Jump to content

Vai tuvojas ES sabrukums?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

 

 

un tad peeksnji peec nedeeljas
 

tam palaidnim drunk_lizard rājienu izteici? vai viņš plāno laboties?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/hermanis-konservativisms-ir-avangarda-liberalisms-iziet-no-modes.a202877/

http://nra.lv/latvija/185141-alvis-hermanis-varbut-eiropa-maces-par-sevi-pastavet.htm

 

visu interviju izlasiet http://bb.vesti.lv/news/naseniece-riga-ir-krievijas-arpolitikas-veiksmes-stasts?20893


http://www.la.lv/rita-eva-nasniece-latvija-nekad-nav-bijis-realas-integracijas-politikas/


 

 

Lai nu kāda būtu sabiedrība un to līderi, bet visi šie te izredzētie, gudrības nesēji vai patiesības sludinātāji vietā neko reālu nepiedāvā - abstraktas idejas, no budžeta atrautas fantāzijas.  Kad šādi sludinātāji nonāk amatos viņi nezina, ko ar varu darīt - izdomā visādus pekstiņus, lai imitētu darbību. Tāpēc neesmu nekad ticējis visādām dīvaiņu kustībām kā antiglobālisti utml.

 

Tā ir situācijas vienkāršošana. Tas indivīdu spektrs, ka nepatīk Eiropas pārvaldes jociņi ir gana plašs - no folijas cepurēm un chemtrails līdz savas nozares sekmīgiem speciālistiem biznesā, varas struktūrās, zinātnē, medicīnā un pedagoģijā. 


http://www.la.lv/beglu-pasacinas-idiotiem-nikns-italu-policistu-viedoklis-pausts-latviesu-zinkarigajam-pie-vidusjuras/


Ticēt vai ne šim storijam katra paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Par to integrāciju - vot šo es nesaprotu. Kāpēc jāintegrē - jāasimilē! Tikai tā mēs pasargāsim to, kas esam! Vienalga, vai tas ir PSRS laika kolonists vai mūsdienu imigrants.

Link to comment
Share on other sites

Ar Hermaņa domugraudiem neieteiktu aizrauties - jamajam domās mainās par 180 grādiem dažu gadu laikā - kā jau māksliniekam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vai ir arī kāds cits avots, kas šo saka? Krievu presē ir tāaaaadi brīnumi lasīti, ka labāk atrast citu avotu...

Labots - rubb
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

nelegaalo imigrantu topiku pasleepa maartinjsj, tas kursj iipasjnieks. pasleepa peec tam, kad kautkaads mistisks latvijascilveektiesiibu kantoris(jobnutie liberopederasti) uzrakstiija pieprasiijumu saukt mani pie atbildiibas par to, ka es jnosaucu peertikjus par peertikjiem... 

 

Tagad lapas grābsi, vai kāds cits darbs uzlikts? :D 

Link to comment
Share on other sites

Tā raksta populārākie komentāri pasaka vairāk, kā visa valsts un welcomistu propoganda kopā ņemta.


Ir tomēr cilvēkiem vēl pašapziņa, un šitais jau nu tiešām bija spļāviens sejā savas tautas patriotiem, kas negrib imigrantus sev uz kakla.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tie, kas tur gānās tvnet, apollo un delphi nav nekādi patrioti. Palasiet komentārus par citām tēmām - ar putām uz lūpām stāstīs, kā dedzināt kūlu kaimiņa sētā, kā kaut ko nospert un ko nozīmē dzīvnieku labturība. Dažam labam to samazgu un sūdu putru pasniegt kā vēlamo realitāti. Tautā šos sauc par vatņikiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
alusbundza

Francijā būs pārmaiņas, Itālijā un Vācijā arī, 

http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/francijas-prezidenta-prieksvelesanas-republikanu-partija-parliecinosi-uzvar-ekspremjers-fijons.a211044/

 

un, kad mums būs?, 

interesanti, vai LB mūsu Lata naudas zīmes iznīcināja, vai noglabāja, izskatās, ka pēc dažiem gadiem atkal vajadzēs .....

Link to comment
Share on other sites

laikamtak, noskatījos to sižetu par Baltijas valstīm. Viss, kā parasti, savādāk krievi nav rādījuši jau labu laiku. Satraukumam iemeslu nav. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai LB mūsu Lata naudas zīmes iznīcināja

Banknotes sagrieza un nokurināja, monētas pārkausēja. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

to kontrolēto sprādzienu, ko policijas speciālisti izdarīja - nav pateikts, ar puiku kopā vai bez viņa?

Link to comment
Share on other sites

Fričos "bēgļi" atkal uzdarbojas un nevajag ne sprāgstvielas ne automātus, pietiek ar vēlmi nogalināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja tur Ziemassvētku/jaungada pasākumos ne policija, ne skinhedi nestaigās, tad būšu ļoti vīlies vāčos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kaut kad, pirms gadiem 6 apmēram, klausījos vienu murgojumu ka EUR ir beigas klāt un pēc gada vai diviem būs ņekijs AMEIRO kopēja valūta ar ASV

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tā, kā zābak forumā ir visgudrākie, tad kādas ir Jūsu domas par Britu izstāšanos no ES ?, vai šie būs ieguvēji, vai zaudētāji ?

Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā?

Ja tiek darīts tas, ko sola šobrīd Meja, tad šie būs diezgan pamatīgā pakaļā. Noslēgt kaut cik izdevīgu savstarpējās tirdzniecības līgumu ar ES šiem diez vai sanāks, jo tad ES uzmestu pārējos EEZ partnerus. Un, pat ja tas izdotos, tas ir diezgan tālas nākotnes jautājums. Darbs pie CETA (ES Kanādas līgums) tika uzsākts 2009. gada maijā un līgums parakstīts 2016.gada oktobrī. Tā kā šiem sanāk izstāties, attiecīgi visas muitas, pvn un cita jezga, un tikai pēc 5 gadiem nonākt pie normāla savstarpējās tirdzniecības līguma. Varbūt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vellsviņzin, bet vienā upē divreiz neiekāpsi. Pasaule ir mainījusies kopš pēdējās reizes, kad UK nebija ES.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tur galvenie lēmēji par izstāšanos bija mana paaudze, bet es uzskatu, ka par valsts nākotni jālemj maniem bērniem, tad neparedzu  ieguvumu pārsvaru par zaudējumiem...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es uzskatu tā, ja miers Eiropā saglabāsies, tad šie ir zaudētāji, bet ja migrantu ekspansija palielināsies x2 kontinentā ,tad šie ir vinnētāji ....

Link to comment
Share on other sites

 Kaut kad nesen jeņķu "Žirinovskis", kurš ir pret tirdzniecības līgumu ar ES, kaut ko spriedelēja par līgumu ar UK. Bet pat ja tā notiks - nez vai tas kompensēs zaudējumus - UK ir pārāk atkarīga ES daudzās jomās.

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim spilgtākais piemērs pie kā noved truls populisms bez jebkāda seguma, galvenais, lai "parastai tautai" pa spalvai...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bundža, daudziem ir visai greizs priekštats par to kā briti "atnesās" pret migrāciju, jo britu galvenā "sāpe" ir austrumeiropieši, tie atņem šamiem darbavietas, sit zemē algas, pret tiem (arī latviešiem) ir vērstas galvenās britu negācias, bet visādi babaji un nēģeri nāk no šo bijušām kolonijām un pret tiem briti jūtas "parādā" esam un to pieņemšana turpināsies, galu galā nēģri ir slinki un darbavietas nost neņem līdz ar to arī algas nespiež zemē .... britiem lielāka "sāpe" ir eiropas iekšējā migrācija nevis babaji un nēģeri .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tu pats tur esi strādājis?

 

Britiem besī pasistie A-eiropieši, kas taisa mēslus ar zādzībām, žūpošanu un kautiņiem, un surprise, surprise, uzvārdi šādiem lielākoties nav īsti latviskii. Tie, kas apznīgi un koleģiāli strādā ar britiem kopā un i sociāli, viņiem nav nekādas problēmas.  Tik pat ļoti viņiem besī babaji, kas kačā pravas, bet ir slinki.

 

Un jā, agrāk ņēmos ar cilvēku sūtīšanu uz UK, tā kā nezīžu šo no pirksta

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

mazmaajinjas uk tiiriijis neesmu, bet, lai sapelnitu studijaam, esmu tur bijis, jaa, jo vecāki īsti atbalstīt mani nevarēja :)

 

Putins iisti nepatiik un ar krieveim iisti nedraudzeejos , sry :/ kā arī pāris reizes dzīvē ir gadījies, ka gandrīz, gandrīz varēju kļūt, bet nekļuvu par invalīdu :/

 

Briti ir liela ekonomika un arī paliks, kā nekā Londona ir viena no finanšu centriem joprojām.

Galvenie eksporta/importa partneri ir tie pashi nolaadeetie cilveeki no ES un britiem ļoti palīdzeja tirdzniecības līgumi, kas ir ar ES, neticu, ka visi noteikumi tiks saglabāti, ja tiešām tiks, tad ES tiešām zūd jēga un piekrītu, ka savienība kļūs bezjēdzīga.

 

Kaa arii var bljaut,ka UK maksaa nenormaalo pikji iekshaa EU budzetaa, bet tanii pat laikaaa cik investiicijas un finanshu plusma naak no EU, pateicoties visiem tirdzniecbas ligumiem.

 

Var jau buut, ka esmu pa sho laiku atpalicis par visu, kas saistiits ar UK,bet neticu, ka pa pusgadu kas ir mainijies attiecibaa ar to cik ljoti ES vajag UK un otraadi.

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

galvenais, lai "parastai tautai" pa spalvai...

Kas ir britos parastā tauta?, tu zini, kas vairākumā nobalsoja par izstāšanos?, ne sūda ....., nobalsoja pilsoņi, kas vecāki pa 40. gadiem, var teikt  - vidusslānis, anglijas pamatiedzīvotāji .... 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...