Jump to content

Iesakiet lētas ekspluatācijas auto, budžets ~1.5k eur


tomzzzs
 Share

Recommended Posts

 

 

Nebija tur kkāda EU direktīva, ka pulkstenim jābūt ar +10% kļūdu?
Nu atkal panesās... 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Racer

    24

  • versatile

    38

  • Robs

    40

  • Bruketajs

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es tikai ko tādu dzirdēju vai lasīju, īsti neatceros. Tāpēc prasu, lai noskaidrotu kā tur ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, kāds izlasīs tavu postu, un arī teiks to pašu - kaut ko dzirdēju, vai lasīju...

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Btw, ļoti atbalstītu pensionāru un blondīņu, kas piespiedušās ar sjisjām pie stūres un velkas - sodīšanu
Neatceros kurā valstī, bet tos kas velkas poliči liek malā un sods 4h pastāvēt. Ja reiz nesteidzies tad tās 4h taču tev neko neizsaka, vai ne? 
Link to comment
Share on other sites

izklausās pēc pilsētas leģendas.

 

balto cilvēku valstīs nekas tāds nav dzirdēts, bet tur, kur ir melnie (vai dzeltenie) cilvēki, tur uz vispār tādiem noteikumiem, ķiverēm un ātrumiem klaji uzklucēt visiem. Traktorus tad arī stādināsim nost, lai pastāv, ja pa 1. joslu nevar vismaz 90 uzraut?

sL0WG2.gif

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jo lielāks ātrums, jo lielāka kļūda. Pie 40 pēc spidometra ir 35-36. 60 - 54. 80 - 72-73.

Vienkārši šad tad sanāk braukt ar navigatoru stiklā.

Un šis ir fiksēts vairākās mašīnās.

Riepas ražotāja noteiktā izmēra, spiediens atbilstošs.

 

... Nav tā, ka tie, kam sakrīt vai kļūda ļoti maza, brauc ar lielāko tam auto paredzēto disku izmēru (jo nu vai tad te forumā kāds brauc ar dvacātijiem kitaiskijiem vosseniem, ne tak, visi tādi pareizie)? Manam modelim ir pieejamas komplektācijas ar izmēru lielākiem diskiem, tur kļūda varbūt mazāka, nezinu.

Ja spidometrs rāda mazāk, tad viennozīmigi, vai nu defekts, vai neatbilstošs riepu izmērs.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

... Nav tā, ka tie, kam sakrīt vai kļūda ļoti maza, brauc ar lielāko tam auto paredzēto disku izmēru
Diska izmēru? Diska?
Link to comment
Share on other sites

versatile

jā, Lieliski, diska. Uliec R16 riepu uz R17 diska. Diska izmēra un, sekojoši, riteņa izmēra. Ar riepu augstumiem jau salīdzinoši mazāk variē, debili izskatās ar vienādu diametru, ja paredzēts  205/55 likt 205/40 - ja tāds vispār ir...

Neesmu redzējis, ka vienam modelim būtu pieejamas gan R16 zemākas, gan augstākas riepas - no ražotāja. Parasti jau primāri atšķiras tieši diska izmērs, sportiskajām versijām lielāks - nevis vienkārši zemāka riepa uz tāda paša diametra.

Enīvei, viss kas būtam jāzina par spidometriem:

European Union member states must also grant type approval to vehicles meeting similar EU standards. The ones covering speedometers[7][8][9] are similar to the UNECE regulation in that they specify that:

  • The indicated speed must never be less than the actual speed, i.e. it should not be possible to inadvertently speed because of an incorrect speedometer reading.
  • The indicated speed must not be more than 110 percent of the true speed plus 4 km/h at specified test speeds. For example, at 80 km/h, the indicated speed must be no more than 92 km/h.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Speedometer

 

Tātad, mani greizie empīriskie novērojumi ierakstās standartā.

Lūdzu tos, kam spidometrs rāda mazāk, steidzami vērsties servisā vai EK lai pārrakstītu standartus. :)

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Traktorus tad arī stādināsim nost, lai pastāv, ja pa 1. joslu nevar vismaz 90 uzraut?

Runa ir par vilkšanos bez iemesla. Un neesmu redzējis traktorus, kas iet tā kā auto.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Un neesmu redzējis traktorus, kas iet tā kā auto.

Biedējošs skats. Es gan nezinu, vai drīkst piedalīties satiksmē.

edit - nepareizais video

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

jā, Lieliski, diska.

Beidz fantazēt. Riteņa izmērs, bļeg riteņa izmērs. Tavā vikipēdijas linkā ir teikts ka ātrums spidikā nevar būt mazāks, kā reālais un ne lielāks kā 110% + 4km. Ar to diskusijas par mistiskiem +10 tāfelē cerams izbeigsies.

 

Vēl, par kļūdām pulkstenī, kas rodas valkājot neatbilstošus apavus var paskatīties riepu izmēru kalkulatorā.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

versatile

cerams.

Cik ir maksimālais , ko drīkst rādīt tāfele, pie 100? :)

Un kāda fantazēšana. Ja es savu 16/205/55 vietā uzlikšu 17/205/55 - tāfelē ātrums būs krietni tuvāks gps ātrumam. Ja tik arkā ielien.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

man iisti taa nav skaidrs, uz kurieni steidzas un kas steidzas? un kaalab man buutu jaataisa mistiski manevri deelj kaada pasjnaavnieka/slepkavas, ja es mieriigi ripinu +10? 

 

  Aha, ja viņš brauc ar +15, tad ir pašnāvnieks/slepkava, ja Tu ar + 10, tad viss ir kulē un tas jau nav pārkāpums. Savdabīga loģika. Lab po, nav jālaiž, bet var arī palaist.

 

 

 

tev nav soda punktu, jo vienkaarsji noveicies, bet paarkaapumi ir. pie kam, kaa izskataas, daudz un regulaari... 

 

Tu ar sevi par sevi un +10?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja es savu 16/205/55 vietā uzlikšu 17/205/55
Nu vispār tādos gadījumos būtu jāliek 225/45/17, bet uz māksliniekiem tas jau neattiecās! Tavā piemērā starpība būs 4% https://www.tacomaworld.com/tirecalc?tires=205-55r17-205-55r16
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

jema, moš iemācies lasīt, un tad iemet kādu bildīti, kur Tev pie 100km/h spidometrā navigācija rāda stabilus 103. Vai, vislabāk, 97. Ar pareizajām riepām :)

 

 

Pirms muldēt, ieslēdz GPS un pamēri ātrumu, ja riepas ir pareizā izmēra, tad kļūda parasti +-3 km.

Jo citādi, ja Tev kļūda ir -3km/h, tad nākas pieņemt, ka esi mākslinieks ar kitaiskijiem vosseniem. Man tādu problēmu nav, lietoju ražotāja norādītos izmērus.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar kitaiskijiem vosseniem
Kas tas tāds? 

Par cik zālīte ir jāpļauj, autiņi jādzen ārā, izdzinu 2 pa šosi, lūk rezultāts

r7q1i8c2v5aroa6xbmg.jpg

npzgv0o6qp38dnw5wd4.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Mhm. Kur bilde ar ātrumu spidometrā mazāku par GPS? Jā, es zinu, uztaisīt var, bet tieši vienmērīgi braucot.

To, ka mersis var taisīt mazākas kļūdas un paralēli ņemt vērā temperatūru, speidienu riepās, utt - tam es ticu. Lielākā daļa auto tomēr to vēl nevar.

bet par bildi žetons. Vakarā moš uztaisīšu ar savu. + Var pačekot, vai A-GPS un GPS dod dažādus rezultātus. B*e, kā to visu nobildēt... :D

 

PS. Zapravitsja ņezabuķ.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par cik zālīte ir jāpļauj, autiņi jādzen ārā, izdzinu 2 pa šosi, lūk rezultāts
:thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Nu nez... Man ar pareizām riepām un diskiem, nobīde pie 100km/h ir max 1-2km/h uz leju (GPS rāda mazāk).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par cik zālīte ir jāpļauj, autiņi jādzen ārā, izdzinu 2 pa šosi, lūk rezultāts
 

 

otrajā bildē tā stūre tiešām tik drausmīgi jau nobružāta pie 80k? O_O


vai arī 80k ir  tikai paša nobrauktais?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Un šis ir fiksēts vairākās mašīnās.
 

Tā tam ir jābūt VISĀS mašīnās, jo ir gadījumi, kad tie, kas nevar sevi iegrožot un ievērot ātrumu, ir sūdzējuši tiesā auto ražotāju kura vainas dēļ (!!) nabadziņiem ir sods.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

otrajā bildē tā stūre tiešām tik drausmīgi jau nobružāta pie 80k? O_O vai arī 80k ir  tikai paša nobrauktais?
Tā ir ādas stūre, krāsa nogājusi, var jau piekrāsot, bet vai vajag  :) 

Noskrējiens tiešām ir  80K jūdzēs.

Link to comment
Share on other sites

man diezgan raupjas rokas + turu augšā vienu roku uz stūres....diviem gandrīz jauniem auto stūres līdz caurumiem izdeldēju apm. pie 230tk km (no kuriem kādi 160 ,manis brauktie) ...pāršuvu pagājušogad  hyundajam stūri - labāk kā jauna --65 EUR laikam bija. ar ādu. Šķībajiem plāna tā āda...+ lietošanas paradumi....tagad skatos auto tuvojas 40k - ar jau biku manu padilumu...


imho bildē nekas traks nav...nav jau tā ka caurums...vai izdilis...drīzāk kosmētisks remonts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo ir gadījumi, kad tie, kas nevar sevi iegrožot un ievērot ātrumu, ir sūdzējuši tiesā auto ražotāju kura vainas dēļ (!!) nabadziņiem ir sods.

pats nupat no pirksta izziidi?!

razhotaaji muusdienaas katram savam defektam jau "atmazku" sagatavojushi lai var pasuutiit pacientu triis maajas taalaak

grab kauch kas priekshaa - DSG kaarbas fenomens

izbeidzas hroms, neesat mazgaajushies tikai un vieniigi pie diilera

iedilushas shviikas aizmugureejos bremzhu diskos - paaraak netiiri celji (prieksheejie tak brauc pa citiem, tiiraakiem)

Link to comment
Share on other sites

MartiniB, vai tikai runa nav par kaut kādiem ķīniešu auto? :) Cikk man bijusi saskare ar Vācijā ražotajiem auto - dīleris klientu nečakarē, raustās klientu zaudēt.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

pats nupat no pirksta izziidi?!
 

Nē, dators uzģenerēja, izmantojot random letter seedu!

Ja nopietni, Google tev palīgs court case atrašanā.

Kā arī pieminēti tika Eiropas standarti un iemesli - lasi iepriekšējos postus!


 

 

Cikk man bijusi saskare ar Vācijā ražotajiem auto - dīleris klientu nečakarē
 

Problēma parasti nav auto, bet gan dīlera pusē.

Cik man ir pieredze ar Opel dīleriem (nu jau bijušajiem - Adam auto un Hanza auto), esmu priecīgs, ka man nav ierocis, jo būtu bojāgājušie. Tie mūdžukantori atsita jelkādu vēlmi jelkad iegādāties Opel. Lai gan dzinēja ķēdes izstiepšanās gadījuma risināšana pat caur GM arī nedeva nekādus rezultātus, tā kā laikam jau Opel ir šņaga. 

Mercedes gadījumā bija savādāk - Domenikss pasūtīja tālāk vienā gadījumā bet pēc vēstules uz centrālo ofisu, atzvanīja lai atvainotos un mēģinātu sarunāt bezmaksas vizīti un problēmas risinājumu un kuļķeni ar suvenīriem. 

Besī tikai tas, ka katrreiz jāmēģina pielietot visādi paņēmieni, lai vienkārši saņemtu sev pienākošos pakalpojumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

par TCM varu piebilst, ka, pofig, kādu rādžu šie servisā klausās, pofig, ka uzliek to mašīnā, bet katru reizi vecāku LR2 PĀRPROGRAMMĒT uz kaut kādu mix-fm vai kas nu tur bija... Bļa, jābrīnās, ka tas nebija servisa rēķinos - 0,10h audio serviss

Link to comment
Share on other sites

 

 

fakts te liek tik daudziem cepties.
Liek cepties debīlisma vairošana jau tā nepilnīgajā pasaulē. Spidigs var rādīt patiesību, var rādīt vairāk, kā ir īstenībā, bet nedrīkst rādīt mazāk, bet nav nekāds +10, pieredze un EU regulas tā saka. Usjo, IMHO, vairāk par šo tematu nav ko runāt.
Link to comment
Share on other sites

Ne jau par kopējo plūsmu ir runa, bet par to, ka 95-100 km/h braukšana ir slavējama un norma. Tad kāda h--ja pēc ir satiksmes noteikumi?

Es pats regulāri pārkāpju ātrumu un noteikumus, bet ne vienā forumā nemoralizēju par kopējām plūsmām, atsaldeņiem untml.

Lai varētu kādu tiesāt, pamācīt u.t.t. ir pašam jābūt ideālam!

Link to comment
Share on other sites

Nē, te labais stils ir ierakstīt, ka +10 ir normāli un pārējie ar lielāku plusu ir atsaldēti potenciāli killeri. :p

Link to comment
Share on other sites

Bet Drīskt būt arī plus 10, ja kas.

Nu sanāk ka drīkst/var, tā arī rakstīts tevis dotajā citātā - 110% + 4km/h.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Biedējošs skats. Es gan nezinu, vai drīkst piedalīties satiksmē.
 

Šitais nedrīkst, bet viņa vietu lieliski aizpilda Aužuki ar 2.5 smirdekļiem un BMW 330d un 530d ar ekvivalentu... ;)

Link to comment
Share on other sites

vai tikai runa nav par kaut kādiem ķīniešu auto?

nee, VAG pabeernu Škoda, bet VW ir tieshi taadas pashas instrukcijas no ruupniicas 

post-139504-0-70088800-1472187367.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šitādu pašu atrunu es savulaik dabūju par passat b6 2.0Tsi, bet ar manuāli. Dzīvoju uz ielas, kuras segums bija "miroņgalvas" un katru vakaru grabēdams braucu mājās un no rītiem no mājām... Dīvaini jaunam auto, bet nu tāda ir tā realitāte. Vēl dīvaināk ir lasīt bmw forumos, kā jaunu bmw īpašnieki iesaka citiem bēdu brāļiem mainīt eļļu ik pa 7500km, lai tikai viņu superkāriem neizjūk dzinējs. Lieki atgādināt, cik maksā jauns bmw :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...