Jump to content

Vai tuvojas ES sabrukums?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Interesanti - kad forumā vecākas muldamtēmas tiek reti apmeklētas, noteikti tiek uzģenerēta jauna. Ar ko arī visus apsveicu... :D

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir tāds, ka UK izstāšanās (vēl tikai potenciāla) no ES ir liela kļūda - gan priekš UK, gan priekš ES (neviens nav mīksts un pūkains).

Gribu redzēt, kā UK pieprasītu jaunos sadarbības līgumus ar ES jeb precīzāk kā ES uz tiem reaģētu.

Būs dāsni, izstāties gribētāju būs vēl. Pieļauju, ka UK dabūtu pēc pilnas programmas (paraugs).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Diez vai kopējās šī cirka izmaksas, neskaitot rezultāta sekas (MILZĪGAS), sasniedza 200 kk GBP?

tas ir tikai pašlaik, pēc gada vai diviem tas var atmaksāties ar uzviju

 

 

ja ES būtu daži federatīvai savienībai raksturīgi elementi - piemēram centralizēta drošības spēku un robežkontroles pārvaldība

briti bija tie, kas visu laiku nostājās pret kopēju armijas izveidi

 

 

To, ka kāds "mūs" regulē no "augšas", es pat uzskatu vairāk par plusu

tu taču ir pilnīgs pampāls .....

ES birokrātija ir tikai  palielinājusies un stagnējusi, salīdzinot 2004. gadu, kad iestājāmies 

Link to comment
Share on other sites

pēc gada vai diviem tas var atmaksāties ar uzviju

Kā? Tev ir kādi dati pieejami? Tie 200 kk GBP ir pēdējais štrunts, salīdzinot ar biržas melno piektdienu un pagaidām esošo neskaidrību.

 

 

 

pēc gada vai diviem

Pēc gada vai diviem UK vēl joprojām būs ES - izstāšanās process nav no tiem ātrākajiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

versatile
tas var atmaksāties

Var atmaksāties. Suberbingo arī var laimēt. Vēl labāk, Euromillions vai Viking lotto.

A ko tad, ja neatmaksājas?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

 Tie nelegāļi ne ar ko īsti no sīriešiem neatšķīrās - valodu nezināja, valstī bija nelegāli, nodokļus nemaksāja, čupojās savās kopienās
Korānu lasīja, keļnē ālējās, teraktus rīkoja? 
Link to comment
Share on other sites

versatile

Toties briti pie mums ālējās. Teikšu, ka Mildu apčurājuši vairāk briti, nekā sīrieši.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

A ko tai merkelei un olānam vajadzēja darīt, noskatīties, kā begļi nočakarē Grieķiju, kurai jau tā lielas problēmas? Kāda jēga no tā ES, ja dalībvalstis nav draugi un nenāk palīgā?
Šāda veida atbalsts grieķijai izskatās pēc sāpoša pirksta arstēšanas ar kājas amputāciju. Vai tiešām ES nebija resursu nostiprināt robežas vai kā citādi risināt bēgļu krīzi.
Link to comment
Share on other sites

versatile

ES nav regulējuma kā kolektīvi stiprināt kādas vienas valsts robežu. Vismaz nebija, cik zinu. Tāpēc radās situācija, kad robežvalstīm po*uj. Tāpat kā, teorētiski, mums ir pie vienas vietas cigarešu, narkotiku un vjetnamiešu tranzītkontrabanda. Izmanto vājāko posmu lai tiktu pie stiprākajiem.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

rapsis1990

Francija un AK nezaudē savu identitāti? Tas gan nekas, ka abu galvaspilsētās pamatuedzīvotāji ir mazāk kā iebraucēji. Nemaz nerunājot par mošejām, kuras aug kā sēnes pēc lietus. :D

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Teikšu, ka Mildu apčurājuši vairāk briti, nekā sīrieši.
Tas ir tikai laika jautājums
Link to comment
Share on other sites

 

 

tu taču ir pilnīgs pampāls ..... ES birokrātija ir tikai  palielinājusies un stagnējusi, salīdzinot 2004. gadu, kad iestājāmies 
 

 

Tu redzi birokrātiju un šķēršļus, es redzu skaidrus noteikumus un iespējas. Kurš ir pampāls? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Kā? Tev ir kādi dati pieejami? Tie 200 kk GBP ir pēdējais štrunts, salīdzinot ar biržas melno piektdienu un pagaidām esošo neskaidrību.

protams, ka nav man nekādu datu, un domāju, ka nevienam tādi nav, bet  vis ir atkarīgs no pašiem britiem......,

un ja kas, tad kontinentālajai eiropai tie briti ir vajadzīgi ....., tā pat otrādi,

pie tam, britiem tagad ir daudz lielāka izvēles brīvība 

Link to comment
Share on other sites

 

 

pie tam, britiem tagad ir daudz lielāka izvēles brīvība 

Bļins, tu tak neko nerubī. ITIN NEKAS VĒL NAV NOTICIS! 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Tas ir tikai laika jautājums

tavs uzstādījums - lai uz Mildas nemīž sīrieši. Mans uzstādījums - lai uz Mildas nemīž. Starpību jūti?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Vai tu maz zini, kāpēc Francijā ir tik daudz melno??
Francijā ir kāds īpašs iemesls?
Link to comment
Share on other sites

versatile

bundža izpaužas akurāt kā tā vate Liepājā, kas dienu pēc tam, kad SC savāca individuāli visvairāk balsu, paģērēja, lai zagsā ceremoniju notur krieviski, jo tagad taču būs valsts valoda rus. Žēl.


 

 

Francijā ir kāds īpašs iemesls?

Aha.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rapsis1990

Tieši tā, NEKAS VĒL NAV NOTICIS UN APŠAUBU, ka notiks, jo demokrātija ir tikai mīts, pastāv totalitārs režīms un ja briti to pierādīs, tad būs vēl sliktāk. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Francijā ir kāds īpašs iemesls?

Nopietni, vēl viens?  


 

 

demokrātija ir tikai mīts

Demokrātija nav mīts, lēmumu ta pieņems tautas ievēlētie! Tauta nav gana labi izglītota, lai pieņemtu tik svarīgu lēmumu. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
Bļins, tu tak neko nerubī. ITIN NEKAS VĒL NAV NOTICIS! 

kurā vietā es teicu, ka vis ir noticis?, bet notiks ...., ko tu domā?, ka referenduma rezultātus atcels?, tu pats neko nerubī .... 

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

Tu saki, ka tagad britiem ir daudz lielāka brīvība. No kā? Kas mainījās? Kur tā brīvība uzradās?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rapsis1990

Tauta nav gana izglītota, jo nepiekrīt dažu indivīdu vēlmēm? :D Stipri dīvaina tev izpratne par demokrātiju.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Aha
Apgaismo lūdzu, kāpēc tieši francija tiek pieminēta. 
Link to comment
Share on other sites

ka referendumu atcels?

Tu tak saproti, ka, balstoties uz referenduma rezultātiem, lēmumu pieņems valdība? 

 

Tauta nav gana izglītota, jo nepiekrīt dažu indivīdu vēlmēm? Stipri dīvaina tev izpratne par demokrātiju.

Nē, tauta nav gana izglītota, jo vidējais vēlētājs ir visai stulbs. Lēmums tiek pieņemts pārsvarā emocionālu apsvērumu dēļ (kam skaļāka kampanja), nevis izvērtējot visus aspektus.

 

Labāk pameklē, ko briti googlē meklēja pēc Brexit rezultātu paziņošanas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

rapsis1990

Vidējais vēlētājs ir stulbs, jo rezultāti neatbilst dažu iecerētajam?

Varbūt līkdeguni Džunkeru ievēlēt par ES karali, kurš vienpersoniski pieņems lēmumus, jo gudri ir tikai liberālisti?

 

Jā jā pastāsti ko vēl proeiropiskais BBC rakstīja...

Labots - rapsis1990
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc taviem tekstiem, tu esi stulbs, jo atkārto vienu un to pašu :D

Pajautā tautai, vai nevajag samazināt PVN, skandalējot, ka tiem būs vairāk naudas.

 

 

 

Jā jā pastāsti ko vēl proeiropiskais BBC rakstīja...

Tu gribi teikt, ka viņi safrabicēja to rakstu? 

Sviests, jāmāk tak filtrēt, kam ticēt un kam nē...

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

No kā? Kas mainījās? Kur tā brīvība uzradās?

tad, kad briti būs nokārtojuši visus birokrātiskos - juridiskos papīrus ar ES, (var paiet 1-2 gadi), šie varēs saslēgt pavisam citus (sev izdevīgus) tirdzniecības līgumus, ar ES (ja tāda vēl būs), ar Brazīliju, Indiju, Ķīnu, un tt. .....

 

 

Nē, tauta nav gana izglītota, jo vidējais vēlētājs ir visai stulbs.

 tavu prāt, cik % ir vidējais stulbais vēlētājs? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

šie varēs saslēgt pavisam citus (sev izdevīgus) tirdzniecības līgumus, ar ES (ja tāda vēl būs), ar Brazīliju, Indiju, Ķīnu,

 

varēs, varēs. Pat ASV, kas ir pavisam citā svara kategorijā, diez ko nevedas ar to sev izdevīgo tirdzniecības līgumu saslēgšanu ar minētajām zemēm (TTIP, utml.). apgalvojums no sērijas, "ja tantei būtu riteņi ..."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 tavu prāt, cik % ir vidējais stulbais vēlētājs? 

Nemācēšu teikt, bet vēl klāt jāpieskaita emocionālo.

Šis paliek spēkā:

Pajautā tautai, vai nevajag samazināt PVN, skandalējot, ka tiem būs vairāk naudas.

Kāds tavuprāt būs rezultāts?

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Aizliedza Brisele angļiem rīkot lapsu medības un tie apvainojās, stāsies laukā no tā sojuza :sarkasms:Nu nekad nav un nevar pastāvēt tik liela politiska savienība ar tik atšķirīgu kultūru un tradīcijām. Jā var būt ekonomiska savienība, bet nafig spāņie jāaizlidz vēršu cīņas vai mums obligāti jāuzņem bēgļi. Tāpat, nav nopietni, ka franču zemniekam daudz lielākas dotācijas par latviešu zemnieku. tādus piemērus var atrast simts un viens. Pareizi vien ir, ka rodas arvien vairāk neapmierināto, par to sojuzu. Es balsoju pret iestāšanos un ka tik man beigās nesanāk taisnība. Paskat, cik miljonu angļu manā pusē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jap, šī tēma kārtējo reizi izšķiros tos, kas domā tālak par savu sētu un 2 dienām uz priekšu (mežavecis, versatile, itanium, destructo etc.), "parasto vēlētāju" un "liberastu, globalizācijas un hvz vēl kādu bubuļu sabijušos (pagaidām rapsis ir varonis nr1)

 

Par tēmu - man persnīgi brexit nāk par labu dēļ Eur un gbp kritiena un atsevišķu kompāniju akciju lejupslīdi, bet nu ja pagaidām arī tāda nogaidoša pozīcija un neziņa par EUR/USD kursu.

 

Es domāju, ka pašūmēsies 2-3 mēnešus un jaunā valdība paliks EU, bet līdz ar šo precendentu tiešām kontinentālā Europa mainās savu robežpolitiku + sāks virzību uz federatīvu sistēmu (daudzu "apgaismoto" bieds)

 

 

 

 tavu prāt, cik % ir vidējais stulbais vēlētājs?

 

diemžēl virs 50%, vismaz LV stabili 

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No entropijas viedokļa pilnīgi droši ka tuvojas. Pašreizējās zināšanas par Visuma uzbūvi garantē, ka visa matērija ar laiku sabruks.

nja, un kā tad veidojās big bang... viss iet pa sinusoidu, entropiju nomaina strukturētība... un nedomāju ka tas notiek tikai uz šeit...

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Apgaismo lūdzu, kāpēc tieši francija tiek pieminēta.
Taisni tāpēc, kāpēc iekš to jūkeju ir tik daudz indusu :) Nu ļoooti līdzīgs iemesls.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...