Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , base7 teica:

ekonomiskāk

Pagaidīt līdz nākamam pavasarim, un tad gāzt. Mums vēl termoenergo šņaga jāpievar, ar betonu kurināt nesanāks.

Ok, pašiniciatīva atbalstāma. Meiseli un kuvaldu ņemt līdzi savus⛏️

Link to comment
Share on other sites

Neesmu ticīgs, bet pēc Cilvēka Bērna atjaunotās versijas, pa TV aizgāja kāda tur katoļu baznīctēva uzruna no Aglonas, visu cieņu, pēc Jēzus ciešanām, tālāk tikai par Ukrainu, un uzbrauciens "pareizticīgajiem kristiešiem", kas joprojām atbalsta rašu.

Asara gluži nenobira, bet, man no mātes puses saknes tai galā, tāpēc visnotaļ saprotu to.

Pat nezinu, kā lai nosauc.

 

P.S. Katram cilvēkam uz viena pleca sēž eņģelītis, uz otra velniņš. Man jau tas velniņš visu mūzu licies labāks padomdevējs :)

Ka tik tie katoļi negrib novērst uzmanību no saviem pedofilijas škandāliem...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

šīs intervijas jau top pēc Simpsonu scenārija

(variants) Domāju, ka te ir tāpat kā ar to Bila Geitsa pareģojumu par nākamajām pandēmijām 😁. Viņš vienkārši nav stulbs un labi saprot, ka neko nemainot (un nemainīs, jo tas nav reāli) visā mūsu dzīves paradigmā, tas ir kā 2*2.

 

Just now, aoma teica:

Neesmu ticīgs

Es arī. Bet 2000 (kā viņi paši saka) gadu laikā šamie ir tādus sūtus strādājuši. Bet nu jā, ja kaut līdz vienam aizklauvēsies (kam neticu) jau labi.

Link to comment
Share on other sites

Viens atgrieztais esot labāks par 100 jaunpienācējiem, tam gan es piekrītu. Bībeli nevajag saprast burtiski, un tai ticēt, bet tajā ir daudz vērtīgu atziņu.

Link to comment
Share on other sites

Ja visi ticīgie būtu tik svēti, tad tādā Āfrikā pie dvieļu galvām par karu vispār neko nezinātu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Viens atgrieztais esot labāks par 100 jaunpienācējiem

Viennozīmīgi, nē!

Starp citu, tieši tas "svētais krēsls" ir tik daudzu karu un visādu citādu kuiņu pirmavots.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav jau pie vainas Bībele, Talmuds, vai Korāns, svarīgi, kā mācītāji to pasniedz tukšo prātiņu auditorijai, tikai baznīctēvi, neatkarīgi no žanra, izmanto muļķu prātus savās interesēs.

Bērnībā biju slims, aiz "nav ko darīt" izlasīju vecvecmātes bibļu vecajā drukā, sāku ar Zālamana augsto dziesmu. Bet tā kā pirms tam biju iepazinies ar Emanuelu Kantu, mani tas nesamaitāja :)

Vēlāk jau palasīju arī citas "bībeles".

 

Redz, Tu jau atkal nesaprati, nevajag sasaistīt tekstu ar reālām darbībām, doma ir daudz dziļāka, ne jau Pāvests to visu garo jūkli sarakstīja, ir lietas, kas vismaz 40x atkārtojas...

P.S Es par veco derību, tad tāds svētais krēsls nevienam pat sapņos nerādījās.

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, nu ir dzirdēts, ka tā leģenda esot plaģiāts 😁 un sastopama ar dažādām niansēm daudzos krietni senākos avotos.

Bet jautājums jau nav par to. Naher tā herņa vispār ir vajadzīga? Tā herņa nav palīdzējusi ļautiņiem atteikties no kariem nevienā savā izpausmē, nevienā interpretācijā. Tieši pretēji. Piemēram, tagad pareizticības interpretācijā.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 18 stundām , Jurkins teica:

Jā, nu ir dzirdēts, ka tā leģenda esot plaģiāts

Zeitgeist pirmās filmas sākumā tas ir plaši izstāstīts

Link to comment
Share on other sites

Zeitgeist... nu tas tāds projekts. Ir daudz citu vēsturisku liecību.

Ā, jā! Un ja kāds tūlīt bļaus "sazvērestību teorijas", tad ieteiktu padomāt par to sazvērestības teoriju, kas ir pamatā visām reliģijām. Personīgi es neredzu atšķirību, vai ticēt Jēzum vai anunakiem.

Link to comment
Share on other sites

Bez reliģijas tautu nevar savākt, jeb moderni - kontrolēt, spilgtākais vēstures piemērs ir Romas republika, atļaujot ticības brīvību sākās tūdi, nonākot impērijas statusā, nelīdzēja ne kristiešu vajāšana, ne gladiatoru cīņas, ne Olimpiskās spēles, uguns jau bija pakulās, līdzīgi ar citām impērijām.

Ka dieva nav, tā ar esot reliģija :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , aoma teica:

Bez reliģijas tautu nevar savākt

Jā, stulbi radījumi.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko labāk forumā ir pieminēt - svēto linuksu vai nu jau aiziet runas par Zeitgeist 🤣👍

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

🤣

Bija te tāds biedrs Marttins. Vieta tukša nepaliek.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau @Stasss man pofig, no vārda "pilnīgi" 🤣. Bet, ja kas, tad ne es pieminēju Zeitgeist 😉, vēl jo vairāk, izteicu savu viedokli par šo (skat. dažus postus atpakaļ). Bet nu sen atpakaļ to bija interesanti paskatīties (tāpat kā "filmu"par Nostradamusu kaut kur 90-tajos uz krievu krāsainā ar apmēram 2.5 krāsām televizora no šausmīgas 38-tās vhs kopijas). Un viss, kas tur bija, ir nevainīgi bērna šļupsti salīdzinot ar visām reliģiskajām kuiņām. Piemēram ar tām, kas vēl vakar notika Aglonā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

"pilnīgi" 🤣

Viņam arī bija pilnīgi. Tāpēc arī tapa par lielāko izsmieklu forumā. Tu ar savu nemitīgo velmi "ņirgāties" par citu viedokli centies panākt to pašu. 
Es nezinu, tas jums ego paaugstina, kaut kādas formas pašapliecināšanās, vai kas..nemāku teikt.

Bet nu lab, tev tak pīīīlnīgi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tu ar savu nemitīgo velmi "ņirgāties" par citu viedokli

Nu es vismaz ņirgājos tikai par viedokli 😉, atšķirībā no citiem dažiem. Bet Tu pareizi piezīmēji... man pofig.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 6 minūtēm , VebKamera teica:

argumentēt, ar savu adekvātu ētisko bāzi

Nez, no kurienes tad pats savu ētisko bāzi esi smēlies?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mēģinājumi personīgi aizvainot? Tiešām?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , VebKamera teica:

Reliģija iedod vērtību sistēmu tam planktonam, kam pašam savas vērtību sistēmas vispār nav.

Jā, nu ļoti slikti, ka sapiensi ir izgudrojuši kriptovalūtas, fondu tirgus un biržas ar indeksiem, bet vēl aizvien lielu daļu dēvē par planktonu, kuram vienīgā iespēja "pilnvērtīgi" eksistēt ir uzsūkt jebkāda veida reliģiju.

p.s. Tas nav personīgs uzbrauciens Tev 😉.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Agrākajos gados ir nācies darba lietu sakarā diezgan daudz tikties ar t.s. "vienkāršo tautu" - vidējo aritmētisko iedzīvotāju laukos, mazpilsētās un arī Pierīgā. Tiešām, diezgan objektīvi "vidējo aritmētisko" - ne pēdējo plenci un ne briesmīgo intelektuāli. Tajā brīdī man sagruva priekšstats par cilvēku līmeni. Jā, gandrīz katrā reģionā/vietā/daudzdzīvokļu mājā var atrast ARĪ inteliģentus cilvēkus. Varbūt ne ar grādiem, bet inteliģentus. Bet vidējais līmenis bija ļoti skarbs...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , VebKamera teica:

Tajā brīdī man sagruva priekšstats par cilvēku līmeni.

A kurā grupā pats sevi mērķē?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , VebKamera teica:

Tajā brīdī man sagruva priekšstats par cilvēku līmeni.

Ne par to jau ir stāsts. Jā, tas ir tāds kā ir. Bet nekāda Amerika jau nav jāatklāj. Labais vecais teiciens - ja nemācījies (nemācīja) skolā dabaszinības, tad pasaule ir pilna ar brīnumiem. Bet kopš Senās Romas jau nekas nav mainījies. Nafig plebejiem izglītība, pietiek ar maizi un izpriecām 😁. Un nemainīsies 😉.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Jo?

Garš stāsts. Primitīvi spriedumi, bailes, nespēja paskatīties tālāk kā šodiena un tuvākās 5 minūtes. Mēģinājumi visiem braukt augumā, utt. Nu bēdīgi, maz tur ir ar ko runāt, vienoties, diskutēt - vajag tikai savu dubļu peļķi, kurā vārtīties.

 

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

A kurā grupā pats sevi mērķē?

 

Atkal vāji slēpts mēģinājums kaut kā aizvainot? Uz priekšu, ja saki A, tad saki arī B. Nav problēma.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , VebKamera teica:

Garš stāsts. Primitīvi spriedumi, bailes, nespēja paskatīties tālāk kā šodiena un tuvākās 5 minūtes. Mēģinājumi visiem braukt augumā, utt. Nu bēdīgi, maz tur ir ar ko runāt, vienoties, diskutēt - vajag tikai savu dubļu peļķi, kurā vārtīties.


Es tur neredzu "vidusslāņa" uzvedību. Šādi uzvedas pabalstu lūdzēji.

Pirms 6 minūtēm , VebKamera teica:
Pirms 7 minūtēm , jema teica:

A kurā grupā pats sevi mērķē?

 

Atkal vāji slēpts mēģinājums kaut kā aizvainot?


Diemžēl nē. Nereti cilvēki, kuri visos redz visādas problēmas, paši ir to pārmākti. Tad nu caur tādu prizmu arī vēro pasauli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , VebKamera teica:

Atkal vāji slēpts mēģinājums kaut kā aizvainot?

Tu ko pīpē?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Es tur neredzu "vidusslāņa" uzvedību. Šādi uzvedas pabalstu lūdzēji.

 

Kur Tu esi redzējis Latvijā vidusslāni? Vidusslānis ir ar normālu zināšanu bāzi un zināmiem uzkrājumiem. Tas, ko pie mums sauc par vidusslāni, Eiropā skaitās nabagi. Sorry.

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Tu ko pīpē?

 

Pirms 16 minūtēm , jema teica:

A kurā grupā pats sevi mērķē?

 

Palasi vēlreiz kā izskatās Tavi komentāri. Tev tā liekas normāla saruna? Manā realitātē tos sauc par vāji slēptiem uzbraucieniem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
13 hours ago, aoma said:

Bez reliģijas tautu nevar savākt, jeb moderni - kontrolēt

 

Nezinu, vai ir vērts šo teikt, bet mēģināšu. Izejot no manas pieredzes, pasaulē ir Dievs un Ļaunais. Cilvēks, kas noliedz Dievu, ir zem ļaunā varas. Respektīvi nekādas "nekontroles" tajā laikā pār cilvēku nav. Cilvēks kļūdaini domā, ka ir brīvs un viņu neviens nekontrolē. Ne velti Kristus Saka aptuveni sekojošus vārdus: "Kas nav ar Mani, tas ir pret Mani." Cilvēki šos vārdus bieži vien uztver nepareizi, bet tajos ir izteikta lietu būtība pasaulē. Ja cilvēks nedzīvo ar Dievu, viņš sevi pakļauj riskam nonākt Ļaunā varā. Bez Dieva cilvēks nav brīvs! Tāda ir patiesība un mums ir viena izvēle: Dievs vai Ļaunais. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , VebKamera teica:

Manā realitātē tos sauc par vāji slēptiem uzbraucieniem.

Tu sadalīji cilvēkus noteiktās grupās, es saprotu tu no tām augšējām pats esi, nu gribās jau zināt ar kādu pārcilvēku es atļaujos runāt? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 hour ago, VebKamera said:

 

Reliģija iedod vērtību sistēmu tam planktonam, kam pašam savas vērtību sistēmas vispār nav.

Diemžēl. Zems izglītības līmenis, nav spēja analizēt, salīdzināt informāciju, tad vajag kaut ko kam tupa "ticēt".

 

 

1) Tas nekas, ka starp Dievam ticīgajiem ir gana daudz cilvēku ar augstāko izglītību, pat zinātnieku, kuru intelekta līmenis šaubas nerada?! 

2) Par "tupa ticēt" runājot: Tu nepadomāji, ka Dievam ticīgajiem cilvēkiem ir diezgan labs loģisks pamatojums, kura dēļ viņi tic Dievam?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, jāatzīstās, tajos laikos, kad vēl šņabi dzēru, bija krietni labāk kompānijās iejusties un uzturēt kopējo jautrību, vest ''diskusijas''. Lai arī es parasti izvirzos par visādu saietu, un ne tikai, līderi, taču šodien es izvairos no tukšiem cilvēkiem, pat lai tos tikai uz zoba pavilktu, kopējās jautrības labad.

Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

Bez Dieva cilvēks nav brīvs!

Tu vienkārši nesaproti to, jo visu reducē tikai caur savu dogmatisko pasaules uztveri.

Mēs piemēram šeit ''jautrie boot vīri'' jūtamies brīvi, labi, ierobežoti tikai vispārējās pieklājības rāmjos.😀

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , VebKamera teica:

Kur Tu esi redzējis Latvijā vidusslāni?

Uj, sorry. Sajaucu jēdzienus..

1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

ar t.s. "vienkāršo tautu"

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Mateushs teica:

1) Tas nekas, ka starp Dievam ticīgajiem ir gana daudz cilvēku ar augstāko izglītību, pat zinātnieku, kuru intelekta līmenis šaubas nerada?! 

2) Par "tupa ticēt" runājot: Tu nepadomāji, ka Dievam ticīgajiem cilvēkiem ir diezgan labs loģisks pamatojums, kura dēļ viņi tic Dievam?

Tad jau Putins daudziem arī ir ''Dievs'' ?

Tikai šaubos vai viņi ir, un arī jūs, īsti patiesi savā ticībā, kad neviens neredz ?😏
 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...