Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , vvv teica:

Staķis labs

Piekrītu - biju patīkami izbrīnīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , rubb teica:

Par ko tieši cepiens?

Lai tos provokatīvos jautājumus putinam uzdod. Sabraukuši te pilna Latvija ar pseidoopozicionāriem. Vēl atļaujas provocēt.

Gribi dzīvot Latvijā, mācies valodu un valsts vēsturi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Piekrītu - biju patīkami izbrīnīts

Es arī, vajadzēja tikai karam sākties, lai smadzenes (tās viņam it kā ir), iemežģītos vietā.

Vel tas resnais cūka Kalvītis saprastu, ja ienāks vēlreiz krievs, sazagtie ļimoni nepalīdzēs...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

vajadzēja tikai karam sākties

Aizmirsi kā Staķis lukašenko karogu hokeja čempionāta laikā samainīja pret Baltkrievijas karogu?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jau teicu, pie vainas izmežģītās smadzenes, atceros viņu no smilškastes kopā ar mazajiem brālēniem, viena zeķbikses stara nomīzta, (laikam pamperi nebija tik labi kā šodien), bet vienmēr zolīds prātvēders :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , vvv teica:

Staķis labs

Intervētāja pretīga

 

pirms 14 stundām , laikamTak teica:

Lai tos provokatīvos jautājumus putinam uzdod

1. Ja viņa neuzdotu provokatīvus jautājumus - Staķis nevarētu parādīt sevi tādā līmenī kā viņš izdarīja šajā intervijā.
2. Tie provokatīvie jautājumi satur daudzu krievu domāšanas šablonu un tas ir ļoti svarīgi, ka viņi var uzzināt latviešu nostāju uz viņiem aktuāliem jautājumiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Iepriekš lasīju, ka Hermanis šūmējas par šo interviju. Noklausījos un neko sliktu nedzirdēju. Ja Staķim būtu labāka krievu valoda varētu spēcīgāk pateikt un kvalitatīvāk izstāstīt Latvijas pozīciju, bet kopumā ok. Dožģ darbinieces jautājumi arī pieņemami. 

Link to comment
Share on other sites

Hermanis kādā partijā nav iestājies? Agrāk argumentēti un saprātīgi izteicās. Cik sapratu uzreiz pēc izteikumiem esot uzaicināts uzreiz uz interviju un atteicis. Kas ir vēl nākamais ne līdz galam saprotams izgājiens.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Metrs teica:

Noklausījos un neko sliktu nedzirdēju.

Kāpēc vispār jautājumi par pieminekli staļina zaldātiem..., un brīdinoši teksti par iespējamām sekām, ja pieminekli nojauks.

Atsaucās uz LKS, tad jau Ždanokai prieks.

Vēl neizpalika šūmēšanās par vīzu nedošanu Krievijas pilsoņiem - tā nedrīkst, tā nav pareizi...

Staķis Ukrainas bēgļus Rīgā pieminēja, tie viņai neinteresē...

Piekrītu Hermanim

Link to comment
Share on other sites

Nezinu to kanālu un žurnālistu, arī intervējamo nezinu, kultūras cilvēks. Par pieminekļiem, adekvāta Krievijas krieva viedoklis:

No 29. minūtes.

 

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
9.08.2022. , 23:41, rubb teica:

kam tajos laikos tas interesēja...

Man, jo q3a nevarēja normāli uzspēlēt. 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
9.08.2022. , 22:39, aoma teica:

Noskatījos par mūsu Didzi, ir plāns aizbraukt, ja satikšu, sveiks, mani sauc aoma, gribētu to ģīmi redzēt :)

Bet nu tur vajadzētu sarunāt tādu grandiozāku pasākumu. Kā pareizi uzjaukt bendžu divtaktniekam, kā izgatavot trimera nazi no stumjamā pļāvēja asmens, kā izkapti izkapināt.. nu tā kaut kā. 😏

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , vvv teica:

tā nedrīkst, tā nav pareizi...

Tā viņa neteica. Provokatīvi uzdeva mums šķietami riebīgus jautājumus, bet tādus uzdod arī rietumu žurnālisti. Kopumā mazliet tendenciozs, bet labas žurnālistikas paraugs, salīdzinot ar mūsu rēderiem un Co.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ImissimI teica:

Kā pareizi uzjaukt bendžu divtaktniekam, kā izgatavot trimera nazi no stumjamā pļāvēja asmens, kā izkapti izkapināt.. nu tā kaut kā

Elementāras lietas, drīzāk būtu uzjautāt, kā uzvirpot skriemeli, lai vecā Яуза 19 ātrumu atskaņo pareizi :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Racer teica:

Tā viņa neteica

Par Kasparova iniciatīvu tieši tā arī pateica «mūsdienu pasaulē tā nedrīkst».

Padomā, kā izdarās viņas valsts... Nonstopā dara, kā «mūsdienu pasaulē nedrīkst».

Es sajutu nepatiku pret viņu...

Vispār, lasīts diezgan, it kā «labie» krievi, pret putinu, pret režīmu... Tik viņiem, kā āža kāja lien ārā... Apmēram tā - putins pie visa vainīgs, visu ļaunumu dara putins, krievu tauta laba, ja kāds atbalsta putinu, tad tā nav viņa vaina, putina propaganda pie tā vainīga...

Vēlreiz saku, putins ir savas tautas spogulis.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār, es huj****..
Izrādās esam jau tik tālu aizdzīvojušies, ka vienkārši bankā ieiet un saņemt pakalpojumu vairs nav iespējams. Lai tiktu uz konsultāciju ir jāreģistrējas un pieejamie laiki ir ar 2 nedēļu gaidīšanas laiku.

Gribēju aktivizēt to Smart ID.
Zbis..

 

Vai jūsu bankās arī tā ir?

Manā gadījumā SEB.

Link to comment
Share on other sites

Es swedbankā gribēju kontu aizvērt, jo gadus 8-10 nav lietots, dažus gadus pat i-bankā vairs nevar ielogoties (kopš atcēla tās kodu kartes). Eju garām filiālei lielveikalā, paskatos - o, nav baigo rindu, ieskriešu to lietu beidzot nokārtot. Izrādās, nevar - jāpierakstās.

Link to comment
Share on other sites

Ar eparakstu Smart id var aktivizēt bez iešanas uz banku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 22 stundām , TOoMoOT teica:

tas ir ļoti svarīgi, ka viņi var uzzināt latviešu nostāju uz viņiem aktuāliem jautājumiem.

Buļļa kakas, biedri.

Vienvārdsakot, tolerance sit augstu vilni.

Balsojam par gobšlesiem un platiem soļiem dodamies ruslandes virzienā.

Apsveicu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , binary teica:

Izrādās, nevar - jāpierakstās.

Principā bankas liek tev un mums pārējiem saprast, ka nakuij jūs plebeji mums esat vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

mobile paraksts neder.

ja ir ID kartiņa, un karšu lasītājs, tad nav bēdu.

Link to comment
Share on other sites

Tad ir starpība e-parakstam ar ID karti+lasītājs un e-paraksts mobile?

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka pašam eparakstam kā tādam nē. bet ja vēlies smart-id, tad tur tikai fiziskais ID kartes variants..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Tad ir starpība e-parakstam ar ID karti+lasītājs un e-paraksts mobile?

Pirms ~2 gadiem kārtoju sev mobilo e-parakstu un toreiz tā sapratu, ka ir kaut kādas augstākas drošības pakāpes dokumenti, kam mobilais paraksts neder, bet ID + lasītājs der. Robežu gan nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka e-paraksts nekāds savādāks nav, vai ar ID karti parakstīts vai ar mobilo e-parakstu. Vienkārši, senāk mobilais e-paraksts nebija, kad parādījās, tad uzreiz visur «neieviesa» mobilā e-paraksta iespēju, tāpēc kaut kad iepriekš mobilais e-paraksts nebija tik «pilnvērtīgs», tādā nozīmē, ka kaut ko ar to nevarēja

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

arī ar biometrijas datiem

par šo biju piemirsis, par cik nav man phone ar NFC..

Link to comment
Share on other sites

Vairs neko 😁 Stass pats visu jau…

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es tiešām to huiņu uzpisīs gaisā, es kaifā!

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rigas-mers-uzbrukumi-dozdj-manas-intervijas-del--negodigi.a468992/

Quote

"Es domāju, ka tie, kuri tagad uzbrūk TV kanālam "Doždj" vai Kortikadzes kundzei, rīkojas negodīgi. Ja kāds arī varēja apvainoties [uz interviju], tad tas esmu es. Taču, kad es dodos uz televīzijas studiju vai uz radio, es negaidu, ka man glaudīs galvu. Es sagaidu jautājumus, kuri interesē auditoriju. Viņa šos jautājumus uzdeva, un es domāju, ka intervija bija korekta," sarunā ar LR4 pauda Staķis.

Quote

"Es ar šādu interviju nekad neparādītos nevienā no Krievijas propagandas kanāliem. Man neļautu runāt. Tagad mums ir iespēja ieiet studijā un runāt par svarīgiem jautājumiem, lai saprastu mūsu pozīciju," sarunā ar LR4 pauda mērs.

 

Šeit daudzi cepās par to interviju - intervētāja, uzdotie jautājumi  un TV kanāls ir pī. Staķis domā

savādāk.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A ko viņam teikt, ka viņu ka lohu krievu propaganda izģērba?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Pag. Tak sākumā interviju visi slavēja? Kas notika?

Neapmierinātie parasti ir skaļāki par apmierinātajiem. Tas arī viss

Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc: 

"Staķim ļoti laba intervija.."

"Jā, laba intervija"

Hermanis teica ka intervija sūdīga.

"Jā, intervija sūdīga.."

"Tiešām sūdīga intervija."

 

🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Šodien ar čali no Baltkrievijas diskutējām par to, kāpēc Baltkrievija nepalīdz aktīvāk Krievijai cīņās Ukrainā. Čalis man skaidroja, ka Baltkrievija aktīvāk iesaistīsies, kad Ukrainā ieradīsies 100 000 Ziemeļkorejas cīnītāju, - tad visi (Krievija, Baltkrievija, Ziemeļkoreja) apvienosies un pievārēs Ukrainu. Par palīdzību Putins apsolījis Ziemeļkorejai Baltijas valstis, tāpēc pie mums visai drīz tiks ieviesta kārtība!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Tuubijs teica:

Kaut kas briest un tas nav roltons...

 

pirms 16 stundām , jema teica:

es tiešām to huiņu uzpisīs gaisā, es kaifā!

Vakar biju nobraucis viņam garām. Uz katra stūra dežūrē pa policijas ekipāžai. Ar ieslēgtām bākugunīm. Cik tā apsargāšana izmaksā valsts budžetam+ pašiem auto tā nepārtrauktā mirgulošana nenāk par labu. Nevarēja vienkārši apjost vairākās kārtās ar elektrisko ganu un pieslēgt to pie 220V. Sanāktu ekonomiskāk.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Šitādu naivumu Tavā vecumā - gans jāiepērk (konkurss), uzstādīšana, elektrība (tie pīķa laika  cipari sirdi silda) un tad atkal jāliek tā pati brigāde/es, kas uzmanīs to ganu, lai kkādi kamikadzes vates nesapis to visu padarīšanu.

Nevis nesanāktu ekonomiski, bet vienā vietā būtu ar visu ekonomiju :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...