Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , ervie teica:

gaišā nākotne JAU ir klāt

Ja ir klāt tad kapēc savs sakāmais (kas netiek patekts) aplinki jādemonstrē ar fiktīvu sacerējumu nevis reālu piemēru.

 

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

paskaties apkārt

Ja man jāskatās, ko visādi idioti drukā visādos forumos, tviteros, facebookos ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , camel teica:

Tiešām nesaprotu, ko tu ar šo tēlaino murgojumu gribēji pateikt un kāds tur sakars ar nākotni.

 

Paskaties iepriekš - ieleja ielika linku uz prasībām Oscaram utt, bet nu Saprašana - Dieva dāvana...  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , camel teica:

ko visādi idioti drukā visādos forumos, tviteros,

Izvelc galvu no datora. Tiešām neredzi, kas notiek pasaulē? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ervie teica:

autōrs aizmirsa visu ielikt spoilerī.

Paldies par aizrādījumu - ieliku. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Racer teica:

Gaišā nakotne tuvojas, biedri!

Atceros, pirms dažiem gadiem bija skandāls, kad kāda māte kategoriski pieprasīja, lai viņas bērns (piedodiet empātiskie liberāļi, bet gandrīz dārzeņa stāvoklī), "mācās" parastā klasē. Tipa iekļaujošā izglītība.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Raimonds1 teica:

braucot uz darbu man tieši bij iekšējās pārdomas par tēmu "every man and every woman now is useless"

 

bet nu tā... welcome to the new brave world hakslijam izskatījās ui, kur optimistiskāk, kā pašreizējie trendi.

https://unherd.com/2020/06/why-j-k-rowling-had-to-be-denounced/

utt....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Tiešām neredzi, kas notiek pasaulē? 

Tur kautkas jauns notiek? Varbūt būšu ko palaidis garām.

 

Vēsturē ir daudz extrēmāki notikumi. Piemēram amerikas pilsoņu karš, kur viena puse ļoti apvainojās, kad tai norādija ka vergu turēšana nav pareizs dzīves veids.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , camel teica:

Piemēram amerikas pilsoņu karš, kur viena puse ļoti apvainojās, kad tai norādija ka vergu turēšana nav pareizs dzīves veids.

nepareizi! (pareizāk sakot, ne īsti tā)

viena puse nepieņēma to prezidentu, kas tika ievēlēts otrā pusē.

a vergu turēšana.. anglosakšu kolonijās sākās ziemeļpusē, ar baltajiem vergiem visādiem. un turpinājās diezgan ilgi.

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tapēc jau tās Covid vakcīnas tiek tik ļoti sasteigtas, ganjau ar vakcīnām nāks kopā kautkādi čipi vai vielas kas ietekmē cilvēku saprātu. Ne velti Geitss tik ļoti saspurojies un viskautko sponsorē pēdējā laikā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

ne-a. nevis idiots, bet liberāla, kampusos indoktrinēta m--ta.

 

ps: vai kāds var uzgūglēt, no kurienes viņš tāds izlīdis? rakstā nevarēju atrast. (baigi līdzīgi tiem krieviski runājošajos portālos redzamajiem "eksperdiem" )

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

čipi vai vielas kas ietekmē cilvēku saprātu

Tur būs vienreizējs programmkods vai varēs pārprogrammēt, ja vajadzēs? Un vai klātienē vai attālināti?

Link to comment
Share on other sites

Tak neko nevajadzēs programmēt. Un nevajadzēs nekādus čipus. Liela daļa jau tagad ir veiksmīgi saprogrammēti. Kā pēdējais solis kompetenču izglītība.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

programmkods vai varēs pārprogrammēt, ja vajadzēs?

Vienreiz programmējamie parasti ir vairākas reizes lētāki, tāpat kā mikrokontrolieriem atmiņa - ar visādiem PROM tipa atmiņām, kuras var pārrakstīt tikai vienu reizi tas pats mikrokontrolieris maksā reizes 3 lētāk.

Taēc grūti spriest, atkarīgs cik Geitss gribēs tērēt. 


Tagad populāras ir atmiņas, kuras var programmēt "pa taisno" izmantojot jauno 5G tīklu attālināti, diezgan liela iespēja ka tapēc arī Covid "slimnieku" ir vairāk vietās kur 5G stabi salikti, jo vinienkārši čipi tiek bieži pārprogrammēti, kas irzaisa blakusparādības, vājākie nomirst.

Pat Džonsonu gribēja pārprogrammēt, bet tas saslima un diezgan smagi.  

Link to comment
Share on other sites

superKrona

(par kompetencēm sīkāk) No sērijas, ja bērnam parādīs, kur dzīvē var izmantot reizrēķinu (piem. reāla laukuma izmērīšanai), viņš tiks ieprogrammēts uz ko?


Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Pat Džonsonu gribēja pārprogrammēt

Tā bija pirmās programmas ievade, laikam, gan jau izdevās, tagad sāk kaut kādus likumus pret ES izdot.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Nevis likumus pret ES, bet likumus, kas atceļ izstāšanās vienošanos, ko pats parakstija un slavēja kā "labāko iespējamo" un izmantoja kā saukli vēlēšanās, lai uzvarētu.

Tagad izrādās ka tā vienošanās esot nekam nederīga un viņš tā nebij domājis :D 

Jeb vienošanās jau sākumā bij tīri butaforiska, lai būtu ko lētticīgajiem iesmērēt uz vēlēšanām un jau pirmsākumos bij paredzēts ka viņi viņu nepildīs.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Racer teica:

paldies par linku; fantastiska intervija. ļoti patika;

frāzes:

"Un tieši primitīvs cilvēks šodien ir pieprasīts[..]galvenais kapitālisma resurss ir muļķis",

"Ir redzams, ka paralēli notiek divi procesi: no vienas puses, pasaules haotizācija, bet no otras - totalitāras tendences pieaugums.",

"Tagad sociālā dresūra ir pirmajā vietā",

vien ko vērtas..... varētu visu dienu kopēt laukā... :)

 

vispār nra elita veidemane ir labs pretstats kādai liberastu tvneta veinbergai :D

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vēl neskaidrs, vai liberast_i(nevis idioti, kas tā par figņu, ka tiek aizstāti vārdi) ir tie, kas grib:

1) Un tieši primitīvs cilvēks šodien ir pieprasīts[..]galvenais kapitālisma resurss ir muļķis

2) Visi geji.

Jopcik, arī šeit pretruna, 1) vajag vergus, 2) tie nevairojas.

 

Gribēju arī kādu 3.punktu, bet apmaldījos tajās dogmās.

 

 

Kāpēc tiek laboti mani teksti, kādam darīt nav ko vai automātika?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

Vēl neskaidrs, vai liberast_i(nevis idioti, kas tā par figņu, ka tiek aizstāti vārdi), kā es, ir tie, kas grib:

1) Un tieši primitīvs cilvēks šodien ir pieprasīts[..]galvenais kapitālisma resurss ir muļķis

2) Visi geji.

Gribēju arī kādu 3.punktu, bet apmaldījos tajās dogmās.

liberasts?

tādā gadījumā tu esi piemērs sociālajai dresūrai;

mamma, tētis kultūru neiemācija, dvēselīte palika tukša, nabaga, metafizisko vakuumu aizpildija degunainie onkuļi...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Droši vien ka ir kautkāda rokasgrāmata ar šīm standartfrāzēm, klišejām - "Un tieši primitīvs cilvēks... ", utt, nejaunu pats viņš tās gudrības izdomāja, vienkārši atstāsta kautkur salasīto,  ko var izmantot intervijās, runās utt, kas noteiktai daļai auditorijas skan kā mūzika ausīs un padara runātāju par kautkādu "viedo prātu", tad pa vidam tiek iepīts kautkur īstais vēstijums - parasti ka kautkas ir slikts vai labs, atkarībā no runātāja interesēm.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

liberasts

Nesapratu, ne es tu vārdu izdomāju, ne lietoju. Iekopēju no tava teksta:

 

Pirms 15 minūtēm , latscrap teica:

liberastu

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , AndrisBB teica:

Droši vien ka ir kautkāda rokasgrāmata ar šīm standartfrāzēm - "Un tieši primitīvs cilvēks... " ko var izmantot intervijās, runās utt, kas noteiktai daļai auditorijas skan kā mūzika ausīs un padara runātāju par kautkādu "viedo prātu", tad pa vidam tiek iepīts kautkur īstais vēstijums - parasti ka kautkas ir slikts vai labs, atkarībā no runātāja interesēm.

vai bezkaislīgi paskatoties uz pēdējā laika globālajiem notikumiem tev nešķiet ka "primitīvs" cilvēks/sabiedrība ir lielisks atslēgas vārds, kopsaucējs sabiedriskajām un politiskajām tendencēm?

populisms plaukst un zeļ tieši sabiedrībā ar primitīvu uztveri - lielisks piemērs kāpēc (((oranžo))) ievēlēja 4 gadi atpakaļ, un arī brexits stulbuma ziņā daudz neatpaliek...

kaut vai paskatoties uz šībrīža blm mērkaķošanos, uz to cik neracionāla ir viņu uzvedība, cik primitīvi tiek manipulēts ar šiem nabaga ļautiņiem (pie tam runa iet par kā par vieniem, kas bļauj un kurus cnn kacina, tā par otriem kuri bļauj pretim un kurus fox kacina) - vai viņiem lieti nenoderētu krietna deva racionālas analītiskas domāšanas?

vai sša zilie(vai sarkanie) mediji varētu tā sakacināt tādu sabiedrību, kura patiešām iedziļinās konkrētajās problēmās (menti palaiž rokas, piemēram), veido dialogu, konsekventi meklē konstruktīvu risinājumu?... cik stulbam(primitīvam?) jābūt indivīdam lai ļautos tādām prastām provokācijām?

.... nezinu par viņa "viedo prātu", bet man, Tumana frāze likās kā naglai uz galvas, protams, ne viss ir ideāls viņa viedoklī, ar savām alkām pēc diktatūras viņš mani pārsteidza, bet ciktāl iet runa par "rietumu civilizācijas" garīgo(sabiedrisko, politisko, utt.) status quo vadis man viņa skatījums liekas lielisks....

Pirms 19 minūtēm , superKrona teica:

Nesapratu, ne es tu vārdu izdomāju, ne lietoju. Iekopēju no tava teksta:

 

 

tādā gadījumā atvainojos, tā bija partikula attiecībā uz veinbergas kundzi (un mēslu bedri tvnetu kopumā, kaitina), mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis

Labots - latscrap
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man nav vajadzīgi visādi spriedelētāji kā Tumans, kas acīmredzami mēģina iebarot kautkādu viedokli. Jebkurš domājoš cilvēks tāpat redz kas notiek, vai tas būtu Trampa bezsakars, Brexiti, policijas vardarbība utt. Tādi Tumaņi kā reiz arī mēģinā izplatīt kautkādu dezinformāciju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

kaut vai paskatoties uz šībrīža blm mērkaķošanos, uz to cik neracionāla ir viņu uzvedība, cik primitīvi tiek manipulēts ar šiem nabaga ļautiņiem - vai viņiem lieti nenoderētu krietna deva racionālas analītiskas domāšanas?

viņiem tāda nevar būt, jo viņu saņemtā "kompetenču izglītība" to neiekļauj. (ir amerikā arī kas nosauc problēmu - ka vairums parasto skolu absolventu lasa ar grūtībām, vai arī pat vispār neprot lasīt. bet šīs balsis pazūd vispārējā haosā - jo neatbalsta "pareizo" partiju, "pareizo" kandidātu)

 

Pirms 7 minūtēm , latscrap teica:

ciktāl iet runa par "rietumu civilizācijas" garīgo(sabiedrisko, politisko, utt.) status quo, man viņa skatījums liekas lielisks....

jā. kas var būt lieliskāks, tīksmināties par status quo, kuru paši kopā ar saviem skolotājiem ir izaudzinājuši izlolojuši.

 

Pirms 32 minūtēm , superKrona teica:

Jopcik, arī šeit pretruna, 1) vajag vergus, 2) tie nevairojas.

bingo! te ar ir precīzi formulēta (baltādainās) rietumu sabiedrības pamatpretruna, vergi geji nevairojas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

Vergus vajag baltus vai tad obligāti? 

vai tad ne? citkrāsainajiem šķiet geju problēma nav aktuāla, kā arī, par vergiem viņi tā kā vairs netaisās....

Link to comment
Share on other sites

Harijs Tumans, pēc 8.00 115 min
http://tvplay.skaties.lv/parraides/900-sekundes/815352?autostart=true  nedarbojas

Tur ir tāda vieta, kur profesors runā par jauno modeli - gatavo sistēmas kalpus, ne plānotājus. Apmēram tā.

Ja meklē, tad atrod

https://skaties.lv/?s=Tumans#gsc.tab=0&gsc.q=Tumans&gsc.page=1

 


 

Pašlaik vērojama vērtību transformācija un intelekta līmeņa samazināšanās. Ja ideālu un kultūras, tās plašākā izpratnē, vietā – pamatvērtība ir nauda un bauda – izklaides, tad agrāk vai vēlāk šai civilizācijai pienāk gals. Vēsturē ir daudz šādu piemēru. Tā saka vēstures profesors Harijs Tumans.

Viņš norāda, ka mūsdienās ir spēcīgu un intelektuālu personību trūkums, tāpēc tikai likumsakarīgi, ka izvirzās tādi līderi, kuru piemērotību augstiem amatiem apšauba.

Kāpēc klasiskā izglītība būtu jāsaglabā un kāpēc kompetenču izglītības modeli, kurš tiek dēvēts kā nepieciešamā reforma izglītība, profesors dēvē par cilvēka – skrūvītes sagatavošanu?

”Kas nodrošina šādu galēju fleksibilitāti, spēju pielāgoties un pieskaņoties visam, kas mainās? Tā ir tikai tādā gadījumā, ja nav iekšējā mugurkaula, ja nav vērtību sistēmas pamatprincipu. Mēs jau redzam, ka šodien mums trūkst personību – kultūrā, mākslā, mūzikā, kaut vai populārā kultūra,” vērtēja Tumans.

Link to comment
Share on other sites

ASV prezidenta vēlēšanas būs labs indikators situācijai - idioti pret pārējiem. Ja atkal ievēlēs Trampu, tad ...

 

Ar totalitārismu ir viena problēma, - ja diktaors nav īsti labs, kā viņu nomainīt pret labāku - vajadzīgs kautkāds demokrātisks mehānisms.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, camel teica:

galēji banāls un tendenciozs

parasti ir viss, kas nesakrīt ar paša viedumu.

 

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Trampa bezsakars, Brexiti,

Izliekamies neredzam to, ka izmisīgi tiek meklēts jauns ekonomikas modelis, jo esošais sevi ir izsmēlis. (Ak, nu jā, man šitas ir iezombēts)

Ir baltie, kuriem

Pirms 8 minūtēm , ervie teica:

geju problēma nav aktuāla

, bet visādi kretīni melnu muti cenšas iegalvot, ka esot gan aktuāla.


Just now, camel teica:

Ja atkal ievēlēs Trampu

Skaidrs, ka Tramps ir pilnīgs muļķis. Kur nu viņam līdz @camel intelektam... kā līdz kosmosam (piedod, nekā personīga)

Vai tiešām nepielec, ka tāds Tramps nav nekāds vientuļais vilks, bet pārstāv krietnu pusi ASV elites?

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Raimonds1 teica:

. Mēs jau redzam, ka šodien mums trūkst personību – kultūrā, mākslā, mūzikā, kaut vai populārā kultūra,” vērtēja Tumans

Tak senilais onka vienkārši skatās novecojušo lineāro TV. Skaidrs, ka tur nav personību. Lai ieslēdz YouTube, tik-tok, instagram ... Tur personību ka maz neliekas.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Man nav vajadzīgi visādi spriedelētāji kā Tumans, kas acīmredzami mēģina iebarot kautkādu viedokli. Jebkurš domājoš cilvēks tāpat redz kas notiek, vai tas būtu Trampa bezsakars, Brexiti, policijas vardarbība utt. Tādi Tumaņi kā reiz arī mēģinā izplatīt kautkādu dezinformāciju.

nu ko padarīt ka tu tik kruts un pats jau visu izdomājis, sapratis pieci gadi uz priekšu :)

es neesmu tik kruts, man patika šo interviju izlasīt, tik ļoti, ka jutu vajadzību to atzīmēt arī šeit, ceru ka tevi pārāk tas neaizvainoja :)

a tu tā vienmēr dusmojies par jebko kategorijā "Man nav vajadzīgi visādi spriedelētāji" ? kāpēc tad lasīt mācijies ja visu jau zini - kas tad tev ir vajadzīgs?

Pirms 3 minūtēm , ervie teica:

jā. kas var būt lieliskāks, tīksmināties par status quo, kuru paši kopā ar saviem skolotājiem ir izaudzinājuši izlolojuši.

Laikam nesaprotu ko tu ar to domāji? saki, tumans žīds esot, vai?

Pirms 5 minūtēm , ervie teica:

viņiem tāda nevar būt, jo viņu saņemtā "kompetenču izglītība" to neiekļauj. (ir amerikā arī kas nosauc problēmu - ka vairums parasto skolu absolventu lasa ar grūtībām, vai arī pat vispār neprot lasīt. bet šīs balsis pazūd vispārējā haosā - jo neatbalsta "pareizo" partiju, "pareizo" kandidātu)

a vot nepiekrītu - pareizāk sakot, piekrītu daļēji - jā, protams, problēma melnādaino zemajā izglītības līmenī, utt. ir, jā tas spēlē savu lomu, bet, kā man liekas - galvenokārt ir pie vainas tie (galvenokārt usa baltie) kas skaitās (sevi uzskata) daudz maz izglītoti - lasīt rakstīt māk, lielākoties pat universitātēs gājuši, bet viņu "primitīvisms" parādās tajā ka nav iemācīti kritiski domāt, analizēt, viņi viegli pakļaujās fanātiskām idealoģijām (dvēselītē metafiziskais vakuums) kādām centralizētām idejām (da poh, vai tās labās, kreisās, sarkanās vai zilās)... par to ir arī vēl bīstamāki ...

piemēram, uzskatu, ka sarkanais proletariāta terors bija pēc būtības tikpat stulbs kā hitlera žīdu sisšana, ne krievi komunismu uzcēla ne nacīši žīdus izsita - neviens pats rotšilds tā saucamajā "holokaustā" neaizgāja bojā, neviens. dušīja nevainīgus getto strādniekus, kas nevienam nekad neko ļaunu nebija izdarijuši... svarīgi ir kā uz to mērķi iet nevis vai ir pro- vai anti-....

tātad pēc būtības piekrītu ka problēmas sakne ir "primitīvisms", bet ne tieši tikai melnajos, bet gan sabiedrībā kā tādā, līdz ar to:

Pirms 18 minūtēm , ervie teica:

vergi geji nevairojas.

nav aktuāli, tradicionālie vergi jābaro, jādod ko viņiem darīt utt. daudz vienkāršāk ir ja sabiedrība ikdienā tiek ar sevi pati galā, bet ir viegli manipulējama ar masu informācijas rīkiem... pat nedomāju, ka degunainie onkuļi to šādu situāciju veidojuši speciāli, domāju, ka tas, ko mēs šobrīd redzam ir sekas tam, ka viņi ir beidzot sapratuši cik sabiedrība ir "primitīva" un cik lielas iespējas ir to viegli manipulēt ar masu informāciju... nu un tad arī manipulē, viens pa labi cits pa kreisi, mēs uz to visu noskatamies...

 

nākotnes kontekstā, personīgi, vairāk baidos no big tech. strauja tehnoloģiju attīstība rokrokā ar neskaidru garīgo kompasu - tur gan var ziepes sanākt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Izliekamies neredzam to, ka izmisīgi tiek meklēts jauns ekonomikas modelis, jo esošais sevi ir izsmēlis. (Ak, nu jā, man šitas ir iezombēts)

šis gan jā. tā vietā lai strādātu - izmisīgi meklē modeli. heh...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ervie teica:

tā vietā lai strādātu

Da johaidī! 😁 Vai Tu no meža esi izlīdis? Kam tā Tava strādāšana ir vajadzīga, ja viegli var sastrādāt n-padsmit reizes vairāk kā patērēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , latscrap teica:

Laikam nesaprotu ko tu ar to domāji? saki, tumans žīds esot, vai?

saku tumans kreiss liberālis kas tīksminās par to ko viņa domubiedri un skolotāji saražojuši.

 

Pirms 4 minūtēm , latscrap teica:

a vot nepiekrītu - pareizāk sakot, piekrītu daļēji - jā, protams, problēma melnādaino zemajā izglītības līmenī,

nē. iepriekšējais arguments bija - ka blm vajagot kādu racionālu analītismu. un es atbildēju, ka tai kopienā tāds nav iespējams, jo... utt.

nu un usa baltie protams ar, visā kas neattiecas uz naudas pelnīšanu - ir tik naivi.

 

 


Just now, Jurkins teica:

Da johaidī! 😁 Vai Tu no meža esi izlīdis? Kam tā Tava strādāšana ir vajadzīga, ja viegli var sastrādāt n-padsmit reizes vairāk kā patērēt.

vot!!! pareizi domā! strādnieku nevajag, vajag lielgabalgaļu (vai slinkus labi barotus ķermeņus, ko izdzīt demonstrācijās)

PS: es esmu vecs un konservatīvs. un uzskatu ka privātīpašums ir visa pamats.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , camel teica:

ASV prezidenta vēlēšanas būs labs indikators situācijai - idioti pret pārējiem. Ja atkal ievēlēs Trampu, tad ...

Ārpus pro/pret trampu, žīdiem amerikāņiem vai krieviem, no malas redzot kāds nesaderīgu kāršu namiņš ir USA sabiedrība, cik viegli viņi polarizējās un paliek agresīvi, domāju ir reālas iespējas līdz pilsoņu karam novembrī (vai dažus mēnešus pēc tam) nodzīvoties, ļoti bailīgi, ka kas tāds notiek lielākajam militārajam spēkam uz planētas... ja nopietni babahņit tad sūdi būs šā kā tā, bet ja man būtu dolāri atvilknē, es viņus nestu samainīt šodien pat...

Pirms 5 minūtēm , ervie teica:

nē. iepriekšējais arguments bija - ka blm vajagot kādu racionālu analītismu. un es atbildēju, ka tai kopienā tāds nav iespējams, jo... utt.

nu un usa baltie protams ar, visā kas neattiecas uz naudas pelnīšanu - ir tik naivi.

tgd sapratu, nu kā jau teicu - Black Lives Matters tak nav partija ar biedra kartēm, tā ir sabiedriska kustība, mīms, ne kopiena tur jau ārdās arī baltie, un uzkurina viņus galvenokārt tieši baltie "liberāļi". nav svarīgi vai balts vai melns, ar racionālo analītismu švaki visai sabiedrībai kopumā, tam piekrītu!

Pirms 8 minūtēm , ervie teica:

saku tumans kreiss liberālis kas tīksminās par to ko viņa domubiedri un skolotāji saražojuši.

tu mani apbēdināji, man jau viņš bija sācis iepatikties :( mīlestība no pirmā acu uzmetiena, šodien uzzināju par viņu pirmo reizi - padalies ar vēl kādam viņa intervijām/viedokļrakstiem par tāda tipa jautājumiem, kas tieši tev ir radījuši prieksstatu, ka viņš ir "kreiss liberālis", man būs ļoti interesanti izlasīt!

tam, ka akadēmiskie mācībspēki ir lielākoties liecas pa kreisi un ir liela daļa problēmas, daļēji piekrītu, bet nu nevajag arī kā pols pots - šaut nost visus tos kas ar brillēm :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

parasti ir viss, kas nesakrīt ar paša viedumu.

tātad viss kas nesakrīt ar paša viedokli banāls un tendenciozs?

Es tajā rakstā tiešām neiedziļinājos, un to nedarīšu, kad lasiju tur par pērtiķiem un kaķiem, tālāk neturpināju.

 

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

izmisīgi tiek meklēts jauns ekonomikas modelis, jo esošais sevi ir izsmēlis.

labāks ekonomiskais modelis tiek meklēts visu laiku, nepārtraukti

 

Pirms 24 minūtēm , Jurkins teica:

bet visādi kretīni melnu muti cenšas iegalvot, ka esot gan aktuāla

tu to par sevi?

 

Pirms 24 minūtēm , Jurkins teica:

Vai tiešām nepielec, ka tāds Tramps nav nekāds vientuļais vilks, bet pārstāv krietnu pusi ASV elites?

Tāpat kā parējie 10 prezidenta vēlēšanu kandidāti, bet tika ievēlēts šis klauns

 

Pirms 26 minūtēm , Jurkins teica:

Kur nu viņam līdz @camel intelektam

tavu līmeni viņš notekti sasniedz ...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  

pirms 1 stundas , camel teica:

Jā idiots, tas raksts ir galēji banāls un tendenciozs (līdz galam nelasiju)

 

Pirms 5 minūtēm , camel teica:

tātad viss kas nesakrīt ar paša viedokli banāls un tendenciozs?

 

Mjā...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...