Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

@camel tu tak pa īsto tā nedomā kā raksti, tu vienkārši izmanto pašironiju lai parādītu cik īss attention span un prasts domu gājiens ir "liberālajam amerikāņu demokrātu milēniālim", pareizi uzminēju?

 

starp citu man tev ir jautājums - kā tev liekas, vispārīgi minot profesors Harijs Tumans pārstāv klišejiski "labējo" vai "kreiso" idealoģiju?

 

@ervie saka ka viņš ir kreiss, tu @camel, arī tāds pakreiss liecies - tas tumans tavs brālis?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

nē, nē, mans domu gājiens ir ļoti prasts, nekādas pašironijas, es reizēm vienkārši nesaprotu ko Jurkins vai Racer šajā gadijumā raksts un kāpēc (neesmu gana vieds, ko tur slēpt)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , camel teica:

abāks ekonomiskais modelis tiek meklēts visu laiku, nepārtraukti

Nebūs gan tā. Tiek meklēta iespēja palielināt peļņu esošā modeļa ietvaros.

 

Pirms 11 minūtēm , camel teica:

tu to par sevi?

Kā reiz man geji ir tik neaktuāli, cik vien var būt. Un viņu problēmas arī.

Pirms 14 minūtēm , camel teica:

bet tika ievēlēts šis klauns

teica gudrais, viedais boot foruma biedrs 😁

Link to comment
Share on other sites

kādam taču tas mazais zilais kamielis ir jāaizstāv;

 

jā, tramps ir klauns, pie tam viņš tādu tēlu apzināti rada, tāpat kā BJ, žirinovskis, un da kautvai mūsmāju kaimiņš ir klauni

usas ļaužu probēma ir tā ka viņi uz tādu klaunu pavilkās - tas arī liecina ka labi nebūs

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , camel teica:

tavu līmeni viņš notekti sasniedz ...

Grūtgalvīt, viņš varbūt nezina,  cik planētas ir Saules sistēmā, vai, kas ir Gruzija un kāpēc šamo angliski sauc par Džordžiju, bet uzņēmējdarbībā un ekonomikā un gan jau vēl daudz kur viņš atstāj i mani i Tevi, i visus pārējos šeit gudri komentējošos vai, vai cik tālu iepakaļ.

 

Man @camel atgādina manējos "proletāriešus" kurilkā ar apgarotām sejām spriežot, cik tas boss (ne es, es esmu tikai meistars 😁) ir stulbs un neko nejēdz no ražošanas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , latscrap teica:

tu mani apbēdināji, man jau viņš bija sācis iepatikties :( mīlestība no pirmā acu uzmetiena, šodien uzzināju par viņu pirmo reizi - padalies ar vēl kādam viņa intervijām/viedokļrakstiem par tāda tipa jautājumiem, kas tieši tev ir radījuši prieksstatu, ka viņš ir "kreiss liberālis", man būs ļoti interesanti izlasīt!

tieši tāpēc iepriekš rakstu - lai kāds viņu internetā pameklē, no kurienes veidemane viņu izvilkusi.

 

Link to comment
Share on other sites

Sistēma vienkārši ir tāda, ka viss iziet uz bļaušanu un personībām, ne uz principu apspriešanu. Tā vieglāk visu maisīt.

2017.gads https://www.apollo.lv/5984038/vesturnieks-cilveki-tiek-padariti-par-skruvitem

Paņemsim ka nu apspriedīsim divas problēmas

1.ekoloģija

2.konservatīvā vs liberālā politika

Varētu apspriest loģiski, prātīgi salīdzinot, kas ir pareizi, kas nē, kas ir pierādīts, kas sabiedrisko maldu noteikts, ko var darīt labāk, kas izdarīts labi, kas nē.

Taču, ja tajā visā iemaisa personības, šajā gadījumā Grētu un Trampu, tad taču visu to diskusiju var viegli regulēt. Grētu nīs mizogīniskie pusmūža baltie veči konservatīvie un Tramps atkal kaut ko pateica par ....., takš par jebko!!!!

Un tā vietā lai mierīgi apspriestu, nu cik tieši mazāk fosilos nokurinās, ja izdarīs to, to un šito vai kāpēc sabiedriskā politika nevar atrisināt to vai citu jautājumu, viss atkal par 80% aiziet personību apspriešanā!

 

Kaut kad pirms kāda laika parādījās ziņa, ka daļa skolnieku nevar salikt loģiskās kombinācijas no 2 dažādiem A un B objektiem cik tur kombināciju variantu. Tie procenti bija baisi, 20 vai 25% nevarēja uzrakstīt AA, AB, BA, BB. Ej nu sazini, loģikas un abstrakcijas problēma vai pedagoģiska aizlaistība. Gan jau arī emocionāli nomāktam vai uztrauktam tā loģika arī īpaši nevedas.

 

Un tagad paņemam šito te grāmatu .

https://rebaltica.lv/2020/03/but-varmakam-ir-erti-var-izgazt-dusmas-uz-sievu-un-joprojam-busi-dieva-vieta/

Tur tā vaina ir ļoti strikti sadalīta. Un viss skaidrs - ja vīrietis sit, tātad viņam ir tā vaina un viņam jāmainās.

Taču tur ir viens tāds knifs. To visu taču par patiesību uztvers arī tādas sievas, kas uztvers jebkuru kritiku par pāridarījumu. 20 vai 25% nevarēja uzrakstīt AA, AB, BA, BB. Kā šī daļa publikas vispār spētu uztvert, ka parastos konfliktos abi piedalās un uztur!

Tādējādi aiz tās tiešām reālās problēmas ir salikta kaudze manipulāciju.

 

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Tas ka tur pēkšni sāksies kautkādi mega nemieri, tas nu ļoti maz ticams.

Iespējams ka ja Trampu neievēlēs un viņš negribēs atkāpties, tad novāks tāpat, nav jau Baltkrievija. Kautkāda daļa kautko iespējams paprotestēs, padedzinās un miers, dzīvos tālāk.

Ja ievēlēs, tad kāds pamats nemieriem? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Tas ka tur pēkšni sāksies kautkādi mega nemieri, tas nu ļoti maz ticams.

Iespējams ka ja Trampu neievēlēs un viņš negribēs atkāpties, tad novāks tāpat,

nu, tikpat lab, trampu var normāli ievēlēt, bet pelozī ar visu demokrātisko šņagu var turpināt viņu neatzīt (kā kopš 2016 gada)

un uz nemieru eskalāciju ļoti ticami var aiziet. it īpaši, ka covid zaudējumi un visi pārējie s-di...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Grūtgalvīt, viņš varbūt nezina,  cik planētas ir Saules sistēmā, vai, kas ir Gruzija un kāpēc šamo angliski sauc par Džordžiju, bet uzņēmējdarbībā un ekonomikā un gan jau vēl daudz kur viņš atstāj i mani i Tevi, i visus pārējos šeit gudri komentējošos vai, vai cik tālu iepakaļ.

paga paga, ja pēc naudas raušanas mēra galvas vieglumu tad jau sanāk ka krutākā rase ir untermenči, žīdi? mana pasaule ļogās.....

 

kāpēc gruziju sauc par džordžiju, no svētā žoržika?

Just now, Raimonds1 teica:

Sistēma vienkārši ir tāda, ka viss iziet uz bļaušanu un personībām, ne uz principu apspriešanu. Tā vieglāk visu maisīt.

tie garā vājākie ir tie pirmie kas teic - karalis ir pliks!

Pirms 1 minūtes , ervie teica:

tieši tāpēc iepriekš rakstu - lai kāds viņu internetā pameklē, no kurienes veidemane viņu izvilkusi.

 

tobiš teorija ka viņš ir kreiss tikai tāpēc ka skolotājs? nez nez, man arī slinkums meklēt, pati intervija likās gana labēja (pat ne labēja - sakarīga, drīzāk - kas ļoti reti ir savietojams ar kreiso pasaules uztveri)

veidemane ar vienmēr likusies tāda zolīda, labēja, bāba

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas ka tur pēkšni sāksies kautkādi mega nemieri, tas nu ļoti maz ticams.

Iespējams ka ja Trampu neievēlēs un viņš negribēs atkāpties, tad novāks tāpat, nav jau Baltkrievija. Kautkāda daļa kautko iespējams paprotestēs, padedzinās un miers, dzīvos tālāk.

Ja ievēlēs, tad kāds pamats nemieriem? 

tur jau šobrīd nav pārāk mierīgi ;) civilie šaun viens uz otru ar automātiskajiem ieročiem :D kurā brīdī tas klasificējas kā nemieri?

Link to comment
Share on other sites

Just now, latscrap teica:

tur jau šobrīd nav pārāk mierīgi

Nelieli lokāli konflikti un viss, manuprāt tādi tur ir nepārtraukti. Uz tik lielu valsti, tas neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

kas ir Gruzija un kāpēc šamo angliski sauc par Džordžiju,

starp citu, kapēc? :)

amerikas štats ir dēļ karaļa georga, bet kāds stāsts bij ar gruziju?

Link to comment
Share on other sites

Just now, latscrap teica:

ja pēc naudas raušanas mēra galvas vieglumu tad jau sanāk ka krutākā rase ir untermenči, žīdi? mana pasaule ļogās.....

Es arī viņus necienu, bet teikt, ka viņi ir stulbi klauni...


Just now, ervie teica:

bet kāds stāsts bij ar gruziju?

Ai neatceros, kaut kas tir reiz bija. Nu izrunā gandrīz tāpat, varbūt pat bez gandrīz. Neesmu angļu val. specs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , latscrap teica:

tobiš teorija ka viņš ir kreiss tikai tāpēc ka skolotājs?

vairāk liberālis, tāpēc, ka standartveida liberāli izteikumi, argumentu bāze utt - (nav laika dziļāk rādīt, diezgan acīmredzamas lietas)

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

veidemane ar vienmēr likusies tāda zolīda, labēja, bāba

jā, tas mani arī izbrīna, kāpēc tāda maiņa uzskatos.


Pirms 5 minūtēm , latscrap teica:

civilie šaun viens uz otru ar automātiskajiem ieročiem :D kurā brīdī tas klasificējas kā nemieri?

civilie šaun uz policiju. un tas klasificējas kā nemieri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

uzņēmējdarbībā un ekonomikā un gan jau vēl daudz kur viņš atstāj i mani i Tevi, i visus pārējos šeit gudri komentējošos vai, vai cik tālu iepakaļ

Paldies par mēģinājumu mani pamācīt, bet Trampu neviens neuzskata par izcilu biznesmeni, izņemot viņš pats

 

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Man @camel atgādina manējos "proletāriešus" kurilkā

Neredzu līdzību

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Nelieli lokāli konflikti un viss, manuprāt tādi tur ir nepārtraukti. Uz tik lielu valsti, tas neko nemaina.

bender, kaut ko tu te d*rs "Protests continued throughout June, July, and August, with polls at the time estimating that between 15 million and 26 million people had participated at some point in the demonstrations in the United States, making the protests the largest in United States history"

https://en.wikipedia.org/wiki/George_Floyd_protests

Link to comment
Share on other sites

Just now, camel teica:

Paldies par mēģinājumu mani pamācīt

Tak, manis pēc, paliec tāds kāds esi... 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ervie teica:

vairāk liberālis, tāpēc, ka standartveida liberāli izteikumi, argumentu bāze utt - (nav laika dziļāk rādīt, diezgan acīmredzamas lietas)

jā, tas mani arī izbrīna, kāpēc tāda maiņa uzskatos.

 

paga, nu jautāšu vēlreiz atmetot jebkādu ironiju, tā skaidri - izlasot šo konkrēto interviju:

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/324648-harijs-tumans-iespejams-mus-gaida-civilizacijas-gals

tev liekas, ka profesors Harijs Tumans pārstāv standartveida liberālo ideoloģiju? precizē lūdzu, kas uz to norāda, jo man radās absolūti pretējs iespaids....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , camel teica:

Trampu neviens neuzskata par izcilu biznesmeni, izņemot viņš pats

...

interesanti, ar ko pamatota tāda informācija?

un vēl interesanti, kuru cilvēku uzskati būtu jāuzskata par svarīgiem, šai kontekstā, un vispār.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, ervie teica:

ar ko pamatota tāda informācija?

Biedrs @camel neuzskata. Tev ar to nepietiek?😁

Jā, un vispār pirms tam nekur netika minēts vārds "izcils", bija minēts, ka ir tālu, tālu mums priekšā. Tā nav? Varēja kāds palepoties ar saviem panākumiem.😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ervie teica:

interesanti, ar ko pamatota tāda informācija?

 

Droši vien ka no tāpēc ka viņs pa savu biznesa karjeru ir vairāk pazaudējis nekā nopelnijis.

Kautkur senāk lasiju ka viņam tagad ir mazāk naudas nekā kad viņš tiko mantoja savu impēriju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Un kāds tiem protestiem sakars ar vēlēšanu protestiem?

sabiedrība ir viegli manipulējama, polarizējama, ļoti viegli viņu dabūt ārā ielās, uzkurināt tādu konfrontāciju, no kuras līdz nopietnai aizinsizliešanai ir ļot tuvu...

 

ja viņi tik triviālos jautājumos kā melnais floģa un kenovšskijs streloks ir tik viegli tinami ap pirkstu un tik gatavi ārdīties, kāpēc lai viņi to nedarītu tad kad foxnews pateiks ka vēlēšanas nozagtas? būs jau piekusuši, iztrakojušies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , latscrap teica:

precizē lūdzu, kas uz to norāda

divi piemēri, kas demonstrē viņa liberāli akadēmisko dzīves skatu.

 

viņš par notikušu faktu uzskata šo: "Kristīgās Eiropas vairs nav. Dzīvojam postkristīgajā Eiropā, naudas civilizācijā. Šeit viss tiek pakļauts naudai, un tā ir augstāka vērtība par Dievu. Mūsdienu sabiedrībā pieņemtie uzvedības un vērtību normatīvi lielākoties ir pretēji kristīgajiem. Mēs dzīvojam postkristīgā civilizācijā, kurā vēl ir saglabājušies daži kristīgie rudimenti. " (PS: te arī vienā plaknē tiek salikta naudas civilizācija ar postkristīgumu. kas nebūt nav tā liekamas)

 

viņš blakām vienā plaknē noliek divas dažādas lietas "Šodienas pasaulē nauda ir dievs un valdnieks… Ir redzams, ka paralēli notiek divi procesi: no vienas puses, pasaules haotizācija, bet no otras - totalitāras tendences pieaugums. Varai ir tieksme visu kontrolēt"...

 

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

viņam tagad ir mazāk naudas nekā kad viņš tiko mantoja savu impēriju

Ai nu viņš jau ir tikai ASV prezidents. To jau katrs muļķis var. Kā div' pirkstus... Ai nu tikai negribas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

sabiedrība ir viegli manipulējama, polarizējama

Kas tur viegli manipulējams? Tā melno diskriminēšana un policijas brutalitāte ir simts un vienu gadu veca un sāpīga problēma. Tas tik kā katalizators tur mazliet aizsvilināja visu.

Tāpat arī skaidrs ka aar vai bez protestiem tā problēma tāpat tuvākajā laikā nepazudīs, ja pazudīs vispār.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 9 minūtēm , ervie teica:

Šeit viss tiek pakļauts naudai, un tā ir augstāka vērtība par Dievu

Vai tad šitas nav apaudzis ar labu 500 gadu vēsturi vai cik tur sen tās raganas medija?

 

Man radās jautājums -  vai Tramps ir liberālis?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

Man radās jautājums -  vai Tramps ir liberālis?

tramps ir biznesmenis un kā politiķis ievēlēts no republikāņu partijas, kas skaitās konservatīvi šaislaikos.

pretī viņam stāv demokrātiskais establišments, kas no parastā liberālisma ir aizbraucis uz stipri kreisi sociālistisku pusi.


Pirms 7 minūtēm , superKrona teica:

Vai tad šitas nav apaudzis ar labu 500 gadu vēsturi vai cik tur sen tās raganas medija?

lūk. bet ja viņš to izvelk ārā, tas tak kaut ko liecina, hm?

Link to comment
Share on other sites

es pilnīgi jūtu ka Jūs gribat arī lai es nokomentēju vai trams ir labs biznesmenis vai nē.... kas vispār ir "labs"

 

a es izmantošu izdevību kārtējo reizi uzkakāt burgeriem: viņš kā biznesmenis ir simptomātisks amerikas kultūrai...

viņš šmaucas, krāpjas, tiesājas, parazitē; viņš nav radījis neko jaunu (uzcēlis pāris mājeles un filmējies debilā realitātes šovā) pie tam darbojas NĪ nozarē, kas vairāk būtu uzskatāma par kapitāl-pārvaldības (līdzīgi kā finansu) nozari nevi uzņēmējdarbību. BET viņš ir sarausis dafiga naudas un to ļoti efektīvi licis lietā, bez konkrētām spējām to nevarētu - vai viņam piemīt kas tāds ko varētu nosaukt par labām uzņēmejdarbības prasmēm/talantu - JĀ

vai viņš ir tāda tipa uzņēmējs kurš nāk par labu tautai, valstij, sabiedrībai, vai mēs gribētu tādu Latvijā - NĒ!

;

 

Pirms 19 minūtēm , ervie teica:

divi piemēri, kas demonstrē viņa liberāli akadēmisko dzīves skatu.

 

viņš par notikušu faktu uzskata šo: "Kristīgās Eiropas vairs nav. Dzīvojam postkristīgajā Eiropā, naudas civilizācijā. Šeit viss tiek pakļauts naudai, un tā ir augstāka vērtība par Dievu. Mūsdienu sabiedrībā pieņemtie uzvedības un vērtību normatīvi lielākoties ir pretēji kristīgajiem. Mēs dzīvojam postkristīgā civilizācijā, kurā vēl ir saglabājušies daži kristīgie rudimenti. " (PS: te arī vienā plaknē tiek salikta naudas civilizācija ar postkristīgumu. kas nebūt nav tā liekamas)

 

viņš blakām vienā plaknē noliek divas dažādas lietas "Šodienas pasaulē nauda ir dievs un valdnieks… Ir redzams, ka paralēli notiek divi procesi: no vienas puses, pasaules haotizācija, bet no otras - totalitāras tendences pieaugums. Varai ir tieksme visu kontrolēt"...

 

 

varbūt es tevi nesaprotu jo man nav skaidrs ko tu domā ar "liberāli akadēmisko dzīves skatu";

pirmīt tu minēji ka viņš esot "kreiss", kas, lai arī lažains, tomēr ir nedaudz precīzāks termins - tad lūk liberalizācijas sērgas pretnostatīšana tradicionāli-kristīgi-kulturālajām vērtībām kā reiz parasti ir "labējo" jājamzirdziņš (pie kuriem arī es sevi pieskaitu), tāpat arī pretestība šai liberālajai globalizācijai... tādējādi es izlasot tieši tos pašus vārdus ko tu domāju - vo kāds Tumans pipars, normāls labējais intelektuālis :D

 

"pasaules haotizācija, bet no otras - totalitāras tendences pieaugums" - skaldi un valdi, esi dzirdējis ? :D

 

Pirms 9 minūtēm , superKrona teica:

Vai tad šitas nav apaudzis ar labu 500 gadu vēsturi vai cik tur sen tās raganas medija?

 

Man radās jautājums -  vai Tramps ir liberālis?

tramps ir labējais, konservatīvais, bet ne "manējais labējais" - amerikā "labējie" ar žīdiem baigi sasējušies, labi ka eiropā bišķi savādāk....

 

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tur viegli manipulējams? Tā melno diskriminēšana un policijas brutalitāte ir simts un vienu gadu veca un sāpīga problēma. Tas tik kā katalizators tur mazliet aizsvilināja visu.

Tāpat arī skaidrs ka aar vai bez protestiem tā problēma tāpat tuvākajā laikā nepazudīs, ja pazudīs vispār.

Ja usa sabiedrībā ir tāda iekšējā spriedze, ka viens ar kovidu pelnīti miris niga (pilno video redzēji?) uztaisa lielākos protestus vēsturē (uz šo brīdi) tad kādu pandoras lādi atraus vaļā tāds katalizators kā "nozagtas vēlēšanas", pie tam ņem vērā, ka ne tramps, ne viņa pretinieki nedistancējas no šiem protestiem un ar tiem saistītajiem jautājumiem, bet tieši otrādi - uzkurina tos, izmanto, pašsaprotami cenšoties polarizēt sabiedrību vēl vairāk...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Floys ir tikai viens no daudzajiem un kā individuāls gadījums īpaši neatšķiras no citiem, tik sagadijās ka apkārt bij daudz cilvēki kuri nofilmēja. 

Nebūtu Floys, agri vai vēlu būtu kāds cits.

Pilns video jau te sen tika apspriests.


Ja tā nebūtu liela problēma viņiem, tad nekādus īpašos protestus tas gadījums neizraisītu. Problēma tur ir daudz dziļāka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Floys ir tikai viens no daudzajiem un kā individuāls gadījums īpaši neatšķiras no citiem, tik sagadijās ka apkārt bij daudz cilvēki kuri nofilmēja. 

Nebūtu Floys, agri vai vēlu būtu kāds cits.

Pilns video jau te sen tika apspriests.

ko tu domā par kenošas kailu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

vai viņam piemīt kas tāds ko varētu nosaukt par labām uzņēmejdarbības prasmēm/talantu - JĀ

nesapratu kā tu nonāci pie JĀ, jo rezultātā neko īpasši šis nav nopelnijis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

ko tu domā par kenošas kailu?

Neko nedomāju, neesu iedziļinājies kas turn notika, ir interesantākas lietas par ko domāt. 

Lai jau viņi tur paši cīnās savā starpā :D Ja viņiem patīk vienam otru apšaut, tad lai jau.

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Figņa tas Floyds,

1) Ja apzināta kūdīšana - viens cilvēks pareizā brīdī izmantoja pareizos vārdus "tu mani nogalināsi" vai kas tur bija tas svarīgais tai viģikā.

2) Nejauši sanāca - viens cilvēks nejauši izmantoja pareizos vārdus "tu mani nogalināsi" vai kas tur bija tas svarīgais tai viģikā.

 

Bija gatavas masas, kas uz to pavelkas un viss.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , camel teica:

nesapratu kā tu nonāci pie JĀ, jo rezultātā neko īpasši šis nav nopelnijis

izņemot tādu mazu baltu mājeli :)

kā arī 

https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump

"borrowed at least $60 million from his father, largely failed to reimburse him, and had received $413 million (adjusted for inflation) from his father's business empire over his lifetime"

Net worth    US$2.1 billion (April 2020)

 

sanāk ka bišķi jau nopelnija gan

 

2 100 000 000 - 60 000 000 - 413 000 000 = 1 627 000 000

 

kamieļis nemāk ne lasīt ne rēķināt, vai arī netic avotiem....

 

bet jums, draugi:

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja viņiem patīk vienam otru apšaut, tad lai jau.

 

&

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

Bija gatavas masas, kas uz to pavelkas un viss.

es absolūti piekrītu, tikai norādu, ka pie šādas saspīlētas situācijas, un liela ģeopolitiska notikuma (02.11.2020) ir potenciāls notikt lielām lielām ziepēm... ļoti lielām... pašam bailīgi, tapēc gribu lai arī jūs sabīstaties

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , latscrap teica:

domāju - vo kāds Tumans pipars, normāls labējais intelektuālis

tur būtu jāsaprot, ko tas pipars tieši-netieši secina.

un no labējuma secinājumos nav ne smakas, manuprāt.

tādējādi - liberaļuga parastā.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Par Trampu esmu dzirdējis arī, ka tikai notrallina mantojumu, nu kaut kādas darbības ar NĪ veic, bet ne visai padodas.

Amerikas prezidenta kandidātam jābūt kabatā n-tiem citroniem (laikam 15), savlaicīgi jāizrāda vēlme par tādu kļūt.

Tramps pārāk ilgi gribēja par tādu kļūt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona teica:

Par Trampu esmu dzirdējis arī, ka tikai notrallina mantojumu, nu kaut kādas darbības ar NĪ veic, bet ne visai padodas.

skatoties ko klausās :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...