Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tīņa slapjie sapnīši, kā arī pārējais murgs ko viņš te dzen!

Šitas miljonārs, pārus gadus atpakaļ lielījās kā kontrabandas cigaretes uz pārdošanu ved :good:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu nez kādiem tur slapjajiem sapņiem jābūt, lai kā piemēram @Android1 piemēra nevārētu atlikt mēnesī 500Eur un hipotēkā samaksāt 1k :D Ko tad tie ITšņiki dara ar to naudu?

pirms 11 stundām , Android1 teica:

vienkārši, izskaidro, kā tava loģika strādā, ja tā vidējā cilvēka, iekš LV, ienākumi ir zem, teiksim, 3,5 - 4k net ITšņika?!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Ko tad tie ITšņiki dara ar to naudu?

Vispār jau bērnus audzina! :TBS:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un tad bērniem naudas nepietiek?

Citi ar algu zem 1k mēnesī pamanās to pašu darīt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Athlons teica:

es, piemēram, veidoju enerģijas uzkrājumus... pārsvarā jostasvietas rajonā... moš... vēlāk noderēs...

 

nu var arī "vintāž" mantiņās... piemēram, vakar iepirku kaudzi ar raritātēm... 

image.jpeg.055297c139749170bc000ac470517925.jpeg

athlon - tu vecas kasetes par naudu pirki ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Citi ar algu zem 1k mēnesī pamanās to pašu darīt.

Ko darīt, nolikt 500 mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

Android1
Pirms 56 minūtēm , AndrisBB teica:

Tu esi dzirdējis par tādi lietu kā kapitāla pieaugums? Cik tas vidēji ir nek. īpašumam, ja izīrē? cik tas ir kautkādiem akciju portfeļiem?

Protams, ka esmu dzirdējis. Teorijā, viss ir skaisti.

 

Bet ja pamēģinām, nedaudz, pietuvināties realitātei - iedomājamies mirstīgo vulgaris ar 2k net.

Jāmaksā īre, rēķini, parasti ir vēlme/vajadzība pēc auto (potenciāli, lēzenais), ar attiecīgajām izmaksām. Var gadīties, ka sencīšiem ar jāpiepalīdz.

Ja vēl grib nedaudz paceļot, ir bērni (man šobrīd nav), jāiekrāj drošības spilvenu pāris algu apmērā, visādi 3. līmeņi un apdrošināšanas, pa retam, iepirkt kādu kompi, telefonu utt. utjp. Un hipo - tur jau vēl jādabū piķi pirmajai iemaksai, paralēli visām pārējām darbībām, kur tu uzreiz nevari izraut ārā to nopelnīto eiro.

Protams, ja to vien dara kā vien strādā un skaita katru santīmu, tad iespējams, ka var, bet da nu nah tādu verga dzīvi.

 

Tagad pasaki, cik reāli ir tas, ka cilvēkam parastajam ir iespēja iegrūst ntos k gadā, tīri tikai investos? Tiem, kam ir 2,5k un 3k, tas jau ir reālāk, bet neba nu visiem tagad pēkšņi ir tādas algas.

 

Un vēl tā smukā inflācija, kas man ātri vien noēda nesen dabūto pielikumu un citus paredzētos procentus.

 

Es, personīgi, to +/- varu pacelt un kaut ko arī daru lietas labā, bet visi nav es.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir labi ienākumi, un no algas pāri paliek diezgan, tad protams es Andrīša plānu atbalstu.

Tas ir ļoti pareizi.

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri var atļauties paņemt krītu kaut vai tam pašam liekam dzīvoklim to nedara. Paņēmi dzīvokli krītā, un lai īrnieki viņu izmaksā, un pēc gadiem tev ir īpašums ne no kā. Protams ja pietiek uzņēmības administrēt to visu procesu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 37 minūtēm , Android1 teica:

Tagad pasaki, cik reāli ir tas, ka cilvēkam parastajam ir iespēja iegrūst ntos k gadā, tīri tikai investos?

Es taču saku, ja nav 500e tad varbūt ir 100e? 50?

 

Pirms 37 minūtēm , Android1 teica:

Un vēl tā smukā inflācija, kas man ātri vien noēda nesen dabūto pielikumu un citus paredzētos procentus.

 

Smukā inflācija ir rezi 20 gados, parasti diezgan zema. Attiecīgi tu arī palielini savus iekrājumu maksājumus proporcionāli inflācijai, ja ienākumi pieaug. Rezultātā tā inflācija nemaz tik ļoti neietekmē.

Vienkārši nolēmi 5% no ienākumiem novirzīt kautkādā virzienā un turies pie tā.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ir cilvēki, kas nemāk iekrāt pat 10eur, piemēram, tāds kā es. Jo izdevumi vienmēr aug līdz proporcionāli manam ienākumu līmenim 😁

Es sev nespēju pateikt - šo es nepirkšu vai tur es nebraukšu, jo tā es ieekonomēšu. Man vajag visu ko dzīve piedāvā savu iespēju robežās.

 

Un ir tādi kā Andrīts, kuram pietiek dzīvē ar jumtu virs galvas, datoru uz galda, un pabraukt ar riteni.

 

Tiem pirmajiem naudas vienmēr būs par maz, lai cik arī viņi pelnītu.

Tiem otrajiem tā vienmēr paliek pāri un īsti nezin ko ar to pasākt.

 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 dzīvo, 2 eksistē :diablo:

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1
Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Es taču saku, ja nav 500e tad varbūt ir 100e? 50?

Tad jau ne tuvu nesanāks tie 500k aktīvos.

 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Smukā inflācija ir rezi 20 gados, parasti diezgan zema. Attiecīgi tu arī palielini savus iekrājumu maksājumus proporcionāli inflācijai, ja ienākumi pieaug. Rezultātā tā inflācija nemaz tik ļoti neietekmē.

Parasti nav tik mežonīga, jā. Tagad vienkārši, ir tādi apstākļi un arī sekas Eiropas valstu vadītāju stulbumam.

Pie zemas inflācijas, tad jā - nav problēmu.

 

Bet citādi, ja ir iespējas, protams, pievienojos tavai idejai. Man, valsts pensijas, gan jau, ka nebūs un par tām tālajām dienām ir jādomā pašam.

 

@Stasss Tak saņemies, uzliec kaut vai auto maksājumu, digitālo krājkasi vai ko tur vēl un audzē raksturu - neskaries klāt. :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Un ir tādi kā Andrīts, kuram pietiek dzīvē ar jumtu virs galvas, datoru uz galda, un pabraukt ar riteni.

 

Nav jau tā ka es baigi taupīgi dzīvotu, īstenībā iztērēju vairāk naudas visādās nevajadzīgās lietās vairāk nekā tu domā.

Pa lielam mana stratēģija vienkārša. Algas dienā pārskaitu X procentus vienam mērķim, Y procentus citam, kautvai tas ir tikai uz paša citu kontu.

Nu tad atlikošo var tērēt visādos štruntos.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu var jau aiziet uz salonu un nopirkt jaunu Audi, vai no tā kas būtiski mainīsies salīdzinot ar 5 gadus vecu?

Var katru mēnesi braukt uz Spaniju vai pa nedēļas nogalēm uz LV. Ganjau tad sāks tā nauda ātrāk tērēties.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Algas dienā pārskaitu X procentus vienam mērķim

Parastais cilvēks visdrīzāk šo procentu pārskaita bankai, jo savu mērķi jau ir piepildījis ar kredīta starpniecību, pirms to jēlkad būtu spējis sakrāt.

Neparastais krāj un to pašu zaudē inflācijā un pie sava mērķa tiek pēc N gadiem.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu man ir 0 kredītu izņemot hipotēku. Neredzu jēgu kautko ņemt kredītā, ja var nopirkt uzreiz. Nu varbūt auto, ja ir baigi zemā % likme. Ja sistemātiski iekrāj, tad pēkšņi tie kredīti nav vajadzīgi.

Tāpat arī jaunam auto. Atlieku 200 mēnesī, kad vajag jaunu/citu tad nopērku. Pa pāris gadiem jau parasti pietiekoši iekrājas.

Ja naudas vienkārši atlikšana kādam mērķim vs kredīts ar būtisku % pa virsu ir 'nedzīvošana', nu tad es nezinu.

Dzvošana laikam skaitās % maksāšana bankai.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Stasss teica:

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri var atļauties paņemt krītu kaut vai tam pašam liekam dzīvoklim to nedara. Paņēmi dzīvokli krītā, un lai īrnieki viņu izmaksā, un pēc gadiem tev ir īpašums ne no kā. Protams ja pietiek uzņēmības administrēt to visu procesu.

Mums reiz bija "iespēja" pirkt dzīvokli feinā vietā, Baložos. Trīs gadus tur nodzīvojām, forša vieta, klusa. Projekta attīstītājs nobankrotēja, dzīvokļus pamazām "izsolēs" nopirka banka. Tā nu tikām nostādīti fakta priekšā - vai nu pirkt dzīvokli no bankas, vai arī izvākties. Pirkt dzīvokli īsti negribējās - ja reiz pirkt, tad māju… Tā nu izvācāmies.

 

Dažus gadus vēlāk noskaidrojās, ka tai mājai sākotnējā ekspertīzē konstatēta pārslodze uz mājas pamatiem. Padziļinātai ekspertīzei - 15k eur, ko jāapmaksā dzīvokļu īpašniekiem. Ja kaut ko jālabo (un 99%, ka ir/bija jālabo) - gan jau arī uz iedzīvotāju rēķina. Bija vēl info, ka pamatu režģogā armatūras vismaz 2x par maz.

 

Nav man pieredzes ar dzīvokļu izīrēšanu, bet kaut kā ir radies iespaids, ka tas nav tik vienkārši kā "nopirkt un atstāt īrnieku ziņā" - kaut kādu darbu tajā arī ir jāiegulda, kaut kādu risku arī jāuzņemas (cik nav dzirdēts, ka īrnieki kaut ko sabojā). Ne vienmēr tiem, kuri finansiāli to varēt atļauties, pietiek brīvā laika īres biznesam… Protams, ja dienas tiek pavadītas pie TV ar pudeli rokā, tad cita runa - tad to laiku tiešām varētu ieguldīt īres biznesā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Android1 teica:

Parasti nav tik mežonīga, jā. Tagad vienkārši, ir tādi apstākļi un arī sekas Eiropas valstu vadītāju stulbumam.

Pie zemas inflācijas, tad jā - nav problēmu.

Amerikāņi saka, ka pie viņiem šobrīd arī milzīga inflācija. Kā Eiropas valstu vadītāji to varēja ietekmēt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

bet kaut kā ir radies iespaids, ka tas nav tik vienkārši kā "nopirkt un atstāt īrnieku ziņā" - kaut kādu darbu tajā arī ir jāiegulda, kaut kādu risku arī jāuzņemas

Nu bet skaidrs ka tā. Tāpēc pieminēju ka ja tik ir velme to visu kurbulēt. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , AndrisBB teica:

Es taču saku, ja nav 500e tad varbūt ir 100e? 50?

Zinu gadījumu, kad cilvēks vairākus gadu desmitus "atlika" kaut kādu summu. Kaut kad senāk tā ik mēnesi atliktā summa šķita vērā ņemama - iespējams, pat pietiekami vērā ņemama, lai būtu sevi kaut kā jāierobežo. Tagad - nu jā, ir uzkrājumam pāris papildus nulles parādījušās (nu ne pašas no sevis, bet pamazām uzkrātas :D), bet tā uzkrātā summa mūsdienās nav ne tuvu tik vērtīga kā šķita pirms 20 vai kaut vai pirms 10 gadiem. Finālā tāda mazliet stulba sajūta.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 14 minūtēm , binary teica:

Nav man pieredzes ar dzīvokļu izīrēšanu, bet kaut kā ir radies iespaids, ka tas nav tik vienkārši kā "nopirkt un atstāt īrnieku ziņā"

Vienkārši nav, bet nav arī nekāds pasaules gals. Te pie mums pilns ar aģentūrām, kas pa 30 - 50 mēnesī to visu administrēs un sameklēs/izliks īrniekus. Ja kautko sabojā? Tam domāta apdrošināšana, kas nav īpaši dārgāka par 30 mēmesī.

To visu protams jārēķina izdevumos, bet tāpat sanāk ar pluss zīmi. Ja ir hipotēka uz to dzīvokli, tad vajad kaut nelielu spilvenu, ja nu ir kādi ilgāki mēneši bez īrniekiem. Bankas arī specilu hipotēku prasa - 'buy to let' saucas. % likme mazliet lielāka un parasti vajag 25-40% pirmo iemaksu.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 34 minūtēm , AndrisBB teica:

Tāpat arī jaunam auto. Atlieku 200 mēnesī, kad vajag jaunu/citu tad nopērku. Pa pāris gadiem jau parasti pietiekoši iekrājas.

"Citu" (gadus 10-15 vecu) - ok, bet kā var pāris gadu laikā iekrāt "jaunam" (ne gluži mopēdam), ja atliek pa 200 mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Finālā tāda mazliet stulba sajūta.

Ir bezgala stulbi naudu krāt 'zem matrača', it īpaši augstas inflācijas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

% likme mazliet lielāka un parasti vajag 25-40% pirmo iemaksu.

Pie mums bez problēmām var paprasīt tādu pirmo iemaksu mājas būvniecībai. Vajag tikai sagribēt būvēt ārpus Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Android1
Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Protams, ja dienas tiek pavadītas pie TV ar pudeli rokā, tad cita runa - tad to laiku tiešām varētu ieguldīt īres biznesā.

Ja tā var atļauties darīt, tad ir 2 varianti - vai nu tam cilvēkam nekā nav un uz visu ir pajāt, ieskaitot nākotni vai arī ir tik daudz, ka par visu ir pajāt un viņa vietā lietas bīda citi, kam par to tiek iepiķots. :D 

 

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Amerikāņi saka, ka pie viņiem šobrīd arī milzīga inflācija. Kā Eiropas valstu vadītāji to varēja ietekmēt?

Viņiem ir viņu problēmas. Es te par Eiropu domāju, ka enerģētiski sevi nolikām rakom, domājot, ka tā būs mūžīgi un tagad visi pūs un elš - aijaijai, nu kā tad tā. A padomāt uz priekšu, kas būs, ja būs tā un šitā - slabo.

 

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

bet tā uzkrātā summa mūsdienās nav ne tuvu tik vērtīga kā šķita pirms 20 vai kaut vai pirms 10 gadiem.

Lai kaut kā ierobežotu vērtības kritumu un palielinātu, ir domāti citi instrumenti, ne zeķe. Bankā, uzkrājumā, vajadzētu turēt bik vairāk kā ikdienai un rezervi pāris algu apmērā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , binary teica:

"Citu" (gadus 10-15 vecu) - ok, bet kā var pāris gadu laikā iekrāt "jaunam" (ne gluži mopēdam), ja atliek pa 200 mēnesī?

Nu rēkini, tipisks līzings uz auto ir 4 gadi. Pa 4 gadi sakrājas 9600. Parasti pa 4 gadi auto 'vērtība' vidēji nokrītas uz pusi.

Nu tad iemainot 'veco' (plus mīnus puse no jaunā/cita cenas) un pieliekot 9600, sanāk diezgan OK braucamais (2 - 3 gadi vecs. Protams ne jauns.). Nu ja gribās kautko glaunāku, tad ar 200 jau nepietiks. Ja paralēli izdomā kā pie tiem 200 mēnesī var pielikt kādu % klāt, tad jau pa 4 gadi 12 - 13k rezultātā var rēķināties. Nu ja nesanāk, tad nesanāk.

Ja ņemtu līzingu, tad cik procentos aiziet?

Kā arī ja ir nauda uzreiz, tad parasti mazliet labāku 'dīlu' var dabūt. Esošo nekur nav jāsteidzas pārdot, ja nevajag līzi, tad var pirkt no privātā, kas parasti ir kādi 2 - 3k lētāk kā no plača.

Ja ir nauda kabatā, tad vairāk opciju un lielāks ietaupījums, uz 20k auto sanāk kādi 5k ietaupījums (cena + līža %).

 

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Android1
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Pie mums bez problēmām var paprasīt tādu pirmo iemaksu mājas būvniecībai. Vajag tikai sagribēt būvēt ārpus Rīgas.

Es tieši, par šo nesen iedomājos, ka fig man banka dos hipo ar mazu pirmo iemaksu, jo gribu prom no Rīgas uz tāliem laukiem. Finālā, sabojāju sev garīgo. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Android1 teica:

Es te par Eiropu domāju, ka enerģētiski sevi nolikām rakom, domājot, ka tā būs mūžīgi un tagad visi pūs un elš - aijaijai, nu kā tad tā. A padomāt uz priekšu, kas būs, ja būs tā un šitā - slabo

Bija varianti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Android1 teica:

Lai kaut kā ierobežotu vērtības kritumu un palielinātu, ir domāti citi instrumenti, ne zeķe. Bankā, uzkrājumā, vajadzētu turēt bik vairāk kā ikdienai un rezervi pāris algu apmērā.

Bitcoini tam domāti?

Tur nebija vienkārši "bankā, uzkrājumā". Bija kaut kādi citi instrumenti.

Pirms 11 minūtēm , Android1 teica:

Es tieši, par šo nesen iedomājos, ka fig man banka dos hipo ar mazu pirmo iemaksu, jo gribu prom no Rīgas uz tāliem laukiem. Finālā, sabojāju sev garīgo. :D 

Pat nevajag tālus laukus. Man līdz Mūkusalas aplim ir 30km.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , jema teica:

1 dzīvo, 2 eksistē

 

Matemātiska nepareizība.

Tiem otrajiem ir ~5 gadi nepieciešami taupīgā režīmā, lai izveidotu investīciju spilvenu. Pēc tam tāpat var atļauties visu tāpat. Tas ir jautājums par prioritātēm, un tikai.

 

Piemērs: pāris gadus atpakaļ vajadzēja mašīnu. Teorētiksi varēju ieiet veikalā un nopirkt. Praktiski sarunāju ar paziņu, kuras darba auto beidzās operatīvais un varēja atpirkt pa reālu 28% atlikušo vērtību ar noskrējienu zem 100k. BET! Jāņem tāda kā ir (balts Reno standarta komplektācijā :). Nevis tādu kā gribās (5.sērijas BMW). Pārvietošanās kvalitāti tas nekādi neietekmē, bet jemasprāt - tā nav dzīve, tā ir eksistence.

 

Un tas ir tieši tas par ko Andris runā, neizniekot savus resursus visādos trendīgos marketologu produktos "because I'm worth it". Tā arī rodās tie brīvie līdzekļi, kurus uzkrāt. Ar to es negribu teikt, ka visās izvēlnēs vienmēr jābūt Optima Linijai, bet veselīgu kritiku tēriņiem gan vajadzētu veltīt.

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Raksturs vajadzīgs...😀

 

Kā jau visās lietās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1
Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Bija varianti?

Tik ļoti nepakļauties zaļumam un neslēgt AES, kamēr vietā nav alternatīva. Sistemātiski bīdīt atjaunojamos, elektrības starpvalstu savienojumus. Vairāk iet uz elektrifikāciju/vietējiem kurināmajiem. Ja to gāzi tik ļoti vajag, būvēt trubas no citām vietām. Kaut vai LV piemērs - kam tad mums to LNG termināli. Beigās, gāzes var pietrūkt un var arī nesanākt dabūt - panika.

 

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Bitcoini tam domāti?

Mhhhh. :D Kripta ir liela riska lieta. Tur var ielikties tikai tad, ja konkrēto naudu nav bail pazaudēt. Var gan sanākt izcelt, gan arī pasēt. Tur tad jau jāskatās uz 3. līmeņiem, uzkrājošajām apdrošināšanām, akcijām vai piem., Mintos. Kaut vai tas pats nekustamais, ja ir paceļams.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , msp teica:

balts Reno standarta komplektācijā :). Nevis tādu kā gribās (5.sērijas BMW).

Nu zaibis

Pirms 5 minūtēm , msp teica:

Pārvietošanās kvalitāti tas nekādi neietekmē


Tad jau dzīvot penhausā vai dzīvot bomžatņikā arī dzīves kvalitāti neietekmē. Jo vajadzība nodrošināta - abos gadījumos jumts uz galvas.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

abos gadījumos

 

Nav korekts salīdzinājums.

Pie tam kas ir pareizāk - braukt ar baltu kompaktlases reno un dzīvot penthausā, vai ar 5.BMW un dzīvot hruščovenē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Android1 teica:

Mhhhh. :D Kripta ir liela riska lieta. Tur var ielikties tikai tad, ja konkrēto naudu nav bail pazaudēt. Var gan sanākt izcelt, gan arī pasēt. Tur tad jau jāskatās uz 3. līmeņiem, uzkrājošajām apdrošināšanām, akcijām vai piem., Mintos. Kaut vai tas pats nekustamais, ja ir paceļams.

Nu tie 3. līmeņi, uzkrājošās apdrošināšanas un kas tur vēl kā reiz arī ir tie "zems risks, zems ieguvums" varianti, kuros ieguldītais pēc 20-30-50 gadiem ar visām papildus nullēm ir mazāk vērtīgs nekā bija pirms tiem 20-30-50 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

@msp Reno piemērs ir no ekstrēmā gala un neviens par tādu nerunā.

Runa ir par maksimālu atguvi no piejamiem līdzekļiem. Pietiek mazliet ieslēgt smadzenes un paplānot ilgāk par pieci gadi un sanāk dzīvot būtiski labāk, kā tiem "dzives baudītājiem".

Var nopirkt to BMW līzī un maksāt 400+ mēnesī par viņu.

Var paplānot pāris soļus uz priekšu un iegūt to pašu BMW pa 300, atstājot 100 ieguldījumiem.

 

Bet nu katram savs. Tapēc arī vieni runā par ieguldījumiem, citi tikmēr 100e iekrāšanu uzskata par fantāzijām

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , msp teica:

braukt ar baltu kompaktlases reno un dzīvot penthausā,

Dzīvo penthausā?

Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

Dzīvo penthausā?

 

Ne penthausā. Bet līdzvērtīgas vērtības īpašumā.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...