Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Shazam aplikācija.

Prasti tagi dziesmā, nav tur Maģijas. ;)

 

P.S. Man patīk dzirdēta tēze - cilvēkiem, kuri nav mācījušies dabaszinības, matemātiku, fiziku un ķīmiju, dzīve ir pārsteigumu pilna. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

dzīve ir pārsteigumu pilna.

Vismaz nav garlaicīgi. Katru dienu kaut kas jauns..👌😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , abi teica:

Jūs te galīgi aptaurēti jau esat???

Bet kā ar Tevi? Reku pusplānprātīgais un pusbaltais Aijo tomēr ieleca autobusā un aizbrauca uz Ukrainu savulaik, viņš nemīza no cietumsoda, lai arī kurā pusē viņš tur ieroci vicināja, viņš tomēr to darīja. ko esi darījis Tu, izņemot paniku LV IT forumā? ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Es joka pēc ieliku Adobe audition un atminēju masku iemītniekus

Kā var reverb efektu novākt? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Gestapo teica:

Bet kā ar Tevi? Reku pusplānprātīgais un pusbaltais Aijo tomēr ieleca autobusā un aizbrauca uz Ukrainu savulaik, viņš nemīza no cietumsoda, lai arī kurā pusē viņš tur ieroci vicināja, viņš tomēr to darīja. ko esi darījis Tu, izņemot paniku LV IT forumā? ;) 

Gestāp, nemēģini no Boņa dabūt sakarīgu atbildi - viņš ir šizofrēniķis - sociopāts. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Racer teica:

Man patīk dzirdēta tēze - cilvēkiem, kuri nav mācījušies dabaszinības, matemātiku, fiziku un ķīmiju, dzīve ir pārsteigumu pilna.

Kā matemātikas, fizikas un ķīmijas zināšanas ļauj izprast kaut kādas aplikācijas darbības principus? Vēl jautājums - kurā priekšmetā no iepriekšminētajiem tika mācīts par tagiem dziesmās?

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēja bastot stundas, tad zinātu. :D 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Labi, ja pieejam nopietni šai tēmai, tad - es tiešām nedz skolās, nedz kur citur sanācis - neko neesmu dzirdējis par tagiem - man nav ne jausmas, kas tie tādi ir. Un stundu bastošana tur diez vai bij pie vainas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Kā var reverb efektu novākt? 

Nekā, bet tas netraucē atpazīt balsi - laikam 14% paātrinājums jāieliek pie Pitch - īsti neatceros, tik tā - izklaides pēc ierakstīju un paeksperimentēju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

nedz skolās, nedz kur citur sanācis - neko neesmu dzirdējis par tagiem

Specskolās vai palīgskolās to varbūt mācīja. Man te tuvumā ar neviens tādās nav gājis un nezina.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Labi, ja pieejam nopietni šai tēmai

Uzprasi blondīnei - kā iegūst fotogrāfiju, viņa parādīs uz sava aifona, kura «podziņa» jānospiež, lai iegūtu fotogrāfiju. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Gestapo teica:

Bet kā ar Tevi?

Un ko lai es tur varētu darīt vairāk kā šeit?

BY patreiz nokļūt es varētu vienīgi nelegāli šķērsojot robežu un nav fakts ka neaizturēs vēl pirms nokļūšanas BY, jo vadīts ta pasākums tiek no Maskavas. Nekas jauns, vingrinājums ir veikts vairākkārt, tik pirmā dokumentu pārbaude beigsies ar minimums 2 gadi aiz restēm. Baltkrieviem patreiz ir nepieciešams atbalsts ekonomisko sankciju veidā no ārvalstīm, atbalsts ārvalstīs strādājošajiem (NEXTA, Tihanovska, trimdas valdības / koordinācijas padomes, utt.), visādas cilvēktiesību u.taml. organizācijas, ievainoto ārstēšana, patvērums, studiju un darba vietas bēgļiem, uzturēšanās atļaujas, palīdzība represētajiem, pretspars kremļa propagandai  un atturēšanas stratēģija pret RU iebrukumu. Tas viss ir jādara ārpus BY, jānodrošina iespēja baltkrieviem pašiem cīnīties savās mājās pret savu ienaidnieku nevis ar 1/6 sauszemes + Ķīna.

 

Tā tev nav Ukraina kur ieroči bij abām pusēm, nekāds Aijo variants nebūs, pat ar dakšiņu uz tanku skriet nesanāks, 20 omonieši atņems pirms 10 soļus paspersi.

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

Man te tuvumā ar neviens tādās nav gājis un nezina.

Neapšaubāmi 😁!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , e = d teica:

Specskolās vai palīgskolās to varbūt mācīja. Man te tuvumā ar neviens tādās nav gājis un nezina.

Skola dod ne tikai zināšanas, bet iemāca domāt. Faktiski - skolotāji ir atslēgvārds. Palīgskolas ar nav zemē metamas, jo zinu cilvēkus, kas pēc jamajām ir pacēlušies un viens pat ir miljonārs pēc Šmerļa palīgskolas. Ja nemaldos, tad Tev bij Teicamnieka diploms un dzīvoklis Purčikā, ne? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

svētdienas outingu

Pārtulko - veci vīri nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

kā krievu filmās

Man vispār Kjirzaka skatījums uz dzīvi ir sirdij tuvs, bet nesapratu kāpēc uz Tevi tā uzēdies. Jums tur savas lietas, vai vispārīgi nesapas domas (detaļas neinteresē)?

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pēc ķirzaks publikācijām, cienītais esot nostučijis orgāniem un orgāni atnākuši pie ķirzaks ciemos.

p.s

vai izsaukuši ķirzaku pie sevis ciemos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

atzīšos, ka nesekoju viņa piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, nekad neesmu saticis vai kontaktējies

 

Nu skaidrs, biju domājis, ka jums kāds stāsts ir apakšā. Izrādās vnk jamā īpatnības.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , ieleja teica:

Toties jaunākais Re:Baltica veikums

Jā, nu tie minētie banku nosaukumi...

Link to comment
Share on other sites

Tas rebaltic ir tāds dirsēju kantoris kā Bonis. Cenšās gudri dirst par visu, bet nedz jēgas, nedz pamata tam visam ir. 
Rebaltikas gadījumā viņi vismaz nosmeļ piķi, bet Bonis - tirgo latgalītē nopizģītus sūdus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Ja nemaldos, tad Tev bij Teicamnieka diploms un dzīvoklis Purčikā, ne? 

Tiešām vecums nāk virsū ne bez sekām. Diploms no LU man zaļš laikam bija, teicamnieku ka tik nebija citā krāsā? Un tajā Daugavas pusē Rīgā kur Purčiks, nekad neesmu dzīvojis. Pat studentu kojās ne.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , e = d teica:

Un tajā Daugavas pusē Rīgā kur Purčiks, nekad neesmu dzīvojis.

Tad jau Rīgā nemaz nedzīvo. Tur pāri upei vairs neskaitas.😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Tuubijs teica:

Tas rebaltic ir tāds dirsēju kantoris kā Bonis.

Noteikti tā neteiktu. Viņi ceļ labas lietas ārā... patīk tas kā FB apgāž lielu daļu sazverestības teoriju piekritēju skricelējumus... ;)  Tai skaitā visādus Gobzemus utt... ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

^ piekrītu. Pētnieciskā žurnālistika vismaz pakustina lietas tajos žurku midzeņos. Būtu gatavs pat ziedot, tādā veidā šos atalgojot par darbu, lai tikai šie spētu palielināt savus apgriezienus un raktos dziļāk.

Link to comment
Share on other sites

Toties uzreiz sektanti uzreiz sākt mesties virsū un rakstīt purgu. Būtu redzējuši kādus komentārus saņēmu, kad nosaucu Lembergu par bandītu :) Var redzēt, ka visādi apmaksāti tipi no aģentūrām un psiedomēdiju struktūrām. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , e = d teica:

Tiešām vecums nāk virsū ne bez sekām. Diploms no LU man zaļš laikam bija, teicamnieku ka tik nebija citā krāsā? Un tajā Daugavas pusē Rīgā kur Purčiks, nekad neesmu dzīvojis. Pat studentu kojās ne.

Es atvainojos - par Purčiku un diplomu bij Bonim domājis, kļūda sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Mezavecis teica:

Toties uzreiz sektanti uzreiz sākt mesties virsū un rakstīt purgu. Būtu redzējuši kādus komentārus saņēmu, kad nosaucu Lembergu par bandītu :) 

par to nav ne mazāko šaubu. (un, vai vajadzīgs atgādināt, no kurienes šim pirmais miljons)

kā, diezgan pasen viens biki informēts paziņa izteica, cik stipri uzņēmējdarbības vide tagad būtu savādāka, ja savulaik kāds būtu saņēmies vismaz vienu no trijotnes ....

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , ervie teica:

cik stipri uzņēmējdarbības vide tagad būtu savādāka, ja savulaik kāds būtu saņēmies vismaz vienu no trijotnes

Izcils naivuma paraugs. Daba necieš tukšumu. Nebūtu šis, būtu cits. Un vide no tā nemainītos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Izcils naivuma paraugs. Daba necieš tukšumu. Nebūtu šis, būtu cits. Un vide no tā nemainītos.

nē, tādā kontekstā, ja vienu saīsinātu, pārējie kaut nedaudz pierautos un nebūtu tik bezkaunīgi. šodien protams jau vienalga un vide - tie esam mēs katrs.

 

piezīme: nē - netīrīt tādēļ, ka daba necieš tukšumu - nav pareizi! pasaules pieredze rāda - ja stiklo izsistus logus, ja tīra noķēpātas sienas, ja konsekventi uzstājas pret noziedzīgu rīcību - ar laiku paliek labāk. cilvēki saprot, ka jārīkojas pareizi un nav jārīkojas nepareizi.

Labots - ervie
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu, ja tas "kāds" būtu "Robins Huds". Bet visdrīzāk tas "kāds"būtu saimnieka algots, saimnieks ieņemtu tukšo vietu un viss turpinātos tieši tāpat.

 

Nē, man nemaz nav žēl tādus rebenokus (ciniski). Traki ir tas, ka (viņš gadījumā nebija ekonomikas ministra kandidāts?) cilvēku, kurš ir bijis pietiekoši tuvu valsts aparātam, nahrenizē organizētā noziedzība (prasta laupīšana... da labi!). Tas tikai ir vēl viens pierādījums, ka organizētā noziedzība sen ir tur iekšā. Draudus esot saņēmis. Un, protams, ka nav zinājis par ko. Nē, nu ko jūs!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nils arī jau mēģināja, bet par daudz sasmērējās, nemācēja aizvākt lieciniekus kā to darīja Aivars. Nila atbalsta mītiņš arī nepalīdzēja.

https://jauns.lv/raksts/zinas/350044-patiesiba-par-lemberga-procesa-laika-mirusajiem-lieciniekiem

 

Bet pēdējo gadu darbības liecina, ka novāktie grozās ap  tiesu izpildītājiem vai arī OIK darboņiem. Abas sfēras grozās ap ļoti lielām naudām un zaudētāji gatavi iet uz pilnu banku.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

zaudētāji gatavi iet uz pilnu banku

Man vienmēr nāk smiekli, kad kāda "svarīga persona" paziņo, ka, redz, viņam ir izteikti draudi, viņš nezina (ha-ha-ha) par ko un viņš vērsies policijā. Visdrošākais šādā situācijā būtu visu infu izmest sabiedrībā. Ir cerība, ka "civilizētā" 😁 pasaulē jau tīri atriebības pēc nevienu nemušīs. Bet nevar tak, jo pats sasmērējies līdz ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais gadījums kaut kā pēc rokraksta ļoti līdzīgs Ulda Bērziņa gadījumam Mārupē. Banda, kas dodas laupīt pavisam nejauši sastop tur advokātu, kurš arī nomirst.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik var piesaukt tos 90-tos. Bandīti savā starpā vienmēr plēsušies un slaktējuši viens otru galējā variantā. 90-tajos no to visatļautības cieta arī vienkāršā tauta. Tagad nekā tāda nav.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...