Jump to content

Iesakiet lētas ekspluatācijas auto, budžets ~1.5k eur


tomzzzs
 Share

Recommended Posts

robs, tu jau pats brauc kā idiots. sēdi kreisajā joslā ar tādu pašu ātrumu kā brauc plūsma. tak pasip malā, lai visādām miskastēm nav jāapdraud tevi spēlējot dambreti uz ceļa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Racer

    24

  • versatile

    38

  • Robs

    40

  • Bruketajs

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rob, video nav slikts - bet es iesaku apgreidot reģistratoru. Baigā putra un, uz aci skatoties, kādi 15 fps tikai.

Kā arī - ja video ir apakšā jāraksta, ko tieši dara nepareizi, tad to nav vērts publicēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

atdziesti bikiņ

Viss ok, neesmu pat iesilis, kamēr citi vārās.

 

 

Robs, tu jau pats brauc kā idiots. sēdi kreisajā joslā ar tādu pašu ātrumu kā brauc plūsma

Ja man labajā kāds velkas, es ielienu kreisajā, ja tur krustojumā kāds griežas pa kreisi, un man nav 3l turbo motors, es nemaz netaisos tēlot varoni. Arī netaisos uzsākot spiest grīdā līdz redlainam, lai ar savu m43b16 kādam tiktu līdzi. Kad esmu ieskrējies, parasti man kāds tad ir jādzen nost. Saprati?

 

 

 

Rob, video nav slikts - bet es iesaku apgreidot reģistratoru. Baigā putra un, uz aci skatoties, kādi 15 fps tikai. Kā arī - ja video ir apakšā jāraksta, ko tieši dara nepareizi, tad to nav vērts publicēt.

Tas jā, paņēmu no Ķīnas, bija sarakstīts ka labi parametri, bet izrādījās slikts. Taču varēja būt sliktāk, varēju nopirkt tādu pašu šeit, bet 5x dārgāku. Nesen pačekojot ekšen kameras, apskatoties video, līdz 100eur viņas visas ir līdzīgas manam 10eur vērtajam reģistratoram. Tāpēc arī pierakstu, jo daudz ko nevar saprast, der pat kamera aizmugurē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bruklenajs pats brauc zemapziņā un zīmes neskatās, tur pirms skuju pārbrauktuves ir zīme 70. - nevar močīt visu laiku uz 90
 

Why don't you go outside, play hide and...

Stāstīju es par posmu starp RAF un Ozolniekiem - tur nav skuju pārbrauktuve, kas atrodas jau aiz Ozolniekiem. Skuju, ne pārbrauktuve... 

Link to comment
Share on other sites

Arī pirms Ozolniekiem ir zīme 70

 

Tas taču nenozīmē, ka visu to ceļu ir jābrauc ar 65? Varbūt penšiem tik laba redze, ka šie no rafa to zīmi redz un samierinās, jo nesanāks jau pa tiem 3-4 km paātrināties... 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas jaunais fotoradars uz Dienvidu tilta (virzienā uz Pļavniekiem) jau sen ir?!

Tu domā to kas ir labajā pusē uzbraucot no slāvju apļa Dienvidu tilta virzienā? Vai nu jau ir otrs? 

Link to comment
Share on other sites

Jauns... man šķiet ka parādījies pēdējā mēneša laikā... :(


Es piektdien braucot uz Kandavu esmu norāvies uz to tiltu kas pāri sliedēm (Lielirbes iela pie nobrauktuves uz Baseina ielu)  :crazy: nedomāju ka tik ātri atnāk... :rtfm:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...