudīs.

Ir Eiropas standarts pēc kā mēra "tipisku ikdienas TV skatīšanos" un HDR tas noteikti nav, bet gan "standarta iestatījumi".

Link to comment
Share on other sites

versatile

Paklau, tuvojas bleķa fraidejs, esošajam philips 55niekam pa 3 gadiem uz matricas parādījušās baisi daudz vertikālu strīpu (sāka parādīties deizgan agri, bet nu čeku mājās neatradām) - man netraucē, bet kundze saka, ka viņai zb.

Gribas kaut ko līdzīgā izmērā, ar ambilight (tātad, filips) - kas tagad ieķerams par normālu naudu?

Nekādu baigo prasību, pa lielam, nav.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau OLED būs kādi. Pagājušo 55oled806 skatīties vai nebūs uz melno? 9. sēriju skatīt nav veerC

 

Mums aizpagaajusho modeli tagad met pakaļ pa 800 naudām 😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

nezinu, vai baigi gribās par oled piemaksāt, bet paldies par modeļa ieteikumu, pačekos, kas pieejams.

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu 900 par oled skan tīri ok.

Pa lielam, nav konkrēta budžeta šeit, bet 1k laikam ir psiholoģiskā robeža, aiz kuras komplektā gribētos saņemt arī muguras masāžu un džintoniku pienešanu sēriāla skatīšanās laikā.

Bet nu tāpat sliecos uz to, ka varētu arī lcd ņemt, esošajam attēla kvalitāte, pa lielam, kā jau iepriekš te teicu, apmierināja.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Philips no LCD nekas jēdzīgs nav. Samsung Q80B ir ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība. Eiropā joprojām VA panelis, uz USA apskatiem var neskatīties, jo tur ADS(IPS)

Par to ES regulu.

Testē patēriņu HDR standarta režīmā. vienkārši pazeminot spilgtumu tiks cauri labākie 4K tv, kā Sony A95K. 8K ēd tik daudz, ka domāju, ka nevarēs saregulēt, lai var tirgot.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , versatile teica:

Paklau, tuvojas bleķa fraidejs, esošajam philips 55niekam pa 3 gadiem uz matricas parādījušās baisi daudz vertikālu strīpu

Iemet foto, ja nav grūši.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 3 stundām , inteens teica:

foto

20221112_010719.thumb.jpg.cb6a7f05d0fa7c2a85dc0f1bf704f231.jpg

tās līnijas reizēm vairāk, reizēm mazāk, bet nu ir. Speciāli nobildēju, kad vairāk redz. 

Teiksim, te netraucē vispār - uzņemts praktiski reizē, tik uz cita fona.

20221112_010950.thumb.jpg.2b342e5a2e5bf2c647e57009e7597920.jpg

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Tas ir sists ekrāns 

pirms 7 stundām , RHS teica:

Testē patēriņu HDR standarta režīmā. vienkārši pazeminot spilgtumu tiks cauri labākie 4K tv, kā Sony A95K. 8K ēd tik daudz, ka domāju, ka nevarēs saregulēt, lai var tirgot.

Rakstīšu kuro reizi jau. Šo var apiet piemēram, ka Eiropā tirgotajiem TV standarta  režīms no kastes būtu "Eiropas regulu hdr režīms". Ar to arī tiks veikti mērījumi.

Lietotājs var pēc tam pārslēgt kaut uz "super mega atomreaktora HDR režīmu" 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Zin... teica:

Tas ir sists ekrāns 

Rakstīšu kuro reizi jau. Šo var apiet piemēram, ka Eiropā tirgotajiem TV standarta  režīms no kastes būtu "Eiropas regulu hdr režīms". Ar to arī tiks veikti mērījumi.

Lietotājs var pēc tam pārslēgt kaut uz "super mega atomreaktora HDR režīmu" 

Es jau to pašu uzrakstīju.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 8 stundām , Zin... teica:

Tas ir sists ekrāns

Tā izskatās, bet liekas, ka nav. Tās strīpas parādās/pazūd. 

Nav arī vizuālu bojājumu uz matricas, nav kritis.

Paziņam arī parādījās 1 svītra, pie viņa brauca majās un mainīja matricu. Ja nebūtu labi pazīstams,  neticētu. Bet nu tas ne Latvijā.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Es krāju naudu priekš šāda. Ar mazajiem ekrāniem nav ko ķēmoties.

Nu tur gan projektoru ir prātīgāk plānot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

420 collu ekrāns

OMG.. Tur papriekš māja jāpaplašina, lai brīvu vietu atrastu.

 

pirms 2 stundām , versatile teica:

Tās strīpas parādās/pazūd

Minēšu, matricai pazūd kontakts ar šleifi. Iespējams, ka to var labot bez matricas maiņas, bet tik lielam palagam mājas apstākļos es klāt neķertos. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Zin... teica:

Rakstīšu kuro reizi jau. Šo var apiet piemēram, ka Eiropā tirgotajiem TV standarta  režīms no kastes būtu "Eiropas regulu hdr režīms". Ar to arī tiks veikti mērījumi.

Tad par ko cepiens ka visur jāraksta?

Link to comment
Share on other sites

Cepiens jau par to, ka birokrāti gluži neiet līdzi realitātei 

8k ekrānam fiziski vajag vairāk gaismu, tātad enerģiju, lai dabūtu to spilgtumu cauri režģim. Tāpat visi lielie 8k un hi end 4k ekrāni ir niša, ko gluži katrs nepirks vai arī nevar atļauties 

Link to comment
Share on other sites

Tā gan, Sony A95K 4K QD-OLED tērē elektrību virs 23.gada limita, bet tie tāpat ir labi ja 30 eiro gadā, ja skatās dažas stundas dienā.

Un lielākā daļa cilvēku pērk parastus LCD tv, nevis augstas kvalitātes.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Palīdziet saprast un noorientēties.

Ir ierobežota vieta guļamistabā kur neko lielāku par ~47' collām nenoliksi.

 

Virszemes TV netiek izmantota.

Izmantots tiks Netflix, Kodi vai kas cits (torrentu saturs), varbūt kādreiz GO3/Tet+.

 

Esošais Philips 55PUS7170 rāda dikti foršu bildi. Patīk gan matrica, gan proča apstrāde. Īpaši patīk visu atslēgt un uzlikt tikai Kino mode. Tas, ka dzimtais Androids bremzē un ir pielikts Mi Box ir cits stāsts. :)

 

Ir vēlme noprovēt Gogole TV.

Pa lielam tas ir TCL un daži Sony.

 

Budžets ir stiepjams, bet nu gluži piecus-sešus simtus(plus PVN) par 43' TV man roka neceļas maksāt.

OLED nevajag. Nekādas mežonīgas prasības nav, bet kaku bildi ar ziepju piegaršu ar negribas.

Nerūp sīkumi par melnā melnumu, par minimālu backlight bleeding, 100% akurāts krāsu atainojums.

 

It kā gribētos 100Hz matricu, bet vai ir vērts ?  Esošajam Phllips ir, bet nezinu cik ļoti tas iespaido bildi.

 

Pašam patīk Android TV.

Gribas noprovēt Google TV. Biedē vai Google TV nav vēl par zaļu, jo TCL un Sony bija problēmas ar ieviešanu. Kāds stāvoklis šobrīd ?!

Idejiski varētu arī kaut ko citu, bet vai ir vērts ?! WebOS man nu tā. Ņemt Androīdu nevis Google TV - tāds 50/50.

 

Skatos uz šiem modeļiem:

 

TCL 43P635 - Elko cena ir pasakaini salda. ~230+PVN. Pārējie ir tikai RD Elektroniks.

TCL 43P735

TCL 43C635

TCL 43C735 - it kā uzrunā arī šis modelis.

 

Saprotu, ka starp 600. un 700. sēriju atšķiras dažas funkcijas, kā remote balss vadība un  screen mirrorings.

C serija esot QLED un ar Direct-LED.

Bet cik ļoti no tā ir jēga ?!

Nav jau tā, ka var aiziet un dzīvē salīdzināt, kā izskatās.

Skatījos kaut kādu apskatu, kur stāsta, ka smart dzelzis šiem esot vārgs un reizēm palēns, bet cik RAM tā arī nekur neatradu. Un nevar saprast, jo nav ne pret ko konkrētu salīdzināts.

 

Sony šādi modeļi:

KD-43X80J
KD-43X85J

KD-43X72K
KD-43X80K
KD-43X75K

Bet cipari uzreiz ir augstāki.

Philipsam vēl nav Google TV.

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Piesekošos. Man kā reiz līdzīga interese par to TCL bariņu. Amerikāņu apskatos vismaz TCL`s ir labi novērtēts budžeta TV galā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MIGs teica:

neko lielāku par ~47' collām

hmm, kā tad esošais 55"ielīda? :D

Ja tiešām zem 47", tad manuprāt vienīgā sakarīgā izvēle te būtu 42" OLED.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

hmm, kā tad esošais 55"ielīda?

Varbūt tas ir tas ieliektais?😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Binary vismaz saprot par ko ir runa.

Un par OLED es jau it kā minēju, ka nevajag/negribu/esmu skops.

 

Ja man tur līstu lielāks TV, tad nolikt esošo Philips 55' un paņemtu ko foršāku dzīvojamai istabai. tad tur varētu arī izvirst un atvērt maciņu plašāk. Ticiet man - es ļoti mērīju un domāju, ko un kā. Daudz labprātāk ņemtu ko lielāku un labāku.

Link to comment
Share on other sites

Man bija MiBox S ar android tv un tagad ir Sony ar Google tv. Īsti jau nekādas starpības ērtumā. Google tv jau tāpat vien ir android skins.

Ņemtu tcl c725, ssā viens jauns pa 350 stāv, rd pa 380 arī ir. Qledam būs laba krāsu palete atšķirībā no galīgi lētajiem.

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc raksti cenu bez pvn? Vairs jau nevar nopirkt bez.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tā ērtāk - noliktavās cenas defaultās bez PVN.  Bet Elko ir tikai 43P635.

Kā Tev tam Sony Google TV uzvedas ?

 

Principā jau laikam jautājums, vai ir vērts ņemt Sony nevis 43C735 vai 43C725.

725 ir ar Android TV nevis Google TV.

 

Vēl mulsina, ka iekš TCL weba vairs tāds 43C735 neeksistē un lapa ar dzēsta. Bet stokā šur tur ir.

 

Saprotu, ka šiem TCL ir sekojoši dzelži priekš smarta.;

RT51M Platform (Realtek RTD2880)
Google TV
CPU 64-bit A55×4 1.3GHz
GPU G31x2 800MHz
RAM 2GB DDR3-2133
ROM 16GB: eMMC5.0
HDMI 3x (2.1+2x2.0b)
USB x2 (2.0+3.0)

 

Mi Boxam nāk kaut kas šāds laikam:

Processor: Qualcomm Snapdragon 662
GPU: Mali-450
Chipset: Amlogic S905X Cortex-A53 Quad-core 64bit
Resolution: 4K 3840 x 2160
RAM storage: 2GB
ROM memory: 8GB

 

 

Sīkāk par jaunajiem TCL : https://forum.xda-developers.com/t/tcl-2022-google-tvs-p635-p735-c635-c735-c835-c935.4432635/

 

 

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Sony uzrunā ar to, ka smarta dzelzis labāks.

Un šī daļa man ir būtiska, jo tas tiks izmantots primāri.

varbūt jāpaliek pie Androida. VVZ.

Link to comment
Share on other sites

C735 un Google tv nav 100 eiro vērts virs c725. Bilde utt būs ļoti līdzīga. 

Sony Led tv nav vērts pirkt, viņi pārāk dārgi priekš savas kvalitātes. Tas X80K rādīs sliktāk nekā tcl c725.

Link to comment
Share on other sites

Nu vēl kā forša opcija liekas Philips 43PUS8807. Bet tas protams ir Android TV nevis Google TV.

Un cipars...

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga no tā Google TV, var kāds uz pirkstiem apskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Kāda jēga no tā Google TV

Ar tehonoloģijām saistītiem cilvēkiem gribas pamēģināt jaunāko OS, kas uz TV pieejama. Tā tas ir vismaz manā gadījumā. Ticu, ka MIG'am līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

@Racer, jaunāks Androīds.

Dažas jaunas fīčas - profili, satura meklēšana starp visām sourcēm/aplikācijām, playlisti starp vairākām aplikācijām. labāka balss vadība. Un cerība, ka būs ilgāk aktuāls par Android.

Ērtāka navigācija izmantojot telefonu kā pulti.

Tā vismaz to reklamē.

 

Saprotu, ka Google TV skrien uz ChromeOS, kas ir Linux. Nav īsti skaidrs kurš ir mazāks blāķis un šausmas. :D

Un jā, gribas arī noprovēt.

Es uzskatu, ka nav vērts mainīt TV dēļ šādām lietām, bet ja pērk jaunu tad gan varētu ņemt šo versiju.

Un izskatās, ka TLC, Sony jau ir pārslēgušies. Philips ir procesā. Par pārējiem nezinu.

 

WebOS man ne pārāk patīk. Tizenu praktiski neesmu lietojis. Ja būtu kādi super modeļi kas dikti patīk, tad jau varētu arī kādu no šiem, tik neredzu iemeslu tos izvēlēties.

 

Problēma arī tā, ka skatos, gan uz pašu lētāko TCL par ~300eiro un skatos uz tv par 700-800 eiro. Tas nepalīdz.  :D

 

EDIT:

Un es izmantoju tieši SMART. Nekādi virszemes TV, nekādi SAT, nekas tāds.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tāpat neko nesapratu. :D Man ir pieejamas dažas Android kastes - tur var šito uzinstalēt un patestēt?

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko cilvēki mocās likt ādiņas uz Androida, bet domāju, ka nekas prātīgs tur nesanāks.

Lētākais variants laikam ir jaunais Chromecast.

 

Link to comment
Share on other sites

 Manam sony google tv apakšā ir android 10, nevis chrome os.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...