Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapēc ka sliktie personāži ir interesantāki? Kurš grib sev kautkāda policista nickneimu? :D

 

Tā vis nesaki ... Cik nav dzirdēti visādi Zorro, Makleini, Bondi, Rokiji, Rembo, Riggsi, Bourni utt. Kaut kāds zemteksts, manuprāt, te bija. Vēl jo vairāk - tas nickname ir ne jau no prasta bojevika, bet no filmas par mafiju ...

Labots - motleyman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Tā arī neesu sapratis kāds gejismam ar to visu sakars?

Tevi kaut kā aizķer tā pidaru būšana?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

kāds gejismam ar to visu sakars

Nu ok, esmu neempātisks un netolerants. Varu pārfrāzēt - instagram normālam vecim ir bērna prāts. Tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis, tā kā apstrīdēt ir bezjēdzīgi. Tāpat uzskatu, ka saprātīgā vecumā instalēt tādu tik-tok ir pilnīgs čau.

 

Pirms 2 minūtēm , motleyman teica:

bet no filmas par mafiju ...

nu tādu galu arī ņēma.

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši cenšos saprast loģiku. Kāds tiek nogalināts laupīšanas pēc vai savas darbības pēc, ne to baigi interesē kas tur notika, bet nu ja jau visi te baigi apspriež, tad var jau arī uzzināt kas notika, bet te pilnīgi ne pa tēmai kāds kautko klāre par geju tēmu. Kāds tam sakars ar notikušo? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tevi kaut kā aizķer tā dibenzelliu būšana?

Kaut kur internetos lasīju, ka latentos šis īpaši aizķerot. Paši gan neatzīstot.

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau cilvēkiem ar gejiskām novirzēm visvairāk arī no viņiem bail, tapēc meklē viņus visur.

Man vienalga, īpaši netraucē, pat īstenībā, jo vairāk geji apkārt, jo labāk, mazāk konkurenti. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

 Personīgi vnk besij viņi kā suga, un tas arī viss.

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Kāpēc?

Tāpēc ka vispār neciešu ka daļa mūsdienu veču pēc dabas ir kā vecenes.

Un vēl šitos pajoļus iekš TV žvidzina, cik šie kruti, un vaimanā, ka sabiedrība šos par slimiem uzskata ( vienīgais, kas nāk prātā - tas Amuna vai kā viņu tur).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

tev ir blociņš

Uz sienas mājā skrāpēju.

 

Viss. Pateicu, ko domāju. No manas puses tēma beigta. A jūs varat sūkat līkos, ja gribat.😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , motleyman teica:

Cik nav dzirdēti visādi Zorro, Makleini, Bondi, Rokiji, Rembo, Riggsi, Bourni utt. Kaut kāds zemteksts, manuprāt, te bija.

skaidrs ka ir zemteksts, un attiecīgi psiholoģiski tarakāni apakšā.

bet, ja piemēram par hūti uzņemtu mākslas filmu, kāda varētu būt motivācija kādam pēc tam viņa vārdu par niku portālā izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ieleja teica:

kur citi biedri dalās ar tevi un Jurkinu ar pieķertajiem

Droši varat neiespringt 😁. Nu izvēlējos neveiksmīgu salīdzinājumu (gejs ===pilnīgs čau, nu sorry), @AndrisBB piesējās 😁 un panesās saturīga diskusija 😁.


Pirms 15 minūtēm , ervie teica:

kāda varētu būt motivācija kādam pēc tam viņa vārdu par niku portālā izvēlēties?

Nu nez... "hūte" galīgi neskan. A bet "terrazini" gandrīz kā maserati.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Tāpēc ka vispār neciešu ka daļa mūsdienu veču pēc dabas ir kā vecenes.

Nu labi, bet tāpēc nevajag visus geju likt vienā kastē. Katram ir sava personīgā dzīve un es, piemēram, ciest nevaru visādus streipus, kuri žvadzina cik apspiesti ir, vai rinkēvičus, kurš  ir drosmīgs iznākt no skapja pēc vēlēšanām. Ir jau arī Mārtiņš Rītiņš un citi, kuri neuzsver savu gejismu, bet vienkārši dzīvo. :) 

Labots - Racer
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , motleyman teica:

Bet viņu, diemžēl, tik un tā nošāva

 

Un vēl kā nošāva, ne caurumus saskaitīt
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

kuri žvadzina cik apspiesti ir, vai iznākt no skapja

Par šito es vēl pat neesmu sācis izteikties..😁

 un labāk neizteikšos, savādāk atkal būs jāskaidrojas..

Tāpēc es arī pieminēju to klaunu Amunu, kurš nezin kā tikai savu dibenzeļļa būšanu iekš TV izvazāt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Nē. Šim gadījumam ar to nav nekāda sakara. Personīgi vienkārši besij viņi kā suga, un tas arī viss. Āmen

Lesbietes arī?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas ir Amuns?

Ieraksti googlē Amuna Davis, un tad vairs neprasi man, kāpēc man viņi besij...

Un no manas puses arī biški sorry - pārāk vispārināju.

Neciešamākie ir tie, kas kā Racer saka, liek uzsvaru uz to visu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Jau sagūglēju. Tas tak "Drag Queen" un uzreiz nenozīmē ka gejs.

Vairāk izskatās kā tajā skeču sērijā no Little Britain par "only gay in the village" :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da pie kājas, kāds viņš tur queens..

Viņš ir slims.

Cilvēks ar veselu saprātu tā nedarītu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

Tapēc ka sliktie personāži ir interesantāki? Kurš grib sev kautkāda policista nickneimu? :D

Palasīju jūtūba komentāros. Daudziem mīļākais seriāls PSRS laikos. Viens raksta, ka ieraugot kā nošāva Kattani, viņa vecmāmiņas māsa nomira ar sirdi.  Policistam bija izvēlēts skaists un vīrišķīgs aktieris. Īsts vīrieša ideāls. Prasts kā pieckapeika. Visu laiku kaut kam dzenās pakaļ un šāva. Karā ar mafiju zaudēja visus- sievu, meitu daudzus kolēģus.

Advokātu Terrazini, kas bija mafijas bosiks, pēc Katani vienošanas ar mafijas galveno bosu, novāca savējie. Boss tikai noteica, ka Terrazini jau vecs un zaudējis asumu.  Ja Kattani tēlu atcerējos ļoti spilgti, tad Terrazini tēls bija pagaisis no atmiņas.

Šajā fragmentā Terrazini, ja nemaldos pavedina Kattani sievu. Sievietēm bieži nepatīk, ka vīrs pārāk daudz velta laika darbam.

 

 

 

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Sīks biju kad to filmu rādija, tapēc īpaši neskatijos un neko neatceros kas tur notika. Bet atceros ka bij tāda filma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Reku, zēni, iespējas pilnveidoties, ja nu kādam interesē.. praktiski for free (par ES fondiem).

https://www.tvnet.lv/7068119/pieaugusie-aicinati-pieteikties-vairak-neka-500-izglitibas-programmam

https://www.macibaspieaugusajiem.lv/

jā tas diezgan labs, es neatceros gadu, vai divus atpakaļ izgāju "scrum master" kursus BDA, sertifikātu gan neiedeva, tikai lapu ka esi pabeidzis. Nēz tur var vairākas reizes viņus apmeklēt?

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , spameris teica:

izgāju "scrum master" kursus BDA

Tur pamatīgi jābūt nogarlaikotam vai pēc darba izmisušam, lai ietu kursos tādu figņu klausīties :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:
pirms 11 stundām , spameris teica:

izgāju "scrum master" kursus BDA

Tur pamatīgi jābūt nogarlaikotam vai pēc darba izmisušam, lai ietu kursos tādu figņu klausīties

ja pēc tam nenoliek īsto eksāmenu pa naudu, tad protams - derīgums apšaubāms.

no otras puses - ja vajag tiešajam darbam, tad katras zināšanas noder.... piem lai apkarotu savējos scrum ģēnijus :)

Link to comment
Share on other sites

Importu ieved bez PVN - tas bija smieklīgi izcēla vadītāja zināšanas par grāmatvedību!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 oktobrī jāņem līdzi fasādes vai terases dēlis ????? 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7069665/imanta-darza-veltes-tirgojosai-tantinai-policisti-iet-virsu-ka-briesmoni-ka-rpp-izskauz-kriminalas-vecumdienas

 

no raksta:

Likumsargiem zvanījis kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka Imantā pie tirdzniecības centra notiekot nesankcionēta tirgošanās.

 

Un lūk, šādi "iedzīvotāji" dzīvo mūsu vidū... es teiktu, ka tas invalīds (nē k.roplis) ir dzīvs tikai tāpēc, ka nav legāla un juridiski korekta veida viņu nogalināt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Interesanti, ka to saucamo "stukaču" nicinātāji arī mīl visskaļāk bļaut par zaglīgo valdību un ko tur vēl. No vienas puses it kā nepatīk pats faksts - zagšana, bet no otras puses - nedod die's, kādu noķers.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...