Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Visnotaļ atbalstu! Priekā!

A nu bet,

20220806_004858.jpg

Nu ko pa Saskaņu?:diablo:

• Patīk 2

Pirms 2 minūtēm , Grossmeister teica:

Es neesmu miljonārs :)

Nu es arī vienreiz nedēļa sviestu redzu, tagad runā ka tas esot veselībai!

Ahreņeķ... šādā virzienā boot publiskās tēmas vēl nebija novirzījušās :D

Es par tiem dzērienu traukiem, kuros ielieta tēja :)

Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Ahreņeķ... šādā virzienā boot publiskās tēmas vēl nebija novirzījušās :D

Tev būs tagad jāsakopj :( 

Pirms 57 minūtēm , Grossmeister teica:

Nav man šāda dārguma :(

Nu ko lai tev saka, dzīve laimes tak nav!

20220806_030052.jpg

Šodienas pasaule gan sevišķi negarantē rožaino nākotnes plānu piepildīšanos.

Lai gan visos laikos ir ''dažādu atsaldētu putinu'' pieticis.

Bet ar vālēm visu pasauli izsist nevarēja.😏

Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

Grafēns pastiprina mobilo antenu signālu gigahercu joslā un caur tranzistora efektu pārvērš vai pārnes to terahercos – un tieši tā, ka mikrotehnoloģija “vakcīnas” iekšienē var darboties. 

Grafēns ir vidēja laika apstarojuma atkarīgs, tas nozīmē, ka tas absorbē mikroviļņu starojumu un daudzkāršo kā tā frekcenci, tā arī kaitīgumu. 

Tauta palīdziet, tad pastiprina, vai absorbē? Kā tad īsti ir?  :dance3:

Pirms 20 minūtēm , jema teica:

Tauta palīdziet, tad pastiprina, vai absorbē? Kā tad īsti ir?

Jema, šņabi var ieliet rīklē pa tiešo vai ar klizmu iespiest pakaļā. Iegūtais dullums neatšķirās.😀

To man pastāstīja dēls, savulaik nodienot 1 gadu obligāto, Valmieras cietuma apsardzē.

Tev ir dziļas filozofiskas zināšanas radioviļņu apstrādes jautājumos! :tender:

• Haha 2

Redzi, man ir liela ne tikai ''politehniskā'' pieredze bet arī ''politiskā'' pieredze tautas apmuļķošanā.😀

Ne velti es biju ilggadējais spirta r-as poļitruks un pat ''uz stundu'' raikoma 1.sekretārs, paspējot parakstīt 700 iesniegumus bēgot no PSKP. Laikabiedri ieteica tūlīt iet kādā jaunā partijā un deputāta krēslu. Es atraucu, ka jūsu partijas tāpat pēc formas utml. neatškirās no manas bijušās un ''Atmodai un sabiedrībai'' es esmu pietiekoši atdevis, laiks par sevi padomāt...😀

Pirms 14 minūtēm , jacobs teica:

raikoma 1.sekretārs

Nu raikomā jau bija priekšēdētājs, tad jau tu partkomā biji, jo tikai tur bija trīs sekretāri, es arī esmu pietiekoši sens, lai šo to spētu atcerēties :smile:

Tad, kad Rubiks toreiz izmeta 1.2. sekretārus no partijas es uz to brīdi, kā raikoma biroja loceklis, paliku ar paraksta tiesībā. Bija mums ''tajā raikomā'' vairākas Latvijā populāras, vēlākās arī ietekmīgas amatpersonas.

Edited by jacobs
pareizrakstība

pirms 10 stundām , jacobs teica:

šņabi var ieliet rīklē pa tiešo vai ar klizmu iespiest pakaļā

Manas versijas

a) mērcēt kājas

b) špricēt vēnā

Bet, jā, labāk tradicionāli lietāt.

Nekāda alternatīva neļauj sajust to brīdi, kad pa pa barības vadu tas iegāžas kuņģī. :)

A'nuks: kuņģī sēž rasols. Ik pa laikam kuņģī nonāk 50 gramu - iepriekšējais 50 prasa, par ko dzerat?

Par Jāni. Tā vel 3 vai 4 reizes. Beigās rasols sadūšojas un saka, jāiet apskatīties, Jānis laikam ir labs cilvēks :)

• Patīk 1
  • Haha 1

Manam opim bija tāds verķis, kas Didzim rokā. Veļas mazgāšanai domāts? Atceros, šķūnītī tāds mētājās pilnīgi jauns, nezinu, kur palika, biju pārāk sīks.

P.S. Gan jau pats pakomentēs :)

Edited by aoma

Ir plāns nobraukt līdz Cesvainei, mājupceļā Ogre, Jaunjelgava un kas tur vēl, kā sievas kundze gribēs, rīt tikai apskate jāiziet :)

Iesakiet, kur būtu vērts aizbraukt paskatīties (un nopirkt :D) vannu. Pēc bildēm internetā grūti saprast, kurējā būtu OK, kurējā nē.

Nu kādreiz jau bija PAA, tik cenas nav mazas

• Patīk 1

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Nu kādreiz jau bija PAA, tik cenas nav mazas

+1 PAA, pa pēdejiem 10 gadiem ļoti laba pieredze gan ar vannām gan ar dušām un kas nav mazsvarīgi - vienmēr var mēģināt papildus atlaidi sarunāt. 

• Patīk 1

PAA rīt mēģināšu ieskriet, nebūtu jau slikti atbalstīt vietējos ražotājus. Forši, ka var izvēlēties kaut kādu custom krāsu - mazāks čakars ar "sniega baltās" krāsas uzturēšanu (līdzīgi kā ar auto - labākā krāsa ir tā, kas arī noputējusi izskatās tīra). Vienīgi pēc mājas lapā esošajām bildēm gandrīz vai izskatās, ka izvēle nav baigi liela. TRE varētu būt OK, bet tā ir "akmens masas", gribētos akrilu. It kā agrāk no akrila vannām bija Cello, vecajos katalogos redzama, varētu būt OK, bet ne mājas lapas produktu klāstā, ne jaunajos katalogos viņas vairs nav.

Ir vēl kādi varianti? Kāds salons, kur ir plašāks vannu klāsts? Jebšu PAA ir vienīgās puslīdz normālās LV pieejamās vannas?

Man divas vannas no šitiem: https://vispool.com/

Ir OK.

Vecākā pirkta 2004. gadā, pirms diviem gadiem taisījām remontu tajā vannas istabā, bija doma nelikt vannu, taisīt vannas istabu tikai ar dušu, beigās atstājām to pašu veco vannu, iebūvējām pa jaunam.

Pirms 47 minūtēm , binary teica:

gribētos akrilu

Akmens masas vannas, pēc manām domām, labākas.

• Patīk 2

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

Akmens masas vannas, pēc manām domām, labākas.

Kāpēc?

Paskatoties PAA doto salīdzinājumu, vienīgais, kas akmens masas vannām ir labāks, ir "virsmas atjaunošanas iespēja" (pārējais nav aktuāli :D). Lai gan pēc 20-30 gadiem var arī nopirkt citu vannu.

Parametri, kuri mums būtu aktuālāki (siltumnoturība, kopšanas vieglums, ilgmūžība) akrilam esot pārāki.

Pēc tādas loģikas man būtu jāslavē Opel, jo mans pirmais (un ceturtais) auto bija Opel. Bet tomēr VW un Audi patīk labāk ;)

Edited by binary
  • Haha 1

Share

• Create New...