Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mielestapa

Diemžēl ne visi cilvēki var izveidot investīciju spilvenu. Darbā ir kolēģis, ienākumi ap 2200 eiro rubuļu mēnesī, bet naudas nekad nav - viens pats uztur divus mazus bērnus, palīdz vecākiem laukos, remontē būdu, ko vecāki norakstījuši meitai, bet tā ārzemēs un neko nepalīdz. Mātei vēzis, ārstēšana ļoti dārga, tēvam problēmas ar redzi - regulāras injekcijas un operācijas par brangām summām. Haltūras ierobežotas, jo bērni prasa laiku, laukos jāgādā vecākiem malka, jāpļauj zāli, jāveic remonti u.t.t. Tā kā ne visiem sanāk iekrāt, pat ja ienākumi šķiet visnotaļ normāli.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 2 stundām , zeds teica:

tu vecas kasetes par naudu pirki ?

nu ne jau par kartupeļiem...

bet pieņemu arī dāvinājumā... :happy:

Labots - Athlons
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Mielestapa teica:

Diemžēl ne visi cilvēki var izveidot investīciju spilvenu. Darbā ir kolēģis, ienākumi ap 2200 eiro rubuļu mēnesī, bet naudas nekad nav - viens pats uztur divus mazus bērnus, palīdz vecākiem laukos, remontē būdu, ko vecāki norakstījuši meitai, bet tā ārzemēs un neko nepalīdz. Mātei vēzis, ārstēšana ļoti dārga, tēvam problēmas ar redzi - regulāras injekcijas un operācijas par brangām summām. Haltūras ierobežotas, jo bērni prasa laiku, laukos jāgādā vecākiem malka, jāpļauj zāli, jāveic remonti u.t.t. Tā kā ne visiem sanāk iekrāt, pat ja ienākumi šķiet visnotaļ normāli.

Nu es nesaprotu kā vispār šo visu vadzi ar 2K var pavilkt.🤔

Es ar tiem 2K vēl domāju kā lai galus savelk bez tām visām problēmām 🤭

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Android1 teica:

Mhhhh. :D Kripta ir liela riska lieta. Tur var ielikties tikai tad, ja konkrēto naudu nav bail pazaudēt. Var gan sanākt izcelt, gan arī pasēt. Tur tad jau jāskatās uz 3. līmeņiem, uzkrājošajām apdrošināšanām, akcijām vai piem., Mintos. Kaut vai tas pats nekustamais, ja ir paceļams.

Ir man tāda "dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu" - katru mēnesi tiek iemaksāta kaut kāda summa (minimums 25 EUR), pēc >5 gadiem var lauzt līgumu un to uzkrāto summu izņemt. Kaut kāda maza daļa aiziet apdrošināšanas izmaksās, kaut kāda daļa - administrēšanas izmaksās, pārējo banka iegulda kaut kādos tur fondos.

 

Zini, tā reālā ieguldītā summa ir lielāka nekā es varu izņemt. Te pat nav runa par to, ka tagad par 1000 EUR veikalā nevar nopirkt tik daudz kā pirms 6 gadiem, te ir runa par to, ka gadu gaitā ieguldītie "1000 EUR" ir pārvērtušies par "800 EUR". Un nē, nav tā, ka tā apdrošināšana būtu to visu noēdusi - tīri apdrošināšanas izmaksas pa 6 gadiem ir 19 EUR no visas iemaksātās summas.

 

Šai apdrošināšanai vienīgais, kas kaut cik kompensē tos zaudējumus - IIN atmaksa reizi gadā. Ja to ierēķina, varbūt var izsprukt pa nullēm, līdz "krāšana zeķē" variantam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , binary teica:

minimums 25 EUR), pēc >5 gadiem var lauzt līgumu un

..nodzert

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, ja priekš tā ir >5 gadus jākrāj, tad sen jau būs atmetuši dzeršanu.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Nu jūs te dodat... :D no vienas galējības otrajā... :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1
pirms 2 stundām , binary teica:

@Stasss, ja priekš tā ir >5 gadus jākrāj, tad sen jau būs atmetuši dzeršanu.

Tas, šim forumam, noteikti, nedraud :D

Link to comment
Share on other sites

Regisss

O!!! JV 1. numurs vēlēšanās... ;) Cerams ka tas palīdzēs! ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 19 minūtēm , Regisss teica:

JV 1. numurs vēlēšanās

Nu jau kaut kādi saraksti parādās, bet joprojām nesaprotu, par ko šogad balsot. 12 partijas laikam pieteikušās, bet skaidrs, ka pu piekritēji balsos par vienu, vai divām, mūsējie - par atlikušajām 9. Rezultāts būs "uz sejas".

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 13 minūtēm , raiviic teica:

12 partijas laikam pieteikušās

18 vai 19 saraksti būs…

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

Pirms 10 minūtēm , Regisss teica:

18 vai 19 saraksti būs…

Kaut kad tas jau bijis :biggrin:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Briedis uz veselības ministra amatu cierē, acīmredzot.

Labots - usver
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

Kaut kad tas jau bijis

Reāli ir bijis laikam 41, Joņ, tā jau tikai filma :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja tie adekvātie... jā, tā pašreizējā koalīcija ie visadekvātākie, netaisītu visādus sūdus, piemēram, tos masku iepirkumus, bišķi uzdotu pa nagiem saviem čomiem - nu mļaķ, dolbajobi, zodziet, bet bišķi ziniet mēru, tad tiem neadekvātajiem nebūtu izredžu. A bet tagad, baidos, ka būs. Un tad būs vaimanas. Kas vainīgs! Mļaķ, paši dolbajobi esiet vainīgi.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Ja tie adekvātie... jā, tā pašreizējā koalīcija ie visadekvātākie, netaisītu visādus sūdus, piemēram, tos masku iepirkumus, bišķi uzdotu pa nagiem saviem čomiem - nu mļaķ, dolbajobi, zodziet, bet bišķi ziniet mēru, tad tiem neadekvātajiem nebūtu izredžu. A bet tagad, baidos, ka būs. Un tad būs vaimanas. Kas vainīgs! Mļaķ, paši dolbajobi esiet vainīgi.

Nu es domāju ka visādi pošmīži un rašisti sataisīs jokus... :(

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Šādi iet gaisā miljoni.

Palestīna mauc nesekmīgi pa Izraēlu? 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Regisss... nu ko nozīmē, sataisīs jokus?

Ja šitie dolbajobi ir absolūti nespējīgi saprast, ka katrs viņu idiotiskais gājiens tikai lej ūdeni uz tām dzirnavām... nu tad ko?

edit: nu hvz, a varbūt tā ir stratēģija, ko man nav lemts saprast🤣🤣🤣

Jā, nu es vienalga balsošu par šitiem dolbajobiem pret tiem dolbajobiem, bet vai daudzi tā darīs? Un tad būs vaimanas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, Jurkins teica:

šitie dolbajobi ir absolūti nespējīgi saprast

Šādi es saucu Šloseru, Toču, Pļaviņu, Podzemu, Smanu, Rosļikovu, Abramoviču, Klimovičs, Jeremejevs utt.. tie un viņu līdzgaitnieki ir DALBAJOBI! ;) 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

Palestīna mauc nesekmīgi pa Izraēlu? 

Jā...

Tikai katra garāžā uz studentu tb4 virpas uztaisītā raķete prasa 20000(ja nekļūdos par kārtu uz leju) usd pretraķeti.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Regisss teica:

ādi es saucu Šloseru,

Ahoi, vecīt, Tu vari saukt ko Tu gribi. Bet ja koalīcija, ko Tu neasociē ar dolbajobiem, uzvedas tieši tā, tad ...

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, AndrisBB teica:

Ždanoka piedalīsies?

Tā pretekle jau Eiropas parlamentā no LKS...

Just now, Jurkins teica:

Ahoi, vecīt, Tu vari saukt ko Tu gribi. Bet ja koalīcija, ko Tu neasociē ar dolbajobiem, uzvedas tieši tā, tad ...

Nu neko TĀDU viņi nedara... Tas ka vienreiz jāizbeidz "roka roku mazgā" tas gan... ;) Esmu tādus sūdus vācis pēc dažiem labiem mūsu oligarhiem, ka no tiem vārdiem vien vemt gribās...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Tā pretekle jau Eiropas parlamentā no LKS..

Tad nav jēga iet balsot :D

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad nav jēga iet balsot :D

Tu gan lēts :(

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ir jēga iet balsot 🤣. (pokuj, ka tās vecās petenes nav, pārdzīvosiet 🤣)

Ir divi varianti. Korumpētie un pilnīgie dolbajobi no pašreizējās koalīcijas un absolūtie dolbajobi ar atmiņas ūdeni. Izvēlieties.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu lab varbūt aiziešu, tur parasti pēc iecirkņa aizvēršanas ir pārtijs. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

ir pārtijs.

Velns, mož jābrauc uz salu balsot.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu lab varbūt aiziešu, tur parasti pēc iecirkņa aizvēršanas ir pārtijs. :D

 

Esi viens no CVK brīvprātīgajiem? Vai tas neatbilst Tavai ideoloģijai? 

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Ir jēga iet balsot 🤣. (pokuj, ka tās vecās petenes nav, pārdzīvosiet 🤣)

Ir divi varianti. Korumpētie un pilnīgie dolbajobi no pašreizējās koalīcijas un absolūtie dolbajobi ar atmiņas ūdeni. Izvēlieties.

Kurā partijā Tu esi? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neesu brīvprātīgais, bet paziņas parasti to iecirkni Bristolē arī parasti sarīko.

Varbūt jādibina kautkāda "Emigrantu Partija", pa UK ganjau diezgan balsis savāktu :D Saeimā jau noteikti tiktu. Varbūt kādas balsis no LV dabūtu, tik skanīgāks nosaukums jāizdomā.

 

Labots - AndrisBB
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, AndrisBB teica:

"Emigrantu Partija"

gribēji teikt "nēģeru partija"? :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Regisss teica:

Kurā partijā Tu esi? 

🤣🤣🤣

Esmu tāds pats kā visi. Diemžēl. Tak jau rakstīju, ka mums nav partiju, mums ir pārtijas (party) 🤣.

Diemžēl mēs neesam gatavi savu dārgo laiku veltīt tādām muļķībām.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad nav jēga iet balsot :D

Blats, dalbajob, dzīvo tur, saņem piķi tur, tad arī dzīvo tur, ko tu jaucies LV lietās kur tu esi pilnigs daunis, māci UK iedzīvotājus investēt un naudu tērēt, tu pilnīgs muļkis ekonomikā, politikā un pat ģeogrāfijā, ko tu lien šeit ar saviem žurnālu padomiem? Kas ar tevi? Tiešām pumpains tīnis, kam sievietes nedot, tādēļ tu šeit huiņu ģenerē, vai no RU piķi saņem???

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, Jurkins teica:

Diemžēl mēs neesam gatavi savu dārgo laiku veltīt tādām muļķībām.

Tu redzi balso par "muļķībām un pārtijiem"... es tomēr balsoju par partiju - konkrētu vēlēšanu sarakstu! ;) 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Blats, dalbajob, dzīvo tur, saņem piķi tur, tad arī dzīvo tur, ko tu jaucies LV lietās

A priekš kam tad iecirknis te? Var aiziet uz citiem paskatīties, sevi parādīt. Pie reizes arī par kādu nobalsot :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Regisss teica:

es tomēr balsoju par partiju - konkrētu vēlēšanu sarakstu!

Tu nopietni? Es pat nezinu, kā uz so reaģēt 🤣

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Just now, AndrisBB teica:

A priekš kam tad iecirknis te? Var aiziet uz citiem paskatīties, sevi parādīt. Pie reizes arī par kādu nobalsot :D

 

Lai balsotu atbildīgi pilsoņi... ;) Ne visādi "pūt un pevelc"... :D Tas jau labi ja iesaistās savas dzimtenes jautājumos... bet nu tikai liela daļa ekonomisko migrantu nobalso par kaut kādiem sūdiem, populistiem ne ko normālu... :( 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...