Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

pirms 7 stundām , sin teica:

jo nav pieejams interneta vads pie TV.

Ir problēma aizvilkt vadu līdz tv? Pats palaidu 20m kabeli no modēma uz rūteri blakus tv. Ātruma zudumus neizjūtu, tur pat laptops pa wi-fi ~95 mbit/s no (100).

Link to comment
Share on other sites

Jep, ir problēma izvilkt vadu līdz TV deļ sarežģītā izvietojuma. Es arī šobrīd izmantoju shortcuttv, taču kā jau mineju, no šodienas shortcut kļust par maksu un 6eur par tādus servisu, maksāt ir aplami. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , sin teica:

maksāt ir aplami.

kāpēc? tad jau par elektrību, gāzi un visu pārējo arī ir aplami maksāt.. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kā papildus serviss jau esoshajai ltcom interaktivajai televizijai, shortcutam nebija ne vainas, bet maksāt vēl papildus par to, par tik nestabilu servisu man negribas

Link to comment
Share on other sites

tak nemaksā papildus, atsakies no Helio TV.. atstāj internetu + pieslēdz shortcut..

Link to comment
Share on other sites

tāda opcija arī pastāv, ja vien esošais līgums nebūtu ar patīkamu ciparu, tiklīdz mainīšu līgumu, tā summas augs. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , sin teica:

no šodienas shortcut kļust par maksu un 6eur par tādus servisu, maksāt ir aplami. 

Nez, nekādu vēstuli no LTC saņēmis neesmu. Tikko pārbaudīju, TV tiešraides strādā. Manā čortkuta akontā šāda bilde.

shortcut.png


p.s.

 

šobrīd neatrodos LTC tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , sin teica:

patīkamu ciparu

cik ir patīkams?

 

 

nē nu.. ja nav alternatīvi interneta pakalpojumu sniedzēji pieejami, tad būs vien jāsamierinās.. vai jāmaksā :)


Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

saņēmis neesmu

viss atkarīgs gan jau no līguma, kad un uz kādu termiņu un ar kādiem nosacījumiem..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

Tikko pārbaudīju, TV tiešraides strādā.

Man arī no rīta vēl strādāja. Redzēs, kā būs vakarā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , CAP teica:

viss atkarīgs gan jau no līguma, kad un uz kādu termiņu un ar kādiem nosacījumiem..

man nupat atbildēja ka "tas nav ierakstīts līgumā"...

sooo....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

maksāt par Helio un to neizmantot

katram savs fetišs :D

Link to comment
Share on other sites

raivkreic

Shortcut TV no 10.janvara nav bezmaksas. Jāatsakās no tā pakalpojuma vai automātiski tiks atslēgts? Bez manas ziņas taču nepieplusos pie rēķina klāt 6 Eiro?

Labots - raivkreic
Link to comment
Share on other sites

nē.. vk pakalpojums nebūs pieejams līdz nepieteiksies abonēšanai vai nepieslēgsi priekšapmaksā pats iekš shortcut.lv

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , snukurins teica:

maksāt par Helio un to neizmantot.

Piemērs. Tiek abonēts tikai optiskais internets, līguma termiņš tuvojas beigām, tev zvana LTC konsultants un piedāvā ne tikai to pašu optisko internetu, bet plusā arī ITV par zemāku cenu, nekā, ja abonēsi internetu vien. Un cilvēki bieži piekrīt.

Es te nerunāju par variantiem, ka klients sāk teikt, ka viņam viss dārgi un pēc līguma beigām, pāries pie cita operatora un LTC uzreiz piedāvā zemāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , base7 teica:

ja abonēsi internetu vien.

es kad atteicos no TV kā ilggadējs klients dabūju atlaidi arī plikam internetam :D Protams, LTC tādā ziņā ir žmogi.. bet akcijas jau ik pa laikam arī viņiem parādās.. bija taču piedāvājumi, kur pliks nets bija 11 vai 12 euro..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 17 stundām , CAP teica:

pliks nets bija 11 vai 12 euro

 

Kādam vēl tā ir? Man bija 2 laimīgus gadus, pēc tam žmiedzās, žmiedzās, lētāk par 14,5 neiedeva. Draudēju iet prom, tādēļ tik dabūju tos pašus 14,5.

Vēl tagad domāju vajadzēja vai nevajadzēja tā darīt - notur tikai tas, ka dīzelim praktiski vienmēr ir tā apsolītā josla, 4G var aizpeldēt tā, ka nav pat tie sūnainie 12 MBit.

Link to comment
Share on other sites

nezinu :D akcijas jau visu laiku ir..

pašam ir pliks Baltcom nets.. 10,90 maksāju...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

akcijas jau visu laiku ir..

Kā ta tam bcom ar tām akcijām ir? Ltc, ja ir kas jēdzīgs tad pamatā tikai jaunajiem klientiem, esošie var iet uz kino pa pus cenu, padzert kapiju ar atlaidi un citas tamlīdzīgas kuiņas.


Paskatījos ltc, mani pakalpojumi šortiks pazudis,  bet telefonā vēl rāda.

Link to comment
Share on other sites

ir jauniem klientiem akcijas visu laiku...

vecajiem.. nu.. paši jau virsū neplīsies.. :D bet sarunāt var.. cenas jau bcom tāpat demokrātiskas :D

baltcom nav tādas lojalitātes programmas kā ltc.. 

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka vk nav tikuši vēl klāt :D jo pieļauju iespēju, ka tas tā automātiski nenotiek ar vienu klik visiem, bet gan pa lielam manuāli... vai pusautomātiski.

Link to comment
Share on other sites

nē.. tagad norubījuši visiem.. gribi lietot maksā :D , jo ir taču helio app..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Slots teica:

viedtelevīzijas iekārtas

ja nemaldos, tad tur ir android tv... helio nav paredzēts tv versijai, tikai parastajai (mobilie, planšetes)

tīri tehniski gan laikam var iemānīt apk...

 

bet kam tev helio app uz lmt kastes? :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

ja nemaldos, tad tur ir android tv... helio nav paredzēts tv versijai, tikai parastajai (mobilie, planšetes)

tīri tehniski gan laikam var iemānīt apk...

Iemānīt ir vienkārši un patreiz viss vēl darbojas (ATV OS 7.1.2) -atšķirībā no Šortkata, ir valodu un subtitru izvēle, taču nevarēju atrast kvalitātes iestatījumus. Tikai interfeiss galīgi nav pultij domāts . Jāmeklē kāds labs AirMouse.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , base7 teica:

Uz doto brīdi shorcut man vēl darbojas. Varbūt būšu izslīdējis sistēmai cauri nepamanīts ?

Šaubos, gan jau norubīs visu. Man, uz doto brīdi vispār neiet caur webu, tv iet, bet nevaru pārslēgt ar pulti kanālus (PR + -), tad prasa lai abonēju :D , uz telefona ar iet.

Link to comment
Share on other sites

rakstīts bija, ka tiem, kas aktīvāk skatījās pēdējiem noslēgs.. bet noslēgs visiem, značit tas viss notiek manuāli :D

Link to comment
Share on other sites

Centrs! Centrs! Šeit Bāze septiņi. Šodien pirmdienas pusdienlaiks. Šortkats joprojām strādā. Sakarus beidzu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , base7 teica:

Centrs! Centrs! Šeit Bāze septiņi. Šodien pirmdienas pusdienlaiks. Šortkats joprojām strādā. Sakarus beidzu.

 

ak laimīgais... man atkal "bezmaksas shortcut" no pakalpojumiem izmests.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , base7 teica:

strādā

priecājies kamēr vari :d  rakstīja šie twitterī, ka random kārtībā no neaktīvākajiem slēdz nost.. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , base7 teica:

Šodien pirmdienas pusdienlaiks. Šortkats joprojām strādā

Man vairs nav nekur, ne web, ne androidā, ne web os. Teļukā pazuda pēdējā, pirms tam, ka jau rakstīju, vairs nevarēja pārslēgt kanālus ar pulti (PR +-), uzmetās kkāds aplams uzraksts, kam pat nebija nekāda sakara ar šortkuta pieteikšanu. Tagad jau ar tas uzrakst tāds aplams, atšķirībā no web un android, "Lai skatītos, jāiegādājas "Shortcut Films" vvv.šortkut.lv". Pirms tam gan vēl bija bik savādāks paziņojuma sākums "Lai skatītos kanālu ...". Kāds gan sakars šortkut tv ar films? Lai vai kā atslēgts ir, nu i X ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

HelioiTV Uz Android kastes atveras, bet nerāda video. Pieļauju, ka jāmēģina iestāstīt ka tas ir telefons vai planšete. 

Link to comment
Share on other sites

papildus augstāk minētajam piebildīšu, ka man vienai planšetei pat pēc arī pēc SuperSu unroot meta kļūdu, hide root nelīdzēja, vajadzēja pāršut uz stock boot.img .

ķīniešu kastes gadījumā pat tas varētu nelīdzēt, jo daudzas jau nāk ar root komplektā un nemodificēta boot.img nemaz nav.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
2019.01.9. , 15:51, sin teica:

Ja vien interaktivo televiziju varetētu palaist caur wifi, es būtu priecīgs. Problēma ir tajā ka TV stāv tur kur nav internta vadu, taču Lattelecom nepiedāvā risinājumu, kur varētu signālu aizdzīt līdz vinja dekoderim pa gaisu. variants ar tīklu pa elektrības vadiem negribu pat izskatīt. 

Nu jā negribi, pats vainīgs, bet vispār tas darbojas,  caur wifi arī var,  bet vajadzēs papildus 2 mikrotik wi fi routerus.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

LTC pieliek ciparu VTV. Liekas, ka tikai pagaišgad pacēla no 9,90€ uz 11,89€ un nu jau ar martu kārtējais lēciens uz 13,89€. Tā neko apetīte, 3,99€ divos gados, praktiski divītis gadā, stabili. Cik ilgi šiem ir tas uz monopols uz vtv apraidi LV? Pats gan to mēslu nelietoju, bet muterei nekādas alternatīvas būtībā nav, jo internetu nelieto.?

Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Pilns paziņojuma teksts

 

Spoiler

Sveiks, televīzijas skatītāj!

Paldies, ka skaties Helio virszemes televīziju, kurā ir iecienītie TV kanāli ar valodas un subtitru izvēli, kā arī ērti pārskatāma TV programma ekrānā. Aizvien paaugstinās televīzijas skatītāja prasības pēc daudzveidīgāka un kvalitatīvāka satura. Līdzīgi kā Latvijā pieaug patēriņa cenas degvielai, gāzei, ūdensapgādei, elektrībai, ik gadu pieaug arī televīzijas kanālu satura izmaksas, ko kanālu īpašnieki pieprasa par to pārraidi. Tas neizbēgami ietekmē Virszemes televīzijas gala cenu.

Kad un kas mainīsies abonēšanas maksā

No 2019. gada 1. marta, Tavs pakalpojums būs Helio virszemes televīzijas Ekonomiskā paka, kura abonēšanas maksa ir 13,89 EUR/mēn. ar PVN. Nelielas pārmaiņas, nemainīgi augstas kvalitātes vārdā.

 

 

 

 

Kas mainīsies līgumā

No 2019. gada 1. maija būs nelielas izmaiņas Elektronisko sakaru pakalpojumu līguma 5.4. punktā un turpmāk soda naudas procents par kavētu rēķina samaksu būs 0,5% dienā.

Kas jādara, saņemot šo vēstuli

Nesteidzīgi iepazīsties ar informāciju par izmaiņām. Tev ir mēnesis laika, lai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem.

 

Ja piekrīti izmaiņām, Tev nekas nav jādara. Tās stāsies spēkā automātiski.

 

Ja izmaiņas Tev nešķiet pieņemamas, vari izbeigt līgumattiecības, taču tas jāizdara viena mēneša laikā no šī paziņojuma saņemšanas brīža, atrakstot pašapkalpošanās portāla mans.lattelecom.lv sadaļā Manas ziņas apakšsadaļā Uzdot jautājumu. 

 

Kad izmaiņas būs redzamas rēķinā

Jauno abonēšanas maksu redzēsi marta rēķinā. Ja bankā esi noformējis automātisko rēķinu samaksu ar uzstādītu apmaksas limitu, lūdzam, laikus pārliecinies vai to nevajag mainīt.

Citas iespējas

Lai baudītu daudzveidīgāku saturu, ko var paņemt līdzi, lai kur vien dotos, aicinām sākt skatīties jaunākās paaudzes televīziju Shortcut TV. To vari skatīties televizorā, datorā vai viedtālrunī, izmantojot jebkuru interneta pieslēgumu. Tajā ir ievērojami vairāk kanālu nekā virszemes televīzijā un lietošana ir tikpat ērta un saprotama. Turklāt, saturu vari skatīties arī arhīvā. Vairāk par Shortcut TV lasi shortcuttelevizija.lv

Arī turpmāk nodrošināsim

  • ērtu pašapkalpošanās vidi Mans Lattelecom lietotnē un mājas lapā;
  • jaunas tehnikas iegādi bez pirmās iemaksas un bezprocentu nomaksu;
  • tet elektrībai 2019. gadā garantēti zemāko cenu;
  • TV kanālus, kas redzami tikai Helio VTV – 360 TV, NBA TV un Best4Sport.

Cerot uz veiksmīgu turpmāku sadarbību un pateicībā par līdzšinējo uzticību –

Tavs Lattelecom

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...